pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 19 din 20 PrimulPrimul ... 917181920 UltimulUltimul
Rezultate 271 la 285 din 295

Subiect: "Cupa Mos Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019

  1. #271
    senior

    Data înscrierii
    27.04.2010
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    40
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 3 h 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    71
    Se retrage Rusu Radu avansati

  2. Îmi place paduret catalin le-a plăcut acest mesaj
  3. #272
    senior
    Avatarul lui mariomoro
    Data înscrierii
    17.12.2011
    Locație
    suceava
    Postări
    609
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 17 h 23 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    713
    Ok , am inteles

  4. #273
    cadet
    Data înscrierii
    03.04.2017
    Locație
    Dorohoi
    Vârstă
    31
    Postări
    41
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    65
    Datorita unor probleme de sanatate, sunt nevoit sa ma retrag! Pohaci Claudiu -Open

  5. N marcelgiosan a oferit N
  6. #274
    junior
    Avatarul lui Petru Vicovanu
    Data înscrierii
    23.07.2016
    Locație
    Horodnic de Jos
    Vârstă
    32
    Postări
    109
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 14 h 27 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    92
    Citat Postat în original de Claudiu P Vezi post
    Datorita unor probleme de sanatate, sunt nevoit sa ma retrag! Pohaci Claudiu -Open
    Cred că m-am lipit și eu de un tricou :d

  7. #275
    organizator turnee
    Avatarul lui rogerpustiu
    Data înscrierii
    05.10.2007
    Locație
    Comanesti
    Vârstă
    43
    Postări
    1.645
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    2128
    Ne pare rău că nu te-am întâlnit Cătălin
    Ultima modificare făcută de rogerpustiu; 14.12.2019 la 17:10.
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

  8. Mulțumesc Minca Paul au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, catalin M duceac, puiu le-a plăcut acest mesaj
  9. #276
    cadet Avatarul lui Bodnar Cosmin
    Data înscrierii
    29.11.2018
    Locație
    Oraș Vicovu de Sus Județul Suceava
    Postări
    24
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    14
    Multumim EMITT-GEWO, pentru tricouri. De asemenea mulțumim pentru produsele de calitate la preturi super.
    Blade: Off Butterfly Primorac
    FH: Rozena
    BH: Rozena

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  11. #277
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    39 z 12 h 43 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    3589
    Hai Borsecu.

  12. Îmi place BOARIU TIMOFTE DANUT le-a plăcut acest mesaj
  13. #278
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 12 h 4 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5212
    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 MACIUC RAZVAN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 MOISE VIOREL BRAILA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 UNGUREANU SABINA SUCEAVA
    5 POPA ROMICA PASCANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BUJOREAN BENI SUCEAVA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
    3-1
    3-1
    2-3
    0-3
    2
    3
    2 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    3 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    2
    5 BUSUIOC VIOREL RADAUTI
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OJOG PETRISOR BACAU
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MUNTEANU CORNELIU VASLUI
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    4
    3 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 LOZNICERU CONSTANTIN FALTICENI
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 HUTAN COSMIN SUCEAVA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SISCA NICUSOR COMANESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    2 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PADURET CATALIN DAN PANCIU
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 MOLDOVAN IOAN VISEU
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 MARIUS TOMA IASI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MINCA PAUL COMANESTI
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 MIHALACHE DORU SUCEAVA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MAXIM FLORIN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    3
    2 SOVEA SORIN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    2-3
    4
    1
    3 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    4 BODNAR COSMIN VICOVU DE SUS
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 BRAGA ANDREI MOLDOVA
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 LUPU DAN PASCANI
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    0-3
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUCA IOAN PIATRA NEAMT
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    2 BILT CATALIN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 BLANARIU VASILE BAISESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    6 MARDAR CIPRIAN TARGU NEAMT
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    2 BILT CRISTIAN SUCEAVA
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    1
    3 COJOCARU ILIE BAISESTI
    4 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 GURGU FABIAN HALAUCESTI
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    6 DRAGOS RADU IASI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PASCARIU VASILE SUCEAVA
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    4
    2 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 LAZAR LAVINIA SALCEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    3
    4 PURDILA ANDREI FALTICENI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 DAVID MAIA PRELIPCA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6 CIOBANU SABIN PASCANI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1





    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 PADURET CATALIN DAN PANCIU
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MIHALACHE DORU SUCEAVA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 MUNTEANU CORNELIU VASLUI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 OJOG PETRISOR BACAU
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BRAGA ANDREI MOLDOVA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 MINCA PAUL COMANESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SISCA NICUSOR COMANESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    2
    2 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    4 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    2 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 LUCA IOAN PIATRA NEAMT
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 LUPU DAN PASCANI
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SOVEA SORIN SUCEAVA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BILT CATALIN SUCEAVA
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2 MACIUC RAZVAN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    3 LAZAR LAVINIA SALCEA
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    4 GURGU FABIAN HALAUCESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BILT CRISTIAN SUCEAVA
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    3 MOISE VIOREL BRAILA
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4 PASCARIU VASILE SUCEAVA
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    Gr.superioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOBANU SABIN PASCANI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 BUJOREAN BENI SUCEAVA
    0-3
    1-3
    2-3
    0



    Eliminatorii Incepatori

    1. Paduret Catalin Dan
    -------------------- Paduret Catalin Dan 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Paduret Catalin Dan 3-0
    17. Mihalache Doru
    -------------------- Braga Andrei 3-0
    16. Braga Andrei
    -------------------------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0
    9. Ciobanu Sabin
    -------------------- Ciobanu Sabin 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0
    25. Bye
    -------------------- Pascariu Vasile 3-0
    8. Pascariu Vasile

    ----------------------------------------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0

    5. Vornicu Adrian
    -------------------- Vornicu Adrian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Lazar Lavinia 3-2
    21. Bye
    -------------------- Lazar Lavinia 3-0
    12. Lazar Lavinia
    -------------------------------------------------- Sovea Sorin 3-1
    13. Sovea Sorin
    -------------------- Sovea Sorin 3-0
    20. Bye
    ----------------------------------- Sovea Sorin 3-1
    29. Bye
    -------------------- Sahlean Alexandru Silvestru 3-0
    4. Sahlean Alexandru Silvestru

    -------------------------------------------------------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0

    3. Ojog Petrisor
    -------------------- Ojog Petrisor 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Ojog Petrisor 3-2
    19. Bye
    -------------------- Lupu Dan 3-0
    14. Lupu Dan
    -------------------------------------------------- Grimaliuc Alexandru 3-1
    11. Bilt Cristian
    -------------------- Bilt Cristian 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Grimaliuc Alexandru 3-1
    27. Bye
    -------------------- Grimaliuc Alexandru 3-0
    6. Grimaliuc Alexandru

    ----------------------------------------------------------------- Grusca Narcis 3-1

    7. Gurgu Fabian
    -------------------- Gurgu Fabian 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Grusca Narcis 3-0
    23. Bye
    -------------------- Grusca Narcis 3-0
    10. Grusca Narcis
    -------------------------------------------------- Grusca Narcis 3-1
    15. Lepadatu Gheorghe
    -------------------- Rogin Florin 3-0
    18. Rogin Florin
    ----------------------------------- Rogin Florin 3-0
    31. Bye
    -------------------- Venin Constantin 3-0
    2. Venin Constantin



    Clasament Incepatori

    1. Ciobanu Sabin - Pascani
    2. Grusca Narcis - Gura Humorului
    3 -- 4
    Sovea Sorin - Suceava
    Grimaliuc Alexandru - Suceava
    5 -- 8
    Paduret Catalin Dan - Panciu
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Lazar Lavinia - Salcea
    Ojog Petrisor - Bacau
    9 -- 16
    Pascariu Vasile - Suceava
    Gurgu Fabian - Halaucesti
    Sahlean Alexandru Silvestru - Partestii de Jos
    Bilt Cristian - Suceava
    Braga Andrei - Moldova
    Venin Constantin - Suceava
    Vornicu Adrian - Suceava
    Lupu Dan - Pascani
    17 -- 18
    Lepadatu Gheorghe - Pascani
    Mihalache Doru - Suceava
    19 -- 20 2v gr.sup.
    Bilt Catalin - Suceava
    Aparaschivei Bogdan - Iasi
    21 -- 27 1v gr.sup.
    Robu Valentin - Botosani
    Minca Paul - Comanesti
    Munteanu Corneliu - Vaslui
    Moise Viorel - Braila
    Andronic Ioan - Suceava
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Draganescu Stefan - Pascani
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Stavarache Florentin - Pascani
    Maciuc Razvan - Suceava
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Bujorean Beni - Suceava
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Lazar Davide - Suceava
    37 -- 43 1v gr.inf.
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Blanariu Vasile - Baisesti
    Busuioc Viorel - Radauti
    Lozniceru Constantin - Falticeni
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    David Maia - Prelipca
    Marius Toma - Iasi
    44 -- 51 0v gr.inf.
    Purdila Andrei - Falticeni
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    Moldovan Ioan - Viseu
    Popa Romica - Pascani
    Mardar Ciprian - Targu Neamt
    Dragos Radu - Iasi
    Maxim Florin - Suceava
    Hutan Cosmin - Suceava
    of all the things i lost i miss my mind the most

  14. Mulțumesc FlorinBN, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, macocco le-a plăcut acest mesaj
  15. #279
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 12 h 4 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5212
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TANASE GABI SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 ROBU MIHAI MOGOSESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    5 GHITU LIVIU ONESTI
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALDEA NELU FALTICENI
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 LUNGU LUCIAN ONESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    2-3
    3
    4
    4 MITA AUGUSTIN DOROHOI
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 MUSAT VIOREL BACAU
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DONISAN COSTEL PASCANI
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 PLAMADA IULIAN PUTNA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MOROSAN MIHAI GRANICESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 GHERGHEL PETRU BACAU
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 SUCIU ANDREI BORSEC
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CARPOVICI SERGIU FALTICENI
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 GALATANU SILVIU BACAU
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 MESINSCHI RADU BOTOSANI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5 BACIU ADRIAN PASCANI
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1
    6 ALDEA ANDREI ROMAN
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 OLTEANU GABRIEL VASLUI
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 TRONCIU GABRIEL ROMAN
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 SPIRCU ALEXANDRU BOTOSANI
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 UNGUREANU PETRICA PASCANI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 URSULEAN DANIEL STRAJA
    2-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    2 RAUH ANDREI MOLDOVA
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    3
    4 BUTACU DANIEL BACAU
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 COSAU TOADER TARGU NEAMT
    3-1
    2-3
    3-0
    0-3
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    3
    3
    2 ILIE AURELIAN BOTOSANI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    4
    3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    5 BARABANCEA LILI IASI
    2-3
    0-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    6 CHIRIAC PETRU ROMAN
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    3-2
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
    2 PANZARIU FLAVIUS FALTICENI
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 SIMON ALEXANDRU ROMAN
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4 CERVICESCU LAURENTIU BOTOSANI
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    4
    5 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0



    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANASE GABI SUCEAVA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 GHERGHEL PETRU BACAU
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 LUNGU LUCIAN ONESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALDEA NELU FALTICENI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 ALDEA ANDREI ROMAN
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 SUCIU ANDREI BORSEC
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PLAMADA IULIAN PUTNA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 COSAU TOADER TARGU NEAMT
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    3 TRONCIU GABRIEL ROMAN
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    2
    4 GALATANU SILVIU BACAU
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CARPOVICI SERGIU FALTICENI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    2 CHIRIAC PETRU ROMAN
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    1
    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    2
    4 OLTEANU GABRIEL VASLUI
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    2 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 URSULEAN DANIEL STRAJA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RAUH ANDREI MOLDOVA
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    3 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 ILIE AURELIAN BOTOSANI
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    2 MITA AUGUSTIN DOROHOI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    3 ROBU MIHAI MOGOSESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 CERVICESCU LAURENTIU BOTOSANI
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PANZARIU FLAVIUS FALTICENI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 DONISAN COSTEL PASCANI
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    0




    Eliminatorii Avansati

    1. Tanase Gabi
    -------------------- Tanase Gabi 3-1
    16. Tronciu Gabriel
    ----------------------------------- Donisan Costel 3-2
    9. Subtirelu Marius
    -------------------- Donisan Costel 3-1
    8. Donisan Costel
    -------------------------------------------------- Cervicescu Laurentiu 3-0
    5. Vlaisan Georgica
    -------------------- Cervicescu Laurentiu 3-0
    12. Cervicescu Laurentiu
    ----------------------------------- Cervicescu Laurentiu 3-0
    13. Albu Constantin
    -------------------- Chiriac Petru 3-2
    4. Chiriac Petru

    ----------------------------------------------------------------- Aldea Nelu 3-1

    3. Galatanu Silviu
    -------------------- Morosan Ionel 3-1
    14. Morosan Ionel
    ----------------------------------- Rauh Andrei 3-0
    11. Panzariu Flavius
    -------------------- Rauh Andrei 3-0
    6. Rauh Andrei
    -------------------------------------------------- Aldea Nelu 3-0
    7. Robu Mihai
    -------------------- Robu Mihai 3-1
    10. Nutu Catalin
    ----------------------------------- Aldea Nelu 3-0
    15. Ianos Valentin
    -------------------- Aldea Nelu 3-0
    2. Aldea Nelu




