Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Avertismente și banări

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    multumesc.

    urmarea nu va fi... ma voi stradui sa nu mai fie urmari

    Comentariu


    • #77
      Anca Dinicescu - ban permanent (clona, injurii, scandal, etc.)


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #78
        Adam Worth - se acorda titlul de troll pentru reclame repetate si postari aiurea.
        Am editat toate posturile acestui utilizator pentru a sterge reclamele de acolo.
        Urmatorul pas este banul (in caz de recidiva).
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de clau Vezi post
          Datorita abuzurilor la acordarea "nu-mi place" (peste 25 de "nu-mi place" acordate in aceeasi zo aceluiasi utilizator) am sters aceste calificative si am dezactivat accesul la sistemul "imi place/nu-mi place" utilizatorului alinguru
          Am restabilit drepturile de acordare imi place / nu-mi place pentru alinguru.
          Sper sa nu mai fie abuzuri in folosirea acestei functii.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #80
            Domnul Clau aici pot depune plingeri,acum chiar scriu foarte serios,sau pinguinul de rind nu are dreptul la asa ceva.

            Comentariu


            • #81
              Cer "banarea" lui DanTim, care face f mult rau acestei comunitati sportive, care nu a facut nimic bun pentru aceasta comunitate,... eu i-am dat un mesaj privat acum doua zile si l-am atentionat ca nu sunt dispus sa-mi foloseasca identitatea .
              Acum am sa motivez si cererea mea, care este sustinuta de postarile sale , postari ce au fost citite si de copiii nostri, iar acesti copii nu numai ca sunt infestati , ci isi croiesc un drum gramatical in viata, iar acest drum este grav daunator ...

              Exemple:
              Postat în original de dantim
              Sa-ti coaca tie p...aleta aia data cu ulei
              Postat în original de dantim
              Daca nu incetezi cu bautura o sa iti rotunjesc capatina aia in colturi care o ai hirciogule.
              Cer scuze organizatorilor si va rog frumos sa mutati mizeriile pe Fight Club.
              Se refera la GigiSpin,...
              Cam asa arata postarile lui DanTim, ...oare pentru ce sa stea cineva sa-i mute sau sa-i stearga posturile.
              Postat în original de dantim Vezi post
              Emi,crezi cumva ca turneul tau este imun la gripa?
              Face bascalie,... !
              Postat în original de dantim
              Mă scirba mica iar ai dat în felatie sau oral, Cum vrei sa o iei.i
              Teparule , scade suprafața deteriorata și restul iți plătesc eu .
              Postat în original de dantim
              Ți sau terminat fondurile din MINTI (luminate)bani ce iau luat pe spatele copiilor.
              Mai bine golan deci parsiv ca tine securistule.
              Il provoaca pe Costi Motoroi, si numai pentru acest mesaj trebuie "BAN"

              Postat în original de dantim Vezi post
              Eu nu mai particip de șase luni dar am văzut ca ați reușit să stricati aproape tot farmecul acestui circuit numit Amatur.
              Clar ca nu mai este activ ca "sportiv", dar au ramas niste sechele...de la farmecul acestui circuit!
              Postat în original de dantim
              Pe campionul la Amatori pe jud Timiș îl sponsorizez eu cu o ladă de bere nemțească ))))
              Asa arata postarile lui DanTim, care in numai cateva zile reuseste sa mazgaleasca si sa improaste cu noroi toata munca si tot efortul sponsorilor.

              Postat în original de dantim
              Fără tricouri noi celebri organizatori facem mistouri)))
              Desi nu este problema lui, nici macar nu are dreputul la tricou sau medalie ramane un troll desavarsit
              Postat în original de dantim
              Pe o parte din mesele cumpărate se mai fac și bani în afara turneelor și voi tot o mai zguduiti cu achiziționarea lor. Poate ca nu ați ajuns toți la ele )))))
              Chiar daca problema este rezolvata (tricourile), insista....

              Postat în original de dantim
              Am rămas cu un gust amar sa văd calicia organizatorilor pentru niște amarite de tricouri ....
              Gustul amar nu este de la calicia organizatorilor, este de la altceva!

