Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A București-CHIAJNA Memorialul Andrei Cioran 14 mai 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de iahim Vezi post
    o mica corectura la clasamentul de la open, eu (Micuda Mihai) am avut o victorie in inferioare cu Ene Dragos. Multumesc
    Rezultatul pe foaie a fost trecut invers. Daca Dragos va confirma, voi face corectura.

    Comentariu


    • A fost trecut invers probabil pentru ca a zis ca trece el rezultatul si eu am avut incredere si am fost de acord. Sa vedem!
      Blade: Viscaria
      FH: Tenergy05
      BH: Tenergy05

      Comentariu


      • Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • A fost trecut invers probabil pentru ca a zis ca trece el rezultatul si eu am avut incredere si am fost de acord. Sa vedem!
          Nu am trecut rezultatul, dar confirm ca ai castigat 3-2, asa am si zis sa il treaca in foaie, avand in vedere ca foaia nu era in posesia noastra, ci la organizatori!!!

          Comentariu


          • Ok. Multumesc
            Blade: Viscaria
            FH: Tenergy05
            BH: Tenergy05

            Comentariu


            • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
              De aparator, de aia. La Open dau toti in el, la amatori dau toti in fileu.
              Si mai sunt cazuri, cu aceeasi motivatie.
              DACA SUNT APARATOR, NU INSEAMNA CA " DAU TOTI IN MINE ".... NU TE CUNOSC, DAR TARE MI-AS DORI SA TE VAD LA MASA IN FATA MEA......SA VAD CU CE AI DA TU IN MINE......M-AM EXPRIMAT ASA DEOARECE NU FAC ANTRENAMENTE CA RESTUL CONCURENTILOR DE LA OPEN SI PUNCTUL 2, NU JOC PE NICAIERI , IN NICIUN CAMPIONAT , PE NICAIERI....CAM ASTA ERA IDEEA .
              DACA SUNT " UN APARATOR" poate ar trebui sa-l intrebi pe CIOBANU ALEX de ce m-a invins numai la avantaje.....

              DECI , NUMAI BINE .....SI LASATI BARFA ASTA DE 2 LEI

              Comentariu


              • Nu o lua in nume de rau, Dl. Tudor cred ca a vrut sa spuna ca din moment ce joci cu iarba pe rever esti, fie ca iti place sau nu, un...aparator. Si Joo Se Hyuk da topspin mai bine decat atacantii din superliga noastra si tot aparator se numeste. Ce a vrut dl. Tudor sa spuna este ca pentru categoria Amatori esti un aparator foarte bun, pentru Open e alta mancare de peste, ceea ce s-a si vazut.
                Blade-Darker speed 90
                Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                Bh- Testing

                Comentariu


                • Am rectificat clasamentul.

                  Va reamintesc recomandarea ca inregistrarea rezultatului sa fie facuta de jucatorul care castiga.

                  Comentariu


                  • Postat în original de dado_daniel Vezi post
                    Si Joo Se Hyuk da topspin mai bine decat atacantii din superliga noastra
                    Deci in opinia ta Joo Se Hyuk da topspin mai bine decat Filimon ... asta tre sa o trec la categoria "din putul gandirii".
                    Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                    FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                    BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                    Comentariu


                    • Bai Liviule nu mai stiu daca toate seturile s-au terminat la avantaje..stiu doar ca a fost 3-0 pt mine....am vazut ca te-ai ambitionat cu mine si ai jucat f bine. Parerea mea e ca ar fi trebuit sa treci de superioare...dar asta e ...baga-te la antrenamente ca restul...l-ai vazut pe bogdanel ...se antreneaza 6 ore pe zi ...si a castigat turneul ....
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X