pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 341

Subiect: "Cupa Top Arena", Topoloveni - 01/02.02.2020

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.994
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    4054

    "Cupa Top Arena", Topoloveni - 01/02.02.2020

    Turneu A Cupa Top Arena Topoloveni, sambata 01.02.2020 si duminica 02.02.2020


    CS Top Arena Topoloveni organizeaza o noua editie din sirul traditionalelor turnee de tenis de masa de la Topoloveni:


    LOCALITATEA: Topoloveni;

    DATA:
    sambata 01.02.2020 si duminica 02.02.2020


    CATEGORII:
    Hobby + Avansati - sambata, 01.02.2020
    Open + Elite - duminica, 02.02.2020

    ORA DE ÎNCEPERE:
    09.00
    08.00 - 09.00 - validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile in ambele zile de concurs;
    TAXA: 30 lei/jucator. Copii pana la varsta de 14 ani: 10 lei/jucator, persoanele cu dizabilitati si varstnicii peste 65 ani beneficiaza de gratuitate. Organizatorii vor dona 1 leu/jucator catre Fondul Amatur.
    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Mihalache Topoloveni - cu acces pe la intrarea din parc;

    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF
    S
    PAȚIU DE JOC: 800 mp;
    MINGI: TSP 3* de plastic;
    SUPRAFAȚA DE JOC: PVC;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 - Cupe + diplome + magiun si premii constand in materiale sportive
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - numai pe forum, nu se fac inscrieri telefonice;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: Joi 30.01.2020, ora 21,00 pentru
    Incepatori si Avansati
    Vineri 31.01.2020, ora 21.00 pentru
    Open si Elite
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N.
    SISTEMUL DE JOC:
    GRUPE INFERIOARE DE 5-6 JUCATORI DIN CARE SE CALIFICA 4 IN GRUPE SUPERIOARE. DIN GRUPA SUPERIOARA SE CALIFICA PRIMII 2 PE TABLOUL ELIMINATORIU. ORDINEA PE TABLOU VA FI DATA DE POZITIA IN GRUPA SUPERIOARA SI NUMARUL GRUPEI DIN CARE FACE PARTE JUCATORUL.


    Hobby [MP=0-9.99]+ Avansati [MP=10-19.99]+ Open [MP=20-32.99]+ Elite [MP>=33]

    La
    Hobby vor fi maxim 8 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 48 jucatori

    La
    Avansati vor fi maxim 12 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 12 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 24 (castigatorii grupelor superioare de la 1-8 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 72 jucatori


    La Open vor fi maxim 14 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 14 grupe superioare de 4 si
    tablou eliminatoriu de 28 (castigatorii grupelor superioare de la 1-4 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 84 jucatori

    La
    Elite vor fi maxim 6 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 6 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 12
    (castigatorii grupelor superioare de la 1-4 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 36 jucatori

    NB: In functie de numarul jucatorilor inscrisi, se pot face redimensionari ale numarului de jucatori in grupe de la fiecare categorie, dar nu mai putin de 5 jucatori.

    Va asteptam cu drag la tenis, sarmalute cu intaritor, magiun si voie buna!

    ORGANIZATOR: Sorin
    Botirca, tel. 0723.336.455
    VOR FI PREZENTI ALATURI DE NOI CU ECHIPAMENT SPORTIV:

    ANDRO GIR SRL (Irina si Gelu Popescu)


    https://tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 30.01.2020 la 11:42.

  2. Îmi place Constantin Sursilov, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.994
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    4054
    Actualizare inscrieri si clasament!

    Inscrieri Hobby- on 31/01/2020 at 09:59:15

    1. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 920 - 8.7 - HW
    2. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1648 - 8.67 - H
    3. Craiu Catalin, Ramnicu Valcea, 1531 - 8.47 - H
    4. Mitu Nicolae, Pitesti, 1320 - 8.28 - H
    5. Patrascu Dorin, Pitesti, 1217 - 8.1 - H
    6. Nedelcu Mihai, Azuga, 938 - 7.88 - H
    7. Balasoiu Liviu, Novaci, 1432 - 7.87 - H
    8. Popescu Horia, Sinaia, 915 - 7.64 - H
    9. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 943 - 7.36 - H
    10. Ontoiu Catalin, Pitesti, 820 - 7.35 - HW
    11. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 1198 - 7.16 - HW
    12. Toader Petru, Bucuresti, 931 - 6.65 - H
    13. Georgescu Cristian, Pitesti, 1202 - 6.45 - H
    14. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 3061 - 6.15 - H
    15. Tudose Ilariu, Dragasani, 1139 - 6.1 - H
    16. Bica Gheorghe, Targoviste, 1815 - 6.1 - H
    17. Neagu Marius, Bucuresti, 3146 - 5.95 - H
    18. Badescu Andrei, Bucuresti, 2177 - 5.83 - H
    19. Grigore Denisa, Targoviste, 1327 - 5.64 - HF
    20. Souca Liviu, Bucuresti, 2615 - 5.6 - H
    21. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 994 - 5.4 - HF
    22. Stanciu Marian, Bucuresti, 3833 - 5.4 - H
    23. Saloman David, Pitesti, 1658 - 5.2 - H
    24. Orban Marius, Lugoj, 1279 - 4.96 - H
    25. Dinu Capolide, Bucuresti, 2454 - 4.93 - H
    26. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1191 - 4.82 - H
    27. Matei Alexandru, Pitesti, 1709 - 4.73 - H
    28. Olaru Cosmin, Ramnicu Valcea, 2024 - 4.73 - H
    29. Voicu Alexandra, Targoviste, 1525 - 4.72 - HF
    30. Ion Ana Stefania, Pitesti, 1571 - 4.5 - HF
    31. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2220 - 4.5 - HW
    32. Balasoiu Maria, Novaci, 2463 - 4 - HF
    33. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 2580 - 4 - HF
    34. Moldovan Matei, Bucuresti, 3461 - 4 - H
    35. Musat Irina, Targoviste, 1878 - 0 - F
    36. Dumitru Rares, Pitesti, 2056 - 0
    37. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 3380 - 0 - A
    38. Gheorghe Razvan, Slatina, 4882 - 0 - H
    39. Dobrescu Adi, Bucuresti, 6001
    40. Anghel Cornel, Topoloveni, 6003
    41. Varzaru Liviu, Bucuresti, 6004
    42. Sajgo Erik, Bucuresti, 6006

    Inscrieri Avansati - on 31/01/2020 at 09:59:36

    1. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 1635 - 19.9 - AF
    2. Mihu Florin, Pitesti, 292 - 19.8 - AW
    3. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 269 - 19.53 - AW
    4. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 582 - 19.5 - AW
    5. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 733 - 19.26 - A
    6. Codreanu Laurentiu, Buzau, 400 - 18.82 - A
    7. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 359 - 18.16 - AW
    8. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 316 - 17.99 - AW
    9. Stoica Mihai, Mioveni, 341 - 17.72 - AW
    10. Stanciu Marian, Dragasani, 504 - 17.61 - A
    11. Baltatu Marius, Pitesti, 572 - 17.55 - AW
    12. Costache Laurentiu, Buzau, 626 - 17.26 - A
    13. Delimart Alexiana, Targoviste, 641 - 17.13 - AF
    14. Mateescu Octavian, Slatina, 1567 - 15.65 - A
    15. Gheorghita Vasile, Buzau, 561 - 15.52 - A
    16. Matei Mircea, Targoviste, 437 - 15.2 - AW
    17. Dumitru George, Targoviste, 391 - 15.15 - A
    18. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 490 - 15.04 - A
    19. Mocanu Adrian, Targoviste, 1875 - 15 - A
    20. Burlan Catalin, Dragasani, 1022 - 14.95 - A
    21. Orban Alexandru, Lugoj, 551 - 14.85 - A
    22. Dragos Marian, Bucuresti, 704 - 14.67 - A
    23. Petre Cristian, Pitesti, 615 - 14.62 - A
    24. Vajeu Ionut, Busteni, 518 - 14.49 - A
    25. Tanasov Marius, Bucuresti, 513 - 14.43 - A
    26. Nuta Mario, Pitesti, 949 - 14.43 - A
    27. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 563 - 14.2 - A
    28. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 779 - 14.07 - A
    29. Stanescu Tiberiu, Slatina, 516 - 13.66 - A
    30. Popa Andrei Mihai, Ploiesti, 1680 - 13.3 - A
    31. Serban Leonard, Bucuresti, 661 - 13.12 - A
    32. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 468 - 13.11 - A
    33. Panait Constantin, Mizil, 737 - 13.04 - A
    34. Marinescu Nelu, Targoviste, 511 - 12.4 - A
    35. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 606 - 12.05 - A
    36. Baicu Claudiu, Bucuresti, 740 - 12 - A
    37. Popescu Cristi, Slatina, 1774 - 11.87 - A
    38. Fusca Georgian, Targoviste, 638 - 11.57 - A
    39. Popa Vicentiu, Bucuresti, 2122 - 11.05 - A
    40. Velicescu Dragos, Pitesti, 1758 - 10.95 - A
    41. Botea Marian, Fieni, 1845 - 10.77 - A
    42. Radoi Marius, Bals, 1126 - 10.37 - A
    43. Neagu Costin, Targoviste, 1253 - 10.05 - A
    44. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 1384 - 8.8 - H
    45. Popovici Mircea, Caracal, 887 - 8.43 - H
    46. Varbanescu Radu, Bucuresti, 910 - 7.16 - H
    47. Ion Radu Bogdan, Bucuresti, 1600 - 7.1 - H
    48. Valcica Antonio, Slatina, 4693 - 0 - A
    49. Pascu Constantin, Slatina, 5049 - 0 - H

    Inscrieri Open - on 31/01/2020 at 09:59:50

    1. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 68 - 31.78 - O
    2. Istrate Cristian, Bucuresti, 69 - 31.78 - OW
    3. Gorum Adrian, Topoloveni, 244 - 30.86 - OW
    4. Catana Claudiu, Bucuresti, 185 - 30.64 - O
    5. Cinca Daniel, Craiova, 177 - 30.45 - O
    6. Marian Bogdan, Ploiesti, 125 - 30.17 - OW
    7. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 153 - 29.9 - OW
    8. Trocan Nicolae, Mioveni, 87 - 29.48 - OW
    9. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 138 - 29.35 - O
    10. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 190 - 29.18 - OW
    11. Darmaz Ion, Targoviste, 96 - 29.17 - OW
    12. Padurariu Costel, Brasov, 90 - 29.05 - O
    13. Grigore Cosmin, Slatina, 665 - 29.03 - O
    14. Gavrila Aurel, Bucuresti, 91 - 29.02 - OWD
    15. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 111 - 28.96 - O
    16. Boroleanu Robert, Bucuresti, 421 - 28.67 - O
    17. Dumitru Traian, Bucuresti, 2173 - 28.2 - O
    18. Bucuroiu Alin, Pitesti, 438 - 27.96 - O
    19. Petrov Dan, Bucuresti, 223 - 27.37 - OW
    20. Zavricescu George, Curtea de Arges, 168 - 27.3 - OW
    21. Tudorache Constantin, Targoviste, 713 - 26.6 - O
    22. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 257 - 26.58 - O
    23. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 157 - 26.41 - O
    24. Stan Catalin, Curtea de Arges, 226 - 25.68 - OW
    25. Raportaru Viorel, Bucuresti, 549 - 25.62 - O
    26. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 710 - 25.25 - O
    27. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 411 - 24.65 - OW
    28. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 386 - 24.39 - O
    29. Cioboiu Dan, Craiova, 449 - 24.23 - O
    30. Barca George, Pitesti, 320 - 24.18 - O
    31. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 2319 - 24.1 - O
    32. Plaiasu Ion, Plopeni, 392 - 23.98 - O
    33. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 747 - 23.45 - O
    34. Brulea Petre, Paulesti, 351 - 23.43 - OW
    35. Valcea Daniel, Pitesti, 442 - 23.4 - O
    36. Cretu Marian, Craiova, 797 - 23.33 - O
    37. Nicula Florin, Constanta, 297 - 23.31 - OW
    38. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 662 - 23.22 - O
    39. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 278 - 23.01 - O
    40. Negrila Cristian, Caracal, 777 - 22.93 - O
    41. Doba Vasile, Pitesti, 500 - 22.57 - OW
    42. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 407 - 22.44 - O
    43. Chivu Cornel, Craiova, 249 - 22.15 - O
    44. Jaouir Khaled, Bucuresti, 333 - 21.99 - OW
    45. Dospinescu George, Sibiu, 239 - 21.96 - OW
    46. Popa Mircea, Brasov, 204 - 21.95 - OW
    47. Sorescu Gabriel, Pitesti, 377 - 21.86 - O
    48. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 293 - 21.73 - O
    49. Bivolaru Stelian, Targoviste, 245 - 21.54 - OW
    50. Butoi Aurel, Caracal, 559 - 21.44 - O
    51. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 389 - 21.35 - O
    52. Ispas Victor, Turnu Magurele, 646 - 21.3 - OW
    53. Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21.15 - OW
    54. Ene Florin, Ploiesti, 275 - 20.9 - O
    55. Stancalie Doru, Craiova, 250 - 20.64 - OW
    56. Macelaru Eugen, Bucuresti, 483 - 20.45 - O
    57. Tuca Cristi, Slatina, 445 - 20.38 - O
    58. Viciu Dragos, Pitesti, 694 - 20.24 - OW
    59. Niculescu Daniel, Pitesti, 443 - 20.19 - OW
    60. Popescu Eugen, Bucuresti, 432 - 19.68 - A
    61. Sterczer Sandor, Sanzieni, 265 - 19.54 - A
    62. Nitu Serban, Paulesti, 288 - 19.23 - AW
    63. Constantin Cristina, Bucuresti, 304 - 18.58 - AF
    64. Dica Danut, Caracal, 707 - 18.58 - A
    65. Sultan Valentin, Craiova, 1955 - 18.3 - A
    66. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 439 - 18.29 - A
    67. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 402 - 18.25 - A
    68. Mihaila George, Bucuresti, 434 - 16.2 - A
    69. Lazar Dumitru, Mizil, 394 - 16.06 - A
    70. Marin Marian, Bucuresti, 628 - 15.29 - A
    71. Bivolaru Marius, Ploiesti, 2769 - 15 - A
    72. Sarcani Andrei, Targu Mures, 571 - 11.94 - AW
    73. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1231 - 11.6 - A
    74. Baciu Stefan, Mioveni, 592 - 11.25 - AW
    75. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1054 - 11.18 - A
    76. Sirbu Ion, Bucuresti, 999 - 10.69 - A
    77. Orosanu Alexandru, Pitesti, 865 - 10.53 - A

