tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 330

Subiect: "EMI-TT & GEWO-TT", Dumbrăvița - 18.01.2020

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.552
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10594

    "EMI-TT & GEWO-TT", Dumbrăvița - 18.01.2020

    Turneu A "EMI-TT & GEWO-TT" Dumbrăvița - 18.01.2020

    LOCALITATEA: Dumbravita;
    DATA: 18.01.2020;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati + Elite + Open: 08.30 - 09.30 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;La terminarea grupelor pauza de masa comuna
    Hobby: 12.30 - 13.15 – înscrieri, intre 13.30-14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalenta;
    INDICAȚII DE ACCES: Strada Kos Karoly mergeti spre padure pana se vede Polivalenta
    LOGISTICĂ: 25 mese, 25 mese de arbitraj, mingi plastic Gewo Select Pro***;
    SPAȚIU DE JOC: 1350 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex.;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă, etc.;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură: apa, cafea, aperitive si Gulas de Dumbravita;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 – cupe + medalii + diplome;
    Locurile 4÷8 – diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi (16.01.2020), ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 30 participanți;
    - Open – maxim 60 participanți;
    - Avansați – maxim 60 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare la categoriile Elite,Open si Avansati;
    - Tablou eliminatoriu de , 16,32,64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat.
    - Hobby – maxim 32 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;
    - Cate 2 Wild Card-uri la fiecare categorie.
    ORGANIZATOR:
    - ACS DUMBRAVITA, Husar Nicoleta 0722.663.121
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - EMI tel. 0747.630.959;
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.552
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10594
    Rezervat Organizator si Inscrieri

    Inscrieri Elite - on 1/6/2020 at 1:22:55 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 54 - 49.75 - EL
    2. Iana Remus, Timisoara, 21 - 44.72 - E
    3. Avram Victor, Arad, 15 - 44.6 - E
    4. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 44.45 - E
    5. Cristanus Cristian, Timisoara, 814 - 44.3 - EL
    6. Roman Bogdan, Arad, 5 - 43.55 - E
    7. Mitrache Simion, Timisoara, 63 - 42.25 - E
    8. Beca Iliesen, Timisoara, 217 - 42.18 - EL
    9. Boru Lucian, Timisoara, 102 - 41.48 - E
    10. Put Gabriel, Oravita, 16 - 41.31 - E
    11. Savu Cristian, Oradea, 20 - 39.12 - E
    12. Mihalescu Dinu, Timisoara, 40 - 37.66 - EW
    13. Daneliuc Gabi, Selimbar, 25 - 37.62 - EW
    14. Sufletel Radu, Alba Iulia, 26 - 37.43 - EW
    15. Balogh Attila, Oradea, 58 - 36.61 - E
    16. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 37 - 36.43 - E
    17. Cotca Dacian, Oradea, 746 - 36.15 - E
    18. Oprea Adrian, Lugoj, 47 - 36.12 - E
    19. Crainic Adrian, Orastie, 179 - 36.11 - E
    20. Popa Bogdan, Timisoara, 407 - 35.93 - EL
    21. Tic Ioan, Oradea, 45 - 35.41 - E
    22. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 347 - 35.15 - E
    23. Codau Vlad, Oradea, 218 - 34.19 - E
    24. Balmez Dorel, Oravita, 560 - 33.4 - E
    25. Frunza Alexandru, Timisoara, 78 - 33.38 - E
    26. Curut Gabriel, Timisoara, 172 - 32.56 - O
    27. Cioveie Bogdan, Oravita, 166 - 30.04 - O
    28. Moldovan Daniel, Dumbravita, 4222 - 0 - EL
    29. Wild card 1 Elite, Dumbravita, 6019 - 0
    30. Wild card 2 elit, Dumbravita, 6020 - 0

    -----------------------------------------
    Clasament de asteptare:
    1. Andone Claudiu, Cugir, 834 - 34.9 - EW


