Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn Bty. Amultart

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS lemn Bty. Amultart

    Va salut !
    Schimb lemn Bty. Amultart, stare foarte buna, maner concav, 86 g, model vechi























    Au fost scoase in evidenta cele 2 atingeri, de natura estetica.
    Ultima editare de Vizitator; 21.apr.2023, 01:45.

  • #2
    pai daca schimbi lemn de ce nu adaugi poze cu lemnul, nu cu paleta!,,,,,, sti prea bine ca asa se face( este chiar obligatoriu acest lucru ) ,,, poze la lumina sa vedem cum este lemnul.....

    Comentariu


    • #3
      Cu multa munca si perseverenta, cu disperare, cautati sa iesiti in evidenta cu ceva.

      Comentariu


      • #4
        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-Timo-Boll-ALC,,, acesta este anuntul tau

        mai jos sunt cuvintele tale , de ce ceri ceva de la altul cand tu nu oferi ...????

        Schimb lemn Bty. Timo Boll ALC , model fara holograma, fara lovituri, fara exfolieri , maner concav, greutatea cca. 85-90 g.







        CE RAU TI-AM SPUS MAI SUS DESTEPTULE ???......

        TI-AM SPUS SA FI CORECT ASA CUM ESTE NORMAL, SI ASA CUM CERI SI TU DE LA ALTUL !!! ,,,,,,

        ASTA ESTE MULTUMIREA LA CATE AM FACUT PENTRU VOI ?....

        STIAI CA TATAL TAU A CUMPARAT UN ASA LEMN CLONA, SI A CREZUT CA ESTE BUN ???????????...........................

        INAINTE SA VORBESTI GANDESTE CE SPUI!

        am un amic care cauta acest lemn dar la comportamentul tau

        ASA CEVA SPUN LA TOATA LUMEA, SA ADAUGE POZE SA VEDEM CE VINDE,, CE POTI SA VEZI IN POZELE TALE ??...
        Ultima editare de leo33; 26.ian.2020, 13:35.

        Comentariu


        • #5
          vad ca sunteti suparat din discutia cu,,leo,, si mi ati trimis sms pe telefon va explic aici greselile facute de dvs
          1 ca sa vad eu ca doriti schimbul trebuia sa postati intrebarea in cadrul anuntului meu ( nu am nici o intrebare nici la vedere nici PM )
          2 in anunt am specificat fac schimb cu lemne vechi fluture negru ....gergely cresail ...etc...dvs aveti bty amulart model nou
          3 in anuntul dvs scrie clar ca vreti la schimb zjk SUPER ZLC ( SZLC ) al meu saracu este ZLC parerea mea este ca sunt diferite dvs ce credeti ?
          CINE A GRESIT ?

          Comentariu


          • #6
            Domnule .... , ma simt dator sa dau un raspuns la ceva care ....
            Nu are nici o logica , tot ce ati spus. Iata de ce :
            1. Aseara am gasit pe OLX, anuntul dvs. cu materialele de vanzare (si schimb), inclusiv nr.dvs. de telefon.
            Ca sa nu deranjez,nu am sunat, am trimis un SMS, propunand un schimb.
            2. Lemnul Bty. Amultart, nu este model nou, dovada sigla de pe cotor si lipsa hologramei de pe maner. Personal ,am facut schimburi de lemne pe forum, de mai multe ori si am primit de multe ori propuneri de schimburi echivalente, altele decat cele din enuntul meu. La fel s-a intamplat si cu altii.
            3. Faptul ca am gasit intamplator pe OLX, anuntul dvs. cu Zhang Jike ZLC, am considerat ca poate fi o optiune pentru mine si schimbul cu ZLC in loc de Super ZLC.
            Despre ce greseli vorbiti ?
            In loc sa imi dati un SMS, sa spuneti ca nu va intereseaza schimbul, ati preferat sa incercati sa deveniti Vedeta pe Forum, cu teoria: Cum putem vorbi mult, despre nimic !
            Ultima editare de Vizitator; 27.ian.2020, 17:49.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X