pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 109

Subiect: "Memorialul Ionuț Nica", Brașov - 18.01.2020

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15977

    "Memorialul Ionuț Nica", Brașov - 18.01.2020

    Turneu B "Memorialul Ionuț Nica", Brașov - 18.01.2020

    LOCALITATEA: Brașov, str. Zizinului, nr. 106;
    DATA: Sâmbătă 18.01.2020;
    CATEGORII: 2 categorii: E/O + A/H;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 08.50 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    SALA: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic)
    INDICAȚII DE ACCES:
    INDICAȚII RUTIERE: Cum se coboara podul "Zizinului" (dinspre oraș către Centură) a doua stradă la dreapta, care este la aprox 40 m, in față se vede liceul, cu indicator către "Cantină" (vă indruma portarul). Cei care vin dinspre București pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) intră pe str. Zizinului, inainte de podul Zizinului fac stânga (se vede liceul in capătul străzii, zona deschisă);
    LOGISTICĂ: Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    MINGI: plastic **;
    FACILITĂȚI: Vestiare, wc, ;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Copii sub 14 ani - 10 lei, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, 1 leu/jucător se vor dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată/minerală – 2 litri;
    Contra cost: meniu cantina liceului.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 – cupă + medalii + diplome;
    Locurile 2-4 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 16.01.2020, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open – maxim 24 participanți;
    - Avansați/Hobby – maxim 24 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de 4 - se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu generat automat;
    - Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare;
    - Nu se joaca finala mica;
    - Grupele inferioare se formează in ordinea MP-ului;
    - Varianta de suplimentare locuri numai in conditiile in care la una dintre categorii nu sunt suficienți participanți.
    ORGANIZATOR:
    - Alex Bondoc 0743.086.313;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vlădoiu Gelu, tel. 0722.315.757;
    FACEBOOK: https://www.facebook.com/AmaTurRomania/
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 27.12.2019 la 18:39.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15977
    Inscrieri Avansați/Hobby - on 18.01.2020 at 16:41:01

    1. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 844 - 19,43 - A
    2. Loghin Florin, Brasov, 274 - 18,81 - A
    3. Iancu Marius, Brasov, 1778 - 17,2 - A
    4. Tirlea Gheorghe, Brasov, 506 - 14,85 - A
    5. Ciobanu Adrian, Brasov, 1283 - 12,87 - A
    6. Sterczer Zalan, Sanzieni, 574 - 11,17 - A
    7. Movileanu Neculae, Brasov, 592 - 11,01 - A
    8. Butunoiu Dorin, Brasov, 1007 - 10,7 - A
    9. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 1912 - 10,45 - A
    10. Ionita Adrian, Brasov, 702 - 10,28 - A
    11. Balan Claudia, Brasov, 2315 - 10,2 - AF
    12. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 747 - 9,46 - H
    13. Contiu Mircea, Brasov, 1170 - 9,08 - H
    14. Radu Ciprian, Brasov, 1254 - 8,07 - H
    15. Drapac Gheorghe, Brasov, 1739 - 7,58 - H
    16. Stanciu Constantin, Brasov, 1608 - 7,55 - H
    17. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1514 - 7,44 - H
    18. Saulea Bogdan, Brasov, 2931 - 6,8 - H
    19. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1874 - 5,35 - H
    20. Stan Adrian, Brasov, 3024 - 0 - H
    21. Ciorasteanu Ionut, Brasov, 6001 - 0
    22. Avram Alin Robert, Brasov, 6003 - 0
    23. Badescu Stefan, Brasov, 6004 - 0
    24. Nedelcu Alexandru, Brasov, 6005 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A
    2. Costache Marian, Brasov, 1850 - 12,1 - A

    Absente - Avansați/Hobby
    Georgescu Radu - Brasov
    Avram Alin Robert - Brasov
    Badescu Stefan - Brasov
    Nedelcu Alexandru - Brasov

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4
    3 ARDELEAN IONUT SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    5 SAULEA BOGDAN BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 BALAN CLAUDIA BRASOV
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    3
    4
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4 CONTIU MIRCEA BRASOV
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 STAN ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CIORASTEANU IONUT BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3

    Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BALAN CLAUDIA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CIORASTEANU IONUT BRASOV
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SAULEA BOGDAN BRASOV
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    4 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    1


    Eliminatorii Avansați/Hobby

    1. Toma Dan
    --------------------Toma Dan 3-0
    8. Tirlea Gheorghe
    -----------------------------------Ciobanu Adrian 3-2
    5. Butunoiu Dorin
    --------------------Ciobanu Adrian 3-0
    4. Ciobanu Adrian
    --------------------------------------------------Ciobanu Adrian 3-0
    3. Iancu Marius
    --------------------Iancu Marius 3-0
    6. Contiu Mircea
    -----------------------------------Loghin Florin 3-0
    7. Sterczer Zalan
    --------------------Loghin Florin 3-2
    2. Loghin Florin


    Clasament Avansați/Hobby

    1. Ciobanu Adrian - Brasov
    2. Loghin Florin - Brasov
    3 -- 4
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Iancu Marius - Brasov
    5 -- 8
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Ionita Adrian - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Saulea Bogdan - Brasov
    Ciorasteanu Ionut - Brasov
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Balan Claudia - Brasov
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    17 -- 1v gr.inf.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Radu Ciprian - Brasov
    Stanciu Constantin - Brasov
    Ardelean Ionut - Sfantu Gheorghe
    Stan Adrian - Brasov



    Inscrieri Elite/Open - on 18.01.2020 at 16:30:30

    1. Roman Iulian, Brasov, 93 - 47,72 - EMW
    2. Macovei Liviu, Brasov, 541 - 39,63 - E
    3. Stefan Patrick, Brasov, 30 - 37,83 - E
    4. Galiu Mihai, Brasov, 117 - 35,15 - E
    5. Hutanu Alin, Brasov, 88 - 35,04 - E
    6. Bondoc Alexandru, Brasov, 442 - 34,88 - E
    7. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1178 - 31,6 - EMJF
    8. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 492 - 30,34 - O
    9. Padurariu Costel, Brasov, 89 - 28,8 - O
    10. Anita Dorel, Brasov, 979 - 27,8 - O
    11. Vladoiu Gelu, Brasov, 113 - 26,99 - OW
    12. Ilie Octavian Marius, Brasov, 259 - 24,48 - O
    13. Matei Mirel, Brasov, 741 - 23,87 - O
    14. Olteanu Mihai, Brasov, 1930 - 22,1 - OW
    15. Darjan Daniel, Brasov, 628 - 20,53 - O
    16. Sterczer Sandor, Sanzieni, 250 - 19,63 - A
    17. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 309 - 17,99 - AW
    18. Kis Istvan, Brasov, 427 - 17,09 - AW
    19. Marandici Adrian, Brasov, 1166 - 16,67 - AW
    20. Pitac Ovidiu, Brasov, 1302 - 15,85 - AW
    21. Bacanu Paulian, Brasov, 1081 - 15,6 - AW
    22. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A

    Absente - Elite/Open
    Marica Dan - Brasov
    Marica Dan - Brasov

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    3 ANITA DOREL BRASOV
    3-2
    1-3
    0-3
    2-3
    1
    4 DARJAN DANIEL BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 KIS ISTVAN BRASOV
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    4 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    6 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    3
    4 MATEI MIREL BRASOV
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    6 BACANU PAULIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0


    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    4 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    1-3
    0
    4 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLADOIU GELU BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    4 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Elite/Open

    1. Roman Iulian
    --------------------Roman Iulian 3-0
    8. Padurariu Costel
    -----------------------------------Roman Iulian 3-0
    5. Olteanu Mihai
    --------------------Galiu Mihai 3-1
    4. Galiu Mihai
    --------------------------------------------------Roman Iulian 3-1
    3. Vladoiu Gelu
    --------------------Stefan Patrick 3-0
    6. Stefan Patrick
    -----------------------------------Bondoc Alexandru 3-0
    7. Bondoc Alexandru
    --------------------Bondoc Alexandru 3-2
    2. Macovei Liviu


    Clasament Elite/Open

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Bondoc Alexandru - Brasov
    3 -- 4
    Galiu Mihai - Brasov
    Stefan Patrick - Brasov
    5 -- 8
    Padurariu Costel - Brasov
    Macovei Liviu - Brasov
    Olteanu Mihai - Brasov
    Vladoiu Gelu - Brasov
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Hutanu Alin - Brasov
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Anita Dorel - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    Marandici Adrian - Brasov
    Constantin Filip - Sinaia
    21 -- 22 0v gr.inf.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Bacanu Paulian - Brasov
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 18.01.2020 la 20:41.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    junior

    Data înscrierii
    04.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 h 7 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    70
    Radu Ciprian, Hobby - Brașov.

  5. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    230
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 17 h 28 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    438
    Se inscriu Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni la categoria Elite/Open, respectiv Avansati/Hobby.

  7. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place darmaz ion, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15977
    Incepand cu data de 01.01.2020 denumirea de INCEPĂTORI se schimbă in HOBBY

  9. Îmi place ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    723
    Olah Oliver Sf.Gheorghe si Welker Ivan - Elite/Open.

  11. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    17
    Postări
    443
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 11 h 10 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    747
    Ștefan Patrick - Elite/Open.

  13. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danjan, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data înscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vârstă
    42
    Postări
    103
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 4 h 51 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    190
    Darjan Daniel - Elite/Open.

  15. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15977
    Elite/Open:
    Macovei Liviu
    Hutanu Alin
    Vladoiu Gelu
    Pitac Ovidiu
    Bacanu Paulian
    Mitrofan Petrica
    Galiu Mihai
    Matei Mirel
    Olteanu Mihai
    Bondoc Alexandru
    Padurariu Costel
    Anita Dorel
    Ilie Marius

  17. Mulțumesc Oktaw Marius, Aly78 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, ClaudiuManoiu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    junior
    Avatarul lui Veris Dumitru
    Data înscrierii
    22.09.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    49
    Postări
    85
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 3 h 10 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    133
    Veris Dumitru - Avansati/Hobby.

  19. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    junior

    Data înscrierii
    08.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    77
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    96
    Se inscriu Contiu Mircea (Brasov) si Ionita Adrian (Brasov) la avansati.

  21. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    39 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    3589
    Kis Istvan - Avansati/Hobby.

  23. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior

    Data înscrierii
    18.01.2018
    Locație
    Codlea
    Vârstă
    59
    Postări
    65
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    87
    Se inscriu la categoria "Hobby":
    Stanciu Constantin
    Cojocaru Nicusor

  25. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.232
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1292
    Hobby Brasov:
    Ianovici Florin
    Drapac Gheorghe
    Stan Adrian
    Georgescu Radu
    Cojocaru Nicusor
    Saulea Bogdan
    Cioresteanu Ionuț NOU

  27. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.232
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1292
    Hobby Brasov:
    Bucsa Ioan

  29. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. AmaTur: Turneu B "Cupa Anului Nou 2020", București - 11.01.2020
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 12.01.2020, 09:13
  2. AmaTur: Turneu B "Cupa 2020", Suceava - 11.01.2020
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.01.2020, 22:09
  3. AmaTur: Turneu B "LMA 2020", King Pong Oradea - 02.01.2020
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 85
    Ultimul post: 04.01.2020, 15:08
  4. "Romania - Team Championships", Botoșani: 04.01.2020 - 09.05.2020
    De popescu doru viorel în forumul Competiții
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 21.12.2019, 14:13
  5. Răspunsuri: 830
    Ultimul post: 11.06.2019, 10:55

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •