Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU TIP A LA MIERCUREA-CIUC IN OCTOMBRIE!!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU TIP A LA MIERCUREA-CIUC IN OCTOMBRIE!!!!

    ]LE INVIT PE ACASTA CALE PE TOTI JUCATORII AMATORI DE PING-PONG LA UN TURNEU INDIVIDUAL DE TIP A LA MIERCUREA-CIUC PE SFARSITUL LUI OCTOMBRIE!

    Detalii in cateva zile!

  • #2
    Mai e deja un turneu A pe echipe.... cred ca ar fi cam aglomerat sa se tine doua turnee A in aceeasi luna

    Comentariu


    • #3
      Fain!
      Stie cineva cum e drumul pe sosea de la Reghin (sau Sighișoara) la Miercurea Ciuc?
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Re: TURNEU TIP A LA MIERCUREA-CIUC IN OCTOMBRIE!!!!

        Postat în original de Wolf
        ]LE INVIT PE ACASTA CALE PE TOTI JUCATORII AMATORI DE PING-PONG LA UN TURNEU INDIVIDUAL DE TIP A LA MIERCUREA-CIUC PE SFARSITUL LUI OCTOMBRIE!
        Detalii in cateva zile!
        Daca doresti sa faci un turneu la sfarsitul lui octombrie trebuia sa ma anunti si pe mine din timp, mai ales ca am programat turneul pe echipe in aceeasi perioada. O sa vedem care dintre ele o sa-l mutam pe noiembrie, daca voi nu puteti sub nici o forma, atunci e un pic de bai dar suna-ma te rog 0723605965 sa vedem cum ne descurcam.

        Comentariu


        • #5
          Da , am inceput cu stangul nu am vazut ca mai e un turneu in octombrie deci propun sa-l facem in prima parte a lunii noiembrie, filo sant online pe yahoo aproape non stop dar te sun maine si vorbim.

          Comentariu


          • #6
            [quote="FlorinBN"]Fain!
            Stie cineva cum e drumul pe sosea de la Reghin (sau Sighișoara) la Miercurea Ciuc?[/quote

            Da din Bistrița poti sa vii spre Reghin dar si spre Sovata nu tre sa mergi pana la Sighișoara, drumul e super nou!

            Comentariu


            • #7
              Am fost eu de la Sighișoara la Miercurea Ciuc si e ingust si neliniat dar e bun in rest.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de FlorinBN
                Fain!
                Stie cineva cum e drumul pe sosea de la Reghin (sau Sighișoara) la Miercurea Ciuc?
                De la Reghin la Toplita in vara era groaznic, nu stiu daca s-a mai reparat ceva. Pentru bistriteni cea mai buna ruta este Bistrița, Reghin, Tirgu-Mureș
                Sovata, Odorheiu Secuiesc, M-Ciuc. Drumul este super, merita cei 28 km in plus fata de cel pe valea Mureșului. Sper sa fie adevarat ce spune Wolf, eu sunt din oras dar inca n-am auzit de asa ceva. Vreau sa va anunt ca veti avea parte de o mare surpriza cind veti vedea in ce sala faina jucam, patru mese ANDRO COMPETITION super,la fel podeaua si iluminatul! Si toate acestea numai datorita patronului de la AMIGO COM care e mort dupa tenis de masă. Sper ca Wolf se gindeste la sala cu pricina caci alt loc corespunzator pentru un astfel de turneu nu exista in oras.
                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                Comentariu


                • #9
                  Da este vorba de sala cu pricina, Laky esti curios cine sant sau stii !?
                  Da ai jucat bine duminica stiu ai luat locul1! Felicitari

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Wolf
                    Da este vorba de sala cu pricina, Laky esti curios cine sant sau stii !?
                    Da ai jucat bine duminica stiu ai luat locul1! Felicitari
                    szervusz Lori!
                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                    Comentariu


                    • #11
                      DATA EXACTA A TURNEULUI (STABILIT IMPREUNA CU FILO) ESTE 11 NOIEMBRIE .
                      -SISTEMUL DE JOC VA FI CEL OBISNUIT LA TURNEELE DE TIP A
                      -TAXA DE PARTICIPARE MAXIM 10 RON
                      -NR DE MESE 4 SI DACA E NEVOIE +1 DECI VOR FI 4 SAU 5 GRUPE
                      -ESTE MAGAZIN DE ECHIPAMENETE SI ETC PT TENIS DE MASA( DECI ADUCETI BANI MULTI!)
                      -MATERIALE DE PREMIERE :CUPE SI DIPLOME.
                      -INTEREBARI DACA MAI SANT VA RASPUND PE FORUM!!!


                      VA ASTEPTAM!!

                      Comentariu


                      • #12
                        ASA ARATA SALA UNDE O SA ORGANIZAM TURNEUL!!!

                        SANT CURIOS CE PARERE AVETI?

