Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand pereche Rakza 7/ Rakza 7 Soft

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand pereche Rakza 7/ Rakza 7 Soft

    Salutare tuturor.
    Fetzele sunt max, cea neagra Rakza 7 cea rosie Rakza 7 Soft. Ambele fețe au fost lipite pe un lemn Butterfly, taiate cu foarfece putin mai mari (cam 151/158 ) si au fost doar probate.
    Imperfectiuni:
    - cea neagra are o atingere cat un varf de ac undeva in dreapta sus ( am pus poza)
    - cea rosie 7 soft are mici ciupituri aproape insesizabile pe burete de la curatarea lipiciului si o mica ruptura de 1mm in stg sus cum ma uit la burete. La o relipire iese in afara si se taie cu cutter-ul in zona aceea. (am pus poza).
    Imperfectiunile nu afecteaza deloc jocul.
    Pret 235 lei ambele.

    Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk
    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

  • #2
    Buna ziua, se pot lasa in 200 lei, as fi interesat de aceste fete.

    Comentariu


    • #3
      Hai sa fie 220 lei si suport eu transportul. Fetzele sunt practic noi...doar cu acele mici imperfectiuni.

      Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        200 lei si le ridic eu din Suceava, nu trebuie transport, doar sa imi precizati de unde sa le ridic.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de cocolino Vezi post
          200 lei si le ridic eu din Suceava, nu trebuie transport, doar sa imi precizati de unde sa le ridic.
          Prea putin.
          Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            Salut ma intereseaza fata rosie daca le dati separat..multumesc.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de costel daniel Vezi post
              Salut ma intereseaza fata rosie daca le dati separat..multumesc.
              Salut. As incerca sa le dau impreuna. Mai astept putin si daca nu le dau probabil ca le voi da si separat. Stima
              Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

              Comentariu


              • #8
                Vandute. Se inchide topicul.
                Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X