Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

    Postat în original de mircea.garaz
    Spuneti-i norocului pe nume:VALENTINA!Si invers: VALENTIN!
    Cu parere de rau dl.Mircea nu mi-a iesit in cale Valentina?
    Poate pe viitor!
    P.S. Alex C. ne poate lamuri.Dorinta daca ia fost indeplinita,dar la ora care s-a terminat concursul putin probabil,eventual vro stipteza.
    Numai el ne poate lamuri.
    Sa auzim de bine.

    Comentariu


    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

      Antal sa fiu al naibii daca inteleg ceva din ce-ai scris ... ........reformuleaza te rog ca sa inteleg si eu
      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

      Comentariu


      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

        Postat în original de Alex.C
        Antal sa fiu al naibii daca inteleg ceva din ce-ai scris ... ........reformuleaza te rog ca sa inteleg si eu
        Enigma?
        Daca tot nu ati vizitat orasul.
        Nestiind cand veti intra la masa de tenis.
        Putine sperantete sa-ti gasesti perechea dintre localnice.
        Cu stima Deni.

        Comentariu


        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

          aaa nu sunt suparat...Domnul Sorin..eu asa am inteles.. prima cifra adica 3...este aferenta primului nume...iar cea de-a doua cifra adica 4 celui de-al doilea nume.. dar am si eu o rugaminte.....cand aveti timp ..sa jucam un tenis si sa vina si Domnul Parvan Valentin..sa joc un amical cu Domnia Sa...si dupa..meci..puteti schimba numele....ce sa zic felicitari pt organizarea acestui concurs..va multumesc......(Calin Florin)

          Comentariu


          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

            La cum s-a jucat nu ma gandeam ca Broasca nu va juca finala dar in semifinala a jucat cu cel mai bun, Liviu. Daca ar fi avut orice alt adversar era finalist. Oricum competitia a fost super si cred ca a ambitionat multi jucatori inclusiv pe mine. Felicitari !
            PS - Ne-am intors in coloana in București, dar nu cu mana goala !!

            Comentariu


            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

              Fiulle.!
              Cand ti-am spus sa lasam rezervele lui Bachus pe mai tarziu?
              M-ai dojenit,cum se poate?
              Cu pitesteni da,iar cu galateni ba?
              Uite rezultatul!
              S-au atata am putut,sa zicem?
              Sa auzim de bine.

              Comentariu


              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                salutare la toata lumea '
                * sper sa nu am puse lumanari pe la biserici sau acatiste....
                * vreau doar sa mentionez cateva lucruri observate de mine si anume :
                - conditiile de joc au fost bune , in ciuda faptului ca multi altii au comentat acest aspect { pentru acestia din urma am insa un sfat : exista mana care face diferenta, fara suparare ]........
                - au fost jucatori buni inca din primele grupe, insa au fost din pacate inlaturati de alti adversari la fel de valorosi, pe cand altii au ajuns cat mai sus, deoarece grupele si nu numai au fost cu copii sau varstnici...
                - a fost un concurs " obositor " la modul ca se putea astepta chiar 1 ora pana la urmatorul meci...
                - la acest turneu s-a pus amprenta zic eu pe REZISTENTA , si asta s-a cam vazut pe l final, eram rupt...
                VA FELICIT PE TOTI PENTRU EFORTUL DEPUS, SI PENTRU SPECTACOLUL ACORDAT PUBLICULUI EXISTENT
                MULTUMESC ORGANIZATORILOR SI GALERIEI MELE IN MOD SPECIAL...
                VOIE BUNA ,
                MA INCLIN '

                Comentariu


                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                  Postat în original de Antal Denes
                  Fiulle.!
                  Cand ti-am spus sa lasam rezervele lui Bachus pe mai tarziu?
                  M-ai dojenit,cum se poate?
                  Cu pitesteni da,iar cu galateni ba?
                  Uite rezultatul!
                  S-au atata am putut,sa zicem?
                  Sa auzim de bine.
                  asa este tata..daca stiam ca o sa joc cu broasca nu ma mai adapam atata...
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                    Postat în original de sorin167
                    Important:
                    Am gasit la sala in care s-a jucat Openul o pereche de ghete de piele maro. Posesorul lor ma poate contacta fie telefonic, fie pe mail pentru a gasi o solutie de restituire.
                    Cu multumiri, ghetele le-a uitat domnul Chirita Cristian, din Călărași...hehe, si de data asta nu luase nimic "la bord"..
                    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                      Postat în original de noro
                      Postat în original de Antal Denes
                      Fiulle.!
                      Cand ti-am spus sa lasam rezervele lui Bachus pe mai tarziu?
                      M-ai dojenit,cum se poate?
                      Cu pitesteni da,iar cu galateni ba?
                      Uite rezultatul!
                      S-au atata am putut,sa zicem?
                      Sa auzim de bine.
                      asa este tata..daca stiam ca o sa joc cu broasca nu ma mai adapam atata...
                      Zoro din Galați, poate mai mult ?i mai bine, mai las?-l pu?in, nu-l dojeni! S?n?tate ?i bucurii.
                      TuRama II

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                        Postat în original de Alex.C
                        A fost un turneu ok ...insa mai slabe ca celelalte ca si organizare....o mare problema a fost faptul ca toaleta era separata de sala de joc si ca sa ajungi pe acolo trebuia sa parcurgi o distanta de 5 metri prin frig. Pe mine unu m-a afectat se pare pt ca am o durere de spate cam nasoala...e aiurea sa iesi dupa un meci ..transpirat..in frig..chiar si pt cateva secunde. Oricum din ce-am inteles...pe viitor nu o sa se mai joace in sala acolo.
                        Cat despre turneu in sine...a fost f ok...singura problema ca deobicei ...orele tarzii la care se ajunge sa joci. Meciuri frumoase , chiar de la bun inceput au fost meciuri intre jucatori buni, schimburi spectaculoase. Desi am fost eliminat in sferturi ..pot sa zic ca eu meritam locul 2 :P pt ca am fost singurul care i-a luat 2 seturi castigatorului si colegului de echipa Mihai Craioveanu. Ba chiar puteam sa castig daca la 2-1 pt mine si 9 -9 aveam mai multa inspiratie. Dar asta e ...experientza invinge tineretea
                        Datorita numarului mare de participanti am fost nevoiti sa impartim. Sala de la liceu este adevarat ca este improprie, deocamdata. Tot ce am putut face a fost sa schimbam tot sistemul de iluminare si cred ca macar acesta a fost foarte bun. Legat de toaleta trebuie sa spun ca se putea si mai rau. M-am rugat de director sa ne lase sa folosim acea toaleta, intrucat toaleta salii se afla in spate si trebuia ocolita toata sala ca sa ajungi la toaleta. Durerea nasola de spate se poate rezolva cu un masaj tailandez Alex! Recomand cu caldura!
                        Asa cum discutam cu dl. Bodeanu sunt convins ca pe viitor, desi vom putea pune 20 de mese la Topoloveni in sala noua, probabil ca vor fi tot insuficiente, pentru ca numarul amatorilor de tenis este in continua crestere.
                        www.clubarena08.ro

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                          Postat în original de gabikr
                          Postat în original de sorin167
                          Important:
                          Am gasit la sala in care s-a jucat Openul o pereche de ghete de piele maro. Posesorul lor ma poate contacta fie telefonic, fie pe mail pentru a gasi o solutie de restituire.
                          Cu multumiri, ghetele le-a uitat domnul Chirita Cristian, din Călărași...hehe, si de data asta nu luase nimic "la bord"..
                          Va rog sa imi dati un telefon sau un mp sa vedem cum procedam sa ajunga ghetele din nou la dl Chirita.
                          Multumesc!
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                            Postat în original de dasoveanu liviu
                            salutare la toata lumea '
                            * sper sa nu am puse lumanari pe la biserici sau acatiste....
                            * vreau doar sa mentionez cateva lucruri observate de mine si anume :
                            - conditiile de joc au fost bune , in ciuda faptului ca multi altii au comentat acest aspect { pentru acestia din urma am insa un sfat : exista mana care face diferenta, fara suparare ]........
                            - au fost jucatori buni inca din primele grupe, insa au fost din pacate inlaturati de alti adversari la fel de valorosi, pe cand altii au ajuns cat mai sus, deoarece grupele si nu numai au fost cu copii sau varstnici...
                            - a fost un concurs " obositor " la modul ca se putea astepta chiar 1 ora pana la urmatorul meci...
                            - la acest turneu s-a pus amprenta zic eu pe REZISTENTA , si asta s-a cam vazut pe l final, eram rupt...
                            VA FELICIT PE TOTI PENTRU EFORTUL DEPUS, SI PENTRU SPECTACOLUL ACORDAT PUBLICULUI EXISTENT
                            MULTUMESC ORGANIZATORILOR SI GALERIEI MELE IN MOD SPECIAL...
                            VOIE BUNA ,
                            MA INCLIN '
                            Frumos comentariu ! Respect !

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                              Calitate si promptitudine,ca intotdeauna !... Multumim Dl. Paul !

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                Cata gratie la zana din Severin !...

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                  VALI AM PUS IARBA PE PALETA-- DRAGOS N

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                    Postat în original de amedeo
                                    Cata gratie la zana din Severin !...
                                    Zana este chiar Miss AmaTuR 2010 in persoana! Simona Venete din Darmanesti, mai nou din București este si si cea mai noua membra a http://www.tenisdemasa.ro!
                                    Pentru ca fotografiile de la turneul final 2009 au cam lipsit, poate ne ajuta "gasca de prieteni" cu cateva poze!

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                      Ca de obicei la Topoloveni ..omul sfinteste locul !
                                      Te felicit inca o data Sorin pentru ceea ce faci, si ca intotdeauna reusesti ca la fiecare
                                      turneu sa impaci toata lumea !
                                      Este un privilegiu pentru cei care te au Prieten ! !

                                      Comentariu


                                      • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                        Omul de servici de fiecare data cand este cazul

                                        Comentariu


                                        • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                          Noro&Cipi,
                                          in grupele superioare

                                          Comentariu


                                          • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                            Comentariu


                                            • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                              Florin....vezi ca filmuletele le gasesti pe youtube...te saluta broasca

                                              Comentariu


                                              • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                Comentariu


                                                • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X