Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Curtea de Argeș

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26

    Comentariu


    • #27

      Comentariu


      • #28
        Buna ziua,

        Apelez la comunitatea jucatorilor de tenis de masă din Curtea de Argeș, mi-ar placea tare mult sa va intalnesc si sa joc periodic alaturi de dumneavoastra. Eu lucrez de Luni pana Vineri de la 9 la 17 asa ca orice alta ora este perfecta pentru a juca.
        Sper sa ne intalnim curand!

        Toate bune!

        Comentariu


        • #29
          Comunitatea ?..
          Se poate o mana de ajutor ?

          Comentariu


          • #30
            Nimeni?

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Ionut Andrei Diaconeasa Vezi post
              Nimeni?
              Ai raspunsul in primul post..Nu-ti ramine decit sa te duci la Dacia Service, dupa ce termini programul, si sigur vei gasi pe cineva...

              Postat în original de Vali Suta Vezi post
              Dacia Service-Curtea de Argeș
              Strada Albesti-la iesire din Curtea de Argeș spre Transfagarasan,langa hotel Dacia ..pana-n Dr.Oetker

              Singura locatie din Curtea de Argeș unde se poate juca in conditii super bune calitativ-tenis de masă.
              (2 mese Stiga expert roller,spatiu excelent,"arena" pare inspirata din filmele cu gladiatori-se poate vedea si comenta de undeva de sus fara a deranja jucatorii,nici vocal,nici vizual,nici macar fumatorii nu pot reusi,etc)

              Persoana contact: Vladu Nicu

              Am sa revin cat de curand cu poze,si alte detalii.


              PS:Aceasta sala de tenis(prin dl.Vladu Nicu),nu percepe nici un fel de taxa,decat anuntarea in prealabil a celor care doresc sa joace cu ceva timp inainte-cei mai multi care frecventam aceasta sala avem multi ani de antrenament si dispozitie buna aici.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X