Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Timișoara - Club 11, str. Pestalozzi - sala de tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Axl Young Vezi post
    O placere sa l vezi pe domnul Musa la lucru cu elevii, si ce i merge mana.......la anii lui, loc fain, prietenos, mese bune si sunt si jucatori buni pe aici.
    AXL YOUNG, daca iti plac asa de mult antrenamentele lui nea' Musa, te astept la 4 sedinte GRATUITE in compania maestrului !!!
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

    Comentariu


    • #27
      Caut partener de nivel mediu pentru antrenament de doua ori pe saptamana ,dupa ora 18 la club 11
      Daca doreste cineva de nivel avansat sa ma indrume , accept cu placere .Multumesc .

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Bogy Vezi post
        AXL YOUNG, daca iti plac asa de mult antrenamentele lui nea' Musa, te astept la 4 sedinte GRATUITE in compania maestrului !!!
        Bogy, mai e valabila oferta de mai sus? As fi si eu interesat de aceasta oferta mai ales ca acum e o placere sa mergi la voi la sala ptr ca ai ce sa inveti de la ceilalti jucatori care vin acolo! Long live nea' Musa!

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de elcordobes Vezi post
          Bogy, mai e valabila oferta de mai sus? As fi si eu interesat de aceasta oferta mai ales ca acum e o placere sa mergi la voi la sala ptr ca ai ce sa inveti de la ceilalti jucatori care vin acolo! Long live nea' Musa!
          A fost o oferta pentru anul 2011, dar treci pe la sala si gasim ceva avantajos si pentru tine.
          BLADE: Stiga Allround Classic
          FH: Stiga Almana Sound
          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

          Comentariu


          • #30
            Initiere & antrenamente la Club Timișoara 11 - prof. Sava Lazici.
            Sparing parteners: Gheorghe Marta & Cosmin Lazici.
            Informatii la tel: 0722.54.22.32.
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Bogy Vezi post
              A fost o oferta pentru anul 2011, dar treci pe la sala si gasim ceva avantajos si pentru tine.
              Bogy, imi doresc tare mult sa ma perfectionez: te rog frumos fa-mi un pachet si sa-i dam drumul la treaba! Garantez minim 2 luni de prezenta constanta la sala

              Comentariu


              • #32
                Noua "sectie" de tenis de masă CLUB 11. Va asteptam tot pe strada Pestalozzi, dar la parter.

                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	11.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	67,4 KB 
ID:	771632
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • #33
                  Foarte faina sala si eu joc tenis de ceva timp...se mai practica tenis la aceasta sala? Eu sunt din Dr.tr.Severin dar de la anul voi locui in Timișoara si chiar ma intereseaza un loc unde pot juca tenis..

                  Comentariu


                  • #34
                    Găsesc și eu partener astăzi după ora cinci . Sunt prin Timișoara și mă gîndeam să fac putina mișcară

                    Comentariu


                    • #35
                      5 septembrie

                      Comentariu


                      • #36
                        Buna ziua, as dori sa stiu daca domnul Musa mai are locuri pentru a ma antrena cu el, daca da, care ar fi tarifele?

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X