Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

mesaj pentru "filo"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mesaj pentru "filo"

    pentru "filo": salutul de dupa meci, indiferent de conditiile de joc, face parte din comportamentul sportiv al jucatorului si reflecta in mare masura caracterul acestuia.
    Butterfly Gergely Alpha
    Xiom Sigma Pro max
    Xiom Sigma Pro max

  • #2
    Re: mesaj pentru "filo"

    Postat în original de ccimpian
    pentru "filo": salutul de dupa meci, indiferent de conditiile de joc, face parte din comportamentul sportiv al jucatorului si reflecta in mare masura caracterul acestuia.
    bineinteles daca cei care sunt considereti gazda se comporta ca niste gazde nu ca niste.......

    in primul rand daca ati fi fost cu obraz asa cum va dati ati fi putut veni pana la intrarea in cluj ca sa nu umblam ca bezmeticii si sa intrebam la fiecare colt de strada unde e sala lu` peste.
    in al doilea rand daca tot am facut 300 de km dus-intors ar fi fost normal sa fiu intrebat daca imi convin conditiile de joc
    in al treilea rand daca nu i-as fi spus de zeci de ori ca NU JOC PE MASA REGHIN nu m-as fi fost suparat asa tare.
    si daca tot am dat 1 mil pe deplasarea asta, ca raspuns la caracterul inalt pe care il aveti astept sa-mi inapoiati banii.
    va multumesc anticipat
    daca vreti sa-mi cunoasteti caracterul intrebati si pe altii care au fost in oradea cam cum trebuie sa fie o gazda

    oricum eu am sa recomand tuturor celor de pe forum sa NU MEARGA LA CAMPIA TURZII ca sa nu pateasca ce am patit eu.

    Comentariu


    • #3
      ca administrator al acestui forum ma simt obligat sa spun ca daca vreunul dintre cei implicati in aceasta discutie doreste sa sterg mesajele o pot face

      PS imi pare rau ca se intampla sa fie si situatii un pic mai incordate

      Comentariu


      • #4
        asta e riscul sa mergi la `nimereala` dai peste oameni deosebiti (adica deosebit de deosebiti) ca si catalin si cred ca lista ar putea si catalin sa o completeze din moment ce el cunoaste pe mai multi ca mine, si mai dai si peste tipi din astia care nu li se pare ca le-ai face vreun favor ca cheltuiesti un milion de lei numai ca sa joci cu ei. Totusi eu nu vreau sa fac vreun razboi aici si daca dezso (hades pe acest forum) imi prezinta niste scuze credibile sunt gata sa uit tot ce a fost.
        nu stiu care-i problema lui ccimpian, ca eu nu am mers sa joc cu el si nu inteleg in ce calitate imi da calificative ca n-am auzit sa fie responsabil cu caracterele in sportul asta sau pe acest forum.

        p.s. eu vroiam sa merg la cluj ca sa joc si cu un tip care este jucator de superliga sa ma mai invete cate ceva. Cum nu am reusit sa dau la timp de tipul asta n-am mai vrut sa merg acum (ca sa nu fac doua drumuri) dar la insistentele lui dezso totusi am hotarat sa merg. Dar daca am mers ma asteptam la niste conditii si mai ales atitudini normale si firesti in aceste circumstante.
        Si aici eu promit solemn ca daca cineva isi va strica o zi si ceva bani (multi sau putini) ca sa ma cunoasca am sa fac tot ce-mi sta in putinta sa nu regrete timpul si banii pierduti.
        AM ZIS

        p.s.2 eu ii dusesem 10 dvd-uri cu tenis de masă lui dezso ca cadou si am vrut sa ne inregistram ca aveam la mine aparatul dar de nervi am uitat de toate.
        Asta e, poate alta data.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X