Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

DOMNUL VALENTIN....O RUGAMINTE!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • DOMNUL VALENTIN....O RUGAMINTE!

    ...APRECIEZ MULT CE SE DISCUTA PE FORUM
    POATE MA AJUTATI INTR-O PROBLEMA...
    DORESC SA CUNOSC CAT MAI MULTE DETALII DESPRE MAREA JUCATOARE DE TENIS DE MASA,OTILIA BADESCU.
    PE SITEUL FRTM NU EXISTA NICI O INFORMATIE IN CEEA CE PRIVESTE ACEASTA JUCATOARE..
    O CUNOASTE CINEVA PERSONAL?
    POATE REUSITI UN INTERVIU CU EA PE FORUMUL DUMNEAVOASTRA.
    ASTEPT RASPUNS

  • #2
    Nu promit, dar am sa incerc sa public un articol despre Otilia Badescu

    Comentariu


    • #3
      a fost o jucatoare exceptionala,dar este la apus de cariera asa ca nu vad de ce ar mai aparea articole despre ea in acest moment

      Comentariu


      • #4
        Pai sa-i dam uitarii, atunci, si pe Eminescu, marii conducatori gen Mihai Viteazul, Stefan Cel Mare, sau ca sa nu zici ca e o comparatie nelalocul ei, Nadia Comaneci, Gica Hagi, si altii...
        Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
        FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
        BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

        Comentariu


        • #5
          da, pai as vrea ceva articole cu mutu, zicu, gigi becali, mm stoica, cristi borcea, etc, acum cat mai sunt in forma. dupa aia vedem noi ca o sa fie la apus de cariera...ma bucur de asemenea ca nu mai apar articole cu ivan patzaichin, nadia comaneci, ilie nastase, ion tiriac, ca astia sunt chiar terminati, ce dracu...mai sunt cativa nebuni care mai scriu despre ei dar o sa dispara si astia in curand, cat o sa mai traiasca, nu?

          propun de asemenea sa se faca articole doar despre sportivii cu varste cuprinse intre 18 si 30 de ani.

          Comentariu


          • #6
            Master asta e din `gasca` cu aia doi de ne virusara forumul cu tampenii cu ceva timp in urma, a se citi `gasca federala`.
            Sa traiasca la multi ani!!!!

            Comentariu


            • #7
              mai baieti...
              otilia badescu a fost cea mai mare jucatoare de tenis ...
              rezultatele ei nu pot fi contestate de nimeni..voi ati inteles cu totul altceva..eu vroiam sa zic doar ca nu are de ce sa fie acum pe prima pagina in prosport din moment ce s-a retras din activitate....despre ilie nastase .ion tiriac,nadia si hagi se mai scrie inca doar pentru ca sunt implicati in unele activiati(organizari de turnee,concursuri,antrenor.)...
              despre lavinia milosevici sau gabriela szabo voi ati mai vazut vreun articol???????
              apropo,
              voi l-ati vazut pe eminescu pe prima pagina in libertatea?
              bye

              Comentariu


              • #8
                Domnule Master , imi pare rau ca iti spun ,dar esti tare in urma cu informatiile /////
                OTILIA BADESCU ( am scris cu litere mari pentru ce este cea mai mare jucatoare de tenis de masă din Romania in activitate /// ) s-a transferat din Spania in Germania la echipa TTC TROISDORF din 1. Bundesliga ////
                Si ca sa mai stii OTILIA BADESCU VA FI JUCATOAREA NR. 1 in aceasta echipa din care mai fac parte doar.... citeva chinezoaice ///
                Domnule Master incerca sa memorezi aceasta informatie si ( in gind ) sa o repeti de mai multe ori ////
                Pentru a vedea cu ochii tai acest adevar consulta www.tischtennis.de
                Nu cred ca este foarte complicat ....

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de master
                  mai baieti...
                  otilia badescu a fost cea mai mare jucatoare de tenis ...
                  rezultatele ei nu pot fi contestate de nimeni..voi ati inteles cu totul altceva..eu vroiam sa zic doar ca nu are de ce sa fie acum pe prima pagina in prosport din moment ce s-a retras din activitate....despre ilie nastase .ion tiriac,nadia si hagi se mai scrie inca doar pentru ca sunt implicati in unele activiati(organizari de turnee,concursuri,antrenor.)...
                  despre lavinia milosevici sau gabriela szabo voi ati mai vazut vreun articol???????
                  apropo,
                  voi l-ati vazut pe eminescu pe prima pagina in libertatea?
                  bye
                  nu ai scris ca te deranjeaza sa apara pe prima pagina in Libertatea, ziar pe care personal il detest, ai scris: "este la apus de cariera asa ca nu vad de ce ar mai aparea articole despre ea in acest moment".

                  este o diferenta...cu atat mai mult ca nu ca nu s-a retras din activitate ci in curand va juca in prima liga din germania...alti meseriasi de pe aici au jucat in ligi inferioare in germania si faceau tot felul de scheme, cu injuraturi si altele la adresa jucatorilor mediocri care isi deschid sali de tenis pt amatori...

                  Comentariu


                  • #10
                    Master, ai putea sa-mi spui de ce ai mai putea aparea tu pe acest topic in acest moment ? ... Ai ceva de spus, sau vrei sa spui ceva ? ca e o diferenta...

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X