                        VA ASTEPT!!!!

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Wolf
                          ASA ARATA SALA UNDE O SA ORGANIZAM TURNEUL!!!
                          SANT CURIOS CE PARERE AVETI?
                          VA ASTEPT!!!!
                          pana ce nu postezi poza cred ca nimeni nu-si poate face o parere!
                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                          Comentariu


                          • #14
                            super....Adjudul o sa fie prezent
                            TB ALC/05FX

                            Comentariu


                            • #15
                              Laki! Poza e acolo cred , cel putin eu o vad!

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Wolf
                                Laki! Poza e acolo cred , cel putin eu o vad!
                                sorry! interesant ca nu am vazut-o din prima. Ieri au fost ceva probleme in functionarea forumului, pentru ca mesajul tau aparuse in prima faza fara poza...
                                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                Comentariu


                                • #17
                                  salutare

                                  sper sa ajung la CIUC la turneuA sint din CLUJ imi place sa joc tenis.deci este sigur ca in 11 noiembrie se va tine.trebuie sa rezolv din timp sa am liber.deci 60%vin mai povestim

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Pina acum stim ca venim sigur urmatorii:

                                    1. Nistor Dorel - 33 ani - Bistrița - tel. 0740/511665
                                    2. Ivan Alexandru - 16 ani - Bistrița - tel. 0745/257130
                                    3. Scurtu Nicolae - 48 ani - Bistrița - tel. 0744/616987
                                    4. Dumitru Ioan - 43 ani - Bistrița - tel. 0747/063405
                                    5. Apian Florin - 35 ani - Bistrița - tel. 0745/590519

                                    ... foarte posibil sa mai apara doritori ...
                                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      CORECTIE: DATA TURNEULUI DIN M-CIUC ESTE ----11 NOIEMBRIE---

                                      INCA ODATA:Turneul de tip A din M-Ciuc se va tine pe data de 11 noiembrie, inscrieri de la ora 9 dimineata pana la ora 10 cand incepe turneul.
                                      Locul salii :langa statia ROMPETROL , sau intre Rompetrol si podul care trece peste caile ferate , e cladirea AMIGO COM EN-GROS, intrarea din fata la etaj. O gasiti foarte usor indiferent din ce parte veniti , cautati statia Rompetrol sau podul mare.

                                      Pentru jucatorii locali: oricine e binevenit cine vrea sa joace ping-pong indiferent daca joaca sau nu in campionatul local divizia A sau B , cu conditia sa nu fie legitimat la F.R.T.M

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        salutare

                                        ceva cazare hotel,motel,pensiune pentru cei ce vin de la distanta drumul e lung trebuie sa fim odihniti

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Spune un pret cat ai da pentru o seara pt cazare ca poti alege intre hotel de trei stele si pensiune ieftina, ca sa-ti dau nr-e de telefon la care poti rezerva sau arnjez eu dar ar trebui sa fiti mai multi sa fac rezervari pt toti odata!

                                          Deci va rog sa va manifestati dorinta de a rezerva camere de hotel sau ce o fi si va ajut cu placere!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            salut

                                            eu as veni dar singur,cine doreste sa mearga la Ciuc din jud.Cluj sa ma contacteze pe site, pina nu intervine ceva important de la lucru sau din judete mai apropiate de Cluj.Am cerut niste oferte de cazare de la 40-80 ron si n-am primit nimic va rog sa -mi trimiteti niste oferte.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Na dragi tovarasi si prieteni iata niste preturi de cazare in M-Ciuc:

                                              LA Hotel sport din centru o camera cu doua paturi ,wc comun costa 420000 si una cu trei paturi 630000- azta e cel mai ieftin dar.....

                                              La Hotel Mercur (la 5 minute de sala pe jos) camera cu doua paturi cu wc,baie,tv etc ,cu micdejun inclus! 1000000, si cea cu trei paturi 1200000,
                                              pt o persoana o camera costa 700000, incalzite ,curate ,conditii decente!!
                                              PRETURILE SANT PE CAMERA NU PE PERS!!!!

                                              trebuie sa fac rezervarile in cateva zile, asa ca va rog sa-mi comunicati nr de pers si exigentele cu privire la marime camera sau daca cuiva nu sant bune conditiile si doreste ceva mai special .

                                              nr ul meu de tel este urmatorul:0745595253 Farkas Lorant

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Am sa rog pe toti cei care doresc sa participe la turneul final si care nu au prezente destule in circuit sa participe la turneul de la Miercurea Ciuc, mai ales ca dorim organizarea unui turneu final cu 40 de participanti.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Si ce fel de turneu final ar mai fi ala? E ca si cum la Turneul de la sfarsitul anului din tenis de camp ar participa in loc de 8 vreo 64 de jucatori.

                                                  Eu zic ca nu trebuie suplimentat numarul jucatorilor care vor ajunge la turneul final.....

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X