Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 2010

    LOCALITATEA: Topoloveni - jud. Argeș
    DATA: 9 OCTOMBRIE 2010
    ORA: 09.00 (as avea rugamintea de a fi acolo la 08.30 cel tarziu pentru a incepe repede!!!);
    SALA DE SPORT a Liceului Ion Mihalache (SALA NOUA) - sala tip Elena Udrea (pentru parcare intrati pe straduta din fata BCR si parcati chiar in curtea Liceului Ion Mihalache)!
    INDICATII ACCES:
    1. De la Pitești se ia directia București pe DN 7 (atentie nu pe autostrada!!!); se traverseaza centrul orasului si in fata Agentiei BCR se face stanga pe straduta care duce exact in curtea Liceului Ion Mihalache;
    2. De pe autostrada la km 94 va indreptati catre localitatea Cateasca, se merge drept cam 5 km (se trece peste raul Argeș si peste o cale ferata cu bariera) pana se ajunge in DN 7, dupa care se face stanga catre Pitești; dupa aproximativ 3 km este un pod peste raul Carcinov. La capatul podului se afla Liceul Ion Mihalache si Sala de Sport. Mergeti pana in fata Agentiei BCR si faceti dreapta pe straduta care duce exact in curtea Liceului Ion Mihalache.
    TIP MESE: Joola: Rollomat, 2000-S si Duomat si Donic Waldner Classic (ITTF approved);
    NR. MESE: 16-20 (in functie de necesitati)
    TAXA PER JUCATOR:
    Turneu de dublu: 30 lei de echipa (15+15)
    Turneu pe echipe: 120 lei de echipa (30+30+30+30)
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe, diplome si premii la cele 2 turnee;
    MASA: dimineata - sandvisuri; pranz - masa calda; spre seara: gustare;
    SISTEMUL DE JOC: Se vor organiza 2 turnee: Open si Amatori, atat la dublu, cat si pe echipe. La turneul Open vor avea drept de joc si jucatorii care activeaza acum in divizia B, dar care anii precedenti au jucat in Amatur (colegii de la Brașov, Voluntari, etc.)
    La dublu, pentru participarea la Amatori, cei doi jucatori trebuie sa aiba loc in clasament in afara primilor 80 si sa aiba coeficient mai mic de 16 la turneele A. O echipa alcatuita din 1 Amator + 1 Openist va merge automat la Turneul Open de Dublu.
    La turneul pe echipe, regula de participare la Amatori este de a avea cel mult 1 jucator de Open din cei 4. Prezenta a 2 jucatori de Open intre cei 4 jucatori face ca echipa sa joace automat la Open. Participarea la Open se poate face si de catre Amatori prin simpla precizare la inscrierea pe forum.

    CAPI DE SERIE: Atat la echipe, cat si la dublu, capii de serie vor fi stabiliti prin insumarea punctajului Amatur al componentilor.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC SAU PE E-MAIL !!!
    PERSOANE DE CONTACT: Sorin Botirca - 0723.33.64.55 sau sorin_botirca(at)yahoo.com
    FOARTE IMPORTANT: Am rugamintea, in masura posibilitatilor, sa achitati taxa inainte de concurs pentru a reduce timpul consumat cu inscrierea (in cazul in care va exista un jucator care va plati in cont si nu va mai participa la turneu va garantez returnarea banilor):
    RO70RNCB0784047101290003 pentru transfer prin ordin de plata
    sau RO76RZBR0000060005432286 pentru depunere direct la ghiseul bancii Raiffeisen
    Cei care doresc cazare va rog sa precizati pe forum sau la telefon acest lucru. Exista posibilitati de cazare la 90 lei/camera dubla cu mic dejun inclus Pensiunea Gyp Star Calinesti pe lac, 80 de lei camera pensiunea Cris, langa Lukoil.
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

