Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Avertismente și banări

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cu ocazia sarbatorilor am debanat mai multi utilizatori.
    Sarbatori fericite!
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • Lucian SV ban 30 de zile pentru limbaj suburban.

      Comentariu


      • Zosim1 ban o luna. Recidiva, minciuni, atacuri si manipulari repetate!

        Comentariu


        • Postat în original de Kralizec Vezi post
          Zosim1 ban o luna. Recidiva, minciuni, atacuri si manipulari repetate!
          La cererea Echipei Amatur (CD) am reevaluat banarea lui Zosim1. Cererea s-a bazat pe faptul ca Zosim1 va avea de postat un Turneu pe forum.
          Postarea turneului poate fi facuta de oricine din Echipa Amatur.
          Decizia de ban ramane. Zosim1 a fost avetizat si banat de nenumarate ori, am avut si discutii telefonice in trecut dar promisiunile de a respecta regulamentul forumului nu au fost respectate.
          Acum Zosim1 ne-a acuzat pe noi, admin si moderator de probleme si decizii din Amatur.
          Repet pentru cei care inca nu stiu dar Forumul e diferit de Amatur: Diferența între tenisdemasa.ro și Amatur

          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • Va roagă Topsaneanu Valentin sa îl deblocati , fiind Banat de aproape un an ,toate înscrierile i le-am făcut eu. Știe ca a greșit își cere scuze și promite ca pe viitor e băiat cumsecade.

            Trimis de pe al meu SM-S901B folosind Tapatalk

            Comentariu


            • ADN
              ADN comentat
              Editarea unui comentariu
              Salut! Acest topic are alt subiect,o sa mut eu cererea dvs la topicul corespunzator.

          • Postat în original de nicusortical Vezi post
            Va roagă Topsaneanu Valentin sa îl deblocati , fiind Banat de aproape un an ,toate înscrierile i le-am făcut eu. Știe ca a greșit își cere scuze și promite ca pe viitor e băiat cumsecade.

            Trimis de pe al meu SM-S901B folosind Tapatalk
            Asa cum se vede din print screen-ul de mai jos, dl Topsaneanu V s-a inscris singur la concursuri pentru ca nu a fost si nu este banat pe forum.
            As aprecia d-le nicusortical daca nu ati mai face dezinformari care lezeaza credibilitatea administratiei forumului. Deocamdata aveti un avertisment.

            Userul Topsaneanu Valentin nu are acces in zona de Anunturi in urma incalarilor repetate a regulamentului din acea sectiune. Asta desi i s-a atras atentia de nenumarate ori. Dar accesul la Anunturi nu impiedica accesul in Amatur.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • Userul panfile_costin este banat definitiv de pe forum pentru incalcarea regulamentului in zona de Vanzari.
              Si-a editat toate anunturile astfel incat eventualii cumparatori nu mai pot vedea istoricul vanzarilor facute de dânsul:
              https://www.tenisdemasa.ro/forum/search?r=32389037&p=1

              Acest user avea activitate exclusiv in forumul de Vanzari. Am primit si sesizari in legatura cu materialele pe care le vindea si care nu corespundeau descrierii.
              Nu o sa reproduc limbajul suburban din mesajele private primite de la dansul.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu




              • User Migo ban 7 zile pentru utilizare a 4 clone.
                MizerieCDamatur CD_AMATUR_MIZERIE

                STFcdJ37
                Mize

                IMG-8578
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • Ban 7 zile Eltibi pentru insulte repetate .
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • Danyunique​ "ban" o luna.

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X