    Inscrieri Open - on 1/6/2020 at 1:23:10 PM

    1. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 32.59 - OW
    2. Kaposta Victor, Arad, 53 - 32.58 - O
    3. Turburan Ion, Resita, 149 - 31.93 - O
    4. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 31.63 - OW
    5. Creinicean Liviu, Oravita, 298 - 31.63 - O
    6. Popet Doru, Timisoara, 364 - 31.4 - OW
    7. Grubacichi Marius, Timisoara, 194 - 31.13 - O
    8. Pop Ioan Florin, Lugoj, 1472 - 31.1 - OW
    9. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 30.93 - O
    10. Georgescu Constantin, Orastie, 104 - 30.93 - O
    11. Lacatis Ghita, Arad, 206 - 30.61 - O
    12. Drinceanu Lilian, Oravita, 144 - 30.16 - O
    13. Jichici Svetozar, Timisoara, 126 - 30.11 - OW
    14. Kramarsic Milos, Belgrad, 579 - 30.03 - O
    15. Spatariu Daniel, Arad, 1464 - 30 - O
    16. Murgu Ioan, Oravita, 614 - 29.33 - O
    17. Nagy Iosif, Arad, 106 - 29.08 - OW
    18. Veres Francisc, Oravita, 263 - 29.05 - O
    19. Rosu Adrian, Timisoara, 1539 - 28.6 - O
    20. Boznea Daniel, Deva, 247 - 28.41 - O
    21. Csaky Tiberiu, Resita, 164 - 28.28 - OW
    22. Ciublea Vichente, Oravita, 644 - 28.17 - O
    23. Degianschi Obrad, Resita, 136 - 28.16 - O
    24. Busu Romulus, Hunedoara, 597 - 27.85 - O
    25. Ilia Ionicut, Oravita, 751 - 27.8 - O
    26. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 960 - 27.4 - O
    27. Ispas Dan, Timisoara, 191 - 27.38 - O
    28. Szemciuk Istvan, Deva, 528 - 27.13 - O
    29. Jurescu Sorin, Timisoara, 146 - 26.32 - OW
    30. Ticu Sorin, Lugoj, 237 - 26.13 - O
    31. Peta Octavian, Cluj Napoca, 195 - 25.96 - OW
    32. Dumitru Florin, Arad, 141 - 25.91 - O
    33. Manu Nicolae, Resita, 904 - 25.37 - O
    34. Dehelean Octavian, Timisoara, 577 - 25.1 - O
    35. Cecan Vasile, Timisoara, 169 - 25.06 - O
    36. Veres Adrian, Timisoara, 308 - 24.87 - O
    37. Hancig Mircea, Timisoara, 196 - 24.52 - O
    38. Deak Valentin, Sebis, 640 - 24.5 - O
    39. Venter Liviu, Resita, 548 - 23.98 - O
    40. Ardelean Raul, Arad, 820 - 23.6 - O
    41. Curpas Ioan, Oradea, 302 - 23.36 - OW
    42. Vuca Adrian, Berzovia, 793 - 23.3 - O
    43. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 1152 - 22.77 - O
    44. Tanc Florin, Oradea, 376 - 22.7 - O
    45. Halasz Peter, Oradea, 386 - 22.04 - O
    46. Szekeres Zoltan, Timisoara, 963 - 21.7 - O
    47. Bozosan Petre, Sibiu, 236 - 21.24 - OW
    48. Daroti Florin, Lipova, 330 - 20.57 - O
    49. Sandu Andrei, Sibiu, 293 - 20.5 - O
    50. Barbu Tiberiu, Deva, 545 - 20.2 - O
    51. Tamsa Titus, Resita, 494 - 19.93 - A
    52. Lungu Marius, Oravita, 559 - 19.86 - A
    53. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1462 - 18.57 - A
    54. Munteanu Constantin, Resita, 769 - 18.55 - A
    55. Olah Remus, Arad, 911 - 13.2 - A
    56. Fieraru George, Timisoara, 2868 - 0 - O
    57. Mirza Karim, Timisoara, 2958 - 0 - O
    58. Marta Marcel, Timisoara, 3066 - 0 - O
    59. Wild card 1 open, Alba Iulia, 6002 - 0
    60. Wild card 2 open, Alba Iulia, 6003 - 0
    -----------------------------------------
    Clasament de asteptare:
    1. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 429 - 23.56 - O
    2. Culda Andrei, Oradea, 1257 - 10.2 - A
    3. Caprariu Radu, Timisoara, 2761 - 0 - A
    4. Bradea Lucian, Arad, 782 - 28.7 - O
    5. Paladuta Victor, Timisoara, 1758 - 14.65 - A
    6. Negrean Ioan, Sibiu, 185 - 26.83 - O
    7. Demian Daniel, Arad, 837 - 28.03 - O
    8. Schiopulescu Ion, Lugoj, 762 - 32.3 - O


    Inscrieri Avansati - on 1/6/2020 at 1:23:48 PM

    1. Fekete Istvan, Arad, 297 - 19.54 - AW
    2. Pop Alexandru, Oradea, 772 - 19.53 - A
    3. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 712 - 19.38 - A
    4. Petersi Nuri, Varset, 952 - 19.33 - A
    5. Morariu Marius, Sibiu, 321 - 19.28 - A
    6. Starcz Adrian, Lupeni, 722 - 19.03 - A
    7. Cresneac Mihail, Resita, 1116 - 18.9 - A
    8. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 406 - 18.85 - A
    9. Stoica Mihai, Hateg, 413 - 18.53 - A
    10. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1034 - 18.2 - A
    11. Putnik Tiberiu, Varset, 1385 - 18 - A
    12. Neag Ioan, Timisoara, 740 - 17.93 - A
    13. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 348 - 17.58 - A
    14. Balaj Roland, Arad, 324 - 17.43 - A
    15. Chiscan Bogdan, Arad, 419 - 17.19 - A
    16. Gherman Romulus, Arad, 394 - 17.03 - A
    17. Gipsy King, Hunedoara, 608 - 16.89 - AW
    18. Avasilcai Marcel, Arad, 1402 - 16.85 - A
    19. Cioveie Marian, Oravita, 390 - 16.5 - A
    20. Midvichi Alexandru, Deva, 1321 - 16.3 - A
    21. Borcsi Jozsef, Timisoara, 613 - 16.22 - A
    22. Herteg Dorinel, Arad, 625 - 16.08 - A
    23. Dumbrava Marius, Timisoara, 1107 - 15.85 - A
    24. Coste Rafael, Lupeni, 1574 - 15.7 - A
    25. Orban Alexandru, Lugoj, 588 - 14.87 - A
    26. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1281 - 14.7 - A
    27. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 2130 - 14.5 - A
    28. Cobzaru Radu, Deva, 623 - 14.07 - A
    29. Craiovan Victor, Resita, 792 - 13.92 - A
    30. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 790 - 12.58 - A
    31. Caraus Sorin, Deva, 526 - 12.45 - A
    32. Dobinda Alexandru, Arad, 543 - 12.07 - AW
    33. Kaszta Harrald, Arad, 1124 - 12.05 - A
    34. Popescu Radu, Arad, 642 - 12.03 - A
    35. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1315 - 11.84 - A
    36. Faur Claudiu, Timisoara, 1678 - 11.75 - A
    37. Matusan Florin, Timisoara, 2309 - 11.65 - A
    38. Glavan Radu, Timisoara, 1060 - 11.13 - A
    39. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 699 - 10.88 - A
    40. Gligor Paul, Arad, 665 - 10.7 - A
    41. Sabau Victor, Arad, 878 - 10.45 - A
    42. Cureac Cristina, Lugoj, 2097 - 10.1 - AF
    43. Dumbrava Dan, Timisoara, 1272 - 10 - A
    44. Muntean Atila, Hunedoara, 895 - 9.73 - H
    45. Lascu Marius, Timisoara, 1045 - 9.55 - H
    46. Pop Ioan, Timisoara, 1327 - 9.43 - H
    47. Faur Lucian, Jimbolia, 1663 - 9 - HW
    48. Buie Laurentiu, Arad, 1041 - 7.14 - H
    49. Cotca Diana, Oradea, 2351 - 6.25 - HJF
    50. Filip Adrian, Timisoara, 1829 - 6 - H
    51. Ternauciuc Mihai, Lugoj, 2752 - 5.5 - H
    52. Cotca Rares, Oradea, 2332 - 4.95 - H
    53. Daianu Ion, Timisoara, 2411 - 0
    54. Carabas Cosmin, Timisoara, 2872 - 0 - A
    55. Sain Emil, Timisoara, 3176 - 0 - HW
    56. Pauliuc Alesia, Timisoara, 3259 - 0 - AF
    57. Moldovan Dora, Dumbravita, 4570 - 0 - ALF
    58. Sain Lucas, Dumbravita, 5144 - 0 - H
    59. Wild card 1 Avansati, Dumbravita, 6017 - 0
    60. Wild card 2 Avansati, Dumbravita, 6018 - 0
    -----------------------------------------
    Clasament de asteptare:
    1. Pirvu Constantin, Buzias, 1780 - 15.15 - A
    2. Badea Catalin, Dumbravita, 2759 - 0 - A
    3. Nastase Paul, Timisoara, 5025 - 0 - H