    Inscrieri Elite - on 31/01/2020 at 09:59:59

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 48.45 - E
    2. Caminschi Mihai, Constanta, 905 - 47.45 - EM
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 49 - 46.68 - ELW
    4. Calin Mihai, Barlad, 390 - 46.08 - EL
    5. Macarenco Andrei, Bucuresti, 11 - 43.51 - EL
    6. Banescu Dragos, Pitesti, 182 - 41.6 - E
    7. Neagoe Costin, Bucuresti, 15 - 41.12 - E
    8. Toma Florin, Pitesti, 14 - 41.05 - EW
    9. Macovei Liviu, Brasov, 560 - 39.17 - E
    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 23 - 38.9 - ED
    11. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 201 - 38.66 - EJ
    12. Constantin Teodor, Bucuresti, 22 - 37.96 - E
    13. Raducan Bogdan, Craiova, 161 - 37.92 - E
    14. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 70 - 37.75 - E
    15. Sencu Victor, Targoviste, 53 - 36.61 - E
    16. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 66 - 36.54 - E
    17. Orha Andrei, Targu Mures, 82 - 36.52 - E
    18. Retegan Cosmin, Plopeni, 195 - 36 - E
    19. Nicolae Alyn, Bucuresti, 453 - 35.83 - E
    20. Badea Ionut, Bucuresti, 796 - 35.2 - E
    21. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 50 - 34.27 - EW
    22. Ciuca Dan, Pitesti, 149 - 33.75 - EW
    23. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 822 - 33.7 - E
    24. Dracea Gabriel, Sinaia, 81 - 32.64 - O
    25. Vasiliu Remus, Mioveni, 623 - 32.1 - O
    26. Filip Gabriel, Bucuresti, 1498 - 30.9 - O
    27. Buciu Catalin, Bals, 356 - 26.68 - O
    28. Chirica Alexandru, Bucuresti, 315 - 20.41 - O



    Clasament Hobby

    1. Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin
    2. Varzaru Liviu - Bucuresti
    3 -- 4
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    Saloman David - Pitesti
    5 -- 8
    Musat Irina - Targoviste
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Popescu Horia - Sinaia
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    9 -- 16
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Stanciu Marian - Bucuresti
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Grigore Denisa - Targoviste
    Souca Liviu - Bucuresti
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    19 -- 24 1v gr.sup.
    Toader Petru - Bucuresti
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Badescu Andrei - Bucuresti
    Dumitru Rares - Pitesti
    Gheorghe Razvan - Slatina
    Sajgo Erik - Bucuresti
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Neagu Marius - Bucuresti
    Orban Marius - Lugoj
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Moldovan Matei - Bucuresti
    33 -- 34 1v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Anghel Cornel - Topoloveni
    35 -- 42 0v gr.inf.
    Dinu Capolide - Bucuresti
    Olaru Cosmin - Ramnicu Valcea
    Voicu Alexandra - Targoviste
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Balasoiu Maria - Novaci
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Radulescu Cristian - Targoviste
    Dobrescu Adi - Bucuresti

    Clasament Avansati

    1. Nuta Mario - Pitesti
    2. Stanciu Marian - Dragasani
    3 -- 4
    Vajeu Ionut - Busteni
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    5 -- 8
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Mihu Florin - Pitesti
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Serban Leonard - Bucuresti
    9 -- 16
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Dragos Marian - Bucuresti
    Costache Laurentiu - Buzau
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Orban Alexandru - Lugoj
    Mateescu Octavian - Slatina
    Dumitru George - Targoviste
    17 -- 30
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Valcica Antonio - Slatina
    Burlan Catalin - Dragasani
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Stoica Mihai - Mioveni
    Matei Mircea - Targoviste
    Popescu Cristi - Slatina
    Petre Cristian - Pitesti
    Manitiu Florin - Sibiu
    Baltatu Marius - Pitesti
    Radoi Marius - Bals
    31 -- 35 1v gr.sup.
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    36 -- 40 0v gr.sup.
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Ianculovici Svetozar - Bucuresti
    41 -- 2v gr.inf.
    Popovici Mircea - Caracal
    42 -- 45 1v gr.inf.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Popa Andrei Mihai - Ploiesti
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Pascu Constantin - Slatina
    46 -- 53 0v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Panait Constantin - Mizil
    Popa Vicentiu - Bucuresti
    Botea Marian - Fieni
    Constantin Filip - Sinaia
    Neagu Costin - Targoviste
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Ion Radu Bogdan - Bucuresti

    Clasament Open

    1. Cinca Daniel - Craiova
    2. Dascalasu Viorel - Bucuresti
    3 -- 4
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    5 -- 8
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    9 -- 16
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Dumitru Traian - Bucuresti
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Nicula Florin - Constanta
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    17 -- 28
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Laur Boro - Sinaia
    Padurariu Costel - Brasov
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Negrila Cristian - Caracal
    Babus Liviu - Ploiesti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Butoi Aurel - Caracal
    29 -- 33 2v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Grigore Cosmin - Slatina
    Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    34 -- 44 1v gr.sup.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Darmaz Ion - Targoviste
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Valcea Daniel - Pitesti
    Chivu Cornel - Craiova
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    45 -- 56 0v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Petrov Dan - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Bozosan Petre - Sibiu
    Stancalie Doru - Craiova
    Nitu Serban - Paulesti
    Dica Danut - Caracal
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Mihaila George - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    57 -- 58 2v gr.inf.
    Doba Vasile - Pitesti
    Popa Mircea - Brasov
    59 -- 65 1v gr.inf.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Tudorache Constantin - Targoviste
    Cretu Marian - Craiova
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Dospinescu George - Sibiu
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Marin Marian - Bucuresti
    66 -- 76 0v gr.inf.
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Ene Florin - Ploiesti
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Tuca Cristi - Slatina
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Baciu Stefan - Mioveni
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Sirbu Ion - Bucuresti
    Orosanu Alexandru - Pitesti


    Clasament E

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Petrescu Liviu - Pitesti
    3 -- 4
    Toma Florin - Pitesti
    Caminschi Mihai - Constanta
    5 -- 8
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Filip Gabriel - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Calin Mihai - Barlad
    9 -- 15
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    Macovei Liviu - Brasov
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Orha Andrei - Targu Mures
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Badea Ionut - Bucuresti
    Vasiliu Remus - Mioveni
    21 -- 1v gr.inf.
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    22 -- 26 0v gr.inf.
    Sencu Victor - Targoviste
    Nicolae Alyn - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Buciu Catalin - Bals
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 02.02.2020 la 19:55.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    254
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 19 h 49 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1106
    Constantin Cristina, București, open

    Gesendet von meinem VOG-L09 mit Tapatalk

  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    30.03.2016
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    30
    Postări
    174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 12 h 16 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    283
    Bejan Alexandru din Tecuci la Open. mulțumesc!

    Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

  7. #5
    senior

    Data înscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vârstă
    38
    Postări
    973
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 11 h 4 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    1023
    Popescu Apreotesei Mihai din Straoane la Open
    Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  8. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.510
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    436 z 35 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9200
    Ispas Dan, Timisoara, open

  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    38
    Postări
    263
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 17 h 8 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    600
    Loghin Florin...avansați...Brasov

  11. Îmi place meme6513, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    26
    Postări
    317
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 2 h 41 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    624
    Neagoe Costin - Bucuresti - Elite

  13. Îmi place vasile.moca, meme6513, ivamaistru, B.Liviu, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    junior

    Data înscrierii
    23.02.2012
    Locație
    slatina
    Vârstă
    47
    Postări
    138
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 13 h 44 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    102
    Din Slatina la open se înscrie Tucă Cristi și Grigore Cosmin

  15. Îmi place meme6513, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    cadet
    Data înscrierii
    28.05.2019
    Locație
    Bals
    Postări
    47
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 14 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    35
    La ELITE BUCIU CĂTĂLIN din Bals.

  17. #11
    cadet
    Data înscrierii
    28.05.2019
    Locație
    Bals
    Postări
    47
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 14 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    35
    La avansați Rădoi Marius din Bals.

  18. #12
    junior

    Data înscrierii
    26.07.2018
    Locație
    Targoviste
    Postări
    105
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 17 h 31 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    253
    Se înscriu
    Fusca Georgian, Târgoviște
    Botea Marian ,Fieni
    Neagu Costin, Târgoviște, toți la categoria avansați,mulțumim.

  19. Îmi place GeorgianaN, meme6513, ivamaistru, Victor Sencu, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  20. #13
    senior
    Avatarul lui viospin
    Data înscrierii
    09.07.2012
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 17 h 15 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    279
    Dascalasu Viorel-open

  21. Îmi place ivamaistru, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    cadet
    Avatarul lui GeorgianaN
    Data înscrierii
    22.08.2019
    Postări
    41
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 59 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    147
    Necsoiu Georgiana-Târgoviște- Hobby
    Multumesc!


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

  23. #15
    junior

    Data înscrierii
    22.06.2015
    Locație
    slatina
    Vârstă
    49
    Postări
    138
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    110
    Se înscriu la incepatori:
    Dobrescu Adi - Bucuresti
    Butuc Marius - Bucuresti

    Se înscriu la avansati:
    Stănescu Tiberiu - Slatina
    Popescu Cristi - Slatina
    Mateescu Octavian - Slatina

    Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

  24. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 18.03.2018
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 230
    Ultimul post: 22.03.2018, 12:56
  2. Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 174
    Ultimul post: 03.04.2011, 13:11
  3. Răspunsuri: 111
    Ultimul post: 14.10.2010, 12:14
  4. Turneu A - Cupa Top Arena Topoloveni - 19 iunie 2010
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 122
    Ultimul post: 21.07.2010, 22:32
  5. Cupa Top Arena - Turneu Master, 20 iunie 2010-Topoloveni
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 12.07.2010, 01:13

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •