tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate 166 la 178 din 178

Subiect: Dej - 14.12.2019

  1. #166
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Gr.inferioara nr. 1 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POP ZOLTAN DEJ
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 BRAZDAU BOGDAN ZALAU
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #167
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Eliminatorii Incepatori

    1. Pop Dan Cristian
    --------------------Pop Dan Cristian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Pop Dan Cristian 3-0
    9. Criste Mihai Marius
    --------------------Schuller Claudiu Florin 3-0
    8. Schuller Claudiu Florin
    --------------------------------------------------Badiu Gavril 3-0
    5. Damian Vasile
    --------------------Damian Vasile 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------Badiu Gavril 3-2
    13. Bye
    --------------------Badiu Gavril 3-0
    4. Badiu Gavril
    -----------------------------------------------------------------Tigoan Alex 3-1
    3. Peter Lorincz
    --------------------Peter Lorincz 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Peter Lorincz 3-0
    11. Bye
    --------------------Birtalan Attila 3-0
    6. Birtalan Attila
    --------------------------------------------------Tigoan Alex 3-2
    7. Buraciuc Cornel
    --------------------Buraciuc Cornel 3-0
    10. Pop Daniel Valentin
    -----------------------------------Tigoan Alex 3-1
    15. Bye
    --------------------Tigoan Alex 3-0
    2. Tigoan Alex


    Clasament Incepatori

    1. Tigoan Alex - Dej
    2. Badiu Gavril - Rasca
    3 -- 4
    Peter Lorincz - Cluj Napoca
    Pop Dan Cristian - Dej
    5 -- 8
    Buraciuc Cornel - Nasaud
    Damian Vasile - Nasaud
    Birtalan Attila - Crasna
    Schuller Claudiu Florin - Cluj Napoca
    9 -- 10
    Pop Daniel Valentin - Dej
    Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Iova Claudiu - Cluj Napoca
    Gaciu Gabriel - Gherla
    Miclea Adrian - Dej
    Pascalau Cristian - Huedin
    Csaszar Andrei Francisc - Baia Mare
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Corabian Daniel - Cluj Napoca
    Cremene Marcel - Cluj Napoca
    Cserei Stefan - Apahida
    Buraciuc Ema - Nasaud
    Pop Nicolaie - Dej
    21 -- 2v gr.inf.
    Vigh Marton - Cluj Napoca
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Toader Florin - Cluj Napoca
    Zahan Florin - Cluj Napoca
    Camil Marchis - Cluj Napoca
    Muresan Elisei - Cluj Napoca
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  4. #168
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Gr.inferioara nr. 1 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POP ZOLTAN DEJ
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 BRAZDAU BOGDAN ZALAU
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DEZSO LORAND DEJ
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 HUSA GELU ZALAU
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    4
    5 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 CONT COSMIN GHERLA
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN ZALAU
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BOTHAZAN FLORIN DEJ
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 FERENCZY ZITA CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 BEICA FLORIN GHERLA
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 MAXIMCIUC FELIX BAIA MARE
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PREDA IONUT MOINESTI
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 GROSAN MIRCEA DEJ
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    5
    3 POP STEFAN ZALAU
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    4 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    3
    5 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
    6 POP DANUT DEJ
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MICAN NICOLAE DEJ
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    5
    1
    3 PARJOL RARES CLUJ NAPOCA
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 HODIS ANDREI GHERLA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 SPALLER TIBERIU NASAUD
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    6 BARBUTA IOAN DEJ
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1


    Calificati in superioare - E+O - ora 13.00
    1 Marchis Maximilian Pop Zoltan Horotan Catalin Cherhat Dumitru 5 Xx
    2 Moldovan Horvath Csaba Dezso Lorand Husa Gelu Camarasiu Tiberiu 5 Xx
    3 Petrus Florin Ferenczy Zita Bothazan Florin Peta Octavian 5 Xx
    4 Preda Ionut Palfi Ferencz Irimia Sorin Jr Pop Stefan Grosan Mircea
    5 Korabian Tamas Parjol Rares Mican Nicolae Spaller Tiberiu 5 Xx


    Grupe superioare E+O - ora 13.00
    1 Marchis Maximilian Irimia Sorin Jr Mican Nicolae
    2 Moldovan Horvath Csaba Bothazan Florin Spaller Tiberiu
    3 Petrus Florin Husa Gelu Pop Stefan
    4 Preda Ionut Horotan Catalin Peta Octavian
    5 Korabian Tamas Pop Zoltan Camarasiu Tiberiu
    6 Parjol Rares Dezso Lorand Grosan Mircea
    7 Palfi Ferencz Ferenczy Zita Cherhat Dumitru
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. #169
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Eliminatorii E+O

    1. Loc 1 Gr. 1
    --------------------Loc 1 Gr. 1 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- -
    9. Loc 2 Gr. 6
    -------------------- -
    8. Loc 2 Gr. 7
    -------------------------------------------------- -
    5. Loc 1 Gr. 5
    -------------------- -
    12. Loc 2 Gr. 3
    ----------------------------------- -
    13. Loc 2 Gr. 2
    -------------------- -
    4. Loc 1 Gr. 4
    ----------------------------------------------------------------- -
    3. Loc 1 Gr. 3
    -------------------- -
    14. Loc 2 Gr. 1
    ----------------------------------- -
    11. Loc 2 Gr. 4
    -------------------- -
    6. Loc 1 Gr. 6
    -------------------------------------------------- -
    7. Loc 1 Gr. 7
    -------------------- -
    10. Loc 2 Gr. 5
    ----------------------------------- -
    15. Bye
    --------------------Loc 1 Gr. 2 3-0
    2. Loc 1 Gr. 2
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  6. Îmi place bumbu pavel le-a plăcut acest mesaj
  7. #170
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Gr.superioara nr. 1 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MICAN NICOLAE DEJ
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BOTHAZAN FLORIN DEJ
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 SPALLER TIBERIU NASAUD
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN ZALAU
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 HUSA GELU ZALAU
    1-3
    2-3
    0
    3 POP STEFAN ZALAU
    0-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PREDA IONUT MOINESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 POP ZOLTAN DEJ
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARJOL RARES CLUJ NAPOCA
    3-2
    3-2
    2
    2 DEZSO LORAND DEJ
    2-3
    3-2
    1
    3 GROSAN MIRCEA DEJ
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - E+O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA
    0-3
    1-3
    0
    2 FERENCZY ZITA CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
    3-1
    0-3
    1
    2


    Calificati in eliminatorii - E+O
    1 Marchis Maximilian Irimia Sorin Jr
    2 Moldovan Horvath Csaba Bothazan Florin
    3 Petrus Florin Pop Stefan
    4 Preda Ionut Horotan Catalin
    5 Korabian Tamas Pop Zoltan
    6 Parjol Rares Dezso Lorand
    7 Ferenczy Zita Cherhat Dumitru


    Eliminatorii E+O

    1. Marchis Maximilian
    --------------------Marchis Maximilian 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- -
    9. Dezso Lorand
    -------------------- -
    8. Cherhat Dumitru
    -------------------------------------------------- -
    5. Korabian Tamas
    -------------------- -
    12. Pop Stefan
    ----------------------------------- -
    13. Bothazan Florin
    -------------------- -
    4. Preda Ionut
    ----------------------------------------------------------------- -
    3. Petrus Florin
    -------------------- -
    14. Irimia Sorin Jr
    ----------------------------------- -
    11. Horotan Catalin
    -------------------- -
    6. Parjol Rares
    -------------------------------------------------- -
    7. Ferenczy Zita
    -------------------- -
    10. Pop Zoltan
    ----------------------------------- -
    15. Bye
    --------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
    2. Moldovan Horvath Csaba
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  8. #171
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Eliminatorii Avansati

    1. Vass Sandor
    --------------------Vass Sandor 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Bal Adrian 3-1
    9. Bal Adrian
    --------------------Bal Adrian 3-0
    8. Moldovan Alin
    --------------------------------------------------Bal Adrian 3-0
    5. Dimeny Alex
    --------------------Dimeny Alex 3-0
    12. Bye
    -----------------------------------Dimeny Alex 3-1
    13. Bye
    --------------------Uglea Mihai 3-0
    4. Uglea Mihai
    -----------------------------------------------------------------Bal Adrian 3-0
    3. Tofeni Ovidiu
    --------------------Tofeni Ovidiu 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Repede Calin 3-2
    11. Bye
    --------------------Repede Calin 3-0
    6. Repede Calin
    --------------------------------------------------Tocaciu Septimiu 3-1
    7. Tocaciu Septimiu
    --------------------Tocaciu Septimiu 3-1
    10. Tigaroi Florin
    -----------------------------------Tocaciu Septimiu 3-2
    15. Bye
    --------------------Badescu Tudor 3-0
    2. Badescu Tudor


    3rd place - Avansati

    Dimeny Alex
    -------------------------Repede Calin 3-2
    Repede Calin



    Clasament Avansati

    1. Bal Adrian - Gherla
    2. Tocaciu Septimiu - Beclean
    3. Repede Calin - Cluj Napoca
    4. Dimeny Alex - Crasna
    5 -- 8
    Vass Sandor - Beclean
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Uglea Mihai - Cluj Napoca
    9 -- 10
    Moldovan Alin - Sighetu Marmatiei
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Crisan Alexandru - Cluj Napoca
    13 -- 16 1v gr.sup.
    Boros Mihaly - Crasna
    Dezso Attila - Dej
    Onofrei Petru - Gherla
    Mihut Doru - Dej
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Szarvas Karoly - Satu Mare
    Balazs Imre Florin - Apahida
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    Bodea Flaviu - Zalau
    21 -- 1v gr.inf.
    Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
    22 -- 26 0v gr.inf.
    Barbos Florin - Bistrita
    Hriscu Florentina - Cluj Napoca
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Kiss Jancsi - Cluj Napoca
    Sticlet Doru - Bistrita
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  9. #172
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.875
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    542 z 2 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    Eliminatorii E+O

    1. Marchis Maximilian
    --------------------Marchis Maximilian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Marchis Maximilian 3-0
    9. Dezso Lorand
    --------------------Dezso Lorand 3-1
    8. Cherhat Dumitru
    --------------------------------------------------Marchis Maximilian 3-0
    5. Korabian Tamas
    --------------------Korabian Tamas 3-1
    12. Pop Stefan
    -----------------------------------Korabian Tamas 3-1
    13. Bothazan Florin
    --------------------Bothazan Florin 3-
    4. Preda Ionut
    -----------------------------------------------------------------Marchis Maximilian 3-0
    3. Petrus Florin
    --------------------Petrus Florin 3-1
    14. Irimia Sorin Jr
    -----------------------------------Petrus Florin 3-2
    11. Horotan Catalin
    --------------------Parjol Rares 3--
    6. Parjol Rares
    --------------------------------------------------Petrus Florin 3-
    7. Ferenczy Zita
    --------------------Ferenczy Zita 3-1
    10. Pop Zoltan
    -----------------------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
    15. Bye
    --------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
    2. Moldovan Horvath Csaba


    Clasament E+O

    1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
    2. Petrus Florin - Zalau
    3 -- 4
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    5 -- 8
    Dezso Lorand - Dej
    Parjol Rares - Cluj Napoca
    Bothazan Florin - Dej
    Ferenczy Zita - Cluj Napoca
    9 -- 14
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Pop Stefan - Zalau
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Preda Ionut - Moinesti
    Pop Zoltan - Dej
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Mican Nicolae - Dej
    Grosan Mircea - Dej
    Husa Gelu - Zalau
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Hodis Andrei - Gherla
    Beica Florin - Gherla
    Barbuta Ioan - Dej
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Brazdau Bogdan - Zalau
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Pop Danut - Dej
    Maximciuc Felix - Baia Mare
    Cont Cosmin - Gherla
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  10. #173
    junior Avatarul lui raresparjol
    Data înscrierii
    01.02.2015
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    39
    Postări
    366
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 37 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    28
    Misto turneu....oameni faini....sarbatori importante tuturor
    Lemn: mizutani zlc
    Fh:tenergy 05
    Bh:tenergy 05

  11. Îmi place alx_vass, nanebanane, Tudor ATC, patraulea1980 le-a plăcut acest mesaj
  12. #174
    organizator turnee
    Avatarul lui Tudor ATC
    Data înscrierii
    13.11.2017
    Locație
    Cluj_Napoca
    Vârstă
    43
    Postări
    233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 5 h 34 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    83
    Multumim Pop Danut si Dezso Attila !
    A fost un turneu foarte reusit😉 Asteptam
    si anul viitor turneele de la Dej! Clujenii
    vor fi prezenti 😉
    Andro TP Ligna CI OFF
    FH : Tenergy 05
    BH : Tenergy 05

  13. Îmi place nanebanane, patraulea1980, alx_vass, ovidiu t, sosaking le-a plăcut acest mesaj
  14. #175
    organizator turnee
    Avatarul lui Dan Universal
    Data înscrierii
    04.04.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    3.795
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    1780






















    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  15. #176
    organizator turnee
    Avatarul lui Dan Universal
    Data înscrierii
    04.04.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    3.795
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    1780










    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  16. Îmi place nanebanane, patraulea1980, Gandalf77, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  17. #177
    senior
    Avatarul lui alx_vass
    Data înscrierii
    04.02.2013
    Locație
    BECLEAN B-N
    Vârstă
    52
    Postări
    952
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 10 h 40 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    160
    Toate bune si frumoase ,dar de bucatar si de bab gujas era sa uitam .multumim Florin Beica !

    Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
    LEMN VISCARIA FH TENERGY 05 HARD BH TENERGY 05 HARD

  18. Mulțumesc Dan Universal au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ovidiu t, Tudor ATC, mircea.garaz le-a plăcut acest mesaj
  19. #178
    organizator turnee
    Avatarul lui Dan Universal
    Data înscrierii
    04.04.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    3.795
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    1780
    oameni buni si de omenie ! noi organizatorii de la dej va multumim pt participare si ne cerem scuze pt unele intarzieri aparute fara voia noastra !
    va urez un final de an cat mai bun si de sarbatori sa fiti fericiti alaturi de cei dragi
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  20. Îmi place ovidiu t, Gandalf77, pferi, nanebanane, alx_vass, onofrei B le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 131
    Ultimul post: 28.12.2019, 18:25
  2. CM juniori 2019,Korat,Thailanda,24.11.2019-01.12.2019
    De mircea.garaz în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 29.11.2019, 12:07
  3. 2019 European Universities Championships Camerino (ITA) 15-20 Jul 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18.07.2019, 21:05
  4. Festival tenis de masa Albena 2019 -20 iulie-4 august 2019
    De Dan Tigau în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 11.02.2019, 12:55
  5. Seamaster 2019 ITTF World Tour HUNGARIAN OPEN, Budapest: 15-20 January 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.02.2019, 19:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •