tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 20 din 20

Subiect: Cupa Municipiului Pitești - 18.01.2020 - Ediţia a IV-a

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 29 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1492
    Open :

    Loc I – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV - Alin Bucuroiu – FC Argeş – 7 pct
    5. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
    6. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 5 pct
    7. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 4 pct
    8. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
    9-15
    Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 2 pct
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
    Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 2 pct
    Marc Iordan – Bucureşti – 2 pct
    Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct




  2. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 29 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1492

































  3. #18
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 29 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1492





























  4. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 29 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1492
    CLASAMENTUL GENERAL, după cele 4 ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 34 pct
    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Şc Gim „M. Basarab”, F.C. Argeş) - 34 pct
    Loc III - Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 14 pct
    5 – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 12 pct
    6. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
    6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
    8. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –6 pct
    9. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 4 pct
    10 - 23
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
    Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
    Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
    Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct

    Începători :

    Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 27 pct
    Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 26 pct
    Loc III - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 24 pct
    Loc IV - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 16 pct
    5 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 14 pct
    6 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
    6 – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
    8 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 9 pct
    9 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 33 pct
    Loc II - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 30 pct
    Loc III – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 29 pct
    Loc IV - Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 21 pct
    5 - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
    6 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 14 pct
    7. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
    8. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    9. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    10 – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
    10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    14. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    15. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    15. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct
    17. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
    18. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    18. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct

    Open :
    Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 37 pct
    Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 36 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 29 pct
    Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 23 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 21 pct
    6. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 18 pct
    7. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 17 pct
    8. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 15 pct
    9. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 14 pct
    10. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    10 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
    12. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 9 pct
    13. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
    14. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    14. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    15. Iordan Marc – Bucureşti – 4 pct
    16 – 19
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct

  5. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 29 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1492
    Mulţumesc pentru participare şi felicitări tuturor !

Subiecte similare

  1. Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 21.11.2019, 00:04
  2. Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 24.10.2019, 22:30
  3. Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 18.05.2019, 23:47
  4. Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 11.03.2019, 00:14
  5. Cupa Municipiului Pitești - 28.10.2018 (Ed. I)
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 28.10.2018, 20:12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •