Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete pentru Nittaku Septear

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    05 si 64 fx nu mi-au placut pe Septear,acum am baracuda si simt ca am de toate:spin,viteza,control.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #27
      Acum fiecare cu simtul si mana lui - pana nu joci de cateva ori cu o paleta nu poti sa-ti formezi o parere.
      Si eu am dat cu Septear si nu prea mi-a placut - nu avea viteza pe care o doream. Am jucat si cu Acousticul - cu tenergy 64 si rakza 9 si a fost mult mai bine din punct de vedere al vitezei.
      blade :TB ALC
      fh : joola rhyzm-P, 2.0
      bh : andro rasant grip, 2.0

      Comentariu


      • #28
        Asa e.Mai depinde si de lemn,nu sunt 2 identice. Eu am probat fetele cu un septear vechi,cu sigla neagra,cu 2 tinte.
        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

        Comentariu


        • #29
          Am si eu un Septear , pe backhand am jucat cu o Rakza X soft(cam 2 luni) si mi-a placut. Saptamana trecuta am schimbat-o cu Xiom Vega Euro si inca incerc sa ma acomodez, parca e prea moale... Oricum, din ce am testat pana in prezent, Xiom-ul Vega Pro este ideala pentru Septear. Pe ambele fete ...
          JOOLA Zelebro
          FH Joola Rhyzer Pro 45
          BH Joola Rhyzer Pro 45

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
            Am si eu un Septear , pe backhand am jucat cu o Rakza X soft(cam 2 luni) si mi-a placut. Saptamana trecuta am schimbat-o cu Xiom Vega Euro si inca incerc sa ma acomodez, parca e prea moale... Oricum, din ce am testat pana in prezent, Xiom-ul Vega Pro este ideala pentru Septear. Pe ambele fete ...
            Asa pare sa fie, vad ca si d-l Marcel Giosan are una din palete compusa din Nitaku Septear si 2 fete Xiom Vega Pro. Nu stiu daca o sa am pe la mine pe la sala posibilitatea sa incerc aceste fete, Xiom Vega Pro. Poate gasesc totusi. Ideea e ca nu prea am fost fan produse Xiom, mai mult eram cu Rakza 7 soft, dar cine stie? Multumesc de raspunsuri.
            Nittaku Acoustic
            FH - Xiom Omega V Tour
            BH - Xiom Omega V Tour

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de marian oancea Vezi post
              Asa pare sa fie, vad ca si d-l Marcel Giosan are una din palete compusa din Nitaku Septear si 2 fete Xiom Vega Pro. Nu stiu daca o sa am pe la mine pe la sala posibilitatea sa incerc aceste fete, Xiom Vega Pro. Poate gasesc totusi. Ideea e ca nu prea am fost fan produse Xiom, mai mult eram cu Rakza 7 soft, dar cine stie? Multumesc de raspunsuri.
              Joc de aproximativ un an cu Septear si Xiom Vega Pro si sunt multumit de controlul, spinul si viteza pe care le are setup-ul langa masa. Datele problemei se schimba atunci cand ma trezesc la unu, doi metri de masa (si ma trezesc destul de frecvent) si vreau sa atac (imi place mai mult jocul de la semi-distanta, poate unde nu e nevoie de reflexe atat de prompte ca atunci cand stai lipit de masa). La topsin si retopsin de la distanta si semidistanta setup-ul nu ma mai ajuta, dar incerc sa nu mai fac pasul inapoi si-atunci Septear + Vega Pro poate fi (in mana potrivita ) combinatia castigatoare!
              Daca ajung la Galați pana sambata, incerc sa-ti trimit paleta la Tecuci sa dai un pic cu ea.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                Joc de aproximativ un an cu Septear si Xiom Vega Pro si sunt multumit de controlul, spinul si viteza pe care le are setup-ul langa masa. Datele problemei se schimba atunci cand ma trezesc la unu, doi metri de masa (si ma trezesc destul de frecvent) si vreau sa atac (imi place mai mult jocul de la semi-distanta, poate unde nu e nevoie de reflexe atat de prompte ca atunci cand stai lipit de masa). La topsin si retopsin de la distanta si semidistanta setup-ul nu ma mai ajuta, dar incerc sa nu mai fac pasul inapoi si-atunci Septear + Vega Pro poate fi (in mana potrivita ) combinatia castigatoare!
                Daca ajung la Galați pana sambata, incerc sa-ti trimit paleta la Tecuci sa dai un pic cu ea.
                Multumesc mult. Esti foarte amabil, ca de obicei. Sper sa gasesc, pana vin la Tecuci, Xiom Vega Pro, mi se pare ca avea Sebi Rojnita, maine o sa-l intreb la sala. Oricum, multumesc inca o data!
                Nittaku Acoustic
                FH - Xiom Omega V Tour
                BH - Xiom Omega V Tour

                Comentariu


                • #33
                  Am ramas tot la Rakza 7 soft. Pentru mine mi se pare cea mai buna alegere. Multumesc!
                  Nittaku Acoustic
                  FH - Xiom Omega V Tour
                  BH - Xiom Omega V Tour

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X