    Inscrieri Hobby - on 1/6/2020 at 1:24:07 PM

    1. Chivaran Alin, Caransebes, 1009 - 9.89 - H
    2. Muntean Atila, Hunedoara, 895 - 9.73 - H
    3. Dobinda Dinu, Arad, 706 - 8.98 - H
    4. Budihala Raul, Hunedoara, 1541 - 8.6 - H
    5. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1546 - 8.58 - H
    6. Pralea Constantin, Alba Iulia, 726 - 8.35 - HW
    7. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 1620 - 8.35 - H
    8. Aron Valentin, Zlatna, 1019 - 8.24 - H
    9. Creta Petru, Luna CJ, 766 - 8.14 - H
    10. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 1624 - 7.95 - H
    11. Burcea Daniel, Lugoj, 1524 - 7.83 - H
    12. Vela Gabriel, Timisoara, 828 - 7.38 - H
    13. Marin Marcel, Zlatna, 2098 - 6.1 - H
    14. Matei Alin, Arad, 2219 - 6 - H
    15. Herteg Doru, Arad, 1693 - 5.73 - HW
    16. Gherman Mihai, Lugoj, 2054 - 5.63 - H
    17. Bugarin Fabian, Lugoj, 1984 - 5.6 - H
    18. Hohoi Alessandro, Cugir, 1888 - 5.07 - H
    19. Nopcea Marius, Hateg, 3879 - 5 - H
    20. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1772 - 4.98 - H
    21. Orban Marius, Lugoj, 1383 - 4.89 - H
    22. Aron Razvan, Zlatna, 2031 - 4.87 - H
    23. Gherman Ovidiu, Lugoj, 1994 - 4.33 - H
    24. Gherman Nadia, Lugoj, 3056 - 4 - HF
    25. Atanasiu Alexandru, Arad, 2024 - 0
    26. Fekete Melinda, Dumbravita, 3349 - 0 - HF
    27. Marin Catalin, Zlatna, 3530 - 0
    28. Szilagyi Bence, Dumbravita, 4073 - 0 - H
    29. Turcanu Amalia, Dumbravita, 5224 - 0 - HF
    30. Wild card 1 Hobby, Victoria, 6004 - 0
    31. Wild card 2 Hobby, Victoria, 6005 - 0
    32. Seiche Lucian, Oravita, 6016 - 0
    -----------------------------------------
    Clasament de asteptare:
    1. Leric David, Lipova, 1338 - 5.87 - H
    2. Pop Alexia Ioana, Lugoj, 6017 - 0
    3. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 3019 - 0 - H
    4. Oprean Andrei, Deva, 909 - 9.26 - H
    5. Voinecu Dan, Lugoj, 6018 - 0
    6. Cojocaru Mircea, Buzias, 2307 - 8.8 - H
    7. Piscoiu Viorel, Buzias, 2372 - 8 - H
    8. Pica Leonard, Buzias, 3146 - 5.7 - H
    9. Ghisa Bogdan, Buzias, 3973 - 4 - H
    10. Lazar Dan Ionel, Timisoara, 4940 - 0 - H
    11. Ispas Andrei, Timisoara, 1871 - 5.83 - H
    12. Popescu Andrei, Dumbravita, 6006 - 0
    13. Popescu Razvan, Dumbravita, 6007 - 0
    14. Cebuc Emma, Dumbravita, 4743 - 0 - HF
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 06.01.2020 la 15:24.

  4. Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.552
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10594
    Rezervat Clasament

    Clasament Elite

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3. Cristanus Cristian - Timisoara
    4. Moldovan Daniel - Dumbravita
    5 -- 8
    Iana Remus - Timisoara
    Roman Bogdan - Arad
    Mitrache Simion - Timisoara
    Verdet Adrian - Timisoara
    9 -- 16
    Ardeljan Marinel - Varset
    Savu Cristian - Oradea
    Popa Bogdan - Timisoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Crainic Adrian - Orastie
    Avram Victor - Arad
    Boru Lucian - Timisoara
    17 -- 20
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Andone Claudiu - Cugir
    21 -- 25 1v gr.inf.
    Put Gabriel - Oravita
    Balogh Attila - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Balmez Dorel - Oravita
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Oprea Adrian - Lugoj
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Dani Leo - Arad

    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Clasament Avansati

    1. Neag Ioan - Timisoara
    2. Borcsi Jozsef - Timisoara
    3. Stoica Mihai - Hateg
    4. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    5 -- 8
    Balaj Roland - Arad
    Herteg Dorinel - Arad
    Gipsy King - Hunedoara
    Popescu Radu - Arad
    9 -- 16
    Fekete Istvan - Arad
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Orban Alexandru - Lugoj
    Stoia Florin - Timisoara
    Avasilcai Marcel - Arad
    Pop Alexandru - Oradea
    Morariu Marius - Sibiu
    17 -- 32
    Midvichi Alexandru - Deva
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    Lascu Marius - Timisoara
    Dumbrava Marius - Timisoara
    Pop Ioan - Timisoara
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Craiovan Victor - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    Gherman Romulus - Arad
    Petersi Nuri - Varset
    Sabau Victor - Arad
    Starcz Adrian - Lupeni
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Pauliuc Alesia - Timisoara
    Ilie Gheorghe Eugen - Timisoara
    Dobinda Alexandru - Arad
    33 -- 40
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Chiscan Bogdan - Arad
    Cobzaru Radu - Deva
    Gligor Paul - Arad
    Socaci Silviu - Lugoj
    Carabas Cosmin - Timisoara
    Faur Claudiu - Timisoara
    Dumbrava Dan - Timisoara
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Badea Catalin - Dumbravita
    Moldovan Dora - Dumbravita
    43 -- 47 1v gr.inf.
    Ciocani Rafael - Sannicolau Mare
    Cureac Cristina - Lugoj
    Muntean Atila - Hunedoara
    Daianu Ion - Timisoara
    Popa Cristian - Timisoara
    48 -- 56 0v gr.inf.
    Matusan Florin - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    Faur Lucian - Jimbolia
    Totin Tosa - Timisoara
    Buie Laurentiu - Arad
    Stanescu Romeo - Hunedoara
    Filip Adrian - Timisoara
    Sain Emil - Timisoara
    Sain Lucas - Dumbravita
    Clasament Open

    1. Kaposta Victor - Arad
    2. Nagy Iosif - Arad
    3. Popet Doru - Timisoara
    4. Turburan Ion - Resita
    5 -- 8
    Ardelean Raul - Arad
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Veres Francisc - Oravita
    Migea Cornel - Sibiu
    9 -- 16
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Degianschi Obrad - Resita
    Venter Liviu - Resita
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Fieraru George - Timisoara
    Tamsa Titus - Resita
    Szalay Liviu - Oradea
    17 -- 32
    Ticu Sorin - Lugoj
    Boznea Daniel - Deva
    Szemciuk Istvan - Deva
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Vuca Adrian - Berzovia
    Ispas Dan - Timisoara
    Marta Marcel - Timisoara
    Pop Ioan Florin - Lugoj
    Muresan Ovidiu - Caransebes
    Lacatis Ghita - Arad
    Mirza Karim - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Olah Remus - Arad
    Busu Romulus - Hunedoara
    Ciublea Vichente - Oravita
    33 -- 40
    Daroti Florin - Lipova
    Lungu Marius - Oravita
    Sandu Andrei - Sibiu
    Vaida Sorin - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Barbu Tiberiu - Deva
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Deak Valentin - Sebis
    41 -- 46 2v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Csaky Tiberiu - Resita
    Negrean Ioan - Sibiu
    Hancig Mircea - Timisoara
    Halasz Peter - Oradea
    Bozosan Petre - Sibiu
    47 -- 53 1v gr.inf.
    Ilia Ionicut - Oravita
    Manu Nicolae - Resita
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Munteanu Constantin - Resita
    Culda Andrei - Oradea
    Albulescu Adrian - Arad
    Shehabi Amer - Timisoara
    54 -- 60 0v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Dehelean Octavian - Timisoara
    Veres Adrian - Timisoara
    Tanc Florin - Oradea
    Szekeres Zoltan - Timisoara
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Paladuta Victor - Timisoara
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 19.01.2020 la 00:08.

