Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

    DATA: miercuri, 21 Octombrie 2009 -->> s-a modificat, 28 octombrie
    ORA: 18.00
    TIP MESE: Butterfly
    NR. MESE: 8
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: intre 18:00 si 21:00
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 32
    TAXA PROBABILA PER JUCATOR: 5 RON
    TAXA ORGANIZARE: 0 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome
    SISTEMUL PROBABIL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatoriu
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AMATur
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: la sala, 18.15
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

  • #2
    Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 21 oct 2009

    Florin joaca la cacealma. Nu va agitati, nu scrie sala unde se va desfasura turneul. Testeaza reactia ardelenilor.

    Comentariu


    • #3
      Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 21 oct 2009

      Postat în original de luxten2006
      Inscrierea in turneu
      -Inscrierea in turnee de tip B . (organizatorul turneului are obligatia de a anunta cu 4 zile inainte prin http://www.tenisdemasa.ro detaliile turneului)
      Inscrierea in turneele de tip B se face prin contactarea telefonica a organizatorului turneului sau prin prezentarea cu o jumatate de ora inaintea inceperii turneului dar in acest caz numai in limita posibilitatilor organizatorice.
      Daca promiti ca vii, il lasam pe saptamana viitoare.
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

        Tu ai incercat sa fii ironic insa ti-a iesit altceva.
        Pe de alta parte, eu chiar pot sa fac in fiecare miercuri cite un turneu B de 32 de oameni in maxim 3 ore, asa ca nu vad nici o ironie in asta.
        Si l-as fi facut maine, dar a aparut ceva asa ca ... vezi mai sus.
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

          Postat în original de luxten2006
          Am fost ironic ... si chiar mi-a iesit ... dar este la fel (pastrand proportiile) ca atunci cand ai merge sa reclami un politist la alt politist coleg de'al lui ... normal ca mie mi-a sters instantaneu postul ... fiindca el era o ironie la o actiune a unui alt moderator ... ... nu am injurat ... nu am folosit un limbaj neadecvat ... ba din contra ... am anuntat un turneu cu o jumatate de ora inainte ... totusi el nu a convenit ... ... cum se explica asta ... ... pai se explica prin faptul ca cei care au puterea de a controla posturile pe acest forum nu sunt obijnuiti cu primirea de ironii ... ... dar doamne cat de mult le place sa le faca ... evident ca fara sa fie sterse ... ... va rog sa imi spuneti si mie cu ce a fost postul meu mai gresit decat a lu' FlorinBN ... ... ...
          este o diferenta : florin chiar a gresit, iar d-ta l-ai ironizat.
          se mai intimpla sa gresesti, dar ironia e intentionata, si nu cred ca florin merita asta.

          Comentariu


          • #6
            Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

            Postat în original de luxten2006
            Am fost ironic ... si chiar mi-a iesit ... dar este la fel (pastrand proportiile) ca atunci cand ai merge sa reclami un politist la alt politist coleg de'al lui ... normal ca mie mi-a sters instantaneu postul ... fiindca el era o ironie la o actiune a unui alt moderator ... ... nu am injurat ... nu am folosit un limbaj neadecvat ... ba din contra ... am anuntat un turneu cu o jumatate de ora inainte ... totusi el nu a convenit ... ... cum se explica asta ... ... pai se explica prin faptul ca cei care au puterea de a controla posturile pe acest forum nu sunt obijnuiti cu primirea de ironii ... ... dar doamne cat de mult le place sa le faca ... evident ca fara sa fie sterse ... ... va rog sa imi spuneti si mie cu ce a fost postul meu mai gresit decat a lu' FlorinBN ... ... ...
            La Bistrița, Florin sau Dorel pot organiza un turneu B la 8 sau mai multe mese fara nici o problema. Ei se antreneaza o zi pe saptamana intr-o sala cu 20 de mese de competitie gata montate Florin nu controleaza postarile de pe aceasta sectiune, el este motorul acesteia. Cum asa? Simplu, daca nu ar pierde ore bune lunar alcatuind clasamentul Amatur, interesul pentru aceasta competite ar scadea considerabil.
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

              Postat în original de luxten2006
              Am fost ironic ... si chiar mi-a iesit ... dar este la fel (pastrand proportiile) ca atunci cand ai merge sa reclami un politist la alt politist coleg de'al lui ... normal ca mie mi-a sters instantaneu postul ... fiindca el era o ironie la o actiune a unui alt moderator ... ... nu am injurat ... nu am folosit un limbaj neadecvat ... ba din contra ... am anuntat un turneu cu o jumatate de ora inainte ... totusi el nu a convenit ... ... cum se explica asta ... ... pai se explica prin faptul ca cei care au puterea de a controla posturile pe acest forum nu sunt obijnuiti cu primirea de ironii ... ... dar doamne cat de mult le place sa le faca ... evident ca fara sa fie sterse ... ... va rog sa imi spuneti si mie cu ce a fost postul meu mai gresit decat a lu' FlorinBN ... ... ...
              Ca sa nu existe dubii, eu ti-am sters topicul. Ironia si rautatile nu isi au locul.
              Topicul tau era o ironie gratuita. Nici macar ca si gluma nu are ce cauta in sectiunea Amatur.
              Exista un topic separat pentru bancuri.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu


              • #8
                Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

                bravo clau !
                trebuie sa fie si disciplina !
                mi s-a intamplat si mie sa-mi fie sters mesajul , pt. ca am fost inteles gresit , ...a crezut ca am fost ironic dar eu am fost scris la modul serios ... dar n-am avut nici o problema...
                nu cumva clau =FlorinBN
                daca gresesc...scuze !
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  Re: Turneu B - Bistrița - miercuri 28 oct 2009

                  Postat în original de ursuleanvasile
                  daca gresesc...scuze !
                  Aici ai dreptate
                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X