Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorial Emil Prokopecz", Arad - 25.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La Gligor Paul ma asteptam sa ajute , asa este firea lui saritor , dar ma surprins Popescu Radu, domnu Herteg puteti sa-i ?nm?nati o diplomă de excelență, merita pe deplin, jos palaria
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

    Comentariu


    • Apoi sa spun si eu ceva!!Multumim Arad,jos palaria,papa bun organizare buna ,fara timpi morti,Pitzi a fost pe faza..si Bogdan!!Apoi mai am ceva de spus..Socializarea a fost la ea acasa!!Prieteni dragi din Timișoara, Arad ,si nu in ultimul rand pentru prietenul meu din Zalău, Petrus,si colegii lui..a si sa nu-l uit pe nenea Curpas(si trupa faina,Oradeana,Ati,,Sorin,Cristi..pe cei care vam uitat, sa ma scuzati)oa ,si a lui palinca din Bihor care nea tinut de cald pe drum

      Comentariu


      • Apoi sa spun si eu ceva!!Multumim Arad,jos palaria,papa bun organizare buna ,fara timpi morti,Pitzi a fost pe faza..si Bogdan!!Apoi mai am ceva de spus..Socializarea a fost la ea acasa!!Prieteni dragi din Timișoara, Arad ,si nu in ultimul rand pentru prietenul meu din Zalău, Petrus,si colegii lui..a si sa nu-l uit pe nenea Curpas(si trupa faina,Oradeana,Ati,,Sorin,Cristi..pe cei care vam uitat, sa ma scuzati.. ,si a lui palinca din Bihor care nea tinut de cald pe drum

        Comentariu


        • Salutare lume buna!

          Acesta a fost intradevar un turneu bun din toate punctele de vedere. Doresc sa felicit echipa de organizare si in mod deosebit pe Fekete Istvan pentru felul cum a gestionat intraga desfasurare a evenimentului.

          Gustul bun cu care am ramas in urma acestui eveniment nu a fost numai de la mancarea gustoasta ci si de la relationarea jucatorilor atat la masa cat si pe margine precum si respectul aratat fata de tenisul de masa.

          Nu am putut sa nu remarc nucleul verde care ne-a 'invadat' in sala --> Martienii Vinerenii Arad <--. Am un profund respect pentru cum ati reusiti sa mobilizati atatia sportivi sub acelasi nume pentru acest sport minunat. Felicitari!

          La mai multe evenimente de acest gen.
          Sa ne vedem cu paleta la masa!

          Numa' bine!

          Neag Ioan

          Comentariu


          • Frumos turneu,frumoasa organizare,conditii excelente ! Felicitari tuturor !

            Comentariu


            • Postat în original de Pitzi Vezi post
              Felicitari invingatorilor si tuturor participantilor1
              Multumesc mult lui Popescu Radu si Gligor Paul care m-au ajutat mult in distribuirea fluenta a mecuirilor eliminatorii pe mese.
              Multumesc de asemena lui Roman Bogdan pentru implicarea in buna desfasurare a turneului.
              Postat în original de roman bogdan Vezi post
              La Gligor Paul ma asteptam sa ajute , asa este firea lui saritor , dar ma surprins Popescu Radu, domnu Herteg puteti sa-i ?nm?nati o diplomă de excelență, merita pe deplin, jos palaria
              Placerea a fost de partea mea, ma bucur pentru ca am putut fi de folos, dar merita felicitati toti "Martienii", in mod special liderul nostru dl. Herteg Doru, care au fost implicati in buna desfasurare a acestui turneu (transportul meselor de la clubul CSM la sala, dispunerea acestora pe suprafata de joc, etc.).
              In final, doresc sa multumesc domnilor: Fekete Istvan, Bogdan Roman, Dodean Cristian, Ghita Lacatis, Doru Neamț, datorita acestor oameni minunati avem aceste turnee Amatur la noi acasa, in Arad.
              Ultima editare de Popescu Radu; 26.ian.2020, 12:41.

              Comentariu


              • Bravo organizatorilor.va felicit pt tot turneul de ieri.sunteti oameni faini.salut toți Marțienii,și nu numai.
                Felicitări tuturor participanților!
                Numai bine😉

                Comentariu


                • As dori o simpla explicație, de ce eu am fost penalizat cu N-3 puncte și cei doi de la posturile 194 și 195 cu R2-2 puncte???

                  Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de Harry Vezi post
                    As dori o simpla explicație, de ce eu am fost penalizat cu N-3 puncte și cei doi de la posturile 194 și 195 cu R2-2 puncte???

                    Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk
                    Simplu. Citeste Adenda 2 din Regulamentul 2020 si se specifica foarte clar modificarile aduse.
                    Dar in 2 cuvinte, retragerile dupa termen incepand cu Joi ora 21.00 si pana Vineri ora 21.00 se numesc R2 si se penalizeaza cu 2 puncte si cele de dupa Vineri ora 21.00 se numesc Nemotivate si se penalizeaza cu N=3 pct.
                    Tu te-ai retras dupa ora 21.00

                    Comentariu


                    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                      Simplu. Citeste Adenda 2 din Regulamentul 2020 si se specifica foarte clar modificarile aduse.
                      Dar in 2 cuvinte, retragerile dupa termen incepand cu Joi ora 21.00 si pana Vineri ora 21.00 se numesc R2 si se penalizeaza cu 2 puncte si cele de dupa Vineri ora 21.00 se numesc Nemotivate si se penalizeaza cu N=3 pct.
                      Tu te-ai retras dupa ora 21.00
                      Am înțeles, mulțumesc.

                      Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X