Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sibiu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sibiu

    Ar putea sa-mi spuna cineva daca este vreun club de tenis in Sibiu?

  • #2
    tenis de masă in Sibiu

    se joaca pe undeva in Sibiu? Eventual asta seara? sunt in delegatie si decat sa ma duc la terase as prefera sa joc caeva mingi,
    Multumesc

    Comentariu


    • #3
      Beni parca la sala Transilvania se joaca...sau la casa armatei unde dak nu ma insel si nu confund este si club de tenis(cu antrenori,chestii,figuri)...

      Comentariu


      • #4
        La Sala Transilvania dupa ora 18
        Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
        DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
        Just do it !

        Comentariu


        • #5
          La clubul Depoului C.F.R. mai joaca cineva ?
          Mai corect daca mai sunt mesele si sala ?

          Comentariu


          • #6
            Dragi colegi ce se intampla cu Darie A. daca are nr. tel trimiteti-l pe mp.
            Nr pe care-l detin intra casuta !

            Comentariu


            • #7
              salut prieteni ai tenisului de masa...am si eu o intrebare...de ex dak mer la sala transilvania tre sa am eu paleta si minge..sau dau ei de acolo?

              Comentariu


              • #8
                O sa gasesti tot ce iti trebuie la Sala Transilvania !
                Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                Just do it !

                Comentariu


                • #9
                  Incepand de marti voi ajunge in Sibiu, unde voi sta toata saptamana si, dupa o zi de munca, parca m-as relaxa un pic...

                  In concluzie care mai sunt locurile unde se practica tenisul de masa (exista si acest topic, dar este alta discutie).
                  Un numar de telefon si o persoana de contact mi-ar fi de mare ajutor.

                  Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Ia legatura cu Sandu Mitzea-0751235594 sau cu Alex Mureșan-0723856419 pentru mai multe detalii.Bafta multa!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumesc pentru informatii!

                      Comentariu


                      • #12
                        .... ok, ramane sa revin la momentul respectiv... pana atunci mai vb la sala
                        Try out our free 200-120 and latest comptia pass4sure 200-120 - pass-4sure training courses to get high flying success in final and comptia security+ certification

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Bogdan V Vezi post
                          Incepand de marti voi ajunge in Sibiu, unde voi sta toata saptamana si, dupa o zi de munca, parca m-as relaxa un pic...

                          In concluzie care mai sunt locurile unde se practica tenisul de masa (exista si acest topic, dar este alta discutie).
                          Un numar de telefon si o persoana de contact mi-ar fi de mare ajutor.

                          Multumesc.
                          sala Transilvania (lângă stadion)

                          sau centrul Aria (sala de tenis e în spate), peste drum de Metro (înainte de a ajunge la aeroport)

                          astea le știu eu...

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X