Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B"-AGNITA(Sb)-19.03.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B"-AGNITA(Sb)-19.03.2011

    Localitatea -AGNITA-judetul Sibiu
    Oras situat in centrul tarii,intre localitatile:Sibiu,Mediaș,Sighișoara si Fagaras(cca 40-60 km).
    Data -19 martie 2011
    -Ora-10.00.
    Locul -Sala de sport a Liceului "A.T.Laurean".Repere:Liceul "A.T.Laurean",Casa de Cultura a orasului.
    -Parcare fara plata langa sala.
    Logistica -6-8 mese,despartitoare,luminozitate excelenta,caldura,fara condens,sala tip " Nastase".
    Inscriere -Pe forum,telefonic sau la sala,la ora inceperii turneului.
    Participare -Taxa de inscriere-15 ron.
    -Copii pana la 14 ani nu platesc taxa de inscriere.
    Desfasurare -Se va juca la "gramada".
    -Pentru copii se va organiza un mini-turneu separat.
    Premierea -Cupe,diplome, dulciuri la copii si ..surprize!
    Se acorda fiecarui participant:apa (minerala sau plata),cafea(capuccino sau ceai),1 sandwisch,iar la copii cate o ciocolata.Persoanele adulte vor fi tratate cu "energizante"din sambure de pruna si "nectar" din struguri,dupa obiceiurile locului.Pentru eventuale rezervari cazare si alte informatii suplimentare contactati organizatorul.
    Organizator:ZEDLER CSABA-tel.0766.29.35.69.
    Va asteptam cu drag la primul turneu de tenis de masă organizat in orasul nostru.
    Va salut cu respect.Csaba.
    ---------- Post added 10-Mar-2011 at 16:23 ----------
    Rezervat clasament.
    I love table tennis !

  • #2
    Mullt succes in realizare , speram sa fim si noi prezenti la apel !

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Antal Denes Vezi post
      Mullt succes in realizare , speram sa fim si noi prezenti la apel !
      lasati politeturile si poftiti neaparat, domnule Antal! aici veti gasi rachiu de cazan care e bun sa va trageti o tzara si pe spate cand va mai dor salele dupa un turneu....va ia boala cu mana!!! si sa faceti neaparat o poza la monument in dealu frumos(centrul centrului romaniei, 3 km distanta de agnita, directia fagaras) sa o postati undeva sa va vad si eu!!!

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Antal Denes Vezi post
        Mullt succes in realizare , speram sa fim si noi prezenti la apel !
        Va asteptam cu placere pe toti,prieteni si colegi din Amatur.Bacsi,vezi ca am primit din Belgia o "coasa" pentru "iarba"matale,sper sa pot face ,macar,un balot de fan!!!
        I love table tennis !

        Comentariu


        • #5
          Tarau Vasile - BV - Amatori

          Comentariu


          • #6
            Ghise Sorin - Sibiu

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de csabazedler Vezi post
              Va asteptam cu placere pe toti,prieteni si colegi din Amatur.Bacsi,vezi ca am primit din Belgia o "coasa" pentru "iarba"matale,sper sa pot face ,macar,un balot de fan!!!
              Padurariu Costel -BV.- Amatori
              Daca o sa viu nu mai iau iarba cu mine sa vedem ceai sa mai cosesti de la mine , poate de la alti ?

              Comentariu


              • #8
                Din Saliste : Mircea Minzat

                Comentariu


                • #9
                  Pop Mihai - Ludus

                  Comentariu


                  • #10
                    L-am cunoscut pe domnu Csaba de curand si mi-a lasat o impresie placuta, este foarte hotarat sa faca un turneu bun la Agnita si sunt convins ca va reusi. Regret ca nu pot fi acolo dar invit toti prietenii din zona sa i se alature. Sunt cu ochii pe voi!

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Blaj,AB, participa Iuliu Zedler.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                        Din Blaj,AB, participa Iuliu Zedler.
                        D-le Iuliu sa nu uiti CD-ul .
                        Multam.

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Cisnadie se inscriu -Govoreanu Florin si fica lui,Govoreanu Monica (la copii).
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • #14
                            de la Sighișoara

                            daca tot lasa iarba acasa d-l Antal(desi nu prea cred...Ha)....vom fi prezenti si de la Sighișoara. Inca nu stiu echipa completa dar banuiesc ca vom fi vreo 5 -6. In decursul spt revin cu detalii.

                            Gabi

                            Comentariu


                            • #15
                              Nu am uitat ci am asteptat doar prilejul.Onoarea va fi a mea.

                              Postat în original de Antal Denes Vezi post
                              D-le Iuliu sa nu uiti CD-ul .
                              Multam.

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Sibiu:
                                Radu Constantin
                                Mitzea Alexandru
                                Iancu Sorin
                                Govoreanu Florin
                                Daneliuc Gabi
                                Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                Just do it !

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscriu din Odorhei si Cristuru-Secuiesc un grup de 8 jucatori.Inscrierea a fost facuta prin intermediul telefonului iar numele lor vor aparea direct pe lista de concurs.
                                  ---------- Post added 16-Mar-2011 at 11:27 ----------
                                  Stimati colegi,
                                  in calitatea mea de organizator am fost de acord cu propunerea ca la acest turneu sa poata participa,in concurs,si jucatorii legitimati la echipele din "B",cei proveniti din Amatur.Va multumesc tuturor pentru intelegere.Pe sambata!
                                  I love table tennis !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Stimati colegi,
                                    in calitatea mea de organizator am fost de acord cu propunerea ca la acest turneu sa poata participa,in concurs,si jucatorii legitimati la echipele din "B",cei proveniti din Amatur.Va multumesc tuturor pentru intelegere.Pe sambata!
                                    In acest caz poti pregati COASA , ori cum daca sanatatea i-mi va permite .

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de csabazedler Vezi post
                                      Se inscriu din Odorhei si Cristuru-Secuiesc un grup de 8 jucatori.Inscrierea a fost facuta prin intermediul telefonului iar numele lor vor aparea direct pe lista de concurs.

                                      ---------- Post added 16-Mar-2011 at 11:27 ----------

                                      Stimati colegi,
                                      in calitatea mea de organizator am fost de acord cu propunerea ca la acest turneu sa poata participa,in concurs,si jucatorii legitimati la echipele din "B",cei proveniti din Amatur.Va multumesc tuturor pentru intelegere.Pe sambata!
                                      ati decis rau..e concurs de categorie B dom' Zedler :-w
                                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                      Pe spate: Tenergy 80
                                      Pe fata.: Tenergy 64

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de cule Vezi post
                                        ati decis rau..e concurs de categorie B dom' Zedler :-w
                                        Nicule si pentru ei le trebuie turnee B , dar in alta ordine l-as sfatui pe dl. Csaby sa ia legatura la Pitești cu dl. Toma Florin pentru un sfat cum sa organizeze pe doua sectiuni in cazul in care vor fi minim 10 openisti inscrisi conform clasamentului + optiuni .
                                        In acest caz se poate org. O + A , iar dupa treminarea concursului la copii acestia pot fi inscrisi la gr. A cred o experienta utila pentru viitor .
                                        Sa auzim de bine si sa fim sanatosi !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                          Nicule si pentru ei le trebuie turnee B , dar in alta ordine l-as sfatui pe dl. Csaby sa ia legatura la Pitești cu dl. Toma Florin pentru un sfat cum sa organizeze pe doua sectiuni in cazul in care vor fi minim 10 openisti inscrisi conform clasamentului + optiuni .
                                          In acest caz se poate org. O + A , iar dupa treminarea concursului la copii acestia pot fi inscrisi la gr. A cred o experienta utila pentru viitor .
                                          Sa auzim de bine si sa fim sanatosi !
                                          nea Antal..eu nu urmaresc "puncte" asa cum...(ziceti)
                                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                          Pe spate: Tenergy 80
                                          Pe fata.: Tenergy 64

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Stimati colegi!
                                            In urma consultarii persoanelor autorizate din conducerea Amatur si pentru a nu crea un precedent va anunt ca participarea legitimatilor la acest turneu este permisa doar in AFARA DE CONCURS.Daca vor fi inscrisi cel putin 10 jucatori din categoria OPEN atunci voi fi bucuros,si pregatit,sa integrez si legitimatii la sectiunea open,regrupand turneul in Open si Amatori,plus mini-turneul pentru copii!!Cu scuzele de rigoare,si cu intelegerea tuturor,va astept oricum pe toti la Agnita sa petrecem o sambata placuta de primavara!Va salut cu respect.
                                            I love table tennis !

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              de la SIGHISOARA

                                              TIPSER GABRIEL
                                              LAPADAT EUGEN
                                              SCHULLER CRISTIAN
                                              PREDA FLORIN
                                              SAMOILA FLORIN
                                              ---------- Post added 16-Mar-2011 at 18:35 ----------
                                              probabil de la Alba Iulia
                                              MAIER IOAN-NOU
                                              MAIER EMANUELA-LA COPII

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Brașov , eventual la amatori :
                                                Rosu Dan
                                                Tutoveanu Razvan
                                                Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Paslariu Adrian - BV - Amator
                                                  ---------- Post added 17-Mar-2011 at 11:20 ----------
                                                  Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  Paslariu Adrian - BV - Amator
                                                  Indicat ar fi postarea celor inscrisi !!!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X