Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Urmatorul turneu A se va tine la CLUJ!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Urmatorul turneu A se va tine la CLUJ!!!

    Am vorbit cu Rasvan Crisan si am ramas intelesi datorita faptului ca Adrian este in China sa mutam concursul de la Bistrița in toamna in locul lui dupa cate am inteles cei din Cluj ar avea promisiuni pentru spatiu de organizare a unui turneu A, deci ii astept cu detalii.

  • #2
    turneu A-adjud

    tin sa te anunt filo ca la noi e posibil 100% sa facem turneu A in toamna........dupa cel de la Bistrița(sau inainte,ca am inteles ca e conditionat de Adrian Crisan) ...ok?
    TB ALC/05FX

    Comentariu


    • #3
      Putin cate putin pare sa se concretizeze posibilitatea de a face turneul A la Cluj in data de 29 iulie. Pana in acest moment avem certitudinea pentru 6 mese BUNE. Acum purtam discutiile pentru obtinerea unui spatiu de joc si speram sa rezolvam toate problemele incat sa va putem confirma din timp. Asa ca lustruiti-va "armele" si fiti pregatiti ...
      Butterfly Grubba Carbon-AN All+
      FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

      Comentariu


      • #4
        turneu A

        fratiilor tin sa va anuntam ca in 29 iulie se tine in Cluj turneu A cu sala vedem mai vorbim.Asteptam sa vina cit mai multi amatour.

        Comentariu


        • #5
          foarte bine, vin si eu

          Comentariu


          • #6
            I'll be there me to

            Comentariu


            • #7
              turneu A de la Cluj

              in 29 iulie la sala sporturilor de la ora 9-18 se va tine sigur turneu A de tenis de masă Amatour.Persoanele de contact sint Paul la nr. tel.0721-012229 si Ciprian daca se intoarce de la mare la nr.tel.0740-665821.
              VA ASTEPTAM PE TOTI CARE PRACTICA ACEST SPORT.CEL MAI BUN SA CISTIGA.

              Comentariu


              • #8
                E meserias acolo!!! E ft mare sala......si daca avem mese bune o sa fie super.
                Blade: Butterfly Schlager Carbon
                FH:TENERGY 05
                BH:TENERGY 05

                Comentariu


                • #9
                  In sala mare se va tine turneul, sau in sala de tenis de masă unde se fac si antrenamente?

                  Pentru ca daca se tine in sala mare,acolo se pot pune mai multe mese de 6, deci implicit un numar mai mare de participanti si/sau un timp mai mic de desfasurare al turneului

                  Comentariu


                  • #10
                    In sala mare se tine unde, intr-adevar, s-ar putea pune mai mult de 6 mese, dar noi avem aprobare doar pentru acestea. Daca vom reusi intre timp sa mai facem rost de altele, atunci vor fi mai mult de 6.

                    Ceea ce as dori sa aflu de la cei ce vin de la o distanta mai mare este daca intentioneaza cineva sa ramana peste noapte in Cluj. In caz ca da, va trebui sa ne interesam de posibilitati de cazare...
                    Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                    FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                    Comentariu


                    • #11
                      cred ca o sa venim cativa si din Miercurea-ciuc

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de bilutza
                        In sala mare se tine unde, intr-adevar, s-ar putea pune mai mult de 6 mese, dar noi avem aprobare doar pentru acestea. Daca vom reusi intre timp sa mai facem rost de altele, atunci vor fi mai mult de 6.
                        Ceea ce as dori sa aflu de la cei ce vin de la o distanta mai mare este daca intentioneaza cineva sa ramana peste noapte in Cluj. In caz ca da, va trebui sa ne interesam de posibilitati de cazare...
                        N-ar fi rau sa ne prezentati ceva oferte de cazare. Eu am gasit pe net o pensiune in zona de vile Andrei Mureșanu, se numeste Bethlen Kata parca. Daca ati putea sa aruncati un ochi pe acolo sa vedeti cum se pot face rezervari si cat costa niste camere...ar fi perfect. Plus, alte pensiuni, vile, hoteluri, moteluri de care ati mai auzit si voi (cei din Cluj bineinteles ) si care practica niste tarife rezonabile.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de elefantel_roz
                          N-ar fi rau sa ne prezentati ceva oferte de cazare...
                          OK, zilele astea o sa ma plimb un pic sa vad pe unde se poate sta peste noapte si la ce scoruri. Pana una alta, gasiti in attach. localizarea salii in Google Earth sau puteti folosi harta digitala de aici: http://www.cluj4all.com/.
                          De la gara se ajunge cel mai comod cu tramvaiul (101 sau 102) si se coboara la a treia statie (Sala Sporturilor) sau cu taxi (aprox. 6-8 RON). Atentie la tzeparii care stau fix in fața intrarii in gara! Recomand sa mergeti cu una din firmele: Diesel Taxi, Pritax, Nova Taxi, Terra Fan, Diesel Rapid. Noi vom incerca oricum sa va asteptam la gara pe cei care veniti cu trenul.
                          Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                          FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                          Comentariu


                          • #14
                            Cred ca voi merge si eu la turneu
                            Lemn : Donic Crisan Titanium
                            FH : Donic Sonex JP : rosu
                            BH : Donic Sonex : negru
                            www.versuri-muzica.tk

                            Comentariu


                            • #15
                              E cineva din București care merge ?
                              As vrea sa stiu si eu , sau daca e cineva care ar vrea sa mearga...
                              Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                              Fete de palete tenis de masa
                              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                              Comentariu


                              • #16
                                Buna intrebare...eu as vrea sa merg.....

                                Comentariu


                                • #17
                                  Nu cred ca pot rata asa un eveniment important.
                                  Cine cauta un partener cu care vrea sa joace ,eventual si o zi,doua dupa concurs sa ma contacteze.
                                  Clujul este un oras minunat si sper sa gasesc pe cineva care sa-mi arate imprejurimile.

                                  tel.0726736064
                                  katyacsinia(at)gmail.com
                                  ID Yahoo Messenger:katyacsinia
                                  Mizutani SZLC
                                  Dignics 05

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    No bine, pai vin si eu daca mai este loc ...
                                    Florin Apian, Bistrița
                                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      cluj

                                      in paralel cu concursul de turneu A baieti se va tine si un turneu de fete.sa speram sa fie citi mai multe domnisoare sau doamne care practica acest sport de masa.asteptam cit mai multi jucatori sau jucatoare sa vie la cluj-napoca la sala sporturilor.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        pentru katyacsinia:

                                        Fii linistit, nu te vom lasa sa somezi aici la Cluj !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          table-tennis

                                          sunt nou aici asa ca am ceva nedumeriri...ce inseamna un turneu A?se adreseaza jucatorilor avansati,super-avansati sau cum e?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            sau vine de la amator....

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: table-tennis

                                              Postat în original de iceman86
                                              sunt nou aici asa ca am ceva nedumeriri...ce inseamna un turneu A?se adreseaza jucatorilor avansati,super-avansati sau cum e?
                                              Circuitul AMATouR este circuitul dezvoltat de `forumisti` si se adreseaza amatorilor indiferent de valoare. Turneu A inseamna turneu national iar turneu B este turneu local. Oricine are dreptul sa participe la oricare dintre aceste turnee.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                atunci as vrea sa particip si eu.Are loc la sala sporturilor,dar la ce ora incepe concursul?unde se fac inscrierile si ce taxa se percepe?
                                                Multumesc

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Cred ca va fi adevarat spectacol la cluj .
                                                  De-abia astept sa ne intalnim
                                                  Lemn: Butterfly Schlager Carbon OFF+
                                                  FH: Butterfly Sriver FX 2.1
                                                  BH: Butterfly Sriver FX 2.1

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X