Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Muntenia" Târgoviște 15/16.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Amestecate, alegeți ce vreți...

    Comentariu


    • Și încă un rând, că ieri nu am apucat....


      Comentariu


      • Felicitări Mușat Irina pentru locul 1 la Hobby. Felicitări și pentru câștigătoarea de la avansați .... deși nu are nicio legătură cu tenisul de amatori .... poate merge direct la Elite .....
        Mulțumesc organizatorilor pentru efortul depus ca lucrurile să meargă bine!
        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
        FH: Butterfly - Dignics 80
        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

        Comentariu


        • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
          Felicitări Mușat Irina pentru locul 1 la Hobby. Felicitări și pentru câștigătoarea de la avansați .... deși nu are nicio legătură cu tenisul de amatori .... poate merge direct la Elite .....
          Mulțumesc organizatorilor pentru efortul depus ca lucrurile să meargă bine!
          Felicitari Carmina!S-a inscris la open dar organizatorii "au retrogradat-o " la avansati!

          Comentariu


          • .

            Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Hai sa pun si eu niste poze!

              Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
              Blade:Butterfly Innerforce ZLC
              FH: Donic Bluefire JP 01 max
              BH:Yasaka Rakza X max

              Comentariu


              • .

                Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                Comentariu


                • si niste filmari!































                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                  Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                  FH: Donic Bluefire JP 01 max
                  BH:Yasaka Rakza X max

                  Comentariu


                  • .

                    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • .

                      Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Felicitări Avram Nicolae pentru locul 3!!!

                        Comentariu


                        • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw

                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                          Comentariu


                          • Buna ziua,
                            Am uitat niste casti audio la masa 12 unde s a jucat finala. Il rog pe domnul Darmaz sau pe domnul Visan sa mi le aduca la urmatorul turneu la Ploiești .Multumesc anticipat.
                            BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                            FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                            BH: Tibhar super defence 40

                            Comentariu


                            • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
                              Buna ziua,
                              Am uitat niste casti audio la masa 12 unde s a jucat finala. Il rog pe domnul Darmaz sau pe domnul Visan sa mi le aduca la urmatorul turneu la Ploiești .Multumesc anticipat.
                              Sper să vii cu o țuiculiță bună ca să-ti aduc căștile!(glumesc!)
                              Ultima editare de darmaz ion; 17.feb.2020, 22:25.

                              Comentariu


                              • Buna dimineata,

                                Acum, ca valul de fotografii s-a mai linistit, as dori sa adaug cateva concluzii:
                                - lumina: in aceasta sala nu este nici cea mai buna, dar nici pe departe cea mai slaba; in saptamana predecenta turneului dl. Darmaz a inlocuit pe cheltuiala proprie 6 sau 8 neoane, in poze se por vedea cele de culoare alba, proaspete; chiar daca in doua colturi nu se vedea perfect, nu cred ca a venit cineva la mine sa imi spuna ca doreste sa joace la alta masa si a foat refuzat...dar, deh, e mult mai usor, cand pierdem, sa dam vina pe cu totul altceva decat pe propria persoana, iar cel mai la indemana este sala sau oamenii din jur.
                                - lipsa de fair-play: au fost cativa jucatori care s-au plans de lipsa de fair-play a unor participanti; oameni buni, mai bult de o avertizare verbala sau de amenintarea mai mult sau mai putin voalata ca nu vor mai fi primiti la viitoarele concursuri, noi, organuzatorii, nu putem face mare lucru cuiva care striga "choooo" cand castiga un punct cu fileul sau cand volumul incurajarilor verbale dintre puncte depaseste niste limite pe care unii le considera normale; si in acest caz vina infrangerii o poarta altcineva...
                                - Carmina Gaman: a fost initial inscrisa la Open, dar nu organizatorii au "retrogradat-o", asa cum se afirma, ci faptul ca prima si ultima ei participare fusese in 2016 la un turneu B unde se clasase pe un "meritoriu" loc 25-29 ( http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...armina/Craiova) ; este adevarat ca inscrierea ei la Open m-a frapat si pe mine, drept urmare am cautat pe net, am gasit informatii despre locul 3 ocupat in 2017 la Cupa Romaniei, dar regulamentul Amatur nu permitea inscrerea ei decat la maxim categoria Avansati.

                                In incheiere as dori, in numele organizatorilor, sa multumesc toturor jucatorilor prezenti pentru participare, sa felicit castigatorii celor 4 categorii si sa va urez multa sanatate si spor la antrenamente!
                                Sa ne revedem sanatosi in Septembrie, la urmatorul turneu A de la Targoviște!

                                Comentariu







                                • Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                  Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                  FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                  BH:Yasaka Rakza X max

                                  Comentariu


                                  • Se înscriu Constantin Mihaela si Constantin Eduard la avansați.
                                    Paleta este pregatita, turneu este afisat...ce tebuie sa fac?
                                    Tac tac, tac pac setu-i luat, adversarul inversunat.
                                    Waw,deja s-a terminat? Cupa este la locul ei..ori la mine ori la ei

                                    Comentariu


                                    • Suntem in 20 februarie. Turneul a avut loc weekend-ul trecut.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Kralizec Vezi post
                                        Suntem in 20 februarie. Turneul a avut loc weekend-ul trecut.
                                        Poate e inscriere pentru cel din Septembrie, ce te bagi?

                                        Comentariu


                                        • Comentariu


                                          • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                            Poate e inscriere pentru cel din Septembrie, ce te bagi?
                                            Greșeala asta, cu înscrierea, am facut-o și eu... pe la începuturi...

                                            Mi-a răspuns, atunci, Gelu Vlădoiu, puțin ironic, dar politicos!

                                            Contează buna intenție, Bogdane!

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X