    rezervat centralizator inscrieri!
    Echipe Open:
    BvBGl United - 1119
    Cluj Napoca - 996
    Sport Kombat 2 - coeficient 861
    Energy - 836
    Top Arena 1 - 727
    Galion - 674
    București 1 - 615
    Top Arena 2 - 590
    Avantu'-Prabusirea - 480
    Echipe Amatori:
    Mangalia 1 - 486
    Leoparzii Pitești - 359
    Viitorul Amatur - 346
    Curtea de Argeș 1 - 308
    Craiova - 12
    Top Arena 3 - 273
    Top Arena 4 - 359
    Top Arena 5 - 124
    Dublu Amatori:
    Dinicescu/Preda - 165
    Dica Constantin/Sultan Valentin - 12
    Ica Marius/Sabau Liviu - 0
    Chiriac Felician/Medeleanu Stefan - 206
    Dublu Open
    Boaca Valentin/Cionoiu Cristian - 352
    Dragan Daniel/Teodor Cristian - 322
    Ciopaca Marin/Valceanu Daniel - 374
    Parvan Valentin/Toma Florin - 353
    Botirca Sorin/Ciuca Dan - 316
    Traistaru Marius Jr./Vasiliu Remus - 274
    Leorda Rares/Constantinescu Marius - 441
    Olaru Costin/Balan Mihai - 197
    Suta ValentinBadescu Otilia - 109
    Motisan Dragos/Barbu Mircea - 280
    Ilie Florian/Ghetu Gabriel - 273
    Radu Costica/Voinea Sorin - 432
    Roman Iulian/Florescu Eleodor - 528
    Ciobanu Alex/Trifu Bogdan - 570
    Lupu Miriam/Rogoz Nicoleta - 342
    Iusan Mircea/Rusu Stefan - 500
    Nascu Serban/Puiu Mihai - 433
    Enciu Alexandru/Dinca Dorinel - 449
    Daneliuc Gabi/Govoreanu Florin - 387
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

