Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Avertismente și banări

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Userii clona Vasilescu=Minu au fost dezactivati (nu banati) la cererea titularului.
    Ei sunt aceeasi persoana cu vechiul user banat pe forum pentru o serie de comentarii ne la locul lor TW

    Am incercat sa comunic cu dl Vasilescu, am incercat sa ii las totusi un user activ, acesta incerca sa imi explice ca nu sunt clone ci tata / fiica (ceea ce evident e permis pe forum), insa nu a reusit sa explice de ce tatal are 41 de ani si fiica 45, de asemenea nu a reusit sa explice de ce fiica "Minu" vorbeste la masculin... http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...05-FX-rosu-max
    Tot in anuntul de mai sus se vede cum tatal ofera fiicei 90 de lei pentru o față... probabil e mai usor pentru ei sa vanda pe forum decat acasa.

    In ciuda incercarii mele de incheia amiabil situatia, dl Vasilescu a facut ce stie mai bine, adica a devenit virulent, sarcastic, amenintator, a inceput sa se lege de alti useri pe forum : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...unt-de-vanzare

    In fine, vorba multa=saracia omului, sper din suflet ca d-l Vasilescu sa se tina de cuvant si sa nu mai apara pe aici, chiar nu e nevoie de el.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de clau Vezi post
      Userii clona Vasilescu=Minu au fost dezactivati (nu banati) la cererea titularului.
      Ei sunt aceeasi persoana cu vechiul user banat pe forum pentru o serie de comentarii ne la locul lor TW

      Am incercat sa comunic cu dl Vasilescu, am incercat sa ii las totusi un user activ, acesta incerca sa imi explice ca nu sunt clone ci tata / fiica (ceea ce evident e permis pe forum), insa nu a reusit sa explice de ce tatal are 41 de ani si fiica 45, de asemenea nu a reusit sa explice de ce fiica "Minu" vorbeste la masculin... http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...05-FX-rosu-max
      Tot in anuntul de mai sus se vede cum tatal ofera fiicei 90 de lei pentru o față... probabil e mai usor pentru ei sa vanda pe forum decat acasa.

      In ciuda incercarii mele de incheia amiabil situatia, dl Vasilescu a facut ce stie mai bine, adica a devenit virulent, sarcastic, amenintator, a inceput sa se lege de alti useri pe forum : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...unt-de-vanzare

      In fine, vorba multa=saracia omului, sper din suflet ca d-l Vasilescu sa se tina de cuvant si sa nu mai apara pe aici, chiar nu e nevoie de el.
      Clau,la ultimul post unde am avut citeva contre cu Vasilescu am promis ca dau o paleta profi noua premiu celui care il recunoaste ca facind parte din fosta militie sau securitate,dar el s-a autodenuntat (recunoscind).Acuma m-ai pus intr-o mare dilema daca i-ai dezactivat nu stiu cum sa mai iau legatura cu el sau cu fica-sa sa le trimit premiul.

      La sperantele tale din suflet ca un militian sau securist se va tine de cuvint e ca si cum ai lasa calul pasnic la depozitul de ovaz.

      Dar lasind gluma la o parte aceasta specie de mamifere sunt destul de periculoase,fiind in proportie de 100% razbunatoare.Deci paza buna fereste primejdia rea.

      Oricum felicitari pentru munca depusa in depistarea acestor paraziti,si totodata si celor care sesizeaza aceste fenomene.Bravo
      Cu stima EMI

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de clau Vezi post
        alte clone ale scornicestiului banate:

        parvu ionut, cosmin constantin, marius dumitru, ionut12

        "Multumesc" userului Vasilescu pentru " nu-mi place" pe care mi l-a acordat ca urmare a actiunii de combatere a cersetoriei si clonelor pe forum, link aici.
        Inca o clona banata... kinderu
        Unii sunt foarte insistenti...
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #29
          Am observat in anunturile de vanzare-cumparare, doua posturi cu acceasi denumire "
          Vand Adidasi si tricouri originale! " a user-ului "waldner" postate la o ora si jumatate distanta (ora 22.07 si 23.35). Ori este nou si nu a citit regulamentul - in acest caz ar trebui atentionat ori crede ca forumul este vreo piata unde si-a deschis si el doua tarabe.

          Comentariu


          • #30
            Urmatorii useri sunt clone, (aceeasi persoana) jucatordetenisdemasa=mihai1=florin alin

            In urma discutiei cu acest user ramane doar florin alin, restul se baneaza.
            Inca o clona a acestui utilizator si va avea ban pe forum.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #31
              dl. CLAU eu ce ma fac dc sunt banat iara. IMUNITATE dc va cer se poate?

              Comentariu


              • #32
                Avertismente și banări

                Postat în original de iondinicescu Vezi post
                dl. CLAU eu ce ma fac dc sunt banat iara. IMUNITATE dc va cer se poate?
                Incercati sa nu jigniti personele de pe forum. In rest puteti avea orice opinie.
                Dar repet: fara jigniri si acuze gratuite. Zona de barfe si certuri in limita decentei este "Fight Club"
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de iondinicescu Vezi post
                  dl. CLAU eu ce ma fac dc sunt banat iara. IMUNITATE dc va cer se poate?
                  Postat în original de iondinicescu
                  Incercati cu clone si dl. CLAU ia o hotarare ,acuma un grup incearca sa -mi baneze si acest ID si apoi iar fac o clona.
                  Imunitate ai...dar in nesimitire !

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de iondinicescu Vezi post
                    dl. CLAU eu ce ma fac dc sunt banat iara. IMUNITATE dc va cer se poate?
                    Imunitate? Pai hotarati care user ramane valabil:
                    Dinicescuion
                    iondinicescu
                    RaduLucaMatei
                    Zidane
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #35
                      Am debanat userul iondinicescu (nu pentru ca agreez cu aberatiile dansului) dar deoarece "banarea" i s-a tras de la multe "nu-mi place" oferite doar de 3-4 useri si nu pare corect ca 3-4 oameni sa poata exclude un user de pe forum.
                      In acest moment el este "imun" la "nu-mi place", in sensul ca reputatia va scadea in continuare dar nu se va autobana.

                      Banarea dansului o voi face doar la cererea unui grup mai mare de useri (eventual voi face un sondaj).

                      Userii RaduLucaMatei si Zidane nu exista.
                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de clau Vezi post
                        ....

                        Userii RaduLucaMatei si Zidane nu exista.
                        Asa este, am gresit putin la denumire
                        Postat în original de zinedine Vezi post
                        Dinicescu Ion amator Pitești
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Asa este, am gresit putin la denumire
                          Zinedine,si LucaRaduMatei sunt celelalte 2 clone.

                          Comentariu


                          • #38
                            zinedine = LucaRaduMatei = iondinicescu

                            Am banat userul zinedine .
                            LucaRaduMatei era deja banat.

                            Am curatat acest topic de povestile cu iondinicescu si le-am mutat la Fight Club.
                            Daca totusi cineva se simte atat de jignit de prezenta lui ion dinicescu pe forum poate sa deschida un sondaj (eventual cu votul la vedere), sa vedem cata lume nu incape de dansul
                            Ma voi conforma deciziei majoritatii de pe forum.
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu


                            • #39
                              Dl.Dinicescu, acum puteti scrie orice (ca si pana acum), ati obtinut imunitate. Imi cer scuze ca am dat unlike la postul unde ati cerut aceasta imunitate, crezand ca este o aberatie. Felicitari!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de clau Vezi post
                                Urmatorii useri sunt clone, (aceeasi persoana) jucatordetenisdemasa=mihai1=florin alin

                                In urma discutiei cu acest user ramane doar florin alin, restul se baneaza.
                                Inca o clona a acestui utilizator si va avea ban pe forum.
                                Am mai descoperit inca 3 clone ale acestui user, florin alin.
                                Desi l-am rugat special pe acest baietas de 9-10 ani, pe numele real Mihai Marola sa nu mai faca clone si in special sa nu mai puna aceleasi materiale (din spusele altor useri sunt de foarte proasta calitate) la vanzare de pe toate clonele, el a recidivat in continuare.
                                Ca urmare din acest moment este banat de pe forum.
                                Atentie deci la Mihai Marola din Bacău, telefon 0740089598.
                                Se baneaza tibhar98=valentinalex=valialex
                                florin alin il voi bana dupa ce isi citeste mesajul privat in care il confrunt cu minciuna.

                                Il rog de asemenea pe userul adr_ia_n sa imi dea explicatii in legatura cu anunturile puse in numele altor persoane, in special a acestui copil:

                                Postat în original de adr_ia_n Vezi post
                                Asa cum spune si titlul, se vinde un lemn xiom vega pro nou,achizitionat de la dl TIBI,nejucat, in cutia originala.
                                pret 380 ron.lemnul nu este al meu al meu asa ca puteti lua legatura cu proprietarul la tel 0740089598 sau pe forum(userul florin alin din Bacău). Valabil.
                                schimb un donic piranja 1.2mm rosu jucat o singura data. taiata pe un defplay cu un short pip negru(clippa, royal,raystorm, challenger, spectol etc)
                                http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...mb-piranja-1-2

                                EDITAT Clau:

                                Am banat si pe florin alin .
                                PS: a zis ca unul e varu-so' (culmea e ca au acelasi nume Mihai, si acelasi numar de telefon), iar altul e frate-so' care voia sa vada cum e pe forum si a creat inca doi useri.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #41
                                  Ce 'culmea'..e aberatie.. cum sa aiba varu lui acelasi nr de tel...?cred ca nici copilu nu a crezut ce a scris.. in fine tu sti ce trebe facut..bafta mai departe
                                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                  Pe spate: Tenergy 80
                                  Pe fata.: Tenergy 64

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    nu ar fi trebuit sa-si faca atatea conturi!sa invete ca fețele care arata rau sa si le pastreze!am aflat si eu ce facea!
                                    EDITAT CLAU:
                                    Tot clona a lui florin alin, (Mihai Marola din Bacău, telefon 074008959

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de dragosarmand Vezi post
                                      nu ar fi trebuit sa-si faca atatea conturi!sa invete ca fețele care arata rau sa si le pastreze!am aflat si eu ce facea!
                                      EDITAT CLAU:
                                      Tot clona a lui florin alin, (Mihai Marola din Bacău, telefon 074008959
                                      am banat urmatoarele clone ale lui Miha Marola :
                                      dragosarmand , dragosalin, stefangeorge, stefanutz
                                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Florin Alin, (sau cine-o fi acesta) in prostia lui crede ca merge, nu vede ca lui Clau nu-i scapa nimic. Tin minte ca a mai fost un "recidivist" din Targoviște, care si-a dat (totusi) seama ca nu merge, dupa care a scris clar AM GRESIT! VA ROG SA MA IERTATI! si totul s-a rezolvat, el s-a reabilitat si traim impreuna pana la adanci batraneti.

                                        Maturizeaza-te Florine! .....sau Aline....

                                        edit clau:

                                        Sau Mihai Marola
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Respectivul e un copil de vreo 10 ani din Bacău,mai are un frate,ii stiu ca i-am inscris in concursul de la Roman.Am discutat cu Sebi Rojnita acest subiect,mi a zis ca se poate considera o problema rezolvata,Marola fiind unul din copii care se antreneaza la sala lui
                                          Ultima editare de cata_60; 07.apr.2014, 08:35.
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de cata_60 Vezi post
                                            Respectivul e un copil de vreo 10 ani din Bacău,mai are un frate,ii stiu ca i-am inscris in concursul de la Roman.Am discutat cu Sebi Rojnita acest subiect,mi a zis ca se poate considera o problema rezolvata,Marola fiind unul din copii care se antreneaza la sala lui
                                            Tinand cont ca acest copil a promis ca pune la vanzare materiale doar de pe un singur cont insa in continuare a facut o gramada de clone sa isi vanda produsele eu nu consider cazul rezolvat.
                                            Am avut cu el discutie pe privat si minte cu seninatate.
                                            Cu un user vinde, cu alt user se intreaba tot pe el ce pret are materialul su lauda marfa...
                                            In plus materialele au fost primite cadou de la altcineva de pe forum care a recunoscut ca sunt foarte uzate si nu i le-a dat ca sa fie vandute.
                                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Am vrut sa spun rezolvata in sensul ca Sebi ii va interzice sa mai posteze pe forum,dupa cum mi-a promis.Bineinteles ca toate conturile banate vor ramane asa
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de iondinicescu
                                                rugaminti civilizate,inteligenta redusa ,specimente retardate,primate,judecare ,indepartare din societate,cretinitati ,emanatii si FARAMA DE BUN SIMT.
                                                dl. EMI , GIGI MARGA a fost femeie sau barbat?
                                                Pentru toata activitatea de pe forum se baneaza userul iondinicescu.
                                                Clonele pe care le va face se vor bana si ele.
                                                Cate ceva din motive le gasiti in cele 10 pagini de aici
                                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Extraordinar fenomen de clonare! ()
                                                  Blog de tenis de masă

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de grasomega Vezi post
                                                    Boromiza Marian si calin creanga nu doar ca au aceeasi data de nastere dar au si acelasi IP.
                                                    Cam mare coincidenta. Ca urmare se baneaza unul din useri, iar celalalt primeste avertisment.
                                                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X