              Postat în original de dantim
              Sa imi f-t una dar postarile cenzurate unde dreac le gasesc ))))
              Postat în original de dantim
              .......esti jalnic de mistocar tu care ai facut tenis de performanta.
              Din pacate sinteti o gramada din pinguinii profesionisti care va credeti vulturi in circuitul amatorilor.
              ....
              Si va rog nu ma mai cenzurati degeaba.
              Va multumesc anticipat.
              Pinguini din amatur unitiva.....)))))
              Postat în original de dantim
              Sa mori tu?
              Aici il jigneste pe Roman Bogdan si instiga ca de obicei!
              Postat în original de dantim
              Cum drac se scrie în românește mie sila de cei care îmi șterg postarile. Dantim știe cine i le șterge sper ca se oprește aici.
              A trecut toate granitele unui troll!

              Postat în original de dantim
              Care meci ala de penibilitate.
              Apropo donmu Gelutu numai imi cenzura mesajele)))
              ....
              Chiar daca nu am sters mesajele lui calomniaza si insulta!

              Postat în original de dantim
              Doctore, pe domnul Roman la ajutat dl Gelu sa fie pe locul intii la ultimul turneu B de la Brașov facindul organizator la apelul bocancilor )))))
              Foloseste numele altora sa denigreze, insulta si calomnie!

              Postat în original de dantim Vezi post
              Ce te miri :Unora le place jazzul))))
              Tu ești de vina ca tu lai băgat în seama prima data)))))
              Jignire la adresa lui Mihai Vranceanu, care nu s-a bagat in seama cu acesta!


              Postat în original de dantim
              Lulu la ce a stat,la pomana?????)))))
              Jignire la adresa lui Roman Iulian care nu i-a raspuns niciodata!
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #82
                am urmarit si eu postarile dlui dan petrov si tot-deauna am vazut numai negativisme cred ca trebuiau luate masuri mai de mullt no ofence dan p.....
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de dantim Vezi post
                  Domnul Clau aici pot depune plingeri,acum chiar scriu foarte serios,sau pinguinul de rind nu are dreptul la asa ceva.
                  Puteti depune plangerea aici. Creati un topic nou.
                  Pana una alta, dl dantim, v-am acordat un avertisment pentru limbaj. Urmatoarea actiune este banarea. Va rog sa nu mai insultati persoane de pe forum. Daca vi s-au sters mesaje e din cauza ca au fost jignitoare.
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • #84
                    Cred ca d-nul Dantim nu a inteles avertismentul d-voastra si a continuat cu o jignire la adresa mea. In consecinta ma alatur celor care cer banarea acestuia.

                    "Am zic ca nu mai scriu dar,apropo Costi l - ai tras cumva pe Muți pe nas,ce faci încerci sa te folosești de acest eveniment nefericit."

                    "Cu riscul de a fi banat dar tu ești un mare g....... "

                    Este un atac nefondat cu o insinuare grava. Daca nu avem voie sa ne expunem parerea cu privire la evenimentele care au loc in Amatur atunci va rog respectuos sa-mi stergeti orice urma, orice postare, orice parere de pe acest forum. Din acesti aproape 10 ani de când particip in acest circuit voi incerca sa pastrez numai momentele frumoase, fara ura, fara insinuari, fara interese, fara bisericute.
                    Va multumesc.
                    Ultima editare de costinmotoroi; 05.oct.2015, 22:25.

                    Comentariu


                    • #85
                      In atentia dlor admini ai acestui forum.
                      In urma evenimentului nefericit petrecut recent la Focșani,la sectiunea "Fight" a forumului a fost deschis de catre dl Motoroi topicul "Viata,lucrul cel mai de pret". Conceput ca un strigat de revolta impotriva organizatorilor care au permis continuarea T.F. dupa tragica intamplare acest subiect a degenerat in traditionalele acuze la adresa organizatorilor aduse de dl Motoroi cu replici deoparte si de alta a taberelor formate adhoc.
                      Pentru a va lamuri cum sta treaba cu acest subiect,cititi posturile no 37si no 38 postate de dnii Alex Ciobanu si Rares Leorda,doi oameni respectabili si respectati ai acestei comunitati,fosti membri ai clubului "Sport Kombat",coechipieri cu dl Motoroi

                      In continuare doresc sa va amintesc definitia unui troll:

                      ''Un troll este un provocator fără cauză, cineva care lansează o discuție cu scopul de a recrea un conflict de idei. Uneori, conflictul devine amuzant pentru troll, dar aproape niciodată pentru participanții inocenți.

                      Troll-ul se folosește de subiecte clasice, cunoscute pentru pasiunea pe care o pot genera și pentru imposibilitatea de a le argumenta definitiv. Adesea, troll-ul se folosește de subiecte specifice comunității în care dorește să stârnească z?zania, cum ar fi regulile sau eticheta. Atunci când ?ntâmpină rezistență, de cele mai multe ori troll-ul nu se va adresa unei singure persoane ci audienței, într-o speranță de instigare a acesteia în ajutorul său. De aceea el va răstălmăci de cele mai multe ori mesajele și le va modela cât mai tendențios prezent?nd această "dezvăluire" publicului larg cu scopul de a defăima.

                      Troll-ul atacă orice formă de autoritate care îl împiedică să creeze z?zanie folosind expresii cheie cum ar fi: cenzură, comunism, libertate de exprimare."

                      Rog analizati daca acest comportament forumistic a dlui Motoroi corespunde titulaturii de Troll sau nu. Sunt persoane de buna credinta care raspund postarilor dumnealui si ar trebui avertizate asupra intorsaturilor pe care le ar putea lua dialogul.
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de costinmotoroi
                        Pentru a nu mai fi discutii inutile, rog pe cei indreptatiti sa stearga orice urma a mea de pe acest forum. Va rog ca toate postarile si interventiile mele de-a cursul anilor sa dispara. Greseala este a mea deoarece chiar am crezut ca fac parte dintr-o comunitate si nu pion intr-o organizatie.

                        Va multumesc anticipat.
                        OK
                        lemn: Waldner Dotec Carbon
                        fețe: Dignics 05/Dignics 05

                        Comentariu


                        • #87
                          Rosetionut a primit un avertisment pentru xenofobism.
                          Te rugam sa profiti de libertatea de pe forum atata timp cat nu lezezi alte persoane.
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • #88
                            Pana revine Clau, l-am banat temporar pe dantim pentru injurii nenumarate si repetate.

                            Comentariu


                            • #89
                              3 useri, o singura persoana - scopul: cat mai multe anunturi in toate aripile forumului.
                              Cristilupu=Hogas flavius=Hogaș Alex Flavius

                              Ban pentru 2 clone.
                              Avertisment pentru utilizatorul ramas, Hogas flavius.

                              Anunturile comasate intr-unul singur aici:

                              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...rbon-Offensive
                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                              Comentariu


                              • #90
                                Se acorda titlul de TROLL pentru intreaga activitate (jigniri catre alti utilizatori in anunturi, etc) plus amenintari la adresa administratorului ( http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...pana-nu-ia-ban ) userlui Iunyan.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #91
                                  Se acorda titlul de troll userului Dan Draghi .

                                  Multi utilizatori de pe forum s-au plans de SPAM primit de pe email: dandraghi.scnet@gmail.com .
                                  Spicuiesc din "reclamele nedorite" primite de la Dan Draghi:

                                  "Become a Millionaire automatically FREE of CHARGE. This Cash Giveaway expires soon!
                                  Click NOW and collect you...

                                  Cu respect
                                  Dan Draghi
                                  "
                                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Uuuf, ce emotii am avut, credeam ca-i vorba de dantim.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                      Uuuf, ce emotii am avut, credeam ca-i vorba de dantim.
                                      In cele din urma si dantim a primit titlul de troll.
                                      Intr-un topic dedicat propunerilor constructive si de imbunatatire a circuitului a reusit sa adune nu mai putin de 91 de postari fara sa faca de fapt nici o propunere.
                                      Top 4 mai jos.
                                      dantim - 91 posturi
                                      arjen_robben - 36
                                      antal denes - 32
                                      dena corneliu - 30




                                      Este campionul absolut la postat mesaje care nu au legatura cu nimic, definitia trolului de aici i se potriveste ca o manusa.

                                      Cu aceasta ocazie nu va mai putea acorda like/don't like.
                                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Se mareste lista ͲЯѺՆՆ - ilor.
                                        "Castigatorul" de astazi este arjen_robben

                                        Una alta despre motive aici
                                        lemn: Waldner Dotec Carbon
                                        fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Draga Claunule scuze Claudiu sau cum te numesti,multumesc pentru e-mailul care mi l-ai trimis si pentru unlike intirziat si fara motiv dar vad ca ai inceput cu sindromul de Troll si tu probabil ca se ia.
                                          P.S era mai faina poza veche asta parca seamana chttps://www.youtube.com/watch?v=o61pWzvQMsUu ....te salut draga dictatorule

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de DPT Vezi post
                                            Draga Claunule scuze Claudiu sau cum te numesti,multumesc pentru e-mailul care mi l-ai trimis si pentru unlike intirziat si fara motiv dar vad ca ai inceput cu sindromul de Troll si tu probabil ca se ia.
                                            P.S era mai faina poza veche asta parca seamana ch
                                            Draga Berov,

                                            Mi-ai cerut sa iti sterg contul. Ca nu mai ai nevoie, ca nu mai postezi, ca nu mai mergi la concursuri.
                                            Emailuri nu iti trimit ca nu sunt deloc curios de povesti cu tine. Habar nu am despre ce emailuri scrii acolo.(vorbesc la per tu ca sa fiu in asentimentul tau, daca nu intelegi vreun cuvant cauta prin dex)

                                            Vad ca natura ta de troll (carcotas/Gica contra/ barfitor / nemultumit de orice / etc) nu te lasa sa te abtii.

                                            Ti-am dat unlike la un post in care te legi de Dl. Priza Tok, ca de ce isi da cu parerea despre Turneul final... Esti atat de ignorant si de certaret incat fara sa stii ca dl doctor fusese la acel Turneu l-ai luat la misto. Sau crezi ca nu meriti acel unlike?
                                            Oricum, ce mai e un unlike la ban-ul care urmeaza daca continui cu jigniri gratuite.

                                            PS: Faptul ca ma asemeni cu Chaplin nu poate decat sa ma bucure. Sunt convins ca nu ai inteles nimic din acel film decat faptul ca se numeste "Dictatorul".
                                            PS2: Fiind administrator pe acest forum mi-am asumat ca o sa dau de creaturi ca si tine. Deci nu ma ating jignirile tale. Insa fiind un adept al respectarii regulamentului si al bunei cuviinte (chiar si cu tine) o sa astept greaseala numarul doi ca sa te blochez definitiv aici.
                                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Stiam ca domnul doctor a fost acolo sa isi ia titlul la open pe judetul Cluj nu pe Suceava de aceea l-am ironizat pentru fair playul de care a dat dovada tot timpul (si il cunosc de ceva ani in circuit)

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de DPT Vezi post
                                                Stiam ca domnul doctor a fost acolo sa isi ia titlul la open pe judetul Cluj nu pe Suceava de aceea l-am ironizat pentru fair playul de care a dat dovada tot timpul (si il cunosc de ceva ani in circuit)
                                                Serios? Uite aici postul la care ti-am dat unlike:
                                                Postat în original de DPT Vezi post
                                                Doctore,tu scri asa frumos de parca ai fi participat (sau gresesc poate la sala de mese ca la celelalte nu te-am vazut pe liste) sau ai fost in sala de festivitati cu sortulet galben
                                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Stiu ca aici.

                                                  Comentariu


                                                  • Buna seara!

                                                    Am cautat mult, dar pana la urma am gasit regulile succinte ale acestui forum, si citez prima parte a lor:

                                                    "Reguli generale de funcționare a forumului
                                                    Reguli generale de funcționare:
                                                    - Rasismul, antisemitismul și atacul la persoană sunt interzise. Vă rugăm să fiți civilizați.
                                                    - Sunt interzise conturile multiple. Descoperirea de către moderatori sau administratori a acestor conturi va duce la suspendarea definitivă a conturilor clonă precum și suspendarea pe o perioada nedeterminată a contului principal."

                                                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...786#post166786

                                                    Avem un coleg sau o colega sau un grup care foloseste un user, respectiv:
                                                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/memb...11045-Bucovina

                                                    Printre cele postate de acest user anonim gasim, printre altele:
                                                    "Domnilor , eu identitatea am sa mi-o arat(la momentul potrivit) si probabil unii vor fi surprinsi ."
                                                    "ma cunosc marea majoritatea a coordonatorilor"

                                                    As dori sa va intreb daca pe baza afirmatiilor sale V-ati pus intrebarea daca acest user poate sa fie un caz de cont multiplu, respectiv daca se fac investigatii in acest sens, daca mai este loc de argumente in plus.

                                                    Merci frumos.

                                                    Pali

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    Recitind cele de mai sus, mi se pare ca probabil ar fi trebuit sa postez tot aici si problemele legate de calomnie si atac la persoana savarsite de acest (user) anonim:

                                                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...881#post449881

                                                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...163#post450163
                                                    Ultima editare de PaliHR; 13.dec.2018, 00:30.
                                                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                    Tel : 0742 257 995

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X