  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.552
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10594
    Moldovan Daniel Dumbravita ,Sorescu Deian Resita la Elite
    Moldovan Dora Dumbravita,Pauliuc Alesia Dumbravita la Open
    Fekete Melinda Dumbravita,Szilaghy Bence Dumbravita,Turcanu Amalia Dumbravita la Hobby
    Hancig Mircea Dumbravita open

  7. #5
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 11 h 56 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    319
    Marius Morariu - Sibiu - Avansați

    Mr. Tomahawk

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    627
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 3 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    886
    Buna seara Emi, La multi ani pentru noul an ! La open din Timisoara se inscriu:
    Jurescu Sorin
    Cecan Vasile
    Jichici Svetozar
    Veres Adrian

    Multumesc

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
    "Defensive table tennis was invented in the ‘dark ages’ "

    Yasaka Rakza 7 // Dr. Neubauer Bloodhound // Giant Dragon Snowflake OX

  10. Mulțumesc Toza, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ioji, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.552
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10594
    Citat Postat în original de Adrian Veres Vezi post
    Buna seara Emi, La multi ani pentru noul an ! La open din Timisoara se inscriu:
    Jurescu Sorin
    Cecan Vasile
    Jichici Svetozar
    Veres Adrian

    Multumesc

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
    Multumesc Adi.La fel si sa speram un an mai bun

  12. Mulțumesc Adrian Veres au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    27.07.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    51
    Postări
    334
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 27 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    575
    Savu Cristian - Oradea - Elite
    Balogh Attila - Oradea - Elite
    Tic Ioan - Oradea - Elite
    Codau Vlad - Oradea - Elite
    Curpas Ioan - Oradea - Open
    Tanc Florin - Oradea - Open
    Vaida Sorin - Oradea - Open
    Halasz Peter - Oradea - Open
    Szalay Liviu - Oradea - Open

    La multi ani Emi, si cat mai multe turnee in noul an
    In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
    Dalai Lama

  14. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dacian Cotca, liviut12 le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    03.12.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    44
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 10 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    130
    Din Timisoara, la elite:
    Iana Remus
    Mutrescu Eugen
    Mihalescu Dinu
    Mitrache Simion
    Costache Rosioru Cristian.

    La open, Grubacichi Marius, Timisoara.

  16. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dinu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    boboc
    Data înscrierii
    25.11.2019
    Postări
    7
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 31 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    6
    Se înscrie Matei Alin - Arad - Hobby

  18. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    boboc
    Data înscrierii
    25.11.2019
    Postări
    7
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 31 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    6
    Se înscrie Herteg Doru - Arad - Hobby
    Se înscrie Herteg Dorinel - Arad - Avansati

  20. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    boboc
    Data înscrierii
    25.11.2019
    Postări
    7
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 31 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    6
    Se înscrie Radu Popescu - Arad - Avansati

  22. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    junior
    Data înscrierii
    26.11.2018
    Postări
    57
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 16 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    34
    Orban Alexandru , Lugoj, Avansati
    Orban Marius, Lugoj , Hobby

  24. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.396
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    430 z 9 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    9109
    Seiche Lucian, Oravita, hobby
    Put Gabriel, Oravita, elite
    Cioveie Bogdan Oravita, elite
    Balmez Dorel, Oravita, elite
    Murgu Ioan, Oravita, open
    Ciublea Vichente, Oravita, open
    Veres Francisc, Oravita, open
    Drinceanu Lilian, Oravita, open
    Lungu Marius, Oravita, open
    Ilia Ionicut, Oravita, open
    Cioveie Marian, Oravita, avansati
    Vela Gabriel, Timisoara, hobby

  26. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place patraulea1980, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    cadet Avatarul lui Alexone
    Data înscrierii
    15.11.2018
    Locație
    Arad
    Vârstă
    32
    Postări
    23
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 7 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    15
    Atanasiu Alexandru - Arad - Hobby
    Iubesc sportul mai mult decat orice si cei care vor sa afle povestile mele .. vizitati: http://alexone.ro
    Forehand: DHS Hurricane Neo Blue Sponge - Backhand: DHS Hurricane Neo Orange Sponge

  28. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mandelafree le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. "Romania - Team Championships", Botoșani: 04.01.2020 - 09.05.2020
    De popescu doru viorel în forumul Competiții
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 21.12.2019, 14:13
  2. Turneu B "Cupa Dumbrăviței", Dumbrăvița - 23.03.2019
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 108
    Ultimul post: 25.03.2019, 12:20
  3. Turneu A "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 16.06.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 19.06.2018, 19:40
  4. Turneu A "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 07.10.2017
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 187
    Ultimul post: 11.10.2017, 23:06
  5. Răspunsuri: 194
    Ultimul post: 20.07.2017, 21:03

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •