tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 241

Subiect: "Cupa Bastionul", Lăzarea - 18.01.2020

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948

    "Cupa Bastionul", Lăzarea - 18.01.2020

    Turneu A "Cupa Bastionul", Lăzarea - 18.01.2020

    LOCALITATEA: Lăzarea;
    DATA: 18.01.2020;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați + Hobby: 08.15 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    Elite + Open:13.00 - 13.20 – înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport din centrul comunei, situată în imediata apropiere a primăriei și poliției.
    Sala de sport din localitate este una modernă, dotată cu vestiare și dușuri, având și o parcare spațioasă.
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi Andro Speedball 3S ***;
    SPAȚIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 25 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, gustare de mic dejun, masa de prânz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi (16.01.2020), ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite– maxim 18 participanți;
    Open– maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 5;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare la categoriile Elite și Open;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat.
    Avansați– maxim 48 participanți;
    Hobby– maxim 56 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare(1432) de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;
    ORGANIZATOR:
    - Györffy Zsolt, tel. 0728.319.277;
    - Héja Zoltán, tel. 0755.868.386;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Héja Zsolt, tel. 0744457583;
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    La turneu vor fi prezenți Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM, DONIC și NITTAKU.
    Ultima modificare făcută de hjz70; 15.01.2020 la 12:20.

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    Inscrieri Hobby - on 1/17/2020 at 9:00:38 PM

    1. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 639 - 9.8 - H
    2. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 813 - 9.72 - H
    3. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 656 - 9.71 - H
    4. Megyes Andras, Sovata, 984 - 9.34 - H
    5. Antal Csaba, Miercurea Ciuc, 1633 - 9.2 - H
    6. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 868 - 8.78 - H
    7. Angi Zoltan, Gheorgheni, 798 - 8.74 - H
    8. Pap Gyula, Gheorgheni, 1173 - 8.48 - H
    9. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1456 - 8.15 - H
    10. Luca Ioan, Piatra Neamt, 937 - 8.08 - H
    11. Mindru Marin, Sarmas, 1621 - 7.9 - H
    12. Csiki Ioan, Targu Mures, 998 - 7.85 - H
    13. Bilt Cristian, Suceava, 2151 - 7.65 - H
    14. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1514 - 7.44 - H
    15. Oravecz Csaba, Ineu, 3521 - 7.3 - H
    16. Minca Paul, Comanesti, 1017 - 7.08 - H
    17. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 1977 - 7.05 - H
    18. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1558 - 6.9 - H
    19. Savina Dan, Piatra Neamt, 928 - 6.81 - H
    20. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1109 - 6.8 - H
    21. Szabo Zoltan, Suseni, 1637 - 6.7 - H
    22. Bejenaru Marian, Targu Mures, 3546 - 6.7 - H
    23. Benedek Alex, Gheorgheni, 1155 - 6.68 - H
    24. Csaki Zsolt, Tomesti, 2479 - 6.65 - H
    25. Cserei Gabor, Sovata, 1223 - 6.22 - H
    26. Csibi Arpad, Ditrau, 1549 - 6.07 - H
    27. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 2029 - 5.65 - H
    28. Kovacs Attila, Covasna, 2183 - 5.65 - H
    29. Ferenczi Robert, Suseni, 1296 - 5.47 - H
    30. Vida Alexandru, Targu Mures, 2413 - 5.45 - H
    31. Barta Dezso, Sovata, 3785 - 5.4 - H
    32. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 2270 - 5.2 - H
    33. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1632 - 5.03 - H
    34. Nagy Arpad, Suseni, 1404 - 4.95 - H
    35. Czimbalmos Gyula, Lazarea, 2664 - 4.67 - H
    36. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1659 - 4.5 - H
    37. Illyes Elemer, Ditrau, 1723 - 4.48 - H
    38. Heja Zsolt, Ditrau, 1924 - 4 - H
    39. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2046 - 4 - H
    40. Pal Zsolt, Santimbru, 3431 - 4 - H
    41. Benedek Arpad, Ciumani, 2693 - 0 - H
    42. Molnar Tibor, Ciumani, 3352 - 0 - H
    43. Molnar Janos, Valea Stramba, 3470 - 0
    44. Laszlo Robert, Remetea, 4135 - 0
    45. Bota Mihai, Targu Mures, 6002 - 0
    46. Csaszar Csaba, Tomesti, 6003 - 0
    47. Bajko Daniel, Sarmas, 6004 - 0
    48. Mezei Robert, Sarmas, 6005 - 0
    49. Fodor Tivadar, Valea Stramba, 6006 - 0
    50. Balint Zoltan, Valea Stramba, 6007 - 0


