tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 99

Subiect: "Cupa Blitzkrieg", Timișoara - 21.12.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109

    "Cupa Blitzkrieg", Timișoara - 21.12.2019

    AMATUR: Turneu B "Cupa Blitzkrieg", Timișoara - 21.12.2019

    Data: 21 decembrie 2019
    Localitatea: Timișoara
    Locul de desfășurare: Sala de Sport a Colegiului Tehnic de Vest, Timișoara, b-dul Regele Carol I nr. 11, Timișoara;

    Categorii: Amatori, Open și Elite;
    Logistică: 4 mese Butterfly Octet 25+ ITTF, mantinele suficiente pentru careu complet la fiecare masă, mese de arbitraj și scorer la fiecare masă, mingi Butterfly *** S40+;
    Validare înscrieri: 08:30-08:45 (Amatori), 12:00-12:15 (Elite) și 15:30-15:45 (Open);
    Ora de începere: 9:00 (Amatori), 12:30 (Elite) și 16:00 (Open);
    Numărul maxim de jucători: 16 amatori, 16 open, 16 elite;
    SE ASIGURĂ:
    - cafea, apă 0,5L, ronțăituri;
    Materiale de premiere:
    - cupe la locul 1, medalii și diplome la primele patru locuri;
    Facilități: vestiare și dușuri;

    Taxa de participare:
    25 ron (adulti);
    15 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron către AmaTur.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere Vineri, 20 decembrie 2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    AMATORI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 08:30 - 08:45
    Ora de începere: 09:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    08:30 - 09:00 confirmare înscrieri și încălzire;
    09:00 - 11:00 grupe;

    11:00 - 12:00 eliminatorii;

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 și 32,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 15:30 - 15:45
    Ora de începere: 16:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    15:30 - 16:00 confirmare înscrieri și încălzire;
    16:00 - 18:00 grupe;

    18:00 - 19:00 eliminatorii;

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 33,00;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 12:00 - 12:15
    Ora de începere: 12:30
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    12:00 - 12:30 confirmare înscrieri și încălzire;
    12:30 - 14:30 grupe;

    14:30 - 15:30 eliminatorii;

    ORGANIZATORI:
    Vela Claudiu: 0726.487.357
    Grubacichi Marius: 0766.379.076

  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109
    Inscrieri Amatori - 08:30 - on 12/20/2019 at 4:13:11 PM

    1. Neag Ioan, Timisoara, 756 - 18.23 - A
    2. Borcsi Jozsef, Timisoara, 559 - 17.48 - A
    3. Herteg Dorinel, Arad, 686 - 16 - A
    4. Dumbrava Marius, Timisoara, 1121 - 15.85 - A
    5. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1239 - 15.53 - A
    6. Badea Catalin, Dumbravita, 1998 - 12.6 - A
    7. Glavan Radu, Timisoara, 1056 - 11.8 - A
    8. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 694 - 11.05 - A
    9. Lascu Marius, Timisoara, 1019 - 10.03 - A
    10. Herteg Doru, Arad, 1443 - 5.87 - IW
    11. Terescu Ciprian, Timisoara, 6007 - 0
    12. Bulz Liviu, Timisoara, 6008 - 0
    13. Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, 6009 - 0
    14. Kiss Vasile, Timisoara, 6010 - 0
    15. Dehelean Tutu, Timisoara, 6011 - 0
    16. Andries Victor, Timisoara, 6012 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Popescu Radu, Arad, 716 - 11.61 - A
    2. Chivaran Alin, Caransebes, 1201 - 9.35 - I
    3. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 1825 - 8.53 - I
    4. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 359 - 16.94 - A
    5. Orban Alexandru, Lugoj, 775 - 13.74 - A
    6. Orban Marius, Lugoj, 1766 - 4.56 - I
    7. Dobinda Dinu, Arad, 750 - 8.82 - I
    8. Daianu Ion, Timisoara, 2394 - 0
    9. Banu Florentin, Timisoara, 2221 - 17 - AW


    Inscrieri Elite - 12:00 - on 12/20/2019 at 4:13:17 PM

    1. Badea Bogdan, Dumbravita, 4193 - 49.99 - E
    2. Glisa Valentin, Timisoara, 217 - 45.27 - E
    3. Cristanus Cristian, Timisoara, 706 - 44.53 - EL
    4. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 44.13 - E
    5. Beca Iliesen, Timisoara, 168 - 41.98 - EL
    6. Boru Lucian, Timisoara, 121 - 41.48 - E
    7. Mitrache Simion, Timisoara, 65 - 41.2 - E
    8. Ignat Alexandru, Lugoj, 1868 - 38.8 - E
    9. Istrate Cristian, Timisoara, 772 - 37.73 - E
    10. Mihalescu Dinu, Timisoara, 29 - 37.3 - EW
    11. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 307 - 36.18 - E
    12. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 44 - 36.03 - E
    13. Oprea Adrian, Lugoj, 39 - 35.88 - E
    14. Popa Bogdan, Timisoara, 332 - 35.58 - EL
    15. Frunza Alexandru, Timisoara, 80 - 33.05 - E
    16. Curut Gabriel, Timisoara, 162 - 31.84 - O


    Inscrieri Open - 15:30 - on 12/20/2019 at 4:13:23 PM

    1. Popet Doru, Timisoara, 283 - 32.92 - OW
    2. Grubacichi Marius, Timisoara, 193 - 31.13 - O
    3. Jichici Svetozar, Timisoara, 131 - 30.07 - OW
    4. Ispas Dan, Timisoara, 196 - 27.1 - O
    5. Jurescu Sorin, Timisoara, 148 - 26.32 - OW
    6. Ticu Sorin, Lugoj, 202 - 26.13 - O
    7. Dehelean Octavian, Timisoara, 512 - 24.92 - O
    8. Deak Valentin, Sebis, 639 - 24.5 - O
    9. Hancig Mircea, Timisoara, 201 - 23.53 - O
    10. Petersi Nuri, Varset, 816 - 22.2 - O
    11. Szekeres Zoltan, Timisoara, 967 - 21.7 - O
    12. Ankar Wasim, Timisoara, 328 - 21.15 - O
    13. Mirza Karim, Timisoara, 2400 - 20.6 - O
    14. Marta Marcel, Timisoara, 4345 - 0 - O
    15. Caprariu Radu, Timisoara, 4466 - 0 - A
    16. Firu Marcel, Timisoara, 6007 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Shehabi Amer, Timisoara, 2116 - 29 - O
    2. Fieraru George, Timisoara, 1750 - 27.4 - O
    3. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 1612 - 16.4 - A
    4. Rosu Adrian, Timisoara, 1547 - 28.6 - O
    5. Paladuta Victor, Timisoara, 1451 - 20.6 - O

  3. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109
    Glavan Radu, Timisoara, amatori
    Lascu Marius, Timisoara, amatori
    Neag Ioan, Timisoara, amatori
    Dumbrava Marius, Timisoara, amatori
    Terescu Ciprian, Timisoara, amatori
    Vela Gabriel, Timisoara, amatori

  4. #4
    senior

    Data înscrierii
    05.12.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    52
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 1 h 47 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    298
    Verdet Adrian, Timisoara, elite
    Cristanus Cristian, Timisoara, elite
    Roman Bogdan, Arad, elite
    Boru Lucian, Timisoara, elite
    Istrate Cristian, Timisoara, elite
    Mihalescu Dinu, Timisoara, elite

  5. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109
    Partenie Liviu, Timisoara, amatori
    Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, amatori
    Kiss Vasile, Timisoara, amatori
    Dehelean Tutu, Timisoara, amatori
    Andries Victor, Timisoara, amatori

  6. #6
    maestru
    Avatarul lui vali
    Data înscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    48
    Postări
    1.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    201
    Beca Iliesen, Timisoara, elite
    Avram Victor, Timisoara, elite
    Oprea Adrian, Lugoj, elite
    Frunza Alexandru, Timisoara, elite
    Deak Valentin, Sebis, open
    Blade DHS PG 2
    FH: Stiga Airoc Astro M
    BH: Stiga Airoc S

  7. #7
    senior

    Data înscrierii
    05.12.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    52
    Postări
    185
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 1 h 47 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    298
    Hancig Mircea, Timisoara, open
    Grubacichi Marius, Timisoara, open
    Dehelean Octavian, Timisoara, open
    Szekeres Zoltan, Timisoara, open
    Marta Marcel, Timisoara, open
    Firu Marcel, Timisoara, open
    Mirza Karim, Timisoara, open

  8. #8
    maestru
    Avatarul lui vali
    Data înscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    48
    Postări
    1.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    201
    Putnik Tiberiu, Varset, amatori
    Petersi Nuri, Varset, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Ankar Wasim, Timisoara, open
    Joumah Abdul Rahim, Timisoara, amatori
    Popet Doru, Timisoara, open
    Blade DHS PG 2
    FH: Stiga Airoc Astro M
    BH: Stiga Airoc S

  9. Mulțumesc Toza au mulțumit pentru mesaj
  10. #9
    maestru
    Avatarul lui vali
    Data înscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    48
    Postări
    1.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    201
    Ciucioiu Dorin, Timisoara, ELITE
    Mutrescu Eugen, Timisoara, ELITE
    Iana Remus, Timisoara, ELITE
    Mitrache Simion, Timisoara, ELITE
    Costache-Rosioru Cristian, Timisoara, ELITE
    Popa Bogdan, Timisoara, ELITE
    Blade DHS PG 2
    FH: Stiga Airoc Astro M
    BH: Stiga Airoc S

  11. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109
    Caprariu Radu, Timisoara, open
    Ispas Dan, Timisoara, open
    Ticu Sorin, Lugoj, open
    Shehabi Amer, Timisoara, open
    Fieraru George, Timisoara, open

  12. #11
    junior

    Data înscrierii
    05.10.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    35
    Postări
    56
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 11 h 11 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    185
    Borcsi Jozsef Timisoara amatori

    Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

  13. #12
    cadet
    Data înscrierii
    15.03.2019
    Postări
    20
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 24 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    16
    Se inscrie la amatori Almajanu Sergiu din Dumbravita

  14. #13
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109
    CUPELE ȘI MEDALIILE "BLITZKRIEG"


  15. Îmi place Toza le-a plăcut acest mesaj
  16. #14
    junior

    Data înscrierii
    05.09.2018
    Locație
    ROMANIA, ARAD
    Postări
    118
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 h 30 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    112
    Herteg Dorinel si Herteg Doru din Arad, la Amatori

  17. #15
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    627
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 23 h 12 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    886
    Ciao, Jurescu Sorin Timisoara open,multumesc

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
    "Defensive table tennis was invented in the ‘dark ages’ "

    Yasaka Rakza 7 // Dr. Neubauer Bloodhound // Giant Dragon Snowflake OX

Subiecte similare

  1. ANULAT "Cupa SMILEY 43", Club 11 Timișoara - 25.05.2019
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 24.05.2019, 12:16
  2. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Timișoara Vest - 05.04.2019 (E/O)
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 08.04.2019, 12:36
  3. Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 07.04.2019, 01:50
  4. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Timișoara Vest - 04.04.2019 (A/Î)
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 29
    Ultimul post: 05.04.2019, 10:29
  5. Turneu B "Cupa SMILEY 42", Club 11 Timișoara - 09.02.2019
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 10.02.2019, 02:05

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •