vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 167

Subiect: "Cupa Moș Crăciun", Lăzarea - 07.12.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data nscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vrstă
    49
    Postări
    813
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    904

    "Cupa Moș Crăciun", Lăzarea - 07.12.2019

    Lăzarea (Gheorgheni) - 07.12.2019
    Localitatea: Lăzarea, jud. Harghita
    Data: Smbătă, 07 decembrie 2018

    Categoria turneului: Turneu A, Elite, Open, Avansați, ncepători
    (dacă se strng minim 12 elitiști, turneul se va desfăşura pe patru categorii).
    Ora de ncepere:
    Elite, open, avansati, incepatori: 08.00-08.45 – validare nscrieri, la 09.00 ncep meciurile.
    Logistică: 16 mese ITTF (Joola şi Corneilleau), mingi***.
    Locația: Sala de Sport din centrul comunei, situat n imediata apropiere a primăriei și poliției.
    Sala de sport din localitate este una modernă, dotată cu vestiare și dușuri, avnd și o parcare spațioasă.



    Contributia participanților:
    -40 ron (adulți);
    -20 ron (doamne și domnișoare, copii sub 14 ani,);
    din care 1 leu/participant vor fi transferați n contul AmaTur.

    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - cafea,
    - masă de prnz.
    Material de premiere:
    - Locurile 1–4 cupă, diplomă,
    - Locurile 5–8 diplomă, medalie.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 06.12.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen si absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;

    CATEGORIA TURNEULUI:

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucător cu media ntre 0 si 9,99;
    Număr maxim de jucători: 36
    AVANSAȚI
    poate participa orice jucător cu media ntre 10 si 19,99;
    Număr maxim de jucători: 42
    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media ntre 20,00 si 32,99, respectiv și avansații care și manifestă opțiunea pentru această categorie;
    Număr maxim de jucători: 30
    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media >= 33,00, respectiv și openișții care și manifestă opțiunea pentru această categorie;
    Număr maxim de jucători: 18

    SISTEMUL DE JOC:

    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă);
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    - Se califica primii 5 jucatori din fiecare grupa
    - Fara grupe superioare.
    - Tabel eliminatorii 32, 32, 32, 16.

    ORGANIZATORI:
    - Hja Zoltn, tel. 0755.868.386;
    - Hja Zsolt, tel. 0744.457.583
    Ultima modificare făcută de hjz70; 04.12.2019 la 22:59.

  2. mi place jocobedo, Tamas Vivien, sterczer sandor, Kis Istvan, adof le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data nscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vrstă
    49
    Postări
    813
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    904
    Inscrieri Incepatori - on 05.12.2019 at 22:57:54

    1. Rogin Florin, Piatra Neamt, 681 - 9,93 - I
    2. Megyes Andras, Sovata, 1026 - 9,72 - I
    3. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 637 - 9,55 - I
    4. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 666 - 9,44 - I
    5. Csiki Szabolcs, Suseni, 1361 - 9,17 - I
    6. Angi Zoltan, Gheorgheni, 783 - 9,16 - I
    7. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 864 - 8,91 - I
    8. Pap Gyula, Gheorgheni, 1259 - 8,76 - I
    9. Ambrus Arnold, Lazarea, 3390 - 8,3 - I
    10. Cotfas Gabriel, Toplita, 3398 - 8 - IW
    11. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1640 - 7,35 - I
    12. Szabo Zoltan, Suseni, 1650 - 7,3 - I
    13. Csiki Ioan, Targu Mures, 1050 - 7,13 - I
    14. Benedek Alex, Gheorgheni, 1342 - 6,94 - I
    15. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1087 - 6,66 - I
    16. Cserei Gabor, Sovata, 1260 - 6,38 - I
    17. Savina Dan, Piatra Neamt, 976 - 6,13 - I
    18. Cofari Eugen, Sovata, 3570 - 6 - I
    19. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 3613 - 6 - I
    20. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 2718 - 5,95 - I
    21. Petra Ioan, Balan, 1794 - 5,75 - I
    22. Birtalan Hunor, Sovata, 2002 - 5,5 - I
    23. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 2762 - 5 - I
    24. Nagy Arpad, Suseni, 1575 - 4,8 - I
    25. Andras Imre, Zetea, 2273 - 4,5 - I
    26. Monu Claudiu, Tarnaveni, 2764 - 4,5 - I
    27. Illyes Elemer, Ditrau, 1713 - 4,48 - I
    28. Heja Zsolt, Ditrau, 1822 - 4 - I
    29. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1983 - 4 - I
    30. Olaru Dragomir, Suseni, 2345 - 4 - I
    31. Czimbalmos Gyula, Lazarea, 3232 - 4 - I
    32. Szabo Robert, Suseni, 3418 - 4 - I
    33. Pal Zsolt, Santimbru, 4102 - 0
    34. Szilagyi Attila, Targu Mures, 6001 - 0


    Inscrieri Avansati - on 05.12.2019 at 22:58:28

    1. Vajda Erno, Reghin, 278 - 19,83 - AW
    2. Kovacs Eduard, Balan, 987 - 19,6 - A
    3. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 335 - 19,15 - AW
    4. Heja Zoltan, Ditrau, 341 - 19,15 - A
    5. Bedo Jozsef, Suseni, 327 - 18,13 - A
    6. Strugar Ioan, Deda, 421 - 17,86 - A
    7. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 379 - 16,97 - A
    8. Raduly Ovidiu, Fantanele, 507 - 16,88 - A
    9. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 510 - 16,73 - A
    10. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 2219 - 16,7 - A
    11. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 566 - 16,68 - A
    12. Kis Istvan, Brasov, 444 - 16,51 - AW
    13. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 343 - 16,46 - A
    14. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1021 - 15,93 - A
    15. Pasca Lucian, Targu Mures, 575 - 15,83 - A
    16. Todor Csaba, Gheorgheni, 463 - 15,51 - AH
    17. Vass Attila, Targu Mures, 1860 - 14,6 - A
    18. Lupescu Nicolae, Reghin, 581 - 14,19 - A
    19. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 964 - 14,05 - A
    20. Birtalan Levente, Sovata, 730 - 13,81 - A
    21. Mezei Mihai, Sarmas, 1309 - 13,75 - A
    22. Mandru Aurel, Sarmas, 1168 - 13,57 - A
    23. Ballo Szabolcs, Miercurea Ciuc, 1861 - 13,5 - A
    24. Birtalan Bence, Sovata, 922 - 13,28 - A
    25. Boariu Timofte Danut, Borsec, 798 - 13,13 - AW
    26. Oltean Octavian, Targu Mures, 929 - 12,84 - A
    27. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 921 - 12,63 - A
    28. Nagy Attila, Suseni, 605 - 12,46 - A
    29. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1065 - 12,28 - A
    30. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1013 - 11,14 - A
    31. Sterczer Zalan, Sanzieni, 576 - 11,1 - A
    32. Ghitu Liviu, Onesti, 595 - 10,92 - A
    33. Suciu Andrei, Borsec, 780 - 10,9 - A
    34. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 1915 - 10,45 - A
    35. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 807 - 9,95 - I
    36. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 834 - 9,77 - I
    37. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 821 - 9,62 - I
    38. Campian Zoltan, Toplita, 2413 - 8,3 - I


    Inscrieri Open - on 05.12.2019 at 22:59:57

    1. Ciortescu Cristi, Iasi, 54 - 32,98 - O
    2. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 292 - 32,89 - O
    3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 91 - 32,47 - O
    4. Ambrus Szilard, Ludus, 218 - 31,22 - OJ
    5. Kincses Jozsef, Praid, 320 - 29,79 - O
    6. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 133 - 29,78 - O
    7. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 310 - 29,65 - OW
    8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 142 - 29,34 - O
    9. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 97 - 29,31 - O
    10. Babics Tamas, Gheorgheni, 164 - 29,31 - O
    11. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1054 - 28,75 - OLF
    12. Majai Lehel, Sovata, 613 - 27,63 - O
    13. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 309 - 27,13 - O
    14. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 395 - 25,83 - O
    15. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 221 - 25,75 - OW
    16. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 211 - 24,69 - OW
    17. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 441 - 24,58 - O
    18. Boicu Liviu, Vatra Dornei, 1008 - 24 - O
    19. Veres Janos, Targu Mures, 339 - 23,46 - OW
    20. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 646 - 22,84 - OW
    21. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 285 - 21,97 - OW
    22. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 302 - 21,82 - O
    23. Bendris Nicu, Targu Mures, 1141 - 21,23 - O
    24. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 322 - 20,76 - O
    25. Sterczer Sandor, Sanzieni, 247 - 20,09 - O
    26. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 951 - 20,03 - O
    27. Farkas Bence, Targu Mures, 687 - 19,7 - A
    28. Bende Robert

    Inscrieri Elite - on 05.12.2019 at 23:00:18

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 336 - 42,27 - EW
    2. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 385 - 40,28 - EJ
    3. Bauer Lajos, Targu Mures, 25 - 40 - EW
    4. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 222 - 38,11 - E
    5. Orha Andrei, Targu Mures, 115 - 35,27 - E
    6. Carpaci Alexandru, Ludus, 194 - 34,29 - EW
    7. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 171 - 33,46 - E
    8. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 495 - 33,28 - E
    9. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 58 - 32,35 - O
    Ultima modificare făcută de hjz70; 06.12.2019 la 00:00.

  4. #3
    senior

    Data nscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vrstă
    11
    Postări
    357
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 15 h 42 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    529
    Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la categoria Open.
    Se inscrie Laszlo Levente,din Miercurea-Ciuc,la categoria Open.
    Se inscrie Fancsali Kalman,din Miercurea-Ciuc,la categoria Open.
    Se inscrie Miklos Botond,din Miercurea-Ciuc,la categoria Avansati.
    Se inscrie Fazakas Gergely,din Miercurea-Ciuc,la categoria Open.

  5. mi place jocobedo, hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data nscrierii
    11.09.2017
    Locație
    Suseni
    Vrstă
    43
    Postări
    175
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    30 z 11 h 27 m
    Timp online pe zi
    53 m
    Reputație
    185
    Se inscrie Bedo Jozsef și Nagy Attila din Suseni. Multumesc.

  7. mi place Tamas Vivien, hjz70, CKA le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data nscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    490
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    13 z 40 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    777
    Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Open
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc - Elite
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc - Open

  9. mi place Tamas Vivien, jocobedo, hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee

    Data nscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vrstă
    49
    Postări
    813
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    904
    Csurulya Gyula avansati Miercurea Ciuc
    Urzica Ioan open Toplita
    Heja Zoltan avansati Ditrau
    Heja Zsolt incepatori Ditrau
    Bardocz Ferenc avansati Ditrau
    Laszlo Robert incepatori Remetea
    Illyes Elemer incepatori Ditrau
    Kis Istvan avansati Brasov

    Birtalan Levente avansati Sovata
    Birtalan Bence avansati Sovata
    Birtalan Hunor
    Cserei Gabor
    Megyes Andras
    Cofari Eugen incepatori Sovata
    Majai Lehel open Sovata
    Lovasz Vilmos open
    Todor Csaba avansati
    Makszem Szabolcs avansati
    Angi Zoltan incepatori Gheorgheni

  11. mi place Tamas Vivien, jocobedo, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior

    Data nscrierii
    11.09.2017
    Locație
    Suseni
    Vrstă
    43
    Postări
    175
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    30 z 11 h 27 m
    Timp online pe zi
    53 m
    Reputație
    185
    Se inscrie Ferenczi Robert , Szabo Robert, Csiki Szabolcs, Szabo Zoltan, Nagy Arpad, Olaru Dragomir din Suseni. Multumesc.

  13. mi place Tamas Vivien, hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee

    Data nscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vrstă
    49
    Postări
    813
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    904
    Olah Ignac avansati
    Czimbalmos Gyula incepatori Lazarea
    Lenard Kendi Istvan incepatori Tg./secuiesc
    Peter Laszlo avansati
    Benedek Arpad incepatori Ciumani
    Vajda Erno avansati
    Lupescu Nicolae avansati Reghin
    Mandru Marin
    Mindru Aurel avansati
    Mezei Mihai avansati Sarmas
    Farkas Bence avansati
    Farkas Gabor Tg, -mures

  15. mi place Tamas Vivien, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior

    Data nscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vrstă
    11
    Postări
    357
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 15 h 42 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    529
    Se inscrie Incze Levente,din Miercurea-Ciuc,la categoria Elit.

  17. mi place jocobedo, hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    junior

    Data nscrierii
    03.01.2017
    Locație
    Sansimion
    Vrstă
    46
    Postări
    141
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 15 h 59 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    129
    Se inscriu din Miercurea Ciuc: Lorincz Zoltan si Vaszi Denes la avansati, Ambrus Zoltan si Beke Hunor la incepatori sau posibil la avansati dupa actualizarea clasamentului

  19. mi place Tamas Vivien, hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior
    Avatarul lui bobumino1
    Data nscrierii
    14.02.2017
    Locație
    Targu Neamt
    Vrstă
    48
    Postări
    202
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 z 19 h 48 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    311
    Din Trgu Neamț,
    se nscrie la categoria ncepători,
    Bobu Ștefan Minodor

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  21. mi place hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    junior
    Data nscrierii
    09.09.2018
    Locație
    mures
    Postări
    55
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    13 z 20 h 24 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    25
    Din Tg Mureș. Pasca Lucian și Oltean Octavian avansati. Csiki Ioan ncepători. Szilagyi Attila ncepător. Jucător noy

  23. mi place hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    cadet
    Data nscrierii
    16.02.2009
    Locație
    Tg Mures
    Vrstă
    39
    Postări
    14
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    6 h 12 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    3
    Vass Attila, Tg Mures, avansati

  25. mi place hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    cadet
    Data nscrierii
    23.06.2018
    Postări
    10
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    7 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    10
    Raduly Marius din Sf Gheorghe - A

    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

  27. mi place hjz70 le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior

    Data nscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vrstă
    11
    Postări
    357
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 15 h 42 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    529
    Se inscrie Gered Ferenc,din Miercurea-Ciuc,la categoria Avansati.
    Se inscrie Szanto Lajos,din Miercurea-Ciuc,la categoria Open.
    Se inscrie Ballo Szabolcs,din Miercurea-Ciuc,la categoria Avansati.
    Se inscrie Pal Zsolt,din Miercurea-Ciuc,la categoria Incepatori.

  29. mi place jocobedo, hjz70 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Mos Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019
    De cata_60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 179
    Ultimul post: Astăzi, 17:33
  2. Turneu B "Cupa Bstya Kupa", Lăzarea (HR) - 27.01.2018
    De hjz70 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 128
    Ultimul post: 29.01.2018, 18:11
  3. Răspunsuri: 452
    Ultimul post: 02.01.2016, 22:18
  4. Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 22.12.2015, 20:30
  5. Răspunsuri: 288
    Ultimul post: 31.12.2014, 19:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •