Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cel mai rapid lemn

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    ce spuneti de tsp balsa offensive 8,5? mie unul mi s-a parut racheta. cu toate ca are control de la balsa, mingea sare foarte tare din el.
    nitaku septear
    Joola Energy

    Comentariu


    • #27
      XIOM Axelo! Cu Vega PRO pe el...n-am vazut asa ceva! Dadeam varu jos de pe pereti!)
      Fh: Rakza X
      Blade: Bty Innerforce ULC
      Bh: Rakza X Soft

      Comentariu


      • #28
        joola R1

        http://image.askyaya.com/autoupdate/2426/17104.jpg
        Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
        FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
        BH: Tibhar Quantum X Pro Max

        Comentariu


        • #29
          Tibhar Samsonov Carbon extrem de rapid dar si ceva control!

          Comentariu


          • #30
            Nu stiu cum o fi fost alcatuit tabelul, caci cifre de producatori nu sunt, sigur. Nici alcatuite de o singura persoana nu sunt, pt ca unele lemne se repeta, cu rating diferit. Daca cifrele au fost centralizate de la detinatorii fiecarui lemn in parte (fiecare cu o combinatie de fete proprie), va dati seama ce incarcatura de subiectivism exista? Cu toate acestea, ramane un indicator pretios. Pentru mine, devin interesante lemnele 4;5 (nu sunt decat trei), desi joc cu un 5;4.
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #31
              ma intereseaza daca cineva joaca cu amultart zl carbon, are speed 102 din 120, oricum e mai rapid decat mitzutani jun, care e mai rapid decat ce ati amintit mai sus, eu joc cu maze, dar as schimba cu ceva mai rapid, chiar cu amultart
              http://www.megaspin.net/store/defaul...-amultart-zl-chttp://www.megaspin.net/store/compar...fly&sort=speed
              aici e comparatia la lemnele butterfly in raport de viteza, puteti selecta si alte optiuni la toate marcile de exemplu
              Ultima editare de marcel; 12.sep.2011, 10:15.
              Blade: BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
              FH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1
              BH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1

              Comentariu


              • #32
                Fa o analiza si a grosimii dintre cele doua lemne dincolo de speed si control, e posibil sa constati anumite diferente
                Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                Comentariu


                • #33
                  Grosimea e direct proportionala cu ...?

                  Comentariu


                  • #34
                    Eu am jucat cu aceleasi fete Xiom Vega Europa si pe Xiom Axelo si pe T11. Impresia mea este ca T11 ce il posed este un pic peste ca viteza fata de Axelo ce il am, si totusi controlabila (daca lovesti corect mingea). Ramane sa mai joc cu T11 sa vad cum imi sta in mana.

                    Comentariu


                    • #35
                      eu as zice ca ar fi Stiga CC7 una dintre cele mai rapide palete de pe piata in acest moment.
                      Boys, be ambitious !

                      Comentariu


                      • #36
                        Desi nu s-au mai scris de vreo 5 ani pe subiectul de mai sus, completez si eu, din mica experienta acumulata: Donic Ovtcharov Carbospeed este fff rapid si totuși cu suficient control, am jucat putina vreme cu el, însă este peste X. Strato cu care joc acum, si de asemenea peste N. Barwell Fleet cu care am jucat, si mult peste Zhang Jike ALC. Menționez că am folosit doar fețe Xiom Omega V Pro si IV Pro pe toate lemnele de mai sus. Normal, afirmația este din punctul meu de vedere...
                        SK7 / T64 / T64

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X