Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - VIVA SPORT CLUB

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: București - Betaco Club - Sala de Tenis de Masa

    In maxim 2-3 saptamani se va rezolva si problema incalzirii.
    www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
    Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

    Comentariu


    • #27
      Re: București, VIVA SPORT - tenis de masă

      Pentru ca pasiunea pentru sport ne aduce impreuna la VIVA Sport TT, asa cum v-am promis, sala de tenis de masă este acum incalzita si pregatita pentru sezonul rece. Va astept in continuare sa ne antrenam si sa ne intrecem in turnee, intr-o atmosfera primitoare, care va va face sa uitati de frigul de afara.

      Aduceti-va prietenii, avem ceai cald gratis pentru toti pe toata perioada iernii. Dar cel mai important, aduceti buna-dispozitie si entuziasmul pentru miscare, acestea fiind calea sigura spre succes in sport!

      Si pentru ca o veste buna nu vine niciodata singura, sala VIVA Sport TT are acum spatiu mai mare ( 45 m2 /masa si 40 m2/masa), asa ca veniti si cu prietenii prietenilor! Iarna aceasta tenis-ul de masa va deveni una din activitatile preferate pentru timpul petrecut cu prietenii.
      Nu uitati ca astept in continuare feedback si sugestii de la voi.
      www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
      Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

      Comentariu


      • #28
        Re: București, VIVA SPORT - tenis de masă

        Tibi daca o tii in ritmul asta o sa ai sala full tot timpul de dimineata pana seara. Iar ca feedback iti doresc din suflet sa nu te mai enervezi asa la serve ratate, tusuri si neturi
        --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
        --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

        Comentariu


        • #29
          Re: București, VIVA SPORT - tenis de masă

          daca mai facem cateva sedinte de tenis-terapie cred ca o sa ma vindec
          P.S. : sa ai gura aurita
          www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
          Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

          Comentariu


          • #30
            Salut.
            Am trecut in seara asta pe la club sa vad cum arata... e ok.
            Problema este ca nu stiu cu cine sa joc, nu am partener.
            Nivelul meu este mediu... zic eu... de amator. Pana acum am mai jucat cam 2 ore la 2-3 saptamani, dar m-ar interesa sa fac asta macar o data pe saptamana, poate chiar mai des.
            Am vazut ca este un concurs sambata 15 ianuarie... ce trebuie facut pentru inscriere?

            Comentariu


            • #31
              inscriere turneu

              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...1292#post71292

              sau telefonic la 0722257558 (horia tanase)
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de paul_s Vezi post
                Salut.
                Am trecut in seara asta pe la club sa vad cum arata... e ok.
                Problema este ca nu stiu cu cine sa joc, nu am partener.
                Nivelul meu este mediu... zic eu... de amator. Pana acum am mai jucat cam 2 ore la 2-3 saptamani, dar m-ar interesa sa fac asta macar o data pe saptamana, poate chiar mai des.
                Salut!
                Cand vrei sa joci la ViVa si n-ai cu cine, suna-ma si vin eu!
                0724 33 33 22
                Joc oricand cu oricine.
                Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
                paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
                nivel: petarda spre pocnitoare

                Comentariu


                • #33
                  Serban, am sunat la numarul dat de tine pe la 18.30-19 de doua ori si nu raspundea nimeni...
                  Totusi am plecat la vanatoare pe acolo si am jucat vreo 1,5 ore cu niste baieti cam la acelasi nivel cu mine, a fost OK.
                  M-am inscris si la turneu... trebuie sa fie si unii care sa iasa dupa grupe...

                  Comentariu


                  • #34
                    Hi all. I am from Ukraine. I want to play table-tennis with someone in Bucharest on Saturday or Sunday.
                    icq: 222-792-849
                    email: kasha(at)bigmir.net

                    Comentariu


                    • #35
                      Hi kasha!
                      I'm available Saturday between 18-22 and Sunday 16-22.
                      Just let me know: 0724.33.33.22
                      Joc oricand cu oricine.
                      Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
                      paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
                      nivel: petarda spre pocnitoare

                      Comentariu


                      • #36
                        Could we talk in skype or in icq?

                        Comentariu


                        • #37
                          Clubul Viva Sport te asteapta sa iti petreci timpul cu prietenii la un tenis de masă, sa va relaxati pe tusa sau sa savurati impreuna ceaiurile oferite GRATIS de catre nea VIVA, intr-o atmosfera deschisa si prietenoasa in fiecare zi. In acest moment clubul dispune de 10 mese omologate ITTF ( 5 x Donic si 5 x Sponeta ), magazin de echipamente de tenis de masă ( Yasaka, Butterfly, Donic si Nitaku ) care va ofera si asistenta in alegerea echipamentelor care vi se potrivesc cel mai bine si asamblarea acestora, robot de antrenament, spatiu mare de joc ( 40 m2/masa ), lumina excelenta ( 1000 lux ), internet wireless FREE, TV, Bar si nu in ultimul rand personal mereu aproape de tine.
                          Va asteptam pe toti, si incercam sa va oferim si alte alternative de a va petrece timpul la VIVA SPORT: pentru cei curiosi si dornici de ceva nou, exista posibilitatea de a juca headis; iar pentru cei pasionati, care vor sa isi perfectioneze stilul de joc, va oferim robot-ul antrenament si cursuri de tenis cu antrenorii nostrii.
                          Ultima editare de VivaSportShop; 07.mai.2011, 11:37.
                          www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                          Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                          Comentariu


                          • #38
                            Saptmana trecuta au pus pe jos pardoseala moale, gerflor sau ceva similar. Imi pare ca mingea sare altfel, mai bine. Acum avem acces si la vestiar, lumina e buna, daca ar acoperi si caloriferele albe ar fi perfect
                            Mie imi place ca sala s-a imbunatatit constant, de la inceput, cand aveau doar 4-5 mese Active pana acum cand au 10 mese ittf, pardoseala profesionala, lumina, vestiar, etc.
                            GJ!
                            ps: incaltamintea curata este obligatorie.
                            TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                            Comentariu


                            • #39
                              Good news, bravo Viva Sport.
                              Nu uitati ca au si materiale pentru vanzare, cei ce cauta solutii noi pot sa rascoleasca stocurile lor.
                              TsE

                              Comentariu


                              • #40
                                Conditiile de joc si de asteptare s-au imbunatatit, vestiarele si ambianta placuta din receptia salii sunt argumente forte.
                                Vom testa toate facilitatile la turneul AmaTuR de saptamana viitoare, pe care il astept cu nerabdare.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Ne bucuram de feedback-ul pozitiv si va asteptam in continuare cu pareri si sugestii, asa putem sa stim mai bine ce va doriti si ce imbunatiri sa aducem in viitor. Vrem sa creem o atmosfera calda si pozitiva impreuna cu voi, prin practicarea sportului preferat. Va stam la dispozitie pentru orice intrebari si va asteptam la magazinul de echipamente cu noutati!
                                  P.S. : Sambata 28.05.2011 va asteptam la "Cupa Viva Sport Amatur OPEN + AMATORI" .
                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Au disparut si caloriferele albe! Bravo baieti!
                                    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Sala se prezinta cu un nou Look- podea acoperita cu linoleum rosu, de ala' bun,
                                      - 11 mese, toate ITTF, una nou-nouta Donic
                                      - o noua receptie, shop,
                                      - vestiare, dus
                                      Au scos caloriferele albe.
                                      Trebuie sa aveti incaltaminte pentru sala.
                                      Am vizitat si sala de sus, de fitness-forta. Pentru pasionatii de tenis de masă casatoriti, vesti bune: doamna la eliptica si voi la tenis.
                                      TsE

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        sala video


                                        POZE VESTIAR :
                                        Ultima editare de VivaShop; 21.iun.2011, 18:08.
                                        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                        http://www.VivaSportShop.ro

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Sambata ce tocmai a trecut(2 iulie 2011), Viva Sport a implinit un anisor
                                          "aproape de voi".Ca la orice aniversare am sarbatorit in stil TT cu suc
                                          prajituri si....turneu "Viva Sport". Totul a fost organizat cu scopul de a
                                          petrece o zi de vara impreuna cu "cei aproape de noi".Am fost onorati de
                                          participarea In cadrul acestui turneu a abonatilor clubului, a
                                          castigatorilor turneelor Viva Sport si a prietenilor care conform devizei
                                          Viva Sport, au fost mereu "aproape de noi" .
                                          Cei 39 de participanti au fost impartiti in 4 grupe din care primii patru
                                          s-au calificat in eliminatoriul pentru avansati iar restul participantiilor
                                          au fost repartizati intr-un eliminatoriu paralel pentru incepatori. Asta
                                          deoarece nu am vrut ca unii dintre entuziastii acestui sport sa-si piarda
                                          speranta ca pot castiga, prelungind astfel distractia pentru ca toata
                                          lumea sa fie fericita.

                                          In randurile urmatoare puteti vedea participantii la concurs cat si rezultatele finale:


                                          01.Bodeanu Mihai
                                          02.Lungu Cosmin
                                          03.Nacu Daniel
                                          04.Stefacnescu Marian
                                          05.Margean Valentin
                                          06.Rusu Catalin
                                          07.Georgescu Costin
                                          08.Ilioiu Bogdan
                                          09.Dumitru Gheorghe
                                          10.Sarbu Alexandru
                                          11.Orha Ionela
                                          12.Niculae Dan
                                          13.Niculae Dan jr.
                                          14.Raportaru Viorel
                                          15.Tanase Tiberiu
                                          16.Maciuca Andreea
                                          17.Berzan Alexandru
                                          18.Buf Raducu
                                          19.Boaca Valentin
                                          20.Ciobanu Alex
                                          21.Teodor Cristian
                                          22.Fodoran Cosmin
                                          23.Fodoran Vasile
                                          24.Serban Bogdan
                                          25.Vasilica Adrian
                                          26.Tiosea Niculae
                                          27.Tiosea Roxana
                                          28.Tiosea Oana
                                          29.Panea Ovidiu
                                          30.Tanase Horia
                                          31.Voiculescu Alex
                                          32.Emil Tudor
                                          33.Cristescu Cristian
                                          34.Durdun Gheorghe
                                          35.Iftimciuc Gheorghe
                                          36.Fratila Tiberiu
                                          37.Margean Valentin
                                          38.Lucaciu Catalin
                                          39.Grigore Adina



                                          Clasament avansati:
                                          1.Ciobanu Alex
                                          2.Durdun Gheorghe
                                          3.Ilie Alexandru

                                          Clasament amatori :
                                          1.Sarbu Alex
                                          2.Tanase Horia
                                          3.Niculae Dan
                                          www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                                          Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            NOUTATI LA VIVA SPORT CLUB
                                            PROGRAMUL : Luni-Joi intre orele 10.00 – 23.00 si Vineri-Duminica 09.00-01.00

                                            DOTARI: Sala dispune de 11 mese de tenis cu o luminozitate excelenta ( 6 x Donic Waldner Classic 25, 5 x Sponeta ChampionLine) un robot de antrenament Robo-Pong 2050, internet wireless si bar
                                            ANTRENAMENTE: antrenor si partener – Ilie Alexandru , Maciuca Andreea asistati de RoboPong 2050 ( robot de antrenament );
                                            tarife antrenamente
                                            ABONAMENT ANTRENAMENT GRUPA (min 2 persoane maxim 4 )
                                            -12 sedinte = 300RON (6 saptamani)
                                            -8 sedinte = 240RON (4 saptamani)
                                            ABONAMENT ANTRENAMENT INDIVIDUAL
                                            -12 sedinte =600 RON (6 saptamani)
                                            -8 sedinte =440RON (4 saptamani)
                                            1 sedinta individual = 65 RON
                                            1 sedinta grupa = 35 RON
                                            nota: o sedinta - 1h 30min ; masa, mingii si robot de antrenament incluse in pret.
                                            Poti sa iti demonstrezi calitatile sportive in cadrul competitiilor organizate de clubul nostru impreuna cu diferiti parteneri!

                                            La Magazinul de Tenis de Masa puteti achizitiona echipamente de tenis de masă (lemne, fete,mingii, solutii de lipit, solutii de curatat, incaltaminte, imbracaminte).Sau pe saitul nostru c
                                            Producatori: Donic, Butterfly, Yasaka.
                                            Deasemenea va putem oferi si consultanta in alcatuirea unei palete cat mai potrivite stilului dumneavoastra de joc.


                                            www.vivasportshop.ro
                                            Ultima editare de VivaShop; 19.ian.2012, 17:45.
                                            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                            http://www.VivaSportShop.ro

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              recomand VIVA cu cea mai mare placere, acolo chiar simti pasiunea pentru TT, preturile sunt incredibil de mici si conditiile sunt perfecte
                                              merita sa incercati
                                              chiar ca e "aproape de noi"
                                              la cati mai multi ani de activitate
                                              FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                                              www.vivasportshop.ro

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de alecsutzu35 Vezi post
                                                recomand VIVA cu cea mai mare placere, acolo chiar simti pasiunea pentru TT, preturile sunt incredibil de mici si conditiile sunt perfecte
                                                merita sa incercati
                                                chiar ca e "aproape de noi"
                                                la cati mai multi ani de activitate
                                                Subscriu la cele spuse de alecsutzu :d
                                                Si as mai adauga posibilitatea unica in Romania pentru un magazin ce comercializeaza materiale pofesionale de a proba fetele si lemnele pe care vrei sa le cumperi,sau alternative ale lor
                                                Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                                FH: Tenergy 05
                                                BH: Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  PROGRAM de SARBATORI
                                                  24 Decembrie - Program 09:30 - 19:00
                                                  25 DecembrieINCHIS
                                                  26 Decembrie Program 10.00- 23.00
                                                  27,28,29,30 Decembrie - Program Normal de Functionare
                                                  31 Decembrie - Program 09:30 - 19.00
                                                  1 Ianuarie 2012 - INCHIS
                                                  2 Ianuarie 2012 - Program 10.00- 23.00
                                                  Din 3 Ianuarie 2012 - Program Normal de Functionare
                                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Din imagini arata super sala!!! O vom testa la primul turneu pe care il veti gazdui!!!
                                                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                                    FH - Xiom Sigma II Pro
                                                    BH- Xiom Sigma II Pro

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X