    Inscrieri Avansați - on 1/17/2020 at 9:00:50 PM

    1. Vajda Erno, Reghin, 285 - 19.6 - AW
    2. Szakacs Attila, Targu Mures, 768 - 19.57 - A
    3. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1144 - 19.55 - A
    4. Heja Zoltan, Ditrau, 331 - 19.3 - AW
    5. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 345 - 19.02 - AW
    6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 536 - 18.53 - AW
    7. Strugar Ioan, Deda, 417 - 18.23 - A
    8. Bedo Jozsef, Suseni, 335 - 18.21 - A
    9. Raduly Ovidiu, Fantanele, 469 - 18.17 - A
    10. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 2125 - 18.1 - A
    11. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 362 - 17.28 - A
    12. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 537 - 16.72 - A
    13. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 341 - 16.53 - A
    14. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 967 - 16.48 - A
    15. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 811 - 16.34 - A
    16. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 580 - 16.29 - A
    17. Pasca Lucian, Targu Mures, 562 - 16.07 - A
    18. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1108 - 15.5 - A
    19. Todor Csaba, Gheorgheni, 456 - 15.46 - AD
    20. Boariu Timofte Danut, Borsec, 670 - 14.77 - AW
    21. Lupescu Nicolae, Reghin, 566 - 14.56 - A
    22. Todoran Gabriel, Reghin, 1607 - 13.9 - A
    23. Ballo Szabolcs, Miercurea Ciuc, 1411 - 13.8 - A
    24. Fulop Laszlo, Targu Mures, 542 - 13.76 - A
    25. Mezei Mihai, Sarmas, 1416 - 13.75 - A
    26. Vass Attila, Targu Mures, 1603 - 13.75 - A
    27. Mandru Aurel, Sarmas, 1237 - 13.57 - A
    28. Oltean Octavian, Targu Mures, 874 - 12.85 - A
    29. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1024 - 12.8 - A
    30. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 861 - 12.78 - A
    31. Nagy Attila, Suseni, 615 - 12.67 - A
    32. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 925 - 11.36 - A
    33. Suciu Andrei, Borsec, 718 - 11.15 - AW
    34. Sarcani Andrei, Targu Mures, 594 - 11.04 - AW
    35. Csiki Istvan, Suseni, 1347 - 10.85 - A
    36. Darie Gabriel, Comanesti, 714 - 10.81 - A
    37. Pop Sabin, Targu Mures, 1145 - 10.78 - AW
    38. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1071 - 10.75 - AW
    39. Sovea Sorin, Suceava, 1957 - 10.7 - A
    40. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1101 - 10.66 - A
    41. Rogin Florin, Piatra Neamt, 666 - 10.46 - A
    42. Ambrus Arnold, Lazarea, 2429 - 10.15 - A
    43. Csiki Szabolcs, Suseni, 1228 - 10.13 - A
    44. Markos Sandor, Borsec, 2842 - 7.15 - H



    Inscrieri Open - on 1/17/2020 at 9:01:01 PM

    1. Ciortescu Cristi, Iasi, 50 - 32.95 - O
    2. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 69 - 32.71 - OW
    3. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 145 - 31.54 - OW
    4. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 121 - 30.15 - O
    5. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 659 - 29.8 - O
    6. Trandafir Vasile, Targu Mures, 170 - 29.67 - O
    7. Kincses Jozsef, Praid, 334 - 29.63 - O
    8. Babics Tamas, Gheorgheni, 163 - 29.46 - O
    9. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 2118 - 29.4 - O
    10. Majai Lehel, Sovata, 519 - 29.38 - O
    11. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 371 - 27.95 - OW
    12. Balla Peter, Toplita, 949 - 27.43 - O
    13. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 291 - 26.82 - O
    14. Rosu Gabriel, Comanesti, 523 - 26.66 - O
    15. Sabau Aurel, Tarnaveni, 1230 - 26.65 - O
    16. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 229 - 26.08 - OW
    17. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 200 - 26.01 - O
    18. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 344 - 25.99 - O
    19. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 201 - 25.96 - OW
    20. Urzica Ioan, Toplita, 821 - 24.8 - O
    21. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 585 - 23.32 - OW
    22. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 276 - 23.26 - O
    23. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 208 - 22.6 - O
    24. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 320 - 21.24 - O
    25. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 645 - 21.2 - OW
    26. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 731 - 20.23 - OW
    27. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 876 - 20.1 - O
    28. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 490 - 19.07 - A
    29. Kurennoi Andrei, Moldova, 582 - 18.94 - A
    30. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 1458 - 17 - A
    31. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 1992 - 17 - A
    32. Keresztes Attila, Miercurea Ciuc, 2019 - 16.5 - A
    33. Pui Daniel, Miercurea Ciuc, 2742 - 15 - A
    34. Sabau Mircea, Tarnaveni, 801 - 11.38 - A
    35. Bende Robert, Gheorgheni, 6006 - 0



