Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Setupul jucatorilor profesionisti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Neatza.Am incercat sa uploadez niste poze cu paletele unor jucatori profesionisti , dar nu prea mi-a iesit.Asadar,va scriu direct configuratiile fara poze.
    Ma Lin - BH: Butterfly Bryce Speed FX / FH: DHS Skyline II
    Zhang Jike (CHN), FH: DHS Hurricane III / BH: Butterfly Tenergy 64
    Wang Liqin (CHN), FH: DHS Hurricane III / BH: Butterfly Tenergy 64
    Wen Jia (CHN), FH: DHS Hurricane III / BH: Donic Baracuda
    Wang Hao (CHN), FH: DHS Skyline III / BH: Butterfly Sriver D-13 L
    Ma Long (CHN), FH: DHS Skyline III / BH: Butterfly Tenergy 05
    Guo Yue (CHN), FH: Tibhar Grip-S / BH: Butterfly Tenergy 05
    Pozele cu paletele jucatorilor le puteti gasi pe facebookul de la TTProvider.Tipul care se ocupa de site-ul acela mi se pare ca este arbitru la meciuri si paletele sunt chiar cele pe care le folosesc jucatorii.

    EDITAT CLAU:

    Nu stiu ce vi se pare atat de greu sa adugati poze pe forum.
    Mai multi s-au plans ca nu pot pune poze pentru ca sunt prea mari. Atasamentele sunt intentionat setate sa nu incarce poze mari si doar 5 maxim pe un mesaj.
    Ce s-ar intampla daca s-ar uploada pe server sutele de poze de la turnee, anunturi, poze de 5-6 mega? Ne-am transforma in yahoo..
    Metoda de a pune poze pe forum de orice marime e prin "click pentru a adauga o imagine":
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ll=1#post87713

    Comentariu


    • #52
      Nu va mai chinuiti sa va dati seama cu ce joaca Wang Liqin. El a jucat cu foarte multe lemne si are in continuare probleme in a gasi ceva care sa-l satisfaca pe deplin. Mai schimba si praselele de pe un lemn pe altul din motive de... contracte cu sponsorii. Pozele cu setupurile jucatorilor profesionisti nu sunt actualizate, asa ca puteti vedea doar cu ce a jucat un anume jucator la un moment dat, nu cu ce joaca in momentul de fata.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #53
        Wang Liqin e cel mai bine pozitionat EJ in clasamentul ITTF
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #54
          Oricum si daca ar scrie toti meseriasii pe blogurile personale cu ce joaca in fiecare moment tot nu ne "incalzeste" cu nimic. Ca "mana" tot nu o imprumuta din motive lesne de inteles asa incat nu le putem exploata setupul la potential
          Ultima editare de adishorul; 28.oct.2011, 15:13. Motiv: am pus ghilimelele de rigoare la mana ! :)
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • #55
            Eu cred ca mana nu trebuie neaparat, doar creierul si conditia fizica
            Blog de tenis de masă

            Comentariu


            • #56
              Si poate inca ceva minor....minim 10-12 ani de antrenament zilnic!
              Blade-Darker speed 90
              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
              Bh- Testing

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de dado_daniel Vezi post
                Si poate inca ceva minor....minim 10-12 ani de antrenament zilnic!
                Din care rezulta creierul si conditia fizica de care spunea grasomega.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • #58
                  Dar de ce sa vrei sa joci ca vreounul de mai sus? De acolo ar rezulta numai probleme...te-ai plictisi jucand, si ai abandona partenerii de joc actuali, n-ai gasi jucatori cu care sa te antrenezi, nu te-ar mai lasa lumea sa joci in amatur, ai deveni un geniu neinteles si in unele cazuri...batran
                  Nu trebuie sa practici un sport exceptional ca sa fii fericit
                  Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                  Comentariu


                  • #59
                    stie cineva cam cate grame au lemnele cu care joaca?
                    tb alc t05/t05 fx

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de ma long Vezi post
                      stie cineva cam cate grame au lemnele cu care joaca?
                      lemnele lor sunt custom-made , deci au greutati diferite fata de cele din magazin , si sunt facute conform specificatiilor jucatorului, eventual si recomandarii producatorului ( legat de stilul de joc ).
                      inclusiv fetele de paleta sunt putin diferite, in sensul ca sunt supuse la mai multe teste ( teste suplimentare ) pentru detectia CQ-uri.
                      deci este fie foarte greu fie aproape imposibil sa stii ce greutate are lemnul lui Timo Boll sau a lui Kreanga ...
                      Boys, be ambitious !

                      Comentariu


                      • #61
                        Sunt greute comparativ cu ale noastre... si ma gandesc ca e logic sa fie asa..
                        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                        Comentariu


                        • #62
                          nu am gasit pe nici un site nici o specificatie nimic!de accea intreb
                          tb alc t05/t05 fx

                          Comentariu


                          • #63
                            O actualizare daca se poate cu setupurile jucatorilor profesionisti.. Multumesc anticipat!
                            DHS Hurricane Long 5
                            FH: Tenergy 05
                            BH: Giant Dragon Talon

                            Comentariu


                            • #64
                              Spor la citit..http://mytabletennis.net/forum/forum...-and-questions
                              TRUST NO ONE !

                              Comentariu


                              • #65
                                https://www.tabletennisdaily.co.uk/f...pionships-2016

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X