Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Rugaminte pentru cei care folosesc fetele Yasaka Rakza

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Rugaminte pentru cei care folosesc fetele Yasaka Rakza

    Va rog sa ne impartasiti parerile voastre despre rezistenta în timp a acestor fete.
    Ar fi ideal sa adaugati si poze cu starea lor si sa precizati nr. de ore jucate.
    Poate distribuitorii acestor fete (tibi,valigti, GeorgeCoroian,rasvan) reusesc sa puna o poza cu o fata noua, netaiata, pentru comparatie.
    Multumesc
    Ultima editare de clau; 06.ian.2011, 19:51.
    Hurricane III (by Nittaku)
    Jun Mizutani ZLC
    Nittaku Hammond Z2

  • #2
    Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

    Cu aceste poze pot sa va ajut
    multumesc
    www.tenismasa.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

      Multumesc pt promptitudine.
      Vad ca sunt Made in Germany. Sunt din familia ESN? Eu am Nittaku Narucross, facuta in Germania si s-a oxidat foarte repede.
      Asteptam si poze cu ele uzate.
      Hurricane III (by Nittaku)
      Jun Mizutani ZLC
      Nittaku Hammond Z2

      Comentariu


      • #4
        Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

        ce inseamna oxidat ?
        nu vrei sa pui chiar si tu niste poze cu ele pls ?

        Comentariu


        • #5
          Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

          intreb pentru ca am si eu niste Yasaka Mark V si au devenit lucioase pe centru iar pe margini sunt un pic diferite(dupa vreo 3 luni)...le-am curatat numai cu apa (si deocamdata astept o solutie reala de curatat fețe ca sa vad daca e de la mizerie sau e de la faptul ca-s uzate)

          Comentariu


          • #6
            Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

            Am si eu o fata Yasaka Mark V , ... am luat-o s.h. si dupa 4 luni , zici ca e : ... '' o fata batrana " !! ... nasol !

            Comentariu


            • #7
              Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

              Postat în original de danyk1
              Am si eu o fata Yasaka Mark V , ... am luat-o s.h. si dupa 4 luni , zici ca e : ... '' o fata batrana " !! ... nasol !
              fata batrana in ce sens ? ce simptome are ?

              Comentariu


              • #8
                Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                Topicul era deschis pentru a afla informatii despre fetele Yasaka Razka. Nu ma intereseaza Mark V.
                Ultima editare de clau; 06.ian.2011, 19:52.
                Hurricane III (by Nittaku)
                Jun Mizutani ZLC
                Nittaku Hammond Z2

                Comentariu


                • #9
                  Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                  S-a ... " albit " !! ,... adica e lucioasa , si s-a deschis la culoare , { fata neagra ,... ca pe asta o am eu ! }
                  Dar vad ca e vorba de fete Yasaka Razka , ... nu de fete Mark V. , ... asa ca eu nu ma mai bag !!

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                    Nu are nici o legatura Mark V cu Rakza .
                    Fetele vechi gen Mark V se uzau f repede .
                    Rakza 7 insa sunt foarte rezistente. Tin la fel ca fetele Tenergy .

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                      Pun si eu o intrebare aici; Ce diferente exista intre Donic Acuda S1 si Yasaka Rakza 7?
                      Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
                      LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
                      LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                        Postat în original de traian
                        Pun si eu o intrebare aici; Ce diferente exista intre Donic Acuda S1 si Yasaka Rakza 7?
                        +1
                        Schlager Carbon
                        Acuda S1
                        Acuda S1

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                          +1 pentru care si la ce capitol ?
                          Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
                          LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
                          LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Rug?minte pentru cei care folosesc fe?ele Yasaka Rakza

                            Cred ca "+1" se referea la faptul ca si pe el il chinuie aceeasi intrebare...
                            Eu am dat putin de tot cu Rakza si mi s-a parut in acel timp scurt un pic mai inceata decat Acuda S1 si cu un pic mai mult spin (chiar agata f bine mingea)...dar e posibil diferenta de viteza sa vina si de la faptul ca erau lemne diferite (Rakza era pe un Donic Black Devil, in timp ce Acuda S1 pe Xiom Strato)
                            --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                            --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                            Comentariu


                            • #15
                              Eram foarte hotarat sa-mi iau Rakza 7, dar am vazut azi la un prieten o fata "uda toata" () pe un lemn Bty Ishlion. Mi-a zis ca a patit asta de 2 ori pana acum, de fiecare data dupa 3-4 ore de joc intens. Pe acelasi lemn mai avea si o Xiom Omega 4 Pro care era perfect uscata.
                              A mai patit cineva asa ceva cu Rakza 7 ?
                              Stiga Clipper Wood
                              FH: DHS Hurricane 3 NEO
                              BH: Donic Coppa Platin

                              Lipici: Tear Mender

                              Comentariu


                              • #16
                                Le folosesc de 1 luna jumate cam de 3-4 ori pe saptamana cate 1,5-2 ore. Sunt foarte multumit de ele. Nu dau nici un semn de uzura. Le folosesc pe un Ma Lin carbon si pot spune ca e exact ce imi trebuie. Au si spin, viteza si cand lovesc mai puternic am un control neasteptat. Plus ca suna bestial! Am avut inainte un M. Maze carbon cu fete Bryce speed fx care nu prea o puteam controla ca era mult prea rapida. Am cumparat paleta de la Ionut Seni la recomandarea care mi-a facut-o la turneul din 4 dec din Sibiu. Mi-a spus sa vand M.Maze ca nici el nu poate juca cu ea. Cred ca o sa-i urmez sfatul!
                                YASAKA MA LIN Soft CARBON / YASAKA RAKZA 7 Soft

                                Comentariu


                                • #17
                                  fete rakza

                                  sa stii ca nu foarte multii jucatorii profesionisti joaca cu aceste fete !!! asculta parerea jucatoriilor care dau cu ele .... eu am aceste fete de vreo 6 luni jucate cam 10 ore pe saptamina orcum eu sunt aproape amator deci nu le folosesc la adevarata lor valoare ...am doua lemne bune cu fete rakza si sunt foarte multumit de ele ...acum depinde si de ce vrei de la ele si ce fel de stil ai???

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X