Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - SIMFONIA LALELELOR Editia II - PITESTI 16 APRILIE 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La Open, podiumul:
    1. Gabi Farkas
    2. Cristi Teodor
    3-4 Dorinel Dinca
    Marius Constantinescu
    La Amatori, podiumul:
    1. Cristi Balan
    2. Cornel Migea
    3-4. Gabi Birligea
    Adi Gorum
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • Felicitari Cristi...incurci lumea tot mai mult pe la open!
      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

      Comentariu


      • FELICITARI!Dupa parerea mea cel mai reusit turneu la care am participat,super organizare la open,m as duce pana la capatul tarii pentru o asa desfasurare(4 mese pt o grupa).
        Sper sa mai avem parte de astfel de competitii.
        Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
        Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
        Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

        Comentariu


        • Postat în original de Antal Denes Vezi post
          Vali cu premianti nu ai facut poze , s-au ne ti in suspans pana maine ?
          Acestea sunt singurele,eu la ora 16 am parasit competitia,am pus pozele facute pana la acea ora.Dar sunt convins ca au sa apara si alte poze,am vazut mai multe persoane care au facut acest lucru.

          Felicitari invingatorilor,Felicitari dl.Toma pentru organizare si-un La multi ani pentru ziua de azi !
          Ultima editare de Vali Suta; 17.apr.2011, 08:20.

          Comentariu


          • si cateva imagini in miscare brand Kux

            Comentariu


            • Felicitari Florin, felicitari Sorin! Chiar si de la distanta m-am simtit ca in mijlocul evenimentelor, am asteptat cu nerabdare fiecare mesaj de la Pitești! Felicitari castigatorilor,lui Gabi Farkas si lui Cristi Balan, si in aceeasi masura lui Cristi Teodor, pe care cat de curand il vom vedea in TOP10 si lui Gabi Birligea, care confirma rezultatul foarte bun de la Baicoi, de saptamana trecuta.
              La multi ani Florin Toma si tuturor celor care-si sarbatoresc numele, intr-o zi superba de primavara!

              Comentariu


              • Felicitari si jucatorilor care prin constanta lor(si nu-i vorba de un judet anume),completeaza numarul participantilor fara de care aceste turnee nu-si ar avea sensul,si din modestie nu reusesc sa se califice in fazele superioare.
                Vorba unui pescarus..altfel cum ti-ai mai face prieteni

                Comentariu


                • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                  Felicitari si jucatorilor care prin constanta lor(si nu-i vorba de un judet anume),completeaza numarul participantilor fara de care aceste turnee nu-si ar avea sensul,si din modestie nu reusesc sa se califice in fazele superioare.
                  Vorba unui pescarus..altfel cum ti-ai mai face prieteni
                  Mare dreptate ai Vali , aceste grupuri merita sa fie felicitati indeferent de rezultate pe care le obtin si sunt prezenti 70-80% la turnee .
                  Felicitari tuturor care isi sarbatoresc ziua de flori !

                  Comentariu



                  • ---------- Post added 17-Apr-2011 at 12:47 ----------

                    ---------- Post added 17-Apr-2011 at 12:54 ----------

                    ---------- Post added 17-Apr-2011 at 12:59 ----------

                    Comentariu


                    • S-a incheiat si editia a II-a a turneului "Simfonia Lalelelor" de la Pitești.
                      Clasamentul pe prima pagina.
                      Citeva comentarii din partea organizatorilor:
                      1. In primul rind, multumim atit celor care au participat la acest turneu, cit si celor care de departe si-au sustinut favoritii. Am incercat de fiecare data sa oferim stiri calde cu desfasurarea grupelor si a eliminatoriilor.
                      2. Daca la OPEN, grupele anuntate de vineri seara nu au suferit modificari (marea majoritate a participantilor la OPEN au platit taxa de participare prin banca), si la ora 09.30 am inceput turneul cu 4 grupe de 8 pe cele 16 mese, la Amatori a fost total diferit. Desi aproape un sfert din participantii la AMATORI au platit prin banca, au fost jucatori care s-au inscris pe forum sau telefonic spunind ca platesc la sala (in jur de 15 persoane) dar care nu au mai venit, au fost altii (in jur de 10) care nu s-au anuntat nici pe forum, nici prin prieteni, nici telefonic,si ne-am trezit cu ei la sala, astfel ca toata munca de pregatire a grupelor de vineri seara a fost data peste cap, si la ora 13.00, cind turneul de Amatori trebuia sa inceapa, am luat-o de la capat.
                      Este bine ca macar in ultimul ceas sa anuntam organizatorii de intentiile noastre. Este un respect atit pentru noi, cit mai ales pentru ceilalti care asteapta sa inceapa jocurile, dar din diferite motive nu se poate.
                      Se stie ca daca vrei sa fii respectat, incepe tu primul, prin ai respecta pe ceilalti.
                      3. O parte din cei prezenti au participat si la spectacolul oferit de trupa Phoenix , iar altii au vizitat expozitia florala. Speram sa fi plecat cu impresii placute din orasul nostru, si la anul ii asteptam la editia a III-a
                      4. Suntem deschisi la sugestii, in asa fel incit sa imbunatatim activitatea noastra, asa ca asteptam comentariile participantilor.
                      P.S.
                      Multumim pentru aprecieri lui Daniel SAN, si il asteptam si la alte turnee.
                      Mai ales ca nu este nevoie sa mergi la capatul tarii: nu sunt decit 120 km de la Buc la Pitești
                      Ultima editare de florin toma; 17.apr.2011, 16:33.

                      Comentariu


                      • Personal multumesc celor care m-au felicitat de Florii, si le doresc multa sanatate, tusuri si neturi cit mai multe (trebuie totusi antrenament asiduu pt asa ceva) si sa ne intilnim cu bine la alte turnee

                        Comentariu


                        • La multi ani d-lui Florin Toma pentru onomastica si la cat mai multe turnee reusite cum de altfel a fost si acesta de la Pitești.
                          Excelenta idee de a juca cei de la OPEN dimineata si Amatorii incepand cu pranzul ar trebui adoptata si la alte turnee poate si imbunatatita.
                          Felicitari organizatorilor .. si castigatorilor si sa ne vedem cu bine la urmatorul turneu.
                          P.S. Personal nu stiu ce fel de om este dl. Toma dar dupa acest turneu cred ca este un ecologist convins...... nu de alta da' de ce sa taiem copacii sa consumam hartie pentru biletelele cu meniul si apa minerala


                          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                          Comentariu


                          • ei dragilor va povesteam prin paginile din fata ca incerc sa ajung la Pitești dupa 35 de ani in interes de frumusetile patriei miscare si neaparat rock, ei ca sa vezi minune,am ajuns.Incep prin a-i multumi acestui domn cu nume de apostol,ca tot vin Sfintele Paste..adica domnului Toma care a facut totul ca la carte .,dar vreau sa- imultumesc pentru marea surpriza oferita drept cadou ,pretenului Gabi Farcakas pentru cistigarea openului,si anume super concertul trupei PHOENIX. felicitarile mele depline Gabi si sa sti ,ca sansa noastra sa mai vedem un foc de artifici superb pe celebra piesa NEGRU VODA a trupei,in direc nu mai exista.Multumesc prietenilor care au venit la acest turneu.incepind cu Cristi de la Vilcea Dan Iliescu si multi alti .Felicitari Cornel de la Sibiu.....Sper sa ne aiba in grija Tata Doamne sanatosi sa putem ajunge si la anul.Dragilor ca tot vin Sfintele Sarbatori Pascale,,, pentru toti cei ce lupta in Amatur primiti din ardeal via-Alba Iulia urarea : Invierea Domnului sa va aduca pace in suflete si familie.inchei cu traditionalul LONG LIVE ROCK AND ROLL

                            Comentariu


                            • Dinca Alexandru nu Alexandra.
                              timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                              zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                              liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                              Comentariu


                              • Ps ;Gabi mii de scuze pentru gresirea numelui ..,emotiile

                                Comentariu


                                • Postat în original de gipsy king Vezi post
                                  ei dragilor va povesteam prin paginile din fata ca incerc sa ajung la Pitești dupa 35 de ani in interes de frumusetile patriei miscare si neaparat rock, ei ca sa vezi minune,am ajuns.Incep prin a-i multumi acestui domn cu nume de apostol,ca tot vin Sfintele Paste..adica domnului Toma care a facut totul ca la carte .,dar vreau sa- imultumesc pentru marea surpriza oferita drept cadou ,pretenului Gabi Farcakas pentru cistigarea openului,si anume super concertul trupei PHOENIX. felicitarile mele depline Gabi si sa sti ,ca sansa noastra sa mai vedem un foc de artifici superb pe celebra piesa NEGRU VODA a trupei,in direc nu mai exista.Multumesc prietenilor care au venit la acest turneu.incepind cu Cristi de la Vilcea Dan Iliescu si multi alti .Felicitari Cornel de la Sibiu.....Sper sa ne aiba in grija Tata Doamne sanatosi sa putem ajunge si la anul.Dragilor ca tot vin Sfintele Sarbatori Pascale,,, pentru toti cei ce lupta in Amatur primiti din ardeal via-Alba Iulia urarea : Invierea Domnului sa va aduca pace in suflete si familie.inchei cu traditionalul LONG LIVE ROCK AND ROLL
                                  Mare om,Mare carcater !

                                  Comentariu


                                  • "Omul sfinteste locul"......dl.Toma nu se dezminte si a organizat din nou un turneu SUPER.FELICITARI!!
                                    Felicitari castigatorilor celor doua categorii(super Gaby F !!)
                                    Bravo Cornel Migea pentru podiumul de la Amatori,felicitari tuturor sibienilor(Gabi,Florin,nea Costica,Razvan),regret ca nu am putut sa va insotesc la acest turneu minunat.
                                    Va salut cu respect pe toti!
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • ... te antrenasi, te dusasi la Pitești, luptasi, transpirasi si castigasi.

                                      Felicitari , Cristi Balan.

                                      Comentariu


                                      • Pot sa spun ca eu sunt un carcotas (mai degraba un perfectionist) si cu toate astea nu pot sa spun decat ca turneul este unul bine organizat. Un singur minus masa de pranz cam putin consistenta.
                                        In rest felicitari pentru turneu, data viitoare cu siguranta am sa revin.
                                        Toate cele bune.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de LIPICI Vezi post
                                          hai Dacia Service!!!!!

                                          ---------- Post added 16-Apr-2011 at 10:29 ----------

                                          Andule, te vreau in primii 4
                                          ... anul viitor...

                                          Comentariu


                                          • Multumiri si felicitari domnilor (Toma Florin , Sorin Botirca) care au organizat acest turneu, excelenta organizarea din toate punctele de vedere, felicitari castigatorilor si tuturor participantilor. Ne revedem data viitoare.
                                            DHS Hurricane King - FL
                                            FH: Tenergy 05 - 2.1
                                            BH: Donic Barracuda - 2.1

                                            Comentariu


                                            • Pozele de la final, de la premiere le are cineva ?
                                              DHS Hurricane King - FL
                                              FH: Tenergy 05 - 2.1
                                              BH: Donic Barracuda - 2.1

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Cristian Teodor Vezi post
                                                Pozele de la final, de la premiere le are cineva ?
                                                O sa le posteze Sorin in curind.

                                                Comentariu


                                                • www.clubarena08.ro

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X