Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

    Postat în original de noro
    felicitari Cristi.ai fost cel mai bun.vezi daca ma asculti?
    Noro numai din cauza ta am pierdut.
    A trebuit sa le spui tu secretu la toti
    BLADE :Yasaka Balsa +
    FH : Tenergy 64 2.1
    BH : Hallmark Phoenix 0X

    Comentariu


    • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

      ai pierdut pt ca domnul Cristi s-a antrenat cu MA lex ...
      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

      Comentariu


      • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

        Postat în original de Alex.C
        ai pierdut pt ca domnul Cristi s-a antrenat cu MA lex ...
        Dar cine este acest jucator MA lex....?
        Nu am auzit de el
        BLADE :Yasaka Balsa +
        FH : Tenergy 64 2.1
        BH : Hallmark Phoenix 0X

        Comentariu


        • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

          fratele lui MaLin
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

            Postat în original de Alex.C
            fratele lui MaLin
            A....fratele nerecunoscut)
            BLADE :Yasaka Balsa +
            FH : Tenergy 64 2.1
            BH : Hallmark Phoenix 0X

            Comentariu


            • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

              Felicitari Cristi ! In primul rand pentru saltul valoric pe care l-ai facut in ultimul timp , iar in al doilea rand pentru ca ai avut un moral bun si ai trecut peste cateva momente dificile din eliminatoriu .... Insa semifinala cu Dragan si finala le- ai jucat fara greseala .. Felicitari si lui Daniel Dragan ( stii bine ca datorita jocului cu el ai avut o finala usoara ) .

              Comentariu


              • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                Buna ziua!
                Pt. dl.Bodeanu> va rog sa verificati tabelul de la masa 10, unde a jucat si Dl. Iancu (colegul Dvs.). Dansul cunoaste ca am plecat mai devreme, dar am jucat toate meciurile si nu am numai o victorie! Am trimis mail la Dvs. cu detalii.
                Multumesc!
                Gelu Vladoiu
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                  Niste filmari..??
                  Blade : Michael Maze Arylate Carbon
                  BARACUDA
                  TENERGY 64

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                    Postat în original de gelu_vladoiu
                    Buna ziua!
                    Pt. dl.Bodeanu> va rog sa verificati tabelul de la masa 10, unde a jucat si Dl. Iancu (colegul Dvs.). Dansul cunoaste ca am plecat mai devreme, dar am jucat toate meciurile si nu am numai o victorie! Am trimis mail la Dvs. cu detalii.
                    Multumesc!
                    Gelu Vladoiu
                    Am preluat rezultatele din foaie, care sunt clare, fara stresaturi si fara greseli. Nu am cum sa stiu daca in realitate au fost alte rezultate.
                    Intotdeauna, castigatorul unui meci trebuie sa-si treaca rezultatul in foaie, pentru a fi sigur ca inregistrarea e corecta.
                    Rezultatele inregistrate au fost:
                    infrangeri: Bocaniala Norocel, Zainescu corneliu, Iancu George, Banaru Stefan, Rizescu Gheorghe si Clapa Danut.
                    victorie: Safta Alexandru.
                    Nu am primit mailull de la tine, te rog sa il retrimiti pe adresa de mai jos.

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                      Stie cineva de pozele de la premiera??
                      BLADE :Yasaka Balsa +
                      FH : Tenergy 64 2.1
                      BH : Hallmark Phoenix 0X

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                        Deocamdata catva informatii si fotografii aparute in presa prahoveana
                        http://www.stiriprahova.ro/Articole/Con ... /4965.aspx

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                          Felicitari Galion, dar in primul rand lui Cristi Dar sa nu uitam de partenerul sau Ma Lex, fatele lui Ma Lin

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                            antrenor - partener te rog ...
                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                              Postat în original de valigti
                              Sala mare , contrar asteptarilor a fost cald , totul in interior .. nimeni nu a trebuit sa iasa afara pentru fumat sau altele ...
                              Felicitari organizatorilor care sau straduit ca toate sa fie cit se poate de bine facute .
                              Sonorizarea a fos la mare inaltime ... pot zice profesional . Fara brum , se auzea foarte clar , chiar si pe holurile din afara sali .
                              Deci nu atrebuit sa se iasa afara pentru fumat Acest lucru nu reprezinta neaparat o lauda pentru organizatori, ba din contra!!!...la noi, fumatorii trebuie sa iasa pana si din curtea scolii, pe teritoriul acesteia FUMATUL FIIND STRICT INTERZIS.
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                                Postat în original de laky
                                Postat în original de valigti
                                Sala mare , contrar asteptarilor a fost cald , totul in interior .. nimeni nu a trebuit sa iasa afara pentru fumat sau altele ...
                                Felicitari organizatorilor care sau straduit ca toate sa fie cit se poate de bine facute .
                                Sonorizarea a fos la mare inaltime ... pot zice profesional . Fara brum , se auzea foarte clar , chiar si pe holurile din afara sali .
                                Deci nu atrebuit sa se iasa afara pentru fumat Acest lucru nu reprezinta neaparat o lauda pentru organizatori, ba din contra!!!...la noi, fumatorii trebuie sa iasa pana si din curtea scolii, pe teritoriul acesteia FUMATUL FIIND STRICT INTERZIS.
                                Hai sa nu fim mai catolici decit PAPA....personal sunt nefumator,dar nu stiu daca trebuie sa fim asa transanti.Sunt de acord,acolo se vrea sa se ajunga.....dar,totusi,suntem amatori,nu?
                                Daca mergem pe aceasta linie,probabil fumatorii ar trebui sa astepte in afara orasului,in curind,nu?
                                Si inca o data,daca mai e nevoie,felicitari organizatorilor,chiar a fost un concurs foarte bine organizat.
                                BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                FH - TENERGY 64
                                BH - XIOM VEGA EUROPE

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                                  Postat în original de laky
                                  Deci nu atrebuit sa se iasa afara pentru fumat Acest lucru nu reprezinta neaparat o lauda pentru organizatori, ba din contra!!!...la noi, fumatorii trebuie sa iasa pana si din curtea scolii, pe teritoriul acesteia FUMATUL FIIND STRICT INTERZIS.
                                  In unele sali sunt spatii special rezervate fumatorilor, pe care gazdele nu ii obliga sa iasa in aer liber, mai ales in perioadele friguroase sau ploioase...
                                  Iar in scoli, inca de cand eram elev stiu ca s-au infiintat zone speciale pentru elevii fumatori ...la WC

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                                    Zolt de ce te iei de noi ,dar nu am fumat in sala !!! ci afara !

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A PLOIESTI, 30 octombrie - PALETA DE CRISTAL!

                                      Cel mai citit ziar din judetul Prahova a acordat un interes deosebit turneului de tenis de la Ploiești. Textul articolului publicat:
                                      http://www.ziarulprahova.ro/stiri/sport ... la-olimpia

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X