vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 12 din 21 PrimulPrimul ... 21011121314 ... UltimulUltimul
Rezultate 166 la 180 din 311

Subiect: "Eu si Paleta de Tenis", Aiud - 01.02.2020

  1. #166
    cadet
    Data înscrierii
    09.06.2019
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 h 45 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    29
    Se retrage de la avansați Tedi Ioja din Călan.

  2. #167
    boboc
    Data înscrierii
    22.01.2020
    Postări
    1
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    0
    Buna. Sunt prima dată pe site si as dori sa ma înscriu la turneul din aiud. Bogdan Luput+ Matei Samuel+ Rus Horatiu la avansați

  3. #168
    junior

    Data înscrierii
    19.06.2016
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    38
    Postări
    115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    72
    Se retrage din Tarnaveni de pe lista de asteptare de la Elit MOLNÁR TIHAMÉR.

  4. #169
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2015
    Locație
    GHERLA
    Vârstă
    51
    Postări
    141
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 19 h 45 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    68
    Se retrage ONOFREI PETRU - GHERLA- Avansati -de pe lista de asteptare

  5. #170
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    302
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 18 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    188
    O actualizare de liste se poate?. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  6. #171
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.928
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    546 z 4 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17850
    Inscrieri Elite - 13.30 - on 24-Jan-20 at 15:49:19 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 124 - 49.55 - EM
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 14 - 44.23 - EM
    3. Petrus Florin, Zalau, 33 - 43.02 - E
    4. Farkas Gabor, Targu Mures, 281 - 42 - EW
    5. Galban Calin, Viseu, 46 - 41.59 - E
    6. Blaga Marius, Cluj Napoca, 35 - 40.92 - EMD
    7. Iancu Sorin, Sibiu, 606 - 40.6 - E
    8. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 40.32 - EW
    9. Mandru Bogdan, Hunedoara, 693 - 39.25 - E
    10. Preda Ionut, Moinesti, 477 - 38.5 - E
    11. Pavel Calin, Hunedoara, 210 - 37.93 - E
    12. Ticala Vasile Jr, Viseu, 254 - 37.54 - E
    13. Sufletel Radu, Alba Iulia, 26 - 37.43 - EW
    14. Petrus Florin, Alba Iulia, 771 - 36.45 - E
    15. Oprea Adrian, Lugoj, 47 - 36.12 - E
    16. Crainic Adrian, Orastie, 179 - 36.11 - E
    17. Szakacs Raul, Deva, 636 - 34.9 - E
    18. Andone Claudiu, Cugir, 834 - 34.9 - EW
    19. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 158 - 34.14 - E
    20. Motorga Dorin, Targu Mures, 62 - 33.95 - E
    21. Groza Alexandru, Cisnadie, 725 - 33.05 - E
    22. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 757 - 26.87 - EMF
    23. Wildcard1, x, 6001 - 0
    24. Wildcard2, x, 6002 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Denes Ferenc, Praid, 84 - 34.15 - EW
    2. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.05 - E
    3. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 5 - 43.55 - E
    5. Ciochina Gabriel, Arad, 431 - 39.77 - E
    6. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 280 - 33.38 - E
    7. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 29 - 40.24 - E
    8. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 38 - 42.8 - EW
    9. Mocean Dan, Cluj Napoca, 192 - 36.85 - E
    10. Simion Boby, Cluj Napoca, 318 - 39.1 - ED
    11. Bothazan Florin, Dej, 475 - 33.2 - E
    12. Damian Alin, Campia Turzii, 333 - 34.5 - E
    13. Cindea Cristian, Medias, 578 - 36.5 - ELJ
    14. Boeriu Cezara, Targu Mures, 87 - 39.76 - ELF
    15. Carpaci Alexandru, Ludus, 165 - 34.34 - EW
    16. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 381 - 40.2 - E
    17. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 395 - 30.82 - O


    Inscrieri Open - 09.30 - on 24-Jan-20 at 15:49:37 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Toader George, Agnita, 485 - 32.14 - O
    2. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 31.63 - OW
    3. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 145 - 31.54 - OW
    4. Bora Nicolae, Alba Iulia, 402 - 31.45 - O
    5. Husa Gelu, Zalau, 150 - 31.16 - OD
    6. Georgescu Constantin, Orastie, 104 - 30.93 - O
    7. Butura Vasile, Alba Iulia, 213 - 30.69 - O
    8. Tipser Gabriel, Sighisoara, 660 - 30.63 - OW
    9. Lacatis Ghita, Arad, 206 - 30.61 - O
    10. Jichici Svetozar, Timisoara, 126 - 30.11 - OW
    11. Toader Valentin, Agnita, 675 - 29.33 - O
    12. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 313 - 28.83 - O
    13. Varadi Tudor Calin, Brad, 447 - 28.6 - O
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 109 - 28.41 - OW
    15. Dirlea Ioan, Aiud, 105 - 28.21 - OD
    16. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 960 - 27.4 - O
    17. Szemciuk Istvan, Deva, 528 - 27.13 - O
    18. Jurescu Sorin, Timisoara, 146 - 26.32 - OW
    19. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 430 - 26.28 - O
    20. Vera Esteban, Sibiu, 558 - 25.45 - O
    21. Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25.23 - OW
    22. Cecan Vasile, Timisoara, 169 - 25.06 - O
    23. Barac Marius, Sibiu, 175 - 24.97 - OW
    24. Veres Adrian, Timisoara, 308 - 24.87 - O
    25. Krisan Iuliu, Viseu, 1112 - 23.8 - O
    26. Weiss Simona, Cisnadie, 513 - 23.73 - OF
    27. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 429 - 23.56 - O
    28. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 393 - 23.53 - O
    29. Susan Mircea, Alba Iulia, 483 - 23.51 - O
    30. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1079 - 22.97 - O
    31. Comsa Dan, Sibiu, 238 - 22.93 - OW
    32. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1334 - 22.85 - O
    33. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 208 - 22.6 - O
    34. Somlea Darian, Cisnadie, 1192 - 22 - O
    35. Bumbu Pavel, Razboieni, 502 - 20.67 - O
    36. Bucur Dan, Cisnadie, 404 - 20.58 - OW
    37. Damian Mircea, Bistrita, 278 - 20.25 - O
    38. Barbu Tiberiu, Deva, 545 - 20.2 - O
    39. Andreica Daniel, Viseu, 484 - 18.9 - A
    40. Ticala Vasile, Viseu, 1316 - 15.5 - A
    41. Wildcard1, x, 6001 - 0
    42. Wildcard2, x, 6002 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Dumitru Florin, Arad, 141 - 25.91 - O
    2. Feher Robert, Turda, 521 - 25.4 - O
    3. Horotan Catalin, Baia Mare, 342 - 23.78 - O
    4. Mal Denis, Baia Mare, 258 - 29.78 - O
    5. Popa Gheorghe, Aiud, 595 - 27.63 - OW
    6. Radu Constantin, Sibiu, 251 - 20.45 - OW
    7. Kincses Jozsef, Praid, 334 - 29.63 - O
    8. Miclos Andrei, Dej, 204 - 27.25 - O
    9. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1033 - 29 - O
    10. Miron Mihai, Cluj Napoca, 735 - 31.5 - OD
    11. Mal Calin, Baia Mare, 1279 - 28.95 - O
    12. Beches Andrei, Sibiu, 300 - 25.52 - O
    13. Sandu Andrei, Sibiu, 293 - 20.5 - O
    14. Peta Octavian, Cluj Napoca, 195 - 25.96 - OW
    15. Barbuta Ioan, Dej, 355 - 20.37 - OW
    16. Bozosan Petre, Sibiu, 236 - 21.24 - OW
    17. Ticu Sorin, Lugoj, 237 - 26.13 - O
    18. Botea Fabian, Hunedoara, 1193 - 18.5 - A
    19. Daroti Florin, Lipova, 330 - 20.57 - O
    20. Ambrus Szilard, Ludus, 215 - 30.58 - O
    21. Spaller Tiberiu, Nasaud, 450 - 20.63 - OW
    22. Ciortescu Cristi, Iasi, 50 - 32.95 - O
    23. Kaposta Victor, Arad, 53 - 32.58 - O
    24. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 30.97 - OW


    Inscrieri Avansati - 09.30 - on 24-Jan-20 at 15:49:48 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Piper Petru, Luna CJ, 325 - 19.44 - ADW
    2. Fulop Attila, Aiud, 273 - 19.32 - AW
    3. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 271 - 19.3 - A
    4. Cir Florin, Razboieni, 361 - 19.25 - A
    5. Farkas Bence, Targu Mures, 621 - 18.76 - A
    6. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 398 - 18.63 - A
    7. Tatar Dorel, Simeria, 676 - 18.28 - AW
    8. Serban Marian, Orastie, 871 - 17.5 - A
    9. Balaj Roland, Arad, 324 - 17.43 - A
    10. Chiscan Bogdan, Arad, 419 - 17.19 - A
    11. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 584 - 17.13 - A
    12. Gipsy King, Hunedoara, 608 - 16.89 - AW
    13. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 583 - 16.49 - A
    14. Moldovean Valer, Calan, 575 - 16.41 - A
    15. Ispas Emil, Alba Iulia, 794 - 16.3 - A
    16. Midvichi Alexandru, Deva, 1321 - 16.3 - A
    17. Borcsi Jozsef, Timisoara, 613 - 16.22 - A
    18. Docea Beniamin, Aiud, 1053 - 16 - A
    19. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 617 - 15.9 - AJ
    20. Zdrenghea Mircea, Orastie, 678 - 15.29 - A
    21. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1365 - 14.63 - A
    22. Stanciu Dumitru, Simeria, 957 - 14.47 - A
    23. Ivascu Cosmin, Viseu, 797 - 14.17 - A
    24. Cobzaru Radu, Deva, 623 - 14.07 - A
    25. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 723 - 14 - A
    26. Onet Nicolae, Sighisoara, 1461 - 13.95 - A
    27. Marginean Mihai, Luna CJ, 686 - 13.87 - A
    28. Matei Dumitru, Deva, 455 - 13.57 - AW
    29. Marian Ioan, Alba Iulia, 847 - 13.31 - AW
    30. Sirbu Vlad, Aiud, 1218 - 13.17 - A
    31. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 1035 - 13.1 - A
    32. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 864 - 12.7 - A
    33. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 790 - 12.58 - A
    34. Petrache Radu, Blaj, 1029 - 12.48 - A
    35. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1106 - 12.38 - AW
    36. Dobinda Alexandru, Arad, 543 - 12.07 - AW
    37. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1161 - 11.96 - A
    38. Sabau Mircea, Tarnaveni, 801 - 11.38 - A
    39. Horvath Mircea, Orastie, 914 - 11.17 - A
    40. Balazs Imre Florin, Apahida, 2119 - 10.9 - A
    41. Gog Vasile, Salciua, 1787 - 10.55 - A
    42. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1369 - 10.5 - A
    43. Layis Norbert, Cluj Napoca, 2391 - 10.2 - A
    44. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1466 - 10.13 - A
    45. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 2042 - 10 - A
    46. Muntean Atila, Hunedoara, 895 - 9.73 - H
    47. Ivascu Gavrila, Viseu, 1417 - 9.45 - H
    48. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1713 - 8.45 - H
    49. Rosa Vasile, Salciua, 1814 - 7.7 - HD
    50. Vela Gabriel, Timisoara, 828 - 7.38 - H
    51. Ariciu George, Cluj Napoca, 1509 - 5.75 - H
    52. Prodan Daniel, Campia Turzii, 2551 - 0 - A
    53. Wildcard1, x, 6001 - 0
    54. Wildcard2, x, 6002 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Hada Calin, Luna CJ, 1560 - 9.1 - H
    2. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 3383 - 0 - H
    3. Hada Calin Nicolae, Luna CJ, 6003 - 0
    4. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 1065 - 19.3 - A
    5. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1099 - 10.9 - A
    6. Orban Marc Adrian, Turda, 986 - 13.55 - A
    7. Radulescu Eugeniu, Turda, 1830 - 12.4 - A
    8. Suciu Sergiu, Turda, 978 - 7.9 - HW
    9. Sicoe Ioan, Turda, 512 - 15.74 - AW
    10. Gusan Boris, Turda, 717 - 16.2 - AW
    11. Schiau Dan, Hunedoara, 1240 - 8.93 - H
    12. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 699 - 10.88 - A
    13. Luca Eugen, Aiud, 1221 - 15.57 - A
    14. Iakab Ovidiu, Aiud, 1962 - 12.35 - A
    15. Manitiu Florin, Sibiu, 367 - 18.26 - A
    16. Benyovski Bela, Sibiu, 380 - 16.44 - AW
    17. Ticala Sorin, Aiud, 1828 - 9 - H
    18. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1437 - 12.65 - A
    19. Orban Alexandru, Lugoj, 588 - 14.87 - A
    20. Popa Decebal, Alba Iulia, 1656 - 8 - H
    21. Strugar Ioan, Deda, 417 - 18.23 - A
    22. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 711 - 15.78 - AF
    23. Kondort Dan, Sibiu, 848 - 10.07 - A
    24. Bal Adrian, Gherla, 732 - 14.49 - A
    25. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1519 - 17.25 - AW
    26. Heja Zoltan, Ditrau, 331 - 19.3 - AW
    27. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 811 - 16.34 - A
    28. Todor Csaba, Gheorgheni, 456 - 15.46 - AD
    29. Sava Ioan, Orastie, 1547 - 16.5 - A
    30. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1245 - 13.05 - A
    31. Demeter Attila, Campia Turzii, 2763 - 0 - A - !
    32. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 16.53 - A
    33. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1085 - 15.16 - A
    34. Cristea Virgil, Cugir, 563 - 17.94 - A
    35. Luput Bogdan, Aiud, 6004 - 0
    36. Matei Samuel, Aiud, 6005 - 0
    37. Rus Horatiu, Aiud, 6006 - 0


    Inscrieri Hobby - 13.30 - on 24-Jan-20 at 15:49:59 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Cristea Samuel, Bistrita, 817 - 9.77 - HJ
    2. Pralea Constantin, Alba Iulia, 726 - 8.35 - HW
    3. Aron Valentin, Zlatna, 1019 - 8.24 - H
    4. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1340 - 7.2 - HJ
    5. Dranca David, Aiud, 1141 - 6.79 - HJ
    6. Cristea Daniel, Bistrita, 1194 - 6.3 - H
    7. Marin Marcel, Zlatna, 2098 - 6.1 - H
    8. Vigh Marton, Cluj Napoca, 2053 - 5.7 - H
    9. Hagea Andra, Aiud, 1301 - 5.68 - HJF
    10. Cserei Stefan, Apahida, 2932 - 5.6 - H
    11. Catana Albert, Cisnadie, 1730 - 5.37 - H
    12. Hohoi Alessandro, Cugir, 1888 - 5.07 - H
    13. Lupu Vasile, Cluj Napoca, 1940 - 5 - H
    14. Dirlea Ana, Aiud, 1675 - 4.88 - HF
    15. Aron Razvan, Zlatna, 2031 - 4.87 - H
    16. Toader Florin, Cluj Napoca, 2243 - 4.6 - H
    17. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1497 - 4.4 - H
    18. Costache David, Cisnadie, 1967 - 4.33 - H
    19. Zahan Florin, Cluj Napoca, 2343 - 4 - H
    20. Marin Catalin, Zlatna, 3530 - 0
    21. Muresan Elisei, Cluj Napoca, 4086 - 0
    22. Bora Paul, Cluj Napoca, 6001 - 0
    23. Wildcard1, x, 6002 - 0
    24. Wildcard2, x, 6003 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Alb Sorin, Alba Iulia, 2525 - 5.1 - H
    2. Costea Mircea, Alba Iulia, 2589 - 5.1 - H
    3. Asavei Vlad, Razboieni, 3466 - 0
    4. Moldovan Ioan, Viseu, 1354 - 4.95 - H
    5. Deac Valentin, Viseu, 1572 - 5.2 - H
    6. Ivascu Ioan, Viseu, 2044 - 6 - H
    7. Peter Lorincz, Cluj Napoca, 2893 - 0
    8. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 2822 - 6 - H
    9. Luca Ioan, Sibiu, 3907 - 4 - H
    10. Bunea Aurel, Salciua, 1929 - 6.93 - H
    11. Decsei Emma, Ludus, 3391 - 0 - F
    12. Creta Petru, Luna CJ, 766 - 8.14 - H
    13. Dobinda Dinu, Arad, 706 - 8.98 - H
    14. Hada Andreea, Luna CJ, 3529 - 0 - F
    15. Calugar Cosmina, Luna CJ, 3555 - 0 - F
    16. Vana Florin, Turda, 2105 - 8 - HW
    17. Kovaci Radu Florin, Turda, 2921 - 5.4 - H
    18. Serghei Dan, Turda, 2402 - 4 - H
    19. Bob Nicolae, Turda, 2461 - 0
    20. Pop Stelian, Turda, 2266 - 0 - H
    21. Negrea Adrian, Turda, 2269 - 5.7 - H
    22. Schiau Teodora, Hunedoara, 1887 - 5.97 - HF
    23. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1902 - 6.2 - H
    24. Oprean Andrei, Deva, 909 - 9.26 - H
    25. Orban Marius, Lugoj, 1383 - 4.89 - H
    26. Bregar Dan, Alba Iulia, 1803 - 6 - HW
    27. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1690 - 6.9 - H
    28. Pop George, Cluj Napoca, 6004 - 0
    29. Pascalau Cristian, Huedin, 2814 - 6.2 - H
    30. Tetcu Rares, Blaj, 1966 - 4.77 - HJ
    31. Popa Laurentiu, Cluj Napoca, 6005 - 0
    32. Varadi Daniel, Aiud, 5242 - 0 - H
    33. Angi Zoltan, Gheorgheni, 798 - 8.74 - H
    34. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 3363 - 0
    35. Leric David, Lipova, 1338 - 5.87 - H
    36. Damian Vasile, Nasaud, 915 - 8.28 - H
    37. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1004 - 8.94 - H
    38. Buraciuc Ema, Nasaud, 1543 - 4.6 - HF
    39. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2143 - 7 - H
    40. Rusu Denis, Ludus, 3432 - 4 - H
    41. Vaida Timea, Ludus, 6006 - 0
    42. Aisner Imre, Ludus, 2579 - 5.4 - H
    43. Dragan Marius, Hunedoara, 4121 - 0
    44. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 3757 - 5.6 - H
    45. Manu Claudiu, Tarnaveni, 6007 - 0
    46. Prodan Daniel, Tarnaveni, 1748 - 8.75 - H
    47. Kerecedi Catalin, Tarnaveni, 3606 - 6 - H
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  7. #172
    junior

    Data înscrierii
    19.06.2016
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    38
    Postări
    115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    72
    Se retrage din Tarnaveni de pe lista de asteptare de la Elit: DABACAN DORIN

  8. #173
    junior

    Data înscrierii
    14.07.2014
    Locație
    cugir
    Vârstă
    45
    Postări
    65
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 9 h 3 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    103
    Se înscrie Kromek Iulian-Open Cugir

  9. #174
    senior

    Data înscrierii
    21.05.2013
    Locație
    Tg. Mures
    Vârstă
    45
    Postări
    280
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 22 h 22 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    194
    Se retrage Motorga Dorin - Tg. Mures - elite

  10. #175
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 22 h 27 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    204
    Se retrage MIDVICHI Alexandru de la Avansati

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

  11. #176
    junior

    Data înscrierii
    15.03.2013
    Locație
    Lipova
    Vârstă
    31
    Postări
    99
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 h 18 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    139
    Se retrage Roman Bogdan și Ciochina Gabriel din Arad mulțumim!!

  12. #177
    junior Avatarul lui adriano
    Data înscrierii
    26.06.2010
    Locație
    Turda
    Vârstă
    38
    Postări
    194
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 12 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    23
    Se retrag de pe lista de așteptare Hobby--Bob Nicolae și Pop Stelian

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
    Blade: --BUTTERFLY KORBEL SK7 ; --Forhand: Tenergy 05 ;-- Backhand: Tenergy 80

  13. #178
    junior Avatarul lui adriano
    Data înscrierii
    26.06.2010
    Locație
    Turda
    Vârstă
    38
    Postări
    194
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 12 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    23
    Vana Florin se transfera de la Hobby la Avansați

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
    Blade: --BUTTERFLY KORBEL SK7 ; --Forhand: Tenergy 05 ;-- Backhand: Tenergy 80

  14. #179
    organizator turnee
    Avatarul lui Dan Universal
    Data înscrierii
    04.04.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    3.856
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    86 z 22 h 12 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    1804
    se reinscrie pop danut si pop dan cristian !!dej
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  15. Îmi place Ariciu George Nicolae le-a plăcut acest mesaj
  16. #180
    junior
    Data înscrierii
    31.05.2019
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    23
    Postări
    87
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 13 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    41
    Se retrage dragoste dorin cj n avansati

    Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 08.06.2019
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 313
    Ultimul post: 13.06.2019, 20:03
  2. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 09.06.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 241
    Ultimul post: 13.06.2018, 08:59
  3. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 04.11.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 09.11.2017, 00:00
  4. Răspunsuri: 191
    Ultimul post: 15.06.2017, 23:18
  5. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 18.06.2016, 09:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •