Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce parere aveti de produsele tibhar?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce parere aveti de produsele tibhar?

    in general...

  • #2
    Din experienta proprie: Tricourile sunt excelente. Mingiile, asemenea. Am o singura fata de paleta, care respecta descrierea producatorului.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      eu am un lemn si o fata tibhar...lemnul e f.bun,pacat ca manerul e cam subtire...oricum e firma cunoscuta...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        La capitolul fete eu cred ca sunt buni. Am o fata Speedy Spin de care sunt multumit. Are toate calitatile: efect 9,5/10, viteza 9/10 si control 8,5/10 asta dupa parerea mea. Este destul de usoara, sa zicem greutate medie si este accesibila ca pret. Eu personal ii recomand pe cei de la TIBHAR.
        FR: Donic Slice
        BH: Nittaku Best Anti
        Blade: JOOLA KOOL OFF++

        Comentariu


        • #5
          Lemnele sunt m. calitative decât fețele...mi-au placut mult la vremea lor Tibhar IV S, Power 40, Black Gold, Blak Carbon, Sensitec Sigma, H-1-9, H3-9, Triple Carbon, Rapid Carbon...le recomand pt simțul lor deosebit. La lemne au muncit și și-au facut brand... Fețele nu se ridica la aceeași ?nalțime cu lemnele...dupa 3 luni de joaca...și nu în regim intensiv...neam daca m. pui baza pe vreo fața Tibhar. Știu ei de ce le ofera la prețurile astea...balcanice. Mingiile...nici prea-prea, nici foarte-foarte... Echipamentul, depinde acum și de gustul fiecaruia...nu au prețuri mari...dar nici nu te cadorisesc cu vreo calitate...sa-i pomenești.

          Comentariu


          • #6
            Fetele au spin foarte, foarte bun si sunt durabile.
            La lemne au o gama mai restransa de modele ca alti producatori dar sunt calitative .
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X