Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Unirii", București - 25/26.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
    Traian Dumitru - avansati. Buna, buna asta !
    Probabil na mai participat decind erau doar doua categorii

    Comentariu


    • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
      Traian Dumitru - avansati. Buna, buna asta !
      - Dumitru Traian, București

      Ultima participare Ianuarie 2017 - 0 v grupe inferioare Open - Mp=16.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
        - Dumitru Traian, București

        Ultima participare Ianuarie 2017 - 0 v grupe inferioare Open - Mp=16.
        Facem pariu ca ia locul1

        Comentariu


        • Marcele,adu -ti aminte de episodul de la Slobozia

          Comentariu


          • Postat în original de Dantim Vezi post
            Facem pariu ca ia locul1
            Domnilor stati cileanu(linistiti), ca:
            1. Daca apuca loc pe lista participantilor - acum cred ca e pe lista de asteptare - o sa ia bataie de la mine )
            2. Nu inta in concurs pentur ca sunt prea multi participanti

            Deci concluzie: va salvez, nu va mai ingrijorati ca ia locul 1.

            Comentariu


            • Inscriere
              Hobby Casapu David
              Multumesc

              Comentariu


              • Postat în original de taiegatu Vezi post
                Domnilor stati cileanu(linistiti), ca:
                1. Daca apuca loc pe lista participantilor - acum cred ca e pe lista de asteptare - o sa ia bataie de la mine )
                2. Nu inta in concurs pentur ca sunt prea multi participanti

                Deci concluzie: va salvez, nu va mai ingrijorati ca ia locul 1.
                Da tu ce cauti la pinguini

                Comentariu


                • Postat în original de Dantim Vezi post
                  Da tu ce cauti la pinguini
                  Nici nu poate sa joace la avansati, ultimul mp 20.2

                  Comentariu


                  • Crăciun David Mihai din București, se retrage de la Open și se înscrie la Elite, mulțumesc.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Dantim Vezi post
                      Da tu ce cauti la pinguini
                      Imi place dansul pinguinului

                      Comentariu


                      • Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                        Nici nu poate sa joace la avansati, ultimul mp 20.2
                        Am 0 puncte, cum poate fii mp 20.2? eu stiam ca matematic puncte =0, turnee=0 => 0/0 = 0 si nu 20.2

                        Comentariu


                        • Postat în original de taiegatu Vezi post
                          Am 0 puncte, cum poate fii mp 20.2? eu stiam ca matematic puncte =0, turnee=0 => 0/0 = 0 si nu 20.2
                          Te poți înscrie și la Hobby cu 0 puncte. Succes.

                          Comentariu


                          • Rusu Andrei, Strejnicu - avansati
                            Increde-te in Domnul din toata inima ta si nu te bizui pe intelepciunea ta! Prov 3:5

                            Comentariu


                            • Postat în original de taiegatu Vezi post
                              Am 0 puncte, cum poate fii mp 20.2? eu stiam ca matematic puncte =0, turnee=0 => 0/0 = 0 si nu 20.2
                              Clapa Danut, București, 4293 -0 -O .O vine de open, poti juca la open sau elite.

                              Comentariu


                              • Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                                Clapa Danut, București, 4293 -0 -O .O vine de open, poti juca la open sau elite.
                                nu mai e loc la open asa ca nu risc locul de la Avansati - stii vorba aia: nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard

                                Comentariu


                                • Baceanu Constantin - avansati (am 15 puncte)

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de taiegatu Vezi post
                                    nu mai e loc la open asa ca nu risc locul de la Avansati - stii vorba aia: nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard
                                    Vezi ca eu am glumit Dănuț. Nu e cum știi tu. O sa te lămurească Cătălin.

                                    Comentariu


                                    • Inscriere Casapu Marius Hobby

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Costin_B Vezi post
                                        Baceanu Constantin - avansati (am 15 puncte)
                                        Salut!Numarul de puncte si media sunt 2 lucruri diferite,poti participa la Open sau Elite pentru ca in clasament ai in dreptul tau indicativul ''O''(Open).
                                        FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                        BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                        BH:Stiga Energy Absorber

                                        Comentariu


                                        • De ce mai sunt cu medie de open (INDICATIV)? Cand se va schimba?
                                          Am avut aceasta medie din 2018 ca si domnul Dinu Gheorghe care a fost la open si acum are indicativul AW.
                                          Pana atunci ma inscriu la open.
                                          Ultima editare de Costin_B; 16.ian.2020, 09:41.

                                          Comentariu


                                          • Indicativul nu se schimba odata cu trecerea lunilor/anilor. Daca n-o sa mai jucati, ramaneti cu indicativul pe care l-ati avut ultima data. Aveti mai jos un citat din regulament. Deci primul turneu dupa pauza trebuie sa fie la categoria la care ati fost ultima data, iar apoi, in functie de rezultatul obtinut, veti ajunge la categoria corespunzatoare.
                                            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                            ...
                                            - dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de sppecificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul „E”, „O”, „A” sau „H” și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim la categoria imediat superioară;
                                            ...

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Costin_B Vezi post
                                              De ce mai sunt cu medie de open (INDICATIV)? Cand se va schimba?
                                              Am avut aceasta medie din 2018 ca si domnul Dinu Gheorghe care a fost la open si acum are indicativul AW.
                                              Pana atunci ma inscriu la open.
                                              In functie de numarul pe puncte acumultate la primul turneu A la care veti participa veti fi incadrat ori la Open ori la Avansati.
                                              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                              BH:Stiga Energy Absorber

                                              Comentariu


                                              • Popa Alexandru Iulian - Buzău Open Mulțumesc!

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Secu Valeriu București elite

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Kralizec Vezi post
                                                    Indicativul nu se schimba odata cu trecerea lunilor/anilor. Daca n-o sa mai jucati, ramaneti cu indicativul pe care l-ati avut ultima data. Aveti mai jos un citat din regulament. Deci primul turneu dupa pauza trebuie sa fie la categoria la care ati fost ultima data, iar apoi, in functie de rezultatul obtinut, veti ajunge la categoria corespunzatoare.
                                                    Deci, pana la urma, decizie finala. La ce categorie pot participa? Acum sunt pe lista de Avansati cu un loc eligibil. Nu am nici o problema sa fiu trecut la Open. Dar de vreme ce am prins un loc eligibil la Avansati poti fi transferat la Open pe lista participantilor admisi? adica sa fac parte din lista participantilor asa cum sunt la Avansati acum, si sa nu fiu pus pe Lista de Asteptare?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X