Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta Completa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta Completa

    Salutare..m-am apucat recent de tenis de masă si as vrea sa va cer o parere..ce paleta as putea sa-mi cumpar...vreau sa ma duc la un club..sa invat mai multe
    Mersi anticipat
    Blade:Rambo LB-1002
    FH:Rambo T.T Racket
    BH:Rambo 2008-C

  • #2
    Re: Paleta Completa

    Contacteaza pe ValiGTI sau pe tibi aici pe forum si vei primi indrumari si propuneri pentru palete de inceput foarte bune.
    Despre cluburi - in Câmpulung activeaza clubul Pristavu si am gasit adresa urmatoare pe situl FRTM: Câmpulung Muscel, Str. Negru Voda, Nr. 111, Bl. , Ap.
    Judetul Argeș.
    Succes!
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Re: Paleta Completa

      Mersi de sfat..Deocamdata mi-am luat o paleta Rambo Domination...pe care am dat 20 de lei...bugetul fiind cam "slabut"...o sa mai pun ceva deoparte..sa vad poate imi iau ceva mai bun
      Blade:Rambo LB-1002
      FH:Rambo T.T Racket
      BH:Rambo 2008-C

      Comentariu


      • #4
        Re: Paleta Completa

        Ai aruncat cu banii, ma rog 20 lei = o minge buna care sa presupunem ca ai calcat pe ea
        Uite aici o paleta care merita cei 40 lei, am una asemanatoare si vreau sa spun ca fata de ce am achizitionat acum (in semnatura) diferenta e chiar mica.
        Ps. Eu la 12 ani (cati ai tu acum) aveam o paleta facuta cu fete din linoleum, deee alte vremuri.
        Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
        LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
        LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

        Comentariu


        • #5
          Re: Paleta Completa

          Mersi de sfat
          Blade:Rambo LB-1002
          FH:Rambo T.T Racket
          BH:Rambo 2008-C

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X