Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Baia Mare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Baia Mare

    Salut sunt un membru nou al acestui site.
    Ma numesc Filip Mircea si sunt din Baia Mare.
    As dori sa va intreb daca stiti cumva unde se poate juca in Baia Mare tenis de masă respectiv ce cluburi stiti voi in BM.
    raven

  • #2
    Re: cluburi in Baia Mare

    Servus Mircea, sunt in Baia Mare pentru cateva zile (in plus, vin destul de des aici). Exista un loc unde se poate juca? Intrebarea este valabila pentru toti utilizatorii din Baia Mare. Daca vreunul dintre voi va puteti face timp sa jucam, dati un mesaj.

    Comentariu


    • #3
      Re: cluburi in Baia Mare

      "Mister Biliard". Locatie: str. Oituz 3A, in spatele bisericii Muntele Sionului. 5 mese Active.
      Viscaria
      Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Re: cluburi in Baia Mare

        Postat în original de iulian
        Servus Mircea, sunt in Baia Mare pentru cateva zile (in plus, vin destul de des aici). Exista un loc unde se poate juca? Intrebarea este valabila pentru toti utilizatorii din Baia Mare. Daca vreunul dintre voi va puteti face timp sa jucam, dati un mesaj.
        Daca poti in weekend, lasa-mi PM numarul tau de telefon si te sun. Noi ne adunam de obicei Sambata si (sau) Duminica in jurul orelor 16.
        Viscaria
        Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Re: cluburi in Baia Mare

          Multumesc de informatii, stau pe Vlad Tepes asa ca este foarte aproape. Trec in seara aceasta sau maine sa vad clubul. Joi plec dar ma intorc de sarbatori si in general vin si stau in sfarsiturile de saptamana. Iti trimit numarul de telefon pe privat in 5 min.

          Comentariu


          • #6
            Re: cluburi in Baia Mare

            O.K.
            Viscaria
            Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • #7
              Re: cluburi in Baia Mare

              Iulian, cum ti-a placut tenisul de masa la Baia Mare?
              Viscaria
              Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

              Comentariu


              • #8
                Re: cluburi in Baia Mare

                Salut, ti-am trimis si mesaj privat de multumire, chiar faceti o echipa faina acolo la Baia Mare si sunteti cativa care ati avea un cuvant de spus in Amatour daca ati putea (sau vrea) sa participati. M-am simtit foarte bine si sunt sigur ca ne putem intalni din nou cat de curand. Salutari baietilor!

                Comentariu


                • #9
                  tenis de masă in Baia Mare daca exista

                  ma numesc silviu stanescu din cluj si as vreau sa stiu daca in Baia Mare se poate juca tenis?cine poate da un raspuns ori pe forum sau sa ma sune la nr tel.0726-345220.o sa stau cam o luna in oras sint cu jobul.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: tenis de masă in Baia Mare daca exista

                    se poate juca in mai multe locuri
                    de ex: la Mr. Biliard

                    Comentariu


                    • #11
                      Baia Mare

                      Clubul Sportiv de Tenis de Masa NORD SPIN din Baia Mare selecteaza copii cu varsta cuprinsa intre 5 si 8 ani.
                      - relatii suplimentare, antrenor Borsi Andrei 0742116730
                      De asemenea, deschide portile pentru public incepand cu 1 Decembrie 2009. Inscrierile se fac pe baza unui abonament - 150 lei pe luna - care include 4 zile pe saptamana a cate 2 ore de joc.
                      Punem la dispozitie: 4 mese si filee profesionale, mantinele, spatiu ideal, luminozitate perfecta, vestiar.
                      Ne rezervam dreptul de a selecta clientela, existand un regulament de ordine interioara care trebuie respectat. Nu se inchiriaza cu ora.
                      - alte relatii la telefoanele 0740000324 si 0769686277 (relatii privitoare la locatie, etc.)
                      Viscaria
                      Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Selectie si inscrieri in BAIA MARE

                        Felicitari!! De mult asteptam sa finalizati documentele, sunt foate bucuros pentru voi. Conditiile sunt extraordinare si oamenii si mai si .
                        Acum ca v-am "periat" bine, sper sa ma mai primiti pe la sala . Ma pregatesc cu palinca din belsug. Ai grija cu harciu, nu-l lasa sa-si cumpere ierburi .

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Selectie si inscrieri in BAIA MARE

                          Tocmai ce mi-am luat una,la recomandarea ierbarilor de pe forum: dr. Neuebauer Inferno!Secretul insa nu sta in material ci in mult, mult antrenament,langa un antrenor sau cineva care are experienta si rabdare.Acestea,alaturi de prietenie,respect si bun simt se gasesc la sala din Baia Mare. Multumim oricum pentru aprecieri,te asteptam cu mult drag la noi!
                          Era timpul sa scoatem si noi capul in lume,am asteptat mult dar il scoatem cu mandrie. Pentru toti iubitorii acestui sport, din zona si nu numai,recomand cu caldura sa treaca pragul acestei sali !
                          lemn Dr. Neubauer Barricade DEF
                          FH Donic Slice 1.5 mm
                          BH TT Master Insider 0.6 mm

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Selectie si inscrieri in BAIA MARE

                            "Ne rezervam dreptul de a selecta clientela, existand un regulament de ordine interioara care trebuie respectat. Nu se inchiriaza cu ora."
                            Va dau un sfat juridic: nu mai scrieti pe undeva treaba asta, e nelegala, daca se incalca regulamentul de ordine interioara aveti tot dreptul sa-l dati afara pe individul recalcitrant, dar asta e deja altceva! Fara suparare, dar puteti fi reclamati daca afisati un astfel de mesaj la intrare, si credeti-ma veti lua amenda.
                            Blade-Darker speed 90
                            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                            Bh- Testing

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Selectie si inscrieri in BAIA MARE

                              Postat în original de Dado.daniel
                              "Ne rezervam dreptul de a selecta clientela, existand un regulament de ordine interioara care trebuie respectat. Nu se inchiriaza cu ora."
                              Va dau un sfat juridic: nu mai scrieti pe undeva treaba asta, e nelegala, daca se incalca regulamentul de ordine interioara aveti tot dreptul sa-l dati afara pe individul recalcitrant, dar asta e deja altceva! Fara suparare, dar puteti fi reclamati daca afisati un astfel de mesaj la intrare, si credeti-ma veti lua amenda.
                              Multumim de sfat. Vom tine cont de el.
                              Viscaria
                              Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Baia Mare

                                cine vrea sa joace un tenis in baia mare sa mi lase un mesaj

                                Comentariu


                                • #17
                                  Baia Marw?

                                  Hai noroc. Sunt nou pe acilea. In Baia Mare unde se poate juca?

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    daca nu gasesti pe-acolo, te astept la Marwa Neagra, pe masa Donic Classic ittf.
                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Multumesc! Acolo am fost....vreau sa stiu la mine acasa, sa vin mai pregatit la voi

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Am gasit la Mr. Biliard. Multumesc!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Salutare!
                                          ?n jurul datei de 1 mai aș putea fi prin Baia Mare și aș lua paleta de tenis cu mine să agit o bilă pe undeva! Știu că e un moment în care lumea iese la iarbă verde dar dacă vremea e neprielnică, un tenis de masă prietenos ar fi o soluție!
                                          Dacă cineva e amator și are dezlegare la pricină, aștept un număr de telefon să ne sincronizăm!
                                          Joc mediu, zic io....și rar! Așa că un joc cu mine nu poate decât să vă ?ntărească încrederea în sine!

                                          Cu stimă, Gabriel
                                          lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Buna ziua,
                                            In perioada 15 - 20.07.2019 sunt in Concediu cazat in Baia Mare. E cineva dornic sa schimbe cateva mingi ?
                                            Multumesc.

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X