Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București - 22/23.02.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
    D-nul organizator Duțu Cătălin are camere video. Se poate vedea câte seturi sau jucat!
    Am incercat. Nu a mai mers camera aceea de dimineata. Dar este asa de simplu de calculat prin rotirile de la masa. Se stie fiecare de unde a inceput. I-am aratat dlui Dutu si a inteles. Estmatematica simpla. Oricum am mai jucat inca un set in plus, nu a fost nicio problema din partea mea. Martorul s-a lamurit la final, prin explicarea rotirilor ca am avut dreptate. Chiar nu as mai dori sa discut. Mulțumesc mult, seara placuta!

    Comentariu


    • Un turneu frumos, tare cât un A+, organizat în condiții foarte bune.
      Sala plină de jucători valoroși, sau care bat la porțile afirmării și tenis de masă cât cuprinde!..

      Felicitări organizatorilor și tuturor celor ce și-au încins paletele la mese!..

      Ne vedem curând la următorul!

      Comentariu


      • Vă rog să modificați localitatea la jucătorul Ghica Marius, este din Craiova, cum a și fost înscris la concurs.

        Comentariu


        • Trebuie să felicit lupii ce au ocupat aproape în totalitate podiumul la Open, cu un Andy de neoprit, Claudiu imperial și Gabi Liță cu tehnica lui ce ?ți descompune chirurgical jocul!.. Moment măreț premierea la Open, ce anunță evoluții următoare ale haitei și la Elite!

          Deși bucureștenii au făcut atmosferă competițională infernală, de erau să stingă în inferioare reactorul Fukusima, (prezență exotică pe care nu ai cum s-o ignori), acest lucru nu s-a întâmplat. Doar accidentarea din superioare l-a domolit puțin.. Cred că, așa cum într-un trup mic, se poate ascunde un suflet mare și într-unul mare găsești mai des un suflet la fel de mare!..

          Stima!..

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X