    Inscrieri Elite - on 1/17/2020 at 9:01:23 PM

    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 14 - 44.23 - EM
    2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 40.32 - EW
    3. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 381 - 40.2 - E
    4. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 211 - 38.87 - E
    5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 27 - 37.3 - E
    6. Orha Andrei, Targu Mures, 82 - 36.1 - E
    7. Denes Ferenc, Praid, 84 - 34.15 - EW
    8. Motorga Dorin, Targu Mures, 62 - 33.95 - E
    9. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 280 - 33.38 - E
    10. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 1043 - 32.65 - O
    11. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 94 - 32.33 - O
    12. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 935 - 32.07 - O
    13. Barabas Sandor, Toplita, 774 - 31.17 - O
    14. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 140 - 30.4 - O
    15. Janosi Attila, Targu Mures, 157 - 26.31 - O
    16. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 209 - 24.4 - OW
    17. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 2676 - 0 - O
    18. Man Cristina, Targu Mures, 6006 - 0
    Ultima modificare făcută de hjz70; 17.01.2020 la 22:01.

  4. Îmi place Zosim1, Tamas Vivien, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.780
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    62 z 4 h 34 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    2382
    Din Reghin la ELIT: Zidar Victor
    Kantor Imre-Zoltan
    Avansati: Lupescu Nicolae
    Vajda Erno
    Din Deda Strugar Ioan tot la avansati.

  6. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    Kovacs Attila hobby Covasna
    Todor Csaba avansati Gheorgheni
    Heja Zoltan avansati Ditrau
    Olah Ignac avansati
    Ambrus Arnold avansati
    Czimbalmas Gyula hobby
    Gaspar Erno hobby Lazarea

  8. Îmi place jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    Heja Zsolt hobby Ditrau
    Bardocz Ferenc avansati Ditrau
    Laszlo Robert hobby Remetea
    Illyes Elemer hobby Ditrau

  10. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    Birtalan Levente avansati Sovata
    Birtalan Bence avansati Sovata
    Birtalan Hunor
    Cserei Gabor
    Megyes Andras
    Cofari Eugen hobby Sovata
    Majai Lehel open Sovata
    Lovasz Vilmos open

  11. Îmi place jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    Mandru Marin hobby
    Mindru Aurel avansati
    Mezei Mihai avansati Sarmas

  13. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    Andras Zoltan hobby M-Ciuc

  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    33
    Postări
    285
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 21 h 23 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    265
    Se inscriere Gered Ferenc La avansanti. Ballo Szabolcs Avansanti. Pál Zsolt Hobby.

  15. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2017
    Locație
    Suseni
    Vârstă
    43
    Postări
    183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 17 h 52 m
    Timp online pe zi
    52 m
    Reputație
    192
    Se inscrie Bedo Jozsef și Nagy Attila din Suseni. Multumesc.

  17. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    junior

    Data înscrierii
    03.01.2017
    Locație
    Sansimion
    Vârstă
    46
    Postări
    147
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 4 h 23 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    131
    Din M-Ciuc se inscriu la avansati: Lorincz Zoltan, Vaszi Denes, Veress Arpad si la categoria Hobby: Ambrus Zoltan si Kanabe Tibor

  19. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
  20. #12
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2017
    Locație
    Suseni
    Vârstă
    43
    Postări
    183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 17 h 52 m
    Timp online pe zi
    52 m
    Reputație
    192
    Se inscrie Ferenczi Robert , Szabo Robert, Csiki Szabolcs, Csiki Istvan, Szabo Zoltan, Nagy Arpad, Olaru Dragomir din Suseni. Multumesc

  21. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
  22. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    495
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 3 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    783
    Se inscrie:
    Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Open
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc - Elite
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc - Open

  23. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    cadet
    Data înscrierii
    13.11.2018
    Postări
    28
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 5 h 48 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    25
    Polotca Ștefan-Open ,Losonczi Denes -Avansați ambii Sangeorgiu de Pădure, Raduly Ovidiu -Avansați din Fantanele .

  25. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    322
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    225
    Se inscrie Gyorfi Szabolcs si Babics Tamas la Open.

    Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

  27. Mulțumesc hjz70 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. AmaTur: Turneu B "Cupa Anului Nou 2020", București - 11.01.2020
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 12.01.2020, 09:13
  2. AmaTur: Turneu B "Cupa 2020", Suceava - 11.01.2020
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.01.2020, 22:09
  3. Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Lăzarea - 07.12.2019
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 173
    Ultimul post: 11.12.2019, 16:31
  4. Turneu A "Cupa Bastionul Roșu", Ilia (Hd.) - 23.11.2019
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 340
    Ultimul post: 02.12.2019, 15:23
  5. Turneu B "Cupa Bástya Kupa", Lăzarea (HR) - 27.01.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 128
    Ultimul post: 29.01.2018, 18:11

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •