Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU DE CATEGORIA "A" -MANGALIA- 05.09.2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

    Din Constanța
    Gimpirea Daniel
    Blade : TIBHAR Vladimir Samsonov Alpha FL
    FH : Butterfly Tenergy 05
    BH : XIOM Vega Pro

    Comentariu


    • #27
      neaparat

      din Navodari
      Jecu Aurelian& Ghizdavescu Adrian
      TSP-BALSA FIBERGLASS..4,5
      FH-BTY.TENERGY64
      BH-DR.NEUBAUER SUPER-BLOCK O.X

      Comentariu


      • #28
        Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

        Din VATRA-DORNEI:
        CIOBANU GABRIEL
        CAPRA ARTHUR.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #29
          Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

          Atunci: Casa de piatra Noro!
          Blade-Darker speed 90
          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
          Bh- Testing

          Comentariu


          • #30
            Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

            Postat în original de Dragomir Paul
            Din Galați :
            - Rosca Virgil
            - Bocaniala Norocel nu vine din cauza unei obligatii personale ce o are de onorat asa ca stringe din dinti si in loc de tenis de masă va sta cu papionul atirnat de git si va zimbi suav la bratul viitoarei sale sotii...
            - Sa nu uitam ca pe data de 19 septembrie 2009 Don' Norocel nu va mai fi atit de norocos si ranit de Cupidon, va face MARELE PAS catre suferinta zilnica in care cotidianul va picura in sufletul sau mici stropi de fericire...
            OOOFFFF !.... Pacat de el, ca era tanar
            Si tocmai cand incepea si el sa invetze tenis de masă...
            Iulian Toma

            Comentariu


            • #31
              Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

              Inscriu pe : LUPU MIRIAM si ROGOZ NICOLETA ....si bineinteles pe mine ...
              P.S : cine imi imprumuta si mie o paleta la concurs ? sa am si eu cu ce sa joc ....
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • #32
                Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                Postat în original de Alex.C
                Inscriu pe : LUPU MIRIAM si ROGOZ NICOLETA ....si bineinteles pe mine ...
                P.S : cine imi imprumuta si mie o paleta la concurs ? sa am si eu cu ce sa joc ....
                Eu.Vei face senzatie cand vei folosi lovitura de rever.
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu


                • #33
                  Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                  Postat în original de Alex.C
                  P.S : cine imi imprumuta si mie o paleta la concurs ? sa am si eu cu ce sa joc ....
                  Lemn Skit all+, bryce si feint long 2, daca vrei ...
                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                    Am o propunere, pe care sper sa o tratati cu ingaduinta, pt ca nu m-am pus inca la punct cu Regulamentul Amatur: din anunturile de participare de pana acum se pare ca la Mangalia va fi un concurs foarte puternic (dintre cei mai buni jucatori si-au anuntat deja prezenta Cristi Rusu, Bogdan Trifu, Alex Ciobanu, Gabor Farkas, Iulian Roman, etc. ). Si mai sunt 4 zile de inscrieri ! De ce nu il facem A+, daca - evident - ar fi de acord si nea Fane si echipa ? Spun asta, pt ca, pe langa participarea varfurilor Amatur ( si aici e locul sa spun ca sper sa isi anunte prezenta si Iusan, Nistor, Toth, Boris, Rares, etc. ) toti care au fost in vara la Mangalia stiu ca organizarea si ospitalitatea gazdelor au fost extraordinare, iar ca numar este clar - cred eu - ca vom fi multi.

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                      din deva :
                      matei dumitru
                      mcy, papapa

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                        o ideie buna se poate sa fie A+. Doar nu sa mai facut nici unu la mangalia si conditiile sunt de A+ si nu neaparat sa fie capii amaturului dar cred ca or sa se adune multi impatimiti.O sugestie buna Costele si binenteles daca sunt de acord si echipa din Mangalia ce spuneti??

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                          Fain....mai ales ca exista si un soi de precedent . Un concurs de la Brăila s-a transformat din B in A dupa desfasurarea lui
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                            cata acum am anuntat inainte nu in timpul oncursului si asta numai daca se poate nu gata e concursA+............
                            mai ce rai sunt unii

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                              Din Focșani:
                              Tuvenia Iuliana

                              Comentariu


                              • #40
                                Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                Si eu cred ca ar fi bine ca acest turneu sa fie modificat in A+, din doua motive:
                                Mai intai pentru ca in septambrie "expira" turneul A+ de anul trecut si vor ramane multi participanti fara acesta;
                                Apoi, in Regulament este trecuta organizarea a 4 turnee A+ anuale si deocamdata nu sunt decat 3 programate.
                                Totusi, timpul scurt pana la turneu ar putea nemultumi si nedreptati pe cei care nu pot participa.
                                De aceea, cred ca un cuvant important trebuie sa aiba primii clasati din Bistrița, Cluj, Suceava, Mureș, Brașov, Harghita.
                                Cine nu este de acord sa o spuna acum!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                  eu credeam caci avem drept de vot toti nu numai cei amintiti de dn Dan.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                    Din Constanța vor participa :
                                    1. Fratea Aurel
                                    2. Leolea Andrei
                                    3. Stănescu Marian
                                    4. Lic? George
                                    5. Ion Emil
                                    6. Ionescu Cristian
                                    7. Dumitru Marius - Murfatlar

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                      Postat în original de jony
                                      eu credeam caci avem drept de vot toti nu numai cei amintiti de dn Dan.
                                      Pai... drept de vot avem toti! Tu deja ti l-ai dat, ca si mine, si probabil toti cei care vor participa vor vota cu DA, dar in acest caz este important votul celor care nu participa! Altfel, semanam cu cei din parlament care-si voteaza singuri lefurile sau cu judecatorii care dau hotarari ca cererille judecatorilor sunt indreptatite! Traim in Romania...

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                        din Plopeni Prahova:VICTOR FOCA
                                        BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                        FH - TENERGY 64
                                        BH - XIOM VEGA EUROPE

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                          de ce esteasa important votul celor care nu participa daca nu vor asta e sa stea acasa.De ce toate concursurile A+ sa fie numai in capatul celalalt de tara.Pentru cei mentionati de dn Dan e departe.... si pentru noi nu e.Sa fie sanatosi nu pot si asta e deci eu propun sa fie A+
                                          si da dn Dan traim in romania daca e vb de (lefuri=puncte)atunci chiar traim in Romania

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                            Postat în original de Dan2
                                            Postat în original de jony
                                            eu credeam caci avem drept de vot toti nu numai cei amintiti de dn Dan.
                                            Pai... drept de vot avem toti! Tu deja ti l-ai dat, ca si mine, si probabil toti cei care vor participa vor vota cu DA, dar in acest caz este important votul celor care nu participa! Altfel, semanam cu cei din parlament care-si voteaza singuri lefurile sau cu judecatorii care dau hotarari ca cererille judecatorilor sunt indreptatite! Traim in Romania...
                                            Evident, Sorin, toti cei care vor participa (si eu, evident) vor vota pentru trecerea la categoria A+ si mi se pare firesc. Tot firesc mi se pare sa le cerem parerea si celor care ar trebui sa vina de la mare distanta si care poate ca nu pot veni indiferent de categoria concursului. Totusi, cred ca acest concurs ar merita sa fie de categorie superioara, avand in vedere cati vor veni si mai ales cine va veni.
                                            Analizand putin aspectul geografic, noi am fost la Bistrița si la Piatra Neamț, asa ca ar putea veni si ei la mare, pt un astfel de concurs... Mai ales ca merita, stii foarte bine cum a fost concursul precedent. Si daca mai vin fetele de la Constanța sa mature putin cu unii din AmaTUR, chiar vom avea ce sa vedem
                                            Oricum, vin sigur, indiferent de categoria turneului (si vine si Marius, sa mai joace o finala ) Acum ma duc sa ma echipez, vin la Galați sa va masor putin inainte de concurs Ne vedem in juma' de ora, OK?
                                            Iulian Toma

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                              Da, da ...Am acolo un " tip " care va trebui sa-l tavalesc bine prin nisip ... Abia il astept .
                                              Domnu; Dragomir..a referiti la Mister forhand..alias lopatica..?) sa traiesti,si mersi de indicatii..
                                              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                              Pe spate: Tenergy 80
                                              Pe fata.: Tenergy 64

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                                Postat în original de jony
                                                de ce esteasa important votul celor care nu participa daca nu vor asta e sa stea acasa.De ce toate concursurile A+ sa fie numai in capatul celalalt de tara.Pentru cei mentionati de dn Dan e departe.... si pentru noi nu e.Sa fie sanatosi nu pot si asta e deci eu propun sa fie A+
                                                si da dn Dan traim in romania daca e vb de (lefuri=puncte)atunci chiar traim in Romania
                                                Nu te ambala asa, inca n-a spus nimeni ca nu este de acord.
                                                4 turnee A+ este un lucru bun, zic eu, chiar daca unii care ar fi vrut sa participe vor afla ca a fost turneu A+ abia dupa ce se va fi terminat.
                                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                                  Nu va suparati,dar acum chiar ne intoarcem la faptul ca o parte merge pentru puncte si locul in clasament...
                                                  Noua din Ciuc este indiferent ce tip va avea turneul ca oricum e departe de noi Mangalia, si n-o sa mergem...dar zic ca trebuia sa se inceapa aceasta votare acum o luna si atunci chiar ca mergea toata lumea din tara...zic eu...
                                                  Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                                                  Backhand> Yasaka Raksa 9
                                                  Forehand> Yasaka Raksa 7

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 05.09.2009

                                                    Postat în original de zoltikaa
                                                    Nu va suparati,dar acum chiar ne intoarcem la faptul ca o parte merge pentru puncte si locul in clasament...
                                                    Noua din Ciuc este indiferent ce tip va avea turneul ca oricum e departe de noi Mangalia, si n-o sa mergem...dar zic ca trebuia sa se inceapa aceasta votare acum o luna si atunci chiar ca mergea toata lumea din tara...zic eu...
                                                    Daca stau sa ma gandesc pt noi,cei din Mangalia,Zalăul,Bistrița,Iașiul,Brașovul....etc,ni se par situate la ...o "aruncatura de azvarlitura".Si cu toate acestea am fost peste tot...Sa fie din pricina faptului ca noua ne place tenisul de masa!?!?!?!?!?!?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X