Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De vanzare lemn si fete

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De vanzare lemn si fete

    Lemn:
    Donic Appelgren Dotec Control penru mana dreapta,140lei(lemn putin lovit pe cant nu afceteaza cu nimic jocul ,cumparat de aproximativ 1 luna de la domnul Tibi)
    fete:
    pereche vega euro max,120lei (impecabile jucate doar 4 antrenamente )Vandute!
    1 bucata vega elite 2.0,45 lei(jucata aproximativ 7 antrenamente,
    cumparata cam de 2 luni .Vanduta!
    1 bucata bryce2.1 culoare rosie.40lei( Jucata aprox 10 antrenamente)vanduta
    1 bucata coopa jo platin culoare negru grosime max.50lei(aproximativ 20 antrenamente)
    Accept si schimburi,
    preturi negociabile in limita bunului simt.
    tel: 0720020723.
    Predare personala in București; exclus provincia!
    Stima!!!
    Ultima editare de petrolofisi; 03.mar.2011, 20:53.
    Blade:Balsa Carbo X5
    Fh:Bryce
    BH:Bryce
    NU RISTI NU PIERZI!! DAR NICI NU CASTIGI!!!

  • #2
    vii pe la top tenis in general? poate ne gasim sa vad si eu fetele
    Blade : Donic Waldner Black Devil CB
    FH : Donic BlueFire M3 MAX
    BH : Donic BlueFire M3 2.0

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de srady89 Vezi post
      vii pe la top tenis in general? poate ne gasim sa vad si eu fetele
      Foarte rar!!!
      Blade:Balsa Carbo X5
      Fh:Bryce
      BH:Bryce
      NU RISTI NU PIERZI!! DAR NICI NU CASTIGI!!!

      Comentariu


      • #4
        cateva poze!?!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Cladyu Vezi post
          cateva poze!?!
          Coming soon.! Stima!
          Blade:Balsa Carbo X5
          Fh:Bryce
          BH:Bryce
          NU RISTI NU PIERZI!! DAR NICI NU CASTIGI!!!

          Comentariu


          • #6
            Ai MP. Stima.

            Comentariu


            • #7
              Am vb ieri la tel si mi-ai zis ca-mi rezervi fetele xiom vega . Te sun dimineata si-mi spui ca din pacate a venit cineva si le-a luat in "graba" .Oameni buni , daca nu sunteti in stare sa va tineti de cuvant , nu ne mai faceti sa ne pierdem vremea cu voi. Problema e ca unii "romani" nu stiu ce inseamna sa ai cuvant ! Neserios!!

              Comentariu


              • #8
                Stai linistit, ca eu i-am trimis MP in prima seara cand a postat anuntul si l-am rugat sa le rezerve - in mod normal aveam prioritate. Dar se pare ca din cauza ca i-am cerut si niste poze, "le-a dat la altcineva" asa mi-a spus si mie. Sau i s-a parut ca a cerut prea putin pe ele si s-a razgandit. Neserios putin spus.
                Oricum pana nu pune niste poze nu cred ca mai risca cineva sa cumpere de la el pe "NV" pe "incredere", mai ales cand se dovedeste acuma cat e de "parolist".
                Consider ca intre noi, membrii acestei comunitati, este normal sa avem niste relatii bazate pe bunul simt. Ori a spune una si a face alta - cum i-a facut colegului (at)JanOveW74 - mi se pare cam ciudat. O sa anunt acest comportament si la lista neagra a forumului sa vada si ceilalti cu cine au de-a face.
                Ultima editare de alandala; 02.mar.2011, 14:04.

                Comentariu


                • #9
                  Nu inteleg de ce e atat de greu sa ii spui celui cu care faci tranzactia ca nu e ceva sigur , si omul daca nu e idiot banuiesc ca intelege , dar unii , din lejeritate sau miserupism , omit sa faca acest lucru . Daca stiam ce fel de om e nici nu ma bagam in seama cu el. Ar trebui pe langa dreptunghiul mic rosu (normal verde ) de sub numele utilizatorului care e putin vizibil si putini stiu ce inseamna , sa scrie si "serios" sau "neserios" , si ca si la reputatie sa aiba un grad de seriozitate sau neseriozitate notat in numere , ca sa sti la ce sa te astepti cand faci tranzactii cu un anumit user . Grade date de administratori in functie de argumentele aduse de cei in cauza . Numai bine !

                  Comentariu


                  • #10
                    bai oameni buni voi daca erati in locul meu respectiv cineva de la voi din localitate spunea ca isi doreste aceste fete voi mai le trimiteati in provincie ??Imi pare rau de neaintelegerea creata !!! Am uitat voi sunteti perfecti !!!!
                    P.S. Perfectiunea este un defect!!aproopo!!
                    Blade:Balsa Carbo X5
                    Fh:Bryce
                    BH:Bryce
                    NU RISTI NU PIERZI!! DAR NICI NU CASTIGI!!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Eu unul am trecut peste , am scris si in subiectul cu "Lista neagra" ca v-am iertat cu conditia sa nu repetati aceasta "greseala".
                      Spor la topspin !

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de alandala Vezi post
                        Stai linistit, ca eu i-am trimis MP in prima seara cand a postat anuntul si l-am rugat sa le rezerve - in mod normal aveam prioritate. Dar se pare ca din cauza ca i-am cerut si niste poze, "le-a dat la altcineva" asa mi-a spus si mie. Sau i s-a parut ca a cerut prea putin pe ele si s-a razgandit. Neserios putin spus.
                        Oricum pana nu pune niste poze nu cred ca mai risca cineva sa cumpere de la el pe "NV" pe "incredere", mai ales cand se dovedeste acuma cat e de "parolist".
                        Consider ca intre noi, membrii acestei comunitati, este normal sa avem niste relatii bazate pe bunul simt. Ori a spune una si a face alta - cum i-a facut colegului (at)JanOveW74 - mi se pare cam ciudat. O sa anunt acest comportament si la lista neagra a forumului sa vada si ceilalti cu cine au de-a face.
                        Alandala!!Salut. Inteleg ca mai e valabil anuntul. Ai masurat fetele Vega Europe? Poti sa-mi spui dimensiunile? Si niste poze te rog. Mersi.,,,,,,,,,,,,,,,,,,este m.p care la trimis daca dvs intelegeti prin acest mesaj perfecatarea vanzarii,,,eu nu mai am nimic de spus ........
                        Stima!!!!
                        ---------- Post added 04-Mar-2011 at 13:05 ----------
                        Inchis!!!!!!!!!!!!!!
                        Blade:Balsa Carbo X5
                        Fh:Bryce
                        BH:Bryce
                        NU RISTI NU PIERZI!! DAR NICI NU CASTIGI!!!

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X