Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

    LOCALITATEA: GURA HUMORULUI
    DATA: SAMBATA 5 IUNIE
    ORA INCEPERII 10
    SALA: Sala de sport a Sc. cu cls I-VIII nr 3 GURA HUMORULUI
    Numar de mese: 4+1 semi-profesionale (daca vom fi mai multi de 36 )
    SPATIU DE JOC: conditii de joc foarte bune
    TAXA PER JUCATOR: 15 RON se asigura cafea si apa .
    O firma de cattering va fi prezenta la sala pentru a va lua comenzile daca doriti . Preturi promotionale .
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe locurile 1-3, diplome si medalii
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (7 -8 jucatori), superioare, eliminatoriu de 8
    Daca vom fi mai multi vom juca in 5 grupe inferioare calificanduse primii 4 , in cele 4 grupele superioare vor juca 5 participanti din care se califica primii 2 in eliminatorii
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, telefonic, la sala intre orele 08.00 - 09.30
    Va asteptam !
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

    Rezervat clasamentului .
    1. CIOBANU GABRIEL Vatra Dornei +60
    2. ILIES IOAN Rădăuți +60
    3. TIGANAS MIHAI Rădăuți +60
    4. VLAISAN VASILE Vicovu de Jos +60
    5. CHIRAP DAN Gura Humorului org.
    6. SPANU VASILE Vicovu de Jos +60
    7. CONSTANTINESCU BOGDAN Câmpulung Moldovenesc
    8. BALAUCA CORNELIU Botoșani +60
    9. HAVRICI EMANUEL Capul Codrului
    10. DANILA ANTON Brăila +60
    11. VOLOSCIUC CATALIN Suceava
    12. ZAMOSTEANU IONUT Dornesti +60
    13. CONSTANTINOVICI CIPRIAN Suceava Retras

    Multumiri si felicitari tuturor participantilor !
    Cu toate ca au fost putini participanti turneul a fost o.k. Nu trebuie sa uitam ca este doar un joc si ca facem aceste turnee doar pentru a dezvolta acest sport , a ne reintalni , a ne simti bine in compania tuturor ce au aceasta pasiune : Tenisul de masa .
    Mutumesc domnule doctor pentru aprecieri . Un singur amanunt : TOTI participantii primesc diplome chiar si retroactiv .
    Ne vedem la urmatorul !

    ups
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

      Dane,aceeasi strategie paguboasa vad ca adopti si acum.Anunti turneul numai cu 4 zile inainte si apoi mai sunt inca vreo 3 turnee A sau B ce se desfosoara la aceeasi data prin tara(in cazul meu la TIMISOARA)de care nu ai tinut cont.Puteai sa-l organizezi pe 12-06-2010 ca sa pot participa si eu la turneul tau ca cel de la BISTRITA s-a contramandat.Ce zici ,il amani cu o saptamana?
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

        Scuze domnule doctor !
        Chiar am vrut sa -l organizez pe 12 dar atunci este serbarea de sfarsit de an la scoala (daca ...n-o fi tot greva ).
        Asa ca acum am fost nevoit sa il fac pe 5 .
        Data viitoare sper sa fac un turneu A si atunci o sa-l anunt cu 2 saptamani inainte !
        Pentru dumneavoastra am sa rezerv locul I
        Acum lasam pe altiii !!!
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #5
          Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

          din Suceava
          Constantinovici Ciprian
          BLADE: NITTAKU SEPTEAR
          FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
          BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

          jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

          Comentariu


          • #6
            Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

            din Rădăuți:
            Ilies Ioan
            Ursescu Iulian
            Tiganas Mihai
            din Dornesti:
            Zamosteanu Ionut
            Andro Rasanter 48
            Butterfly Timo ALC
            Andro Rasanter 48​

            Comentariu


            • #7
              Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

              Gura Humorului : Pogorevici Mircea
              Capul Codrului : Havrici Emanuel
              Suceava : Volosciuc Catalin
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #8
                Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                Brăila-Danila Anton
                CAMPULUNG-MOLDOVENESC-Constantinescu Bogdan
                VATRA-DORNEI-Ciobanu Gabriel

                Comentariu


                • #9
                  Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                  Turneul s-a terminat pe la ora 16,au participat 13 jucatori din judet.Ca sa nu se supere nimeni,organizatorul turneului a decis(si bine a facut)sa se joace fiecare cu fiecare pe 4 mese.Toata lumea a fost multumita .Castigatorul turneului i-a mers mintea "la rece"si a dat o bere mare de 2,5 litri ALBACHER.Pe langa o cupa mare si frumoasa,la primele 3 locuri au fost medalii cu tricolor,diplome si cate un tricou alb.Locul 4 a avut tricou si diploma ,iar la locurile 5-8 diplome.Organizare buna ca de obicei din partea lui DAN CHIRAP.Il las pe el sa afiseze clasamentul final si poze de rigoare.Doreste ca peste 1 luna sa organizeze un turneu A la GURA-HUMOR(probabil 11-12-07-2010),daca este ajutat cu mese de calitate si de consiliul local,deoarece locatie exista,una noua.
                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                    Pun pariu ca ati castigat dvs. domnule Ciobanu!
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                      salutare dragi colegi, as vrea sa ma ajute cineva cu nr de tel a domnului constantinescu bogdan de la campulung moldovenesc. va multumesc
                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                        Postat în original de roman bogdan
                        salutare dragi colegi, as vrea sa ma ajute cineva cu nr de tel a domnului constantinescu bogdan de la campulung moldovenesc. va multumesc
                        0755679381

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                          Multumesc MIRCEApentru felicitari.Domnul DAN CHIRAP,are dreptate cand afirma ca aceste concursuri sunt facute si pentru a constitui un prilej de revedere intre noi,cei impatimiti acestui sport si cu aceasta ocazie de a face miscare pentru a preveni instalarea timpurie a obezitatii.Dar oare berea data de invingator sa nu ingrasa?Asteptam descoperirea uneia (beri)care sa nu faca acest lucru.Felititari tuturor participantilor si cu ocazia urmatoare sa ne intalnim in numar cat mai mare.Nu i-am raspuns d-lui DADO DANIEL sa nu fiu pus in situatia sa mai dau o bere grasa(mare).
                          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                            Felicitari, D-le doctor, felicitari tituror, ma intreb, insa, cum ati reusit sa castigati finala, si daca i-ati recomandat d-lui Ilies un stomatolog bun! Am auzit ca ii lipesau vreo 20 de dinti si ma gandesc daca nu cumva atunci cand l-ati batut v-ati gandit la juramantul lui Hipocrate?

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                              Multumesc d-le BODEANU pentru felicitari.Referitor la d-nul ILIES IOAN,el s-a prezentat la concurs cu "DINTII"-zimtii lipsa,dar a reusit cu dibacie sa-si ascunda lipsurile.Nu a ras,nu a zimbit ,decat la final cand m-am"prins"de figura ,dar din pacate era prea tarziu.Daca afla si ceilalti competitori ca s-a prezentat la concurs cu o fata de paleta "MESTESUGITA "cu multa pricepere,s-ar putea sa conteste meciurile cu el si sa-l retrogradeze de pe locul 2 pe ultimul.Organizatorul nu a fost anuntat in timp util de acest lucru ,asa ca s-a validat clasamentul prezent.S-ar parea ca nu are destui bani pentru fatada,asa incat trebuie sa fim intelegatori cu el.Pe mine nu m-a deranjat daca avea unul lipsa sau ii avea pe toti lipsa,ca oricum nu prea stia sa joace cu fata buclucasa.Dar in final ,mi-a promis ca va face tot posibilul sa-si puna dinti zimtati din "portelan". .
                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                                Felicitari d-le Dan pt organizarea turneului din 05-06-10 .Vreau sa va zic ca desi a fost prima mea participare la un turneu,m-am simtit extraordinar,chiar daca am avut o victorie doar,ca sa nu zic 10 infrangeri destul de usturatoare :shh . Mi-a facut mare placere sa va cunosc pe dumneavoastra si pe toti participanti.M-am bucurat cand s-a luat decizia de a juca fiecare cu fiecare,pt ca in felul acesta am avut ocazia sa joc cu toti participanti,si astfel sa-mi dau seama cam pe ce treapta sa afla "profesionistul"din mine .Eu cred despre toti participanti ca sunt profesionisti adevarati,sau ca sa nu va ingamfati....amatori impatimiti.
                                Cat despre domnul doctor castigatorul turneului,pot zice ca a castigat pe merit primul loc; imi aduc aminte ca,cu d-lui am jucat primul meci,iar in setul 2 la un moment dat i-l canduceam cu 5-2 si cea mai mare suparare a mea a fost atunci cand s-a dus sa-si stearga ochelari de abur ... imediat dupa aceia mi-am dat seama ca mi-a fost justificata supararea .FELICITARI d-le doctor!!
                                FH:Tenergy 05
                                BLADE: Timo boll Spirit
                                BH: Tenergi 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                                  Da,asa este MIRCEA.Atunci cand adversarul are avantaj,este cum se spune pe val,ei imi aburesc ,se stopesc cu sudoarea muncii de la masa de joc,asa incat intrerup meciul si-i sterg(adica o "sterg" de la masa).Apoi revin cu forte proaspete,cu vederea de vultur si-mi domin adversarul,bineinteles la tenis,deoarece el ramane la masa cu privirea intetosata.
                                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: TURNEU B LA GURA HUMORULUI SAMBATA 5 IUNIE

                                    Postat în original de roman bogdan
                                    salutare dragi colegi, as vrea sa ma ajute cineva cu nr de tel a domnului constantinescu bogdan de la campulung moldovenesc. va multumesc
                                    de ce ai vrut nr lui BOGDAN,nu l-ai sunat pana acum si e curios

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X