      Rezervat Clasament
      Clasament final Dublu - Open:
      1. Iusan Mircea/Rusu Stefan
      2.Ciobanu Alex/Trifu Bogdan
      3-4.
      Leorda Rares/Constantinescu Marius
      Dragan Daniel/Teodor Cristian
      5-8.
      Roman Iulian/Florescu Eleodor
      Nicolae Paul/Fodoran Vasile
      Navacioiu Marian/ Pietris Nicusor
      Vasiliu Remus/Toma Florin
      9-12.
      Daneliuc Gabi/Govoreanu Florin
      Bodeanu Mihai/Rusu Cristian
      Radu Costica/Voinea Sorin
      Enciu Alex/Dinca Dorinel
      13. Nascu Serban/Puiu Mihai (2 v in gr inf)
      14-20 (1 v in gr inf)
      Parvan Valentin/Traistaru Marius jr
      Ciopaca Marin/Valceanu Daniel
      Ilie Florian/Ghetu Gabriel
      Lupu Miriam/Rogoz Nicoleta
      Olaru Costin/Balan Mihai
      Ciacarascu Adrian/Topologeanu Stefan
      Boaca Valentin/Cionoiu Cristian
      21-22 (0 v in gr inf)
      Gheorghe Nicu/Mos Florin
      Botirca Sorin/Ciuca Dan
      Clasament final Echipe - Open
      1. BvBGl United (Roman Iulian, Ciobanu Alex, Trifu Bogdan, Radu Costica);
      2. Cluj Napoca (Iusan Mircea, Rusu Stefan, Nascu Serban, Puiu Mihai)
      3-4.
      Energy (Daneliuc Gabi, Govoreanu Florin, Enciu Alex, Dinca Dorinel)
      Sport Kombat 2 (Leorda Rares, Constantinescu Marius, Bodeanu Mihai, Rusu Cristian, Navacioiu Marian)
      5-8.
      București 1 (Ilie Florian, Ghetu Gabriel, Lupu Miriam, Rogoz Nicoleta)
      Galion (Boaca Valentin, Teodor Cristian, Dragan Daniel, Cionoiu Cristian)
      Top Arena 1 (Ciopaca Marin, Toma Florin, Valceanu Daniel, Parvan Valentin)
      Top Arena 2 (Ciuca Dan, Traistaru Marius jr, Vasiliu Remus, Botirca Sorin)
      9-10
      Avantu' Prabusirea (Olaru Costin, Mos Florin, Balan Mihai, Voinea Sorin)
      Călărași (Ciacarascu Adrian, Topologeanu Stefan, Ceparu Ioan, Mircea Valentin)
      Clasament final Dublu Amatori:
      1. Barbulescu Bogdan/Doba Vasile
      2. Barbu Mircea/Motisan Dragos
      3-4
      Bejinariu Alexandra/Bodeanu Dan
      Duma David/Parvan Radu
      5-8
      Furtunescu Ovidiu/Airimioaiei Andrei
      Vladu Nicolae/Iliescu Dan
      Gorum Adrian/Tataru Valentin
      Barbu Dan/Hrehoret Adrian
      9-12
      Zavricescu George/Rada Florin
      Matei Dumitru/Iordache Marian
      Niculescu Dan/Ionescu Tudor
      Dumitra David/Navacioiu Adrian
      13-14 (2 v in gr inf)
      Dinicescu Ion/Preda Nicolae
      Ghica Marius/Sabau Liviu
      15-17 (1 v in gr inf)
      Ciopaca Malina/Apostol Cerasela
      Ceparu Ioan/Pribeagu Claudiu
      Suta Valentin/Ene Dragos
      18-21 (0 v in gr inf)
      Chiriac Felician/Medeleanu Stefan
      Marin Mircea/Marin Alexandru
      Dica Constantin/Sultan Valentin
      Crasan Mirela/Vlajoaga Alexandra
      Clasament final Echipe - Amatori
      1. Tiki Taka (Gheorghe Nicu, Migea Cornel, Matei Dumitru, Iordache Marian)
      2. Mangalia (Chiriac Felician, Medeleanu Stefan, Motisan Dragos, Barbu Mircea)
      3-4
      Argeș-Valcea (Vladu Nicolae, Iliescu Dan, Barbu Dan, Hrehoret Adrian)
      Top Arena 4 (Furtunescu Ovidiu, Parvan Radu, Duma David, Airimioaiei Andrei)
      5-8
      Viitorul Amatur (Bejinariu Alexandra, Dumitra David, Navacioiu Adrian, Bodeanu Dan)
      Leoparzii Pitești (Doba Vasile, Barbulescu Bogdan, Dinicescu Ion, Preda Nicolae)
      Top Arena 3 (Gorum Adrian, Tataru Valentin, Pribeagu Claudiu, Lepadatu Marius)
      Adunatii la Topo (Suta Valentin, Ene Dragos, Fodoran Vasile, Zavricescu George)
      9-11
      Bloc 23 Pitești (Niculescu Dan, Borceanu Cristian, Ionescu Tudor, Sorescu Gabriel)
      Craiova (Dica Constantin, Sultan Valentin, Ica Marius, Sabau Liviu)
      Top Arena 5 (Ciopaca Malina, Apostol Cerasela, Vlajoaga Alexandra, Crasan Mirela)
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #4
        Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

        Salut Sorin,
        Eu am drept de joc aici ?

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • #5
          Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

          Postat în original de Durdun Gheorghe
          Salut Sorin,
          Eu am drept de joc aici ?
          Salut George,
          S-a discutat acum cateva luni situatia aceasta si s-a luat hotararea sa se dea drept de joc tuturor divizionarilor B incepand cu 1 ianuarie 2011 numai la categoria Open! Mai sunt doar 3 luni!
          Oricum, la noi esti binevenit cand doresti!
          Numai bine!
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

            Avand in vedere ca echipa Brașovului a fost invitata si D.G. afost adoptat , nu putem sa face discriminari .!

            Comentariu


            • #7
              Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

              Postat în original de Antal Denes
              Avand in vedere ca echipa Brașovului a fost invitata si D.G. afost adoptat , nu putem sa face discriminari .!
              Nu e vorba de discriminari. Vreau doar sa respectam ce am stabilit pentru anul acesta. De la 1 ian 2011 e liber sa ni se alature! George ar trebui sa fie multumit ca nu trebuie sa stea 2 ani ca sa vina in Amatur, cum a fost cazul dlui Florin Toma sau a lui Aurel Postole! Oricum, Brașovul are jucatorii proprii la fel de buni ca George, a demonstrat-o din plin Iulian Macovei care a fost o surpriza extraordinara pentru toti!
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #8
                Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                Pai atunci e clar cine va fi campionul Amatur de la anul- Durdun George!
                Blade-Darker speed 90
                Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                Bh- Testing

                Comentariu


                • #9
                  Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                  nu se stie
                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                    Postat în original de Alex.C
                    nu se stie
                    Ai ridicat manusa! Bravo Alex!
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                      Eh, sigur se gandea la altcineva care s-o ridice
                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                        [quote=Dado.daniel]
                        Postat în original de "Alex.C":wb9ce6uh
                        nu se stie
                        Ai ridicat manusa! Bravo Alex![/quote:wb9ce6uh]
                        Nu numai ca a ridicat manusa, dar duminica a castigat sec cu 3-0 confruntarea cu George! Alex poate juca in Divizia A fara probleme!
                        www.clubarena08.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                          Postat în original de sorin167
                          Nu numai ca a ridicat manusa, dar duminica a castigat sec cu 3-0 confruntarea cu George! Alex poate juca in Divizia A fara probleme!
                          Da, sec, primul meci nu am simtit nimic dar nici nu am jucat nimic si cu o dimineata in urma am luat bataie la fel de rau de la un baiat de la Odorheiu Secuiesc (Jobb) cu 3-1, fel de sec.
                          Chiar le ziceam colegilor de la Brașov in dimineata aia ca nu simt nimic si ca imi era teama ca iar nu o sa joc nimic.
                          Pur si simplu nu am reusit sa ma montez, nu caut scuza, dar chiar nu am jucat nimic si asta o stie si Alex.

                          www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                          www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                          Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                            Si eu credeam ca numai jucatorii mai slabi au probleme la primul meci (ma refer in primul rand la mine)!
                            www.clubarena08.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                              [quote=sorin167]
                              Postat în original de Dado.daniel
                              Postat în original de "Alex.C":1b8tdr4q
                              nu se stie
                              Ai ridicat manusa! Bravo Alex!
                              Nu numai ca a ridicat manusa, dar duminica a castigat sec cu 3-0 confruntarea cu George! Alex poate juca in Divizia A fara probleme![/quote:1b8tdr4q]
                              Mersi pt aprecieri Sorin !!! Mai ales ca vin din partea ta, o tanara speranta in randul antrenorilor
                              Din pacate faptul ca eu am plecat de la odorhei fara infrangere nu m-a consolat deloc. Preferam sa pierd eu 1 meci 2 , 3 etc si sa castige per total echipa. Asta e, se pare ca SK 1 e cam SK 3 acum...
                              C'est la vie....
                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                Postat în original de sorin167
                                Si eu credeam ca numai jucatorii mai slabi au probleme la primul meci (ma refer in primul rand la mine)!
                                Probabil asta sa fie si la mine motivul pentru care nu am jucat primul meci nimic nici sambata dimineata (Jobb 3-1) si nici duminica dimineata (Alex 3-0), cu toate ca eu consider ca nu m-am incalzit suficient.
                                Oricum exact acum 4ani si 1luna am terminat cu profesionismul, de atunci joc din amintiri, nemaifacand antrenamente constante, deci sunt amator.
                                Sunt un jucator slab la nivelul profesionistilor, intradevar, recunosc asta, dar in circuitul amatur eu zic ca fac fata mai mult decat lejer, nu ca m-ar consola cu ceva, dar asa ca fapt divers.
                                In ce priveste meciul cu Alex de la Odorheiu Secuiesc, din 4 intalniri oficiale, asta a fost singurul meci care m-a batut categoric si i-am si recunoscut, mai avand inca o victorie la Voluntari in cadrul unui concurs 3-2, 11-9 in niste conditii greu de jucat un tenis bun (condens maxim, caldura insuportabila etc), nu numai pentru mine, ci si pentru el.
                                Mie nu imi pare rau ca am pierdut cu Alex, pentru ca nu am fost antrenat, daca eram antrenat aveam ce sa imi reprosez, atata timp cat nu ma antrenez o sa fie inspre el victoria, oricum bine ca a castigat echipa
                                Tin sa felicit pe aceasta cale pe Macovei Liviu si pe Vasile Mircea, fara de care nu castigam cele 2 meciuri cu București si Odorheiu Secuiesc si ne vedem la urmatoarea etapa la Topoloveni

                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                  Ma vad nevoit sa-ti raspund Georgica la mesaj, ca vad ca te roade ca ai pierdut in fata mea
                                  Din 4 intalniri oficiale tu m-ai batut de 2 ori ..eu de 2 ori. Tu afirmi ca nu erai antrenat; incalzit suficient . Nu uita ca aceeasi situatie a fost si pt mine , Nu uita ca eu nu am facut in viata mea cutie , teme etc si asta o poti confirma si tu. La chiajna m-ai batut 3-0 , dupa meci ai venit si mi-ai zis ca te-ai antrenat cu baietii din superliga ( eu jucasem dublu la IDM cu baietii din onoare ) In semifinala de la Voluntari am castigat 3-2 cu tine cu toate ca aveam un lemn nou , jucam cu el pt prima data. ( un lemn lipsit de control). M-ai batut in grupe la Masterul de la Mangalia..dupa ce eu jucasem Sambata toata ziua si eram rupt de oboseala (am dormit 3 ore , de la 5 dim la 8 juimate ). Am castigat acum la etapa in fata ta ....insa s-a vazut ca nu ti-a mers jocul (iar mie mi-a iesit). Asa cum nici tu nu erai antrenat, nici eu nu eram. Aceeasi situatie pt amandoi, aceleasi conditii.
                                  Eu am zis mereu ca am meci deschis cu tine si ca rezultatul poate fi in orice directie. Tu din afirmatiile tale lasi sa se inteleaga ca daca te antrenezi un pic ma bati clar. Nu uita George ca eu totusi sunt amatur pur , pe cand tu nu .Tu ai avut un antrenor, antrenamente, meciuri , competitii oficiale; Eu pana acum 3-4 ani cand am ajuns jos la BNR nu stiam ce inseamna tenisul de masa la un nivel ridicat. Jucam 1 data la 6 luni, cu ce paleta apucam, unde apucam. Asa ca daca e sa o luam dupa "inceputurile " noastre in tenis de masă; as putea sa afirm ca tu ar trebui sa ma bati si total neantrenat
                                  Te astept diseara la sala sa-ti iei revansha
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                    Postat în original de Alex.C
                                    Ma vad nevoit sa-ti raspund Georgica la mesaj, ca vad ca te roade ca ai pierdut in fata mea
                                    Din 4 intalniri oficiale tu m-ai batut de 2 ori ..eu de 2 ori. Tu afirmi ca nu erai antrenat; incalzit suficient . Nu uita ca aceeasi situatie a fost si pt mine , Nu uita ca eu nu am facut in viata mea cutie , teme etc si asta o poti confirma si tu. La chiajna m-ai batut 3-0 , dupa meci ai venit si mi-ai zis ca te-ai antrenat cu baietii din superliga ( eu jucasem dublu la IDM cu baietii din onoare ) In semifinala de la Voluntari am castigat 3-2 cu tine cu toate ca aveam un lemn nou , jucam cu el pt prima data. ( un lemn lipsit de control). M-ai batut in grupe la Masterul de la Mangalia..dupa ce eu jucasem Sambata toata ziua si eram rupt de oboseala (am dormit 3 ore , de la 5 dim la 8 juimate ). Am castigat acum la etapa in fata ta ....insa s-a vazut ca nu ti-a mers jocul (iar mie mi-a iesit). Asa cum nici tu nu erai antrenat, nici eu nu eram. Aceeasi situatie pt amandoi, aceleasi conditii.
                                    Eu am zis mereu ca am meci deschis cu tine si ca rezultatul poate fi in orice directie. Tu din afirmatiile tale lasi sa se inteleaga ca daca te antrenezi un pic ma bati clar. Nu uita George ca eu totusi sunt amatur pur , pe cand tu nu .Tu ai avut un antrenor, antrenamente, meciuri , competitii oficiale; Eu pana acum 3-4 ani cand am ajuns jos la BNR nu stiam ce inseamna tenisul de masa la un nivel ridicat. Jucam 1 data la 6 luni, cu ce paleta apucam, unde apucam. Asa ca daca e sa o luam dupa "inceputurile " noastre in tenis de masă; as putea sa afirm ca tu ar trebui sa ma bati si total neantrenat
                                    Te astept diseara la sala sa-ti iei revansha
                                    Gresit, nu ma roade chiar deloc ca m-ai batut, m-ai batut si te-am felicitat dupa meci. Meci deschis o sa fie mereu intre noi, ce am afirmat eu nu a fost ca daca ma antrenez te bat clar, ci ca daca ma antrenez o sa fie inspre mine, am si subliniat unde am zis.
                                    Postat în original de Durdun Gheorghe
                                    Mie nu imi pare rau ca am pierdut cu Alex, pentru ca nu am fost antrenat, daca eram antrenat aveam ce sa imi reprosez, atata timp cat nu ma antrenez o sa fie inspre el victoria.
                                    Cat tine de ce am jucat eu si ce ai jucat tu in "tinerete", ti-am zis mereu, ca la tine a fost ceva care la putini se intampla sa simta cum simti tu si sa joace cum joci tu fara a fi avut un indrumator, antrenor, cutii, club etc.
                                    Ne vedem diseara pe la 5 :d

                                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                      Frumos cand orgolile sunt lasate la locul lor .

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                        dusmani la masa, tovarashi in viata
                                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                          Felicitari nasule ,nu te lasa adormit de vorbe frumoase .

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                            amatori echipa LEOPARZI
                                            Barbulescu Bogdan
                                            Doba Vasile
                                            Preda Nicolae
                                            Dinicescu Ion
                                            amatori dublu Preda Nicolae /Dinicescu Ion peste 122 ani

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                              La Open:
                                              Top Arena 1:
                                              Ciopaca Marin
                                              Toma Florin
                                              Valceanu Daniel
                                              Parvan Valentin
                                              Top Arena 2:
                                              Ciuca Dan
                                              Vasiliu Remus
                                              Traistaru Marius
                                              Botirca Sorin
                                              www.clubarena08.ro

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                                SK2:
                                                Rusu Cristian,Bodeanu Mihai,Constantinescu Marius,Nicolae Paul,Leorda Rares

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: Cupa Top Arena Topoloveni dublu si echipe 9 octombrie 20

                                                  Echipe open:
                                                  Galion:
                                                  Boaca Valentin
                                                  Teodor Cristian
                                                  Dragan Daniel
                                                  Cionoiu Cristian
                                                  Dublu open:
                                                  Galion 1:
                                                  Boaca Valentin, Cionoiu Cristian
                                                  Galion 2:
                                                  Teodor Cristian, Dragan Daniel
                                                  Blog de tenis de masă

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X