    Clasament Avansati

    1. Aldea Nelu - Falticeni
    2. Cervicescu Laurentiu - Botosani
    3 -- 4
    Rauh Andrei - Moldova
    Donisan Costel - Pascani
    5 -- 8
    Robu Mihai - Mogosesti
    Chiriac Petru - Roman
    Morosan Ionel - Granicesti
    Tanase Gabi - Suceava
    9 -- 16
    Ianos Valentin - Suceava
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Panzariu Flavius - Falticeni
    Subtirelu Marius - Onesti
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Albu Constantin - Suceava
    Galatanu Silviu - Bacau
    Tronciu Gabriel - Roman
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Carpovici Sergiu - Falticeni
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Ilie Aurelian - Botosani
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Gherghel Petru - Bacau
    Suciu Andrei - Borsec
    Cosau Toader - Targu Neamt
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Ursulean Daniel - Straja
    Plamada Iulian - Putna
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Lungu Lucian - Onesti
    Mita Augustin - Dorohoi
    Ghitu Liviu - Onesti
    Aldea Andrei - Roman
    33 -- 2v gr.inf.
    Simon Alexandru - Roman
    34 -- 41 1v gr.inf.
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Butacu Daniel - Bacau
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Mesinschi Radu - Botosani
    Baciu Adrian - Pascani
    Barabancea Lili - Iasi
    Musat Viorel - Bacau
    Ungureanu Petrica - Pascani
    42 -- 45 0v gr.inf.
    Morosan Mihai - Granicesti
    Duman Iulian - Halaucesti
    Spircu Alexandru - Botosani
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    of all the things i lost i miss my mind the most

  16. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, macocco le-a plăcut acest mesaj
  17. #280
    senior

    Data înscrierii
    29.04.2015
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    52
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 37 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    699


  18. Îmi place puiu le-a plăcut acest mesaj
  19. #281
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    205 z 12 h 4 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5212
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIORTESCU CRISTI IASI
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 PINZAR ALIN SUCEAVA
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    3 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 BACOSCA CATALIN BACAU
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    5 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    4
    6 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOGZA DRAGOS IASI
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    2 URSULESCU IOAN BACAU
    3-0
    3-0
    0-3
    3-2
    1-3
    3
    4
    3 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
    3-2
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    4 PETRESCU CLAUDIU PUTNA
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-2
    3
    2
    5 VIERU COSTICA BOTOSANI
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 GHERASCHENKO IURII UCRAINA
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    0-3
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 URSULEAN VASILE STRAJA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    2 BAISAN PAUL ROMAN
    3-1
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3
    2
    3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 FOTIA IULIAN BACAU
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    5 PINTILIE VLAD IASI
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRAPINA FLORIN ROMAN
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
    3 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    4 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 PRISTAVU BOGDAN CONSTANTIN IASI
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    6 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 GOLOVACI MARIN UCRAINA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    3
    3 MAHU BOGDAN PASCANI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4 STROE IONEL BACAU
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    5 DIOR DORIN VASLUI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MARTINAS MARIUS IASI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TICU DORIN BACAU
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
    3-2
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
    3-1
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3
    2
    5 BUJOREANU NECULAI FALTICENI
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    6 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    2 BRANISTE GEORGE BACAU
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    3
    3 NISTOR FLORIN COMANESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5 ANDREICA DANIEL VISEU
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 PAULET BOGDAN IASI
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1


    Eliminatorii Open

    1. Pralea Marius Dan
    -------------------- Pralea Marius Dan 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Gheraschenko Iurii 3-2
    17. Ursulean Vasile
    -------------------- Gheraschenko Iurii 3-0
    16. Gheraschenko Iurii
    -------------------------------------------------- Istrate Cristian 3-2
    9. Pavlenko Iustina Cristina
    -------------------- Stroe Ionel 3-0
    24. Stroe Ionel
    ----------------------------------- Istrate Cristian 3-1
    25. Nemaciuc Ovidiu
    -------------------- Istrate Cristian 3-0
    8. Istrate Cristian

