tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 11 din 13 PrimulPrimul ... 910111213 UltimulUltimul
Rezultate 151 la 165 din 183

Subiect: "Cupa de iarnă", Putna - 25.01.2020

  1. #151
    senior

    Data înscrierii
    09.03.2014
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    63
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    284
    Lucic Corneliu - avansati

    Dupa cum se vede la avansati nu mai sunt locuri. Este unul la open-poate e pentru mine.Da ca se mai poate ma inscriu.
    VA MULTUMESC.

  2. #152
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    In caz ca nu vor mai fi retrageri la Hobby,Cristi Oghinciuc ii va face loc elevului sau Burdujoc Andrei (deci nu vorbim despre N)
    of all the things i lost i miss my mind the most

  3. #153
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Citat Postat în original de lucic.corneliu Vezi post
    Lucic Corneliu - avansati

    Dupa cum se vede la avansati nu mai sunt locuri. Este unul la open-poate e pentru mine.Da ca se mai poate ma inscriu.
    VA MULTUMESC.
    Later Edit-dl Aanei a acceptat switch cu dl Lucic
    of all the things i lost i miss my mind the most

  4. #154
    cadet
    Data înscrierii
    17.08.2010
    Locație
    Putna, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    39
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    33

  5. Îmi place cata_60 le-a plăcut acest mesaj
  6. #155
    cadet
    Data înscrierii
    17.08.2010
    Locație
    Putna, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    39
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    33





    Vă așteptăm cu drag!!!

  7. #156
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Grupele la E si Av sunt mai jos.La Hobby nu le-am facut ,vom avea modificari,cu siguranta

    Grupe inferioare Avansati
    1 Visan Victor Istrate Ghiorghita Olteanu Gabriel Simionese Sorin Gabriel Antal Ionut Mihaila Gabriel
    2 Rauh Andrei Zepciuc Marius Ianos Valentin Cosau Toader Suciu Andrei Ungureanu Petrica
    3 Donisan Costel Lucic Corneliu Tronciu Gabriel Simionese Ovidiu Vlaisan Georgica Spircu Alexandru
    4 Balau Laurentiu Ilie Aurelian Morosan Mihai Croitoru Alexandru Grimaliuc Alexandru Baciu Adrian
    5 Nutu Catalin Albu Constantin Nistor Andreea Mita Augustin Lita Constantin Flutur Ghita
    6 Puiu Andrei Morosan Ionel Savka Iana Olaru Miruna Andreea Sovea Sorin Grusca Narcis


    Grupe inferioare Elite
    1 Mosneagu Marius Albu Catalin Sumanaru Catalin Polocoser Cristian Barbalata Lorin
    2 Hasna Cosmin Albu Vlad Cozma Catalin Morosanu Vasile Andrei Radu Alexandru


    Grupe inferioare Hobby
    1 Bobu Stefan Minodor Draganescu Stefan Apetroaei Mircea Cenusa Gabriel
    2 Oghinciuc Cristi Arhip George Bujorean Beni Nichiforel Matei
    3 Vaculisteanu Ionut Ciurlica Mugurel Lazar Davide Hutan Cosmin
    4 Paduret Catalin Dan Vornicu Adrian Bodnar Cosmin Popescu Adrian
    5 Robu Valentin Aparaschivei Bogdan Manasoi Vasile Rusu Tudor
    6 Lazar Lavinia Bustiuc Razvan Lazaroff Filip Popa Romica
    7 Venin Constantin Stavarache Florentin Petrescu Vlad Rauh Victor
    8 Bilt Cristian Lepadatu Gheorghe Caba Ciprian Burdujoc Andrei



    Grupe inferioare Open
    1 Ciortescu Cristi Macovei Bogdan Pascu Marius Vicovanu Petru Badaluta Marian Rosca Niculai
    2 Georgiu Dragos Pavlenko Iustina Cristina Petrescu Claudiu Arseniuc Alexandru Pristavu Bogdan Constantin Condur Iulian
    3 Zamfiroaia Sorin Pinzar Alin Nicu Constantin Fotia Iulian Corocaescu Cristian Aanei Cristian
    4 Dragan Petru Ioan Morosan Marian Mahu Bogdan Cazacu Florin Ursan Viorel Plamada Iulian
    5 Bogza Dragos Vlaisan Vasile Colesniuc Romeo Nemaciuc Ovidiu Kurennoi Andrei Sofian Corneliu
    Ultima modificare făcută de cata_60; 25.01.2020 la 11:58.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  8. #157
    senior

    Data înscrierii
    09.06.2015
    Locație
    vatra dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 14 h 12 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    475
    Se retrage Lacatus Samuel open.

  9. N marcelgiosan a oferit N
  10. #158
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Macovei Bogdan-Open
    of all the things i lost i miss my mind the most

  11. #159
    cadet
    Data înscrierii
    17.08.2010
    Locație
    Putna, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    39
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    33

    Master Chef Marius e pregătit cu gulasul!!!


  12. #160
    cadet
    Data înscrierii
    17.08.2010
    Locație
    Putna, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    39
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    33

    Cartofi wedges și salată de varză cu morcov...POFTĂ BUNĂ!!!!




  13. Îmi place Sorin-Gabriel Simionese, Pinzar Alin le-a plăcut acest mesaj
  14. #161
    cadet
    Data înscrierii
    17.08.2010
    Locație
    Putna, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    39
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    33



  15. #162
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ALBU CATALIN PASCANI
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 SUMANARU CATALIN IASI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 BARBALATA LORIN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ALBU VLAD IASI
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 COZMA CATALIN FALTICENI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    4 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    5 ANDREI RADU ALEXANDRU IASI
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0


    Eliminatorii Elite

    1. Albu Catalin
    --------------------Albu Catalin 3-0
    8. Cozma Catalin
    -----------------------------------Albu Vlad 3-1
    5. Sumanaru Catalin
    --------------------Albu Vlad 3-1
    4. Albu Vlad
    --------------------------------------------------Hasna Cosmin 3-2
    3. Mosneagu Marius
    --------------------Mosneagu Marius 3-1
    6. Morosanu Vasile
    -----------------------------------Hasna Cosmin 3-2
    7. Polocoser Cristian
    --------------------Hasna Cosmin 3-2
    2. Hasna Cosmin


    Clasament Elite

    1. Hasna Cosmin - Straja
    2. Albu Vlad - Iasi
    3 -- 4
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Albu Catalin - Pascani
    5 -- 8
    Polocoser Cristian - Suceava
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Morosanu Vasile - Suceava
    Cozma Catalin - Falticeni
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Barbalata Lorin - Suceava
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Ultima modificare făcută de cata_60; 25.01.2020 la 15:31.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  16. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  17. #163
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 CENUSA GABRIEL VICOVU DE JOS
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    2 ARHIP GEORGE BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 BUJOREAN BENI SUCEAVA
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 NICHIFOREL MATEI HORODNIC DE SUS
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VACULISTEANU IONUT BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CIURLICA MUGUREL PASCANI
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    3 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    4 HUTAN COSMIN SALCEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PADURET CATALIN DAN PANCIU
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BODNAR COSMIN VICOVU DE SUS
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 POPESCU ADRIAN RADAUTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    2 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 MANASOI VASILE PUTNA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 RUSU TUDOR SUCEAVA
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LAZAR LAVINIA SALCEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 BUSTIUC RAZVAN IASI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 LAZAROFF FILIP SUCEAVA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 POPA ROMICA PASCANI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 PETRESCU VLAD FRATAUTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 RAUH VICTOR MOLDOVA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BILT CRISTIAN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CABA CIPRIAN PUTNA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 BURDUJOC ANDREI PRELIPCA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PADURET CATALIN DAN PANCIU
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 HUTAN COSMIN SALCEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ARHIP GEORGE BOTOSANI
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2 RUSU TUDOR SUCEAVA
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 BODNAR COSMIN VICOVU DE SUS
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VACULISTEANU IONUT BOTOSANI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BUSTIUC RAZVAN IASI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 POPESCU ADRIAN RADAUTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 LAZAROFF FILIP SUCEAVA
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4 MANASOI VASILE PUTNA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 PETRESCU VLAD FRATAUTI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 POPA ROMICA PASCANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LAZAR LAVINIA SALCEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BURDUJOC ANDREI PRELIPCA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 RAUH VICTOR MOLDOVA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BUJOREAN BENI SUCEAVA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 CABA CIPRIAN PUTNA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BILT CRISTIAN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NICHIFOREL MATEI HORODNIC DE SUS
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CENUSA GABRIEL VICOVU DE JOS
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Hobby

    1. Draganescu Stefan
    --------------------Robu Valentin 3-2
    16. Robu Valentin
    -----------------------------------Bilt Cristian 3-0
    9. Lazar Lavinia
    --------------------Bilt Cristian 3-0
    8. Bilt Cristian
    --------------------------------------------------Bilt Cristian 3-1
    5. Aparaschivei Bogdan
    --------------------Aparaschivei Bogdan 3-2
    12. Apetroaei Mircea
    -----------------------------------Aparaschivei Bogdan 3-2
    13. Ciurlica Mugurel
    --------------------Vornicu Adrian 3-0
    4. Vornicu Adrian
    -----------------------------------------------------------------Bilt Cristian 3-1
    3. Vaculisteanu Ionut
    --------------------Paduret Catalin Dan 3-0
    14. Paduret Catalin Dan
    -----------------------------------Paduret Catalin Dan 3-0
    11. Lazar Davide
    --------------------Bobu Stefan Minodor 3-2
    6. Bobu Stefan Minodor
    --------------------------------------------------Paduret Catalin Dan 3-1
    7. Venin Constantin
    --------------------Venin Constantin 3-0
    10. Lepadatu Gheorghe
    -----------------------------------Rusu Tudor 3-0
    15. Stavarache Florentin
    --------------------Rusu Tudor 3-1
    2. Rusu Tudor



    Clasament Hobby

    1. Bilt Cristian - Suceava
    2. Paduret Catalin Dan - Panciu
    3 -- 4
    Aparaschivei Bogdan - Iasi
    Rusu Tudor - Suceava
    5 -- 8
    Robu Valentin - Botosani
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Vornicu Adrian - Suceava
    Venin Constantin - Suceava
    9 -- 16
    Lazar Lavinia - Salcea
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Stavarache Florentin - Pascani
    Draganescu Stefan - Pascani
    Lazar Davide - Suceava
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Lepadatu Gheorghe - Pascani
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Bustiuc Razvan - Iasi
    Arhip George - Botosani
    Bujorean Beni - Suceava
    Manasoi Vasile - Putna
    Petrescu Vlad - Fratauti
    Lazaroff Filip - Suceava
    Rauh Victor - Moldova
    Hutan Cosmin - Salcea
    Nichiforel Matei - Horodnic de Sus
    26 -- 28 0v gr.sup.
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    Burdujoc Andrei - Prelipca
    Cenusa Gabriel - Vicovu de Jos
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Oghinciuc Cristi - Tisauti
    Caba Ciprian - Putna
    Popa Romica - Pascani
    Popescu Adrian - Radauti
    Ultima modificare făcută de cata_60; 25.01.2020 la 18:57.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  18. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  19. #164
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VISAN VICTOR SLOBOZIA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 OLTEANU GABRIEL VASLUI
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    5 ANTAL IONUT TARGU NEAMT
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    6 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RAUH ANDREI MOLDOVA
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    3-2
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    4
    1
    4 COSAU TOADER TARGU NEAMT
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    3
    5 SUCIU ANDREI BORSEC
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    6 UNGUREANU PETRICA PASCANI
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DONISAN COSTEL PASCANI
    2-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    2 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    3-2
    3-1
    3-2
    0-3
    3-1
    4
    2
    3 TRONCIU GABRIEL ROMAN
    3-2
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    5 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 SPIRCU ALEXANDRU BOTOSANI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
    3-2
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
    4
    2
    2 ILIE AURELIAN BOTOSANI
    2-3
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    3 MOROSAN MIHAI GRANICESTI
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CROITORU ALEXANDRU IASI
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    0-3
    2
    5 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    6 BACIU ADRIAN PASCANI
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
    3-2
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 NISTOR ANDREEA BOTOSANI
    2-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    4 MITA AUGUSTIN DOROHOI
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    3
    5 LITA CONSTANTIN PUTNA
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    6 FLUTUR GHITA GRANICESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PUIU ANDREI BOTOSANI
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    4
    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    3-2
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 SAVKA IANA UCRAINA
    3-1
    3-1
    2-3
    2-3
    1-3
    2
    3
    4 OLARU MIRUNA ANDREEA COMANESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    5 SOVEA SORIN SUCEAVA
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    6 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VISAN VICTOR SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    2 BALAU LAURENTIU FALTICENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 TRONCIU GABRIEL ROMAN
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 UNGUREANU PETRICA PASCANI
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
    2 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    3 BACIU ADRIAN PASCANI
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 DONISAN COSTEL PASCANI
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 MITA AUGUSTIN DOROHOI
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4 ILIE AURELIAN BOTOSANI
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    2
    2 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 SAVKA IANA UCRAINA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 NISTOR ANDREEA BOTOSANI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 RAUH ANDREI MOLDOVA
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 PUIU ANDREI BOTOSANI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 COSAU TOADER TARGU NEAMT
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 OLTEANU GABRIEL VASLUI
    2-3
    1-3
    3-1
    1



    Eliminatorii Avansati

    1. Balau Laurentiu
    --------------------Balau Laurentiu 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Balau Laurentiu 3-2
    9. Vlaisan Georgica
    --------------------Lucic Corneliu 3-1
    8. Lucic Corneliu
    --------------------------------------------------Balau Laurentiu 3-1
    5. Albu Constantin
    --------------------Albu Constantin 3-1
    12. Ianos Valentin
    -----------------------------------Albu Constantin 3-1
    13. Bye
    --------------------Savka Iana 3-0
    4. Savka Iana
    -----------------------------------------------------------------Balau Laurentiu 3-0
    3. Ilie Aurelian
    --------------------Ilie Aurelian 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Ilie Aurelian 3-2
    11. Tronciu Gabriel
    --------------------Tronciu Gabriel 3-1
    6. Morosan Ionel
    --------------------------------------------------Ilie Aurelian 3-1
    7. Puiu Andrei
    --------------------Grimaliuc Alexandru 3-1
    10. Grimaliuc Alexandru
    -----------------------------------Grimaliuc Alexandru 3-2
    15. Bye
    --------------------Donisan Costel 3-0
    2. Donisan Costel



    Clasament Avansati

    1. Balau Laurentiu - Falticeni
    2. Ilie Aurelian - Botosani
    3 -- 4
    Albu Constantin - Suceava
    Grimaliuc Alexandru - Suceava
    5 -- 8
    Lucic Corneliu - Suceava
    Tronciu Gabriel - Roman
    Savka Iana - Ucraina
    Donisan Costel - Pascani
    9 -- 12
    Ianos Valentin - Suceava
    Puiu Andrei - Botosani
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Morosan Ionel - Granicesti
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Rauh Andrei - Moldova
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Istrate Ghiorghita - Suceava
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Mita Augustin - Dorohoi
    Ungureanu Petrica - Pascani
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Visan Victor - Slobozia
    Nistor Andreea - Botosani
    Cosau Toader - Targu Neamt
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Baciu Adrian - Pascani
    Mihaila Gabriel - Radauti
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Croitoru Alexandru - Iasi
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Sovea Sorin - Suceava
    29 -- 32 1v gr.inf.
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    Suciu Andrei - Borsec
    Flutur Ghita - Granicesti
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Morosan Mihai - Granicesti
    Antal Ionut - Targu Neamt
    Lita Constantin - Putna
    Spircu Alexandru - Botosani
    Ultima modificare făcută de cata_60; 26.01.2020 la 00:26.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  20. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  21. #165
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    206 z 16 h 14 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5231
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIORTESCU CRISTI IASI
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
    3-1
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    5 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    6 ROSCA NICULAI GALANESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    2
    3 PETRESCU CLAUDIU PUTNA
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 PRISTAVU BOGDAN CONSTANTIN IASI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 CONDUR IULIAN SUCEAVA
    1-3
    3-1
    3-2
    0-3
    0-3
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 PINZAR ALIN SUCEAVA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 NICU CONSTANTIN IASI
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 FOTIA IULIAN BACAU
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4
    5 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 AANEI CRISTIAN PUTNA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    3-1
    3-2
    3-0
    1-3
    1-3
    3
    3
    2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 MAHU BOGDAN PASCANI
    2-3
    3-2
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    4 CAZACU FLORIN VATRA DORNEI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    5 URSAN VIOREL RADAUTI
    3-1
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    4
    2
    6 PLAMADA IULIAN PUTNA
    3-1
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOGZA DRAGOS IASI
    3-1
    3-1
    1-3
    2-3
    3-1
    3
    3
    2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    2
    5 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    6 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    1-3
    2
    4


    Eliminatorii Open

    1. Pascu Marius
    --------------------Pascu Marius 3-0
    32. Bye
    -----------------------------------Sofian Corneliu 3-1
    17. Plamada Iulian
    --------------------Sofian Corneliu 3-0
    16. Sofian Corneliu
    --------------------------------------------------Pinzar Alin 3-1
    9. Pavlenko Iustina Cristina
    --------------------Pavlenko Iustina Cristina 3-0
    24. Bye
    -----------------------------------Pinzar Alin 3-2
    25. Bye
    --------------------Pinzar Alin 3-0
    8. Pinzar Alin
    -----------------------------------------------------------------Rosca Niculai 3-2
    5. Kurennoi Andrei
    --------------------Kurennoi Andrei 3-0
    28. Bye
    -----------------------------------Kurennoi Andrei 3-1
    21. Bye
    --------------------Pristavu Bogdan Constantin 3-0
    12. Pristavu Bogdan Constantin
    --------------------------------------------------Rosca Niculai 3-1
    13. Corocaescu Cristian
    --------------------Rosca Niculai 3-1
    20. Rosca Niculai
    -----------------------------------Rosca Niculai 3-1
    29. Bye
    --------------------Cazacu Florin 3-0
    4. Cazacu Florin

    --------------------------------------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-2

    3. Zamfiroaia Sorin
    --------------------Zamfiroaia Sorin 3-0
    30. Bye
    -----------------------------------Dragan Petru Ioan 3-2
    19. Arseniuc Alexandru
    --------------------Dragan Petru Ioan 3-0
    14. Dragan Petru Ioan
    --------------------------------------------------Dragan Petru Ioan 3-1
    11. Macovei Bogdan
    --------------------Macovei Bogdan 3-0
    22. Bye
    -----------------------------------Macovei Bogdan 3-1
    27. Bye
    --------------------Nemaciuc Ovidiu 3-0
    6. Nemaciuc Ovidiu
    -----------------------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-0
    7. Ursan Viorel
    --------------------Ursan Viorel 3-0
    26. Bye
    -----------------------------------Ciortescu Cristi 3-0
    23. Bye
    --------------------Ciortescu Cristi 3-0
    10. Ciortescu Cristi
    --------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-1
    15. Bogza Dragos
    --------------------Bogza Dragos 3-0
    18. Fotia Iulian
    -----------------------------------Georgiu Dragos 3-2
    31. Bye
    --------------------Georgiu Dragos 3-0
    2. Georgiu Dragos


    Clasament Open

    1. Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    2. Rosca Niculai - Galanesti
    3 -- 4
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Pinzar Alin - Suceava
    5 -- 8
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Macovei Bogdan - Suceava
    Sofian Corneliu - Suceava
    9 -- 16
    Bogza Dragos - Iasi
    Cazacu Florin - Vatra Dornei
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    Ursan Viorel - Radauti
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Pascu Marius - Campulung Mold
    17 -- 20
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    Plamada Iulian - Putna
    Fotia Iulian - Bacau
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Condur Iulian - Suceava
    24 -- 27 1v gr.inf.
    Morosan Marian - Suceava
    Mahu Bogdan - Pascani
    Nicu Constantin - Iasi
    Aanei Cristian - Putna
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Petrescu Claudiu - Putna
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Ultima modificare făcută de cata_60; 26.01.2020 la 00:21.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  22. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. AmaTur: Turneu B "Cupa Anului Nou 2020", București - 11.01.2020
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 12.01.2020, 09:13
  2. AmaTur: Turneu B "Cupa 2020", Suceava - 11.01.2020
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.01.2020, 22:09
  3. Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 09.01.2020, 19:59
  4. Turneu A "Cupa Putnei", Putna (Sv) - 15.09.2018
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 176
    Ultimul post: 17.09.2018, 22:48
  5. Turneu B "Cupa de Iarnă", Buzău - 14.01.2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 51
    Ultimul post: 15.01.2017, 21:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •