Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

    Salut tuturor,
    Cautand diverse materiale pe net am descoperit cu mare bucurie ca fostul Director Executiv al Asociatiei Tenisului de Masa din USA a fost un conational al nostru - GHEORGHE TEODOR cunoscut drept "DORU" !!
    Deci poporul nostru da si valori !!
    In aceasta idee va recomand o carte foarte buna " Tactici de tenis de masă" unde gasim si sfaturi si tip-uri ale compatriotului nostru, care este un best seller in USA.
    Carte este la pachet cu alte 2 carti foarte bune si concise :
    "Cum sa fii un atlet de top" si "Nutritia sportiva-Ce trebuie sa stim pentru succes"
    Comanda se face extrem de simplu , costa doar 27 USD (mai putin decat o paleta buna !) .
    Puteti plati on-line cu card sau prin Pay-Pal si aveti acces imediat la carte !
    Puteti comanda cartea pe acest link : http://51237atex7qifpkauhl1s0vl1p.hop.clickbank.net/

  • #2
    Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

    Salut!Tu ai cumparat-o?In cat timp ti-a sosit?

    Comentariu


    • #3
      Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

      Salut
      Scuze.
      Am fost plecat si nu am mai citit forumul
      Cartea dupa ce o achiti pe link-ul care ti l-am dat o vei avea instantaneu on-line.
      E foarte interesanta, si cred una din cele mai practice.
      Sincer pana la cartea asta nu stiam ca am avut un compatriot atat de sus in ierarhia tenisului de masa in USA.
      Si pe langa asta dupa cum ai vazut de fapt mai primesti si 2 carti, care sincer fac toti banii.
      Mai ales cea cu nutritia,
      Nu ai cum sa te incurci cand faci comanda, urmezi exact pasii de acolo.
      Iti mai dau din nou linkul :
      http://51237atex7qifpkauhl1s0vl1p.hop.clickbank.net/
      Daca te incurci sa imi scrii.
      Acum am vazut la profilul tau ca esti antrenor !!
      Eu am luat-o ca amator, dar pentru tine este ...super !
      Ai sa vezi !!!

      Comentariu


      • #4
        Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

        Miroase a reclama ieftina !!!!
        Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
        LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
        LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

        Comentariu


        • #5
          Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

          Postat în original de GigiC
          Salut!Tu ai cumparat-o?In cat timp ti-a sosit?
          Dupa achitare in cat timp il primesti ?

          Comentariu


          • #6
            Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

            Dupa achitare cartile fiind de tipul e-books adica online le vei primi instantaneu .
            Pentru mai multe detalii si alte discutii va stau la dispozitie pe mail : doruignat(at)gmail.com
            Cu stima

            Comentariu


            • #7
              Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

              Postat în original de doruignat
              Dupa achitare cartile fiind de tipul e-books adica online le vei primi instantaneu .
              Pentru mai multe detalii si alte discutii va stau la dispozitie pe mail : doruignat(at)gmail.com
              Cu stima
              Daca tot sunt in format electronic.... nu sunteti amabil sa le impartasiti cu noi?

              Comentariu


              • #8
                Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

                Pentru 27 $ le impartaseste cu oricine.........
                Primorac Carbon
                FH Dignics 09C
                BH JOOLA MAXX

                Comentariu


                • #9
                  Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

                  Bine punctat tycutz
                  Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
                  LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
                  LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

                    sa nu uitam totusi ca SUA nu prea are treaba cu tenisul de masa... si ca este reclama, probabil cel care a deschis threadul primeste ceva pentru fiecare click sau client... dar asta nu inseamna ca nu ar putea fi buna cartea
                    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

                      Postat în original de Ashes
                      sa nu uitam totusi ca SUA nu prea are treaba cu tenisul de masa... si ca este reclama, probabil cel care a deschis threadul primeste ceva pentru fiecare click sau client... dar asta nu inseamna ca nu ar putea fi buna cartea
                      Salut! nu cred ca se preteaza marele Doru la asaceva..........nu cred ca are nevoie ,mai ales in lumea tenisului de masa romanesc,a fost,este si va fi destul de cunoscut ca sa nu mai aiba nevoie de reclama pe acest site sau,pe orice site de tenis de masă.Sa nu uitam ca Dorulete a fost primul secretar general al federatiei romane de resort ales democrat dupa revolutie.......a avut un singur vot impotriva si acela cred ca banuiti al cui a fost.. al contracandidatului(Enache)si in "92 ramaseseram si fata antrenor federal(Lazarescu isi daduse demisia )si a trebuit sa se inhame si la aceasta functie,lucru deloc usor mai ales imediat dupa revolutie cind toti eram "democrati".Asa ca,daca aveti minim de respect pt. tenisul de masa romanesc si pt. cei care au facut ceva pt. el de-a lungul timpului,nu va mai luati de acest om care a fost respectat de toata lumea din toate punctele de vedere....O zi buna si BAFTA la tenis de masă.....

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

                        Stimati colegi de forum si iubitori ai tenisului de masa.
                        Cateva precizari.
                        In general ma ocup de internet marketing .
                        Promovand softuri si alte e-produse am gasit si aceasta carte, de fapt un set de carti foarte interesant si fiind un iubitor amator al tenisului de masa am postat aceasta carte.
                        Da , am si un castig vanzand aceasta carte.
                        Pe de alta parte jucand saptamanal cu fiul meu de 16 ani si incercand sa ii induc o pasiune pentru acest sport ( in defavoarea orelor pe calculator ) am descoperit si interviul cu GHEORGHE TEODOR nestiind pana la acea data ca am avut o astfel de valoare in tenisul de masa, ajungand prin propria experienta si meritele deosebite sa fie in conducerea tenisului de masa din SUA.
                        Asta in situatia in care la TV sunt promovati numai fotbalisti care in randul tinerilor conduce catre o interpretare exclusiv mercantila a sportului .
                        Coincidenta face sa am acelasi prenume
                        Mentionez ca am avut succes cu aceasta carte facand vanzari unor cumparatori italieni si catorva pasionati din Ungaria.
                        Pentru cei care doresc le pot trimite pe mail gratuit tot in format electronic manualul oficial de pregatire fizica al infanteriei marine americane, bineinteles pentru cei ce pot citi in engleza.
                        Daca doriti va rog sa imi trimiteti un mail : doruignat(at)gmail.com

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Carte foarte interesanta + interviu GHEORGHE TEODOR

                          Resctific , este forba de ghidul de pragatire fizica al NAVY SEALS si nu al MARINES.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de doruignat Vezi post
                            Care e legatura dintre Gheorghe Teodor si Brendan Middleton, care, dupa vizita la link-ul de mai sus, declara ca el e autorul cartii ???

                            Comentariu


                            • #15
                              Mesajul era un fel de spam, doruignat primind o anumita suma de bani pentru fiecare cumparator care foloseste linkul lui... probabil. Dar ca sa raspund si on topic "It's Packed With Expert Tips and Advice from Coach Teodor Gheorghe". Reclama ieftina
                              ps: nu am nimic impotriva cartii in sine
                              TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                              Comentariu


                              • #16
                                Eu as cumpara cartea dar in Australia tipul care se da autor e un anonim absolut in materie de tenis de masă. I-am scris dar nu s-a sinchisit sa raspunda.
                                Mai astept si mai caut.

                                Comentariu


                                • #17
                                  o stire din care citez: Team USA coach Teodor “Doru” Gheorghe

                                  http://www.teamusa.org/News/2015/Sep...e-Olympic-Team

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X