    ----------------------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0

    5. Zamfiroaia Sorin
    -------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
    28. Vicovanu Petru
    ----------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-2
    21. Braniste George
    -------------------- Braniste George 3-1
    12. Baisan Paul
    -------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
    13. Petrescu Claudiu
    -------------------- Petrescu Claudiu 3-2
    20. Colesniuc Romeo
    ----------------------------------- Grapina Florin 3-2
    29. Bye
    -------------------- Grapina Florin 3-0
    4. Grapina Florin

    -------------------------------------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0

    3. Lovin Eusebiu
    -------------------- Lovin Eusebiu 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Lovin Eusebiu 3-2
    19. Golovaci Marin
    -------------------- Ciortescu Cristi 3-1
    14. Ciortescu Cristi
    -------------------------------------------------- Lovin Eusebiu 3-2
    11. Pascu Marius
    -------------------- Pascu Marius 3-0
    22. Andreica Daniel
    ----------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-2
    27. Ursulescu Ioan
    -------------------- Dragan Petru Ioan 3-2
    6. Dragan Petru Ioan

    ----------------------------------------------------------------- Lovin Eusebiu 3-1

    7. Nistor Florin
    -------------------- Nistor Florin 3-1
    26. Corocaescu Cristian
    ----------------------------------- Martinas Marius 3-1
    23. Ticu Dorin
    -------------------- Martinas Marius 3-0
    10. Martinas Marius
    -------------------------------------------------- Martinas Marius 3-1
    15. Kurennoi Andrei
    -------------------- Vlaisan Vasile 3-1
    18. Vlaisan Vasile
    ----------------------------------- Vlaisan Vasile 3-0
    31. Bye
    -------------------- Vieru Costica 3-0
    2. Vieru Costica


    Clasament Open

    1. Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    2. Lovin Eusebiu - Comanesti
    3 -- 4
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Martinas Marius - Iasi
    5 -- 8
    Grapina Florin - Roman
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Gheraschenko Iurii - Ucraina
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    9 -- 16
    Braniste George - Bacau
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Stroe Ionel - Bacau
    Nistor Florin - Comanesti
    Petrescu Claudiu - Putna
    Pascu Marius - Campulung Mold
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Vieru Costica - Botosani
    17 -- 28
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Ticu Dorin - Bacau
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Ursulean Vasile - Straja
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Baisan Paul - Roman
    Golovaci Marin - Ucraina
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Andreica Daniel - Viseu
    29 -- 2v gr.inf.
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    30 -- 39 1v gr.inf.
    Bogza Dragos - Iasi
    Pinzar Alin - Suceava
    Macovei Bogdan - Suceava
    Mahu Bogdan - Pascani
    Fotia Iulian - Bacau
    Bacosca Catalin - Bacau
    Pintilie Vlad - Iasi
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Sofian Corneliu - Suceava
    Paulet Bogdan - Iasi
    40 -- 42 0v gr.inf.
    Munteanu Silviu - Suceava
    Dior Dorin - Vaslui
    Salavastru Petru - Botosani
    Ultima modificare făcută de cata_60; 17.12.2019 la 22:13.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  20. Mulțumesc marcelgiosan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place robertvvy, tavy, ivisuc, macocco le-a plăcut acest mesaj
  21. #282
    cadet Avatarul lui Minca Paul
    Data înscrierii
    03.03.2019
    Locație
    Comănești
    Postări
    30
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 35 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    30
    Felicitări Eusebiu!!

    Trimis de pe al meu CLT-L29 folosind Tapatalk

  22. #283
    senior

    Data înscrierii
    29.04.2015
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    52
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 37 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    699



  23. Îmi place puiu le-a plăcut acest mesaj
  24. #284
    senior

    Data înscrierii
    29.04.2015
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    52
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 37 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    699


  25. Îmi place puiu le-a plăcut acest mesaj
  26. #285
    senior

    Data înscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vârstă
    37
    Postări
    931
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 8 h 30 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    961
    Bravo Eusebiu!
    Lemn: Nittaku Barwell Fleet
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  27. Mulțumesc Eusebiu Lovin au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 15.01.2020, 00:26
  2. "Cupa Moș Crăciun 2019", Vatra Dornei - 15.12.2019
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 07.12.2019, 15:59
  3. Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 250
    Ultimul post: 09.04.2019, 13:07
  4. Răspunsuri: 452
    Ultimul post: 02.01.2016, 22:18
  5. Răspunsuri: 288
    Ultimul post: 31.12.2014, 19:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •