Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Timo Boll forte off

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Butterfly Timo Boll forte off

    Salut!Joaca, sau a jucat cineva, cu acest lemn?As dori sa aflu cateva impresii despre caracteristicile sale.Multumesc.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

  • #2
    Am avut ocazia sa probez odata asa ceva...Ce sa spun, e un lemn destul de bun raport pret performanta, poti sa faci cam de toate cu el, este off daca nu ma insel dar nu arunca foarte tare, mediu ca feeling, merge destul de bine si la topspin, control accpetabil...Singurul lucru care ma deranjeaza la el este dimensiunea lamei 159/150...daca pui niste fete ceva mai grele trebuie sa ai ceva forta in articulatie, ca sa nu mai vorbesc de schimburile rapide unde esti clar dezavantajat... Nu rupe gura targului dar face ce ar trebui sa faca...feeling destul de bun. Succes.
    Blade: Viscaria, FL
    fh: T05, 2,1 mm, black
    bh: T05, 2,1 mm, red

    Comentariu


    • #3
      Merci pt informatii,dar cred ca zic pas
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de flash Vezi post
        Am avut ocazia sa probez odata asa ceva...Ce sa spun, e un lemn destul de bun raport pret performanta, poti sa faci cam de toate cu el, este off daca nu ma insel dar nu arunca foarte tare, mediu ca feeling, merge destul de bine si la topspin, control accpetabil...Singurul lucru care ma deranjeaza la el este dimensiunea lamei 159/150...daca pui niste fete ceva mai grele trebuie sa ai ceva forta in articulatie, ca sa nu mai vorbesc de schimburile rapide unde esti clar dezavantajat... Nu rupe gura targului dar face ce ar trebui sa faca...feeling destul de bun. Succes.
        Clatite face?; nu de alta dar.......... sa nu mai fiu eu nevoit sa dau clatite la masa de joc))
        Butterfly Matsushita Power Defence
        FH:Yasaka Rakza Soft
        BH:Hallmark Phoenix Ox

        Comentariu


        • #5
          Cand cumperi lemnul trebuie sa ii spui de la inceput ce pretentii ai de la el...nu de altceva dar s-ar putea ca mai tarziu sa aiba un atac de panica...
          Blade: Viscaria, FL
          fh: T05, 2,1 mm, black
          bh: T05, 2,1 mm, red

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X