Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat achizitie masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat achizitie masa

    Salutare tuturor.
    Doresc sa incep o afacere (pariuri sportive+jocuri de noroc+mini bar) si avand un spatiu destul de incapator (120 mp) m-ar incanta sa pun si o masa de tenis de masă. Asta pt ca a inceput sa-mi placa acest sport si ma gandesc ca sunt si altii care l-ar practica iar in zona respectiva nu sunt. Avand un buget limitat si aceasta masa e doar un bonus, nu doresc sa investesc mai mult de 1500 lei. Credeti ca gasesc ceva acceptabil in acesti bani?
    Eu m-am orientat spre Butterfly Playback Indoor Rollaway care pe TT-shop.ro e la 1000 lei.
    Ce dimensiune ar trebui sa aiba spatiul pt a se putea juca decent si ma poate indruma cineva spre un program de contorizare?
    Ms.

  • #2
    O masa cu aceleasi caracteristici ca BTY Playback Indoor Rollaway pot sa-ti ofer euONIC INDOOR ROLLER 600,una absolut noua,nejucata,la pretul de 200 eur sau una folosita,dar fara nici un defect,la pretul de 700 ron.Si transportul e mai ieftin din Piatra Neamț decat din Bistrița,plus ca sunt gata montate.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      O sa iau in calcul varianta ta, ms.

      Comentariu


      • #4
        Ok,cadou la masa iti ofer si 3 palete Donic noi,cu fețe aprobate ITTF.Mesele pe care le am de vanzare costa 1300 ron bucata de noi,nemontate,fara transpot.Poti sa faci o vizita la Piatra-Neamț,daca vrei sa le vezi...
        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

        Comentariu


        • #5
          Salut, daca te intereseaza un program de contorizare da-mi un mesaj.
          Eu ma ocup de asa ceva..., ma refer la soft de contorizare pt PC si un echipament cu relee cu ajutorul caruia contolezi mesele (iluminatul din zola lor, sau orice sursa de electricitate)

          Iti pot da si site-ul dar pt a nu face reclama si supara pe administratori, trimite e-mail la office(at)maxart.ro

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X