Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa IHR", Târgoviște - 28.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mulțumim SORIN pt. foto și filmări!

    Comentariu


    • Am uitat sa mai spun ceva.
      Cu toate ca turneul, jucătorii si organizatorii au fost minunați totuși a lipsit ceva(ca sarea din măncare)..... Acel ceva se cheamă - Adi Lazaroiu pe care vreau să-l vad și sa joc cu el la primul turneu de la Targoviște de anul viitor. Un An Nou cu bucurii și multa fericire va doresc.
      PS
      Pt nea Mihai... mai multa lumina în ap foto!

      Comentariu


      • Salutare tuturor,

        multumim mult Claudiu si dl. Darmaz pentru acest ultim turneu din acest an, sper ca anul ce o sa vina sa ne aduca sanatate si mai multe turnee in care sa ne simtim bine si sa jucam ce ne place cel mai mult... tenisul de masa !. Pentru mine anul acesta a fost unul bogat... mosul in tolba lui mi-a adus 20 de medalii... si vine la pachet pentru acestea... conform google map, cu cei 30 239 km parcursi pana la inceputul lui decembrie, adica pe intelesul tuturor am calatorit 75% din suprafata globului pamantesc !!, pentru cele 88 turnee din acest an !

        Pentru la anul mosul se straduieste ( e o promisiune ! nu un contract deja semnat) sa-mi aduca intr-o coproductie cu subsemnatul... cifra 100 .

        Turneul de ieri a fost cum ma asteptam...frumos, cu jucatori de mare calitate pe care ii imbratisez incao data. Multumim Sorin Ivan pentru poze si filmari (meciurile dintre noi mereu sunt spectaculoase), felicitari podiumului open/elite si in mod special lui Bilaaaaa... ma bucur pentru tine pentru aceasta medalie muncita, s-a incheiat bine anul, sper sa ti stacheta sus si anul ce o sa vina.
        De asemenea felicit podiumul la Avansati... aici ii regasim pe Mihai si Alexiana niste certitudini in categoria lor, dar total spectaculos si surprinzator pe Irina Musat care a dat peste cap toate calculele hartiei si la primul ei turneu a reusit sa "sustraga" cupa locului 1, si cu ea in posetuta a plecat grabita sa i-o arate lu' mosu ce isprava a facut, ...de l-a lasat fara aer pe mai titratului ei adversar si coleg Mircea Matei pe care il felicit pentru aceasta spectaculoasa finala, ...iar tu precum un cavaler ce esti n-o sa te superi ca mosul ei... a fost mai tare decat mosul tau !, ... si cu ajutorul lui Sorin, avem si proba filmarii sa n-avem vorbe la proces. ! Acestea find zise dragii mei ma pregatesc sa-mi fac calculele pentru noul an... si sa-i cer lu' mosul o cutie mare cu sanatate... dar stiti ce ?... o sa-i cer si pentru voi o cutie... LA MULTI ANI TUTUROR PRIETENILOR din AMATUR !
        Ps. Nu vreau sa-l uit pe bunul nostru PRIETEN NICUSOR BULUBASA care a plecat mult prea prematur dintre noi... dormi in pace bunule nostru prieten !
        Ultima editare de Cristian Istrate; 29.dec.2019, 17:41.

        Comentariu


        • La mulți ani Cristi! Cum reușești să ai așa multe turnee și să și joci bine .... pentru mine e o enigmă.
          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
          conform google map, cu cei 30 239 km parcursi pana la inceputul lui decembrie, adica pe intelesul tuturor am calatorit 75% din suprafata globului pamantesc
          Totuși să nu amestecăm lungimile cu ariile suprafețelor. Dacă aria suprafeței României ar fi fost cât cea a fostei URSS și ai fi străbătut-o de 88 de ori în lung și în lat, alta ar fi fost povestea.
          Un an nou cu bucurie petru toți!
          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
          FH: Butterfly - Dignics 80
          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

          Comentariu


          • Și Alexiana...

            Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Postat în original de meme6513 Vezi post
              Și Alexiana...

              Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
              Nu i corect!!!!
              A intrat in cabina regizorilor!!!!py

              Comentariu


              • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                La mulți ani Cristi! Cum reușești să ai așa multe turnee și să și joci bine .... pentru mine e o enigmă.

                Totuși să nu amestecăm lungimile cu ariile suprafețelor. Dacă aria suprafeței României ar fi fost cât cea a fostei URSS și ai fi străbătut-o de 88 de ori în lung și în lat, alta ar fi fost povestea.
                Un an nou cu bucurie petru toți!
                Iarta-ma dl Mihai ca nu am specificat "in jurul lumii", ...dar cred ca cei care au aplicatia si-au dat seama de acest lucru. sa ne vedem sanatosi !

                Comentariu


                • Postat în original de nitu serban Vezi post
                  Nu i corect!!!!
                  A intrat in cabina regizorilor!!!!py
                  Dacă te uiți la clasamentul A/I, din primii 8 clasați, 6 sunt din Targoviște ...... e o localitate periculoasă ...... ce bine că am scăpat ușor, cu o înfrângere la limită ... alții nu au scăpat deloc ....... acum 30 de ani ......
                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                  FH: Butterfly - Dignics 80
                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                  Comentariu


                  • Mulțumim tuturor celor care au participat la concursurile noastre !Dorim că noul an să vă aducă numai bucurii și ?mpliniri atât pe plan profesional cât și la masa de ping- pong.
                    LA MULȚI ANI!

                    Comentariu


                    • Am inceput sa postez toate meciurile filmate, pe Facebook, la adresa:

                      https://www.facebook.com/Video-Amatu...?ref=bookmarks

                      Vizionare placuta!

                      Comentariu


                      • Postat în original de Moise Viorel Vezi post
                        Am inceput sa postez toate meciurile filmate, pe Facebook, la adresa:

                        https://www.facebook.com/Video-Amatu...?ref=bookmarks

                        Vizionare placuta!
                        Mulțumim D-nul Viorel Moise!

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X