Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

New balls, please!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ...am zis ca e totusi relevant pentru cine e interesat. asa cine citeste are o imagine completa asupra faptului...
    cuvintele doar distrag atentia...

    Comentariu


    • Nu pot sa spun cu exactitate dupa cate ore, probabil 10-15 ore de joc, poate chiar mai mult, dar acum am reusit sa spargem la masa de joc o minge Yin He 3*, luata prin ianuarie - februarie.
      Excelent raport calitate/pret, inclusiv prin prisma durabilitatii...am vazut ca acum sunt cam la 5 lei / bucata, mai ieftine decat celelalte
      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

      Comentariu


      • http://m.prosport.ro/alte-sporturi/t...ponia-14668069
        Blade - Timo Boll ZLF - OFF
        FH - Xiom Sigma II Pro
        BH- Xiom Sigma II Pro

        Comentariu


        • [url]http://m.prosport.ro/alte-sporturi/tenis-de-masa/video-cum-se-fabrica-o-minge-de-tenis-de-masa-la-o-celebra-firma-din-japonia-14668069


          Așa se fabrica o minge de pling-pong!!
          Blade - Timo Boll ZLF - OFF
          FH - Xiom Sigma II Pro
          BH- Xiom Sigma II Pro

          Comentariu


          • Cat costa si de unde se poate cumpara mingi de plastic Galaxy, fabricate de XuShaoFa?

            Comentariu


            • la userul RBlade....sau, tot la el, pe site-ul www.TTMall.eu
              Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
              Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
              Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

              Comentariu


              • Uitați domnilor de ce au fost introduse mingile de plastic!

                http://m.prosport.ro/alte-sporturi/t...ponia-14668069
                Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                FH - Xiom Sigma II Pro
                BH- Xiom Sigma II Pro

                Comentariu


                • Deci, ce concluzie tragem? Nu le-au mai plăcut mingile alea rotunde din doua bucati si s-au g?ndit ca o sa joace toti mai bine cu astea ovale dintr-o bucata?
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • Postat în original de gabikr Vezi post
                    la userul RBlade....sau, tot la el, pe site-ul www.TTMall.eu
                    Multumesc.

                    Comentariu


                    • Iată un review video la noile mingi din ABS:
                      Blog de tenis de masă

                      Comentariu


                      • eu, unul, nu voi renunta niciodata la mingile de celuloid.
                        si nu dau doi bani pe reglementarile ITTF privitoare la lipici si mingi.
                        un singur lemn DEF
                        zeci de fețe diverse

                        Comentariu


                        • Postat în original de dolly Vezi post
                          eu, unul, nu voi renunta niciodata la mingile de celuloid.
                          si nu dau doi bani pe reglementarile ITTF privitoare la lipici si mingi.
                          Daca joci cateva zile cu mingi bune din plastic (sa spunem XuShaoFa ITTF 3*), nu o sa mai joci meciuri niciodata cu parlitele de mingi din celuloid...
                          Din filmul prezentat mai sus de colegul nostru Cristi Cionoiu, se pare ca noile mingi din plastic ABS ar fi mult mai bune decat cele cu care se joaca de cativa ani buni in competitiile oficiale.
                          blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                          Comentariu


                          • Pot pune si aur pe plastic ca nu suna la fel ca celuloidul. Si mai am si un set de duble circle de 38 mm.
                            un singur lemn DEF
                            zeci de fețe diverse

                            Comentariu


                            • Dolly, daca joci și la concursuri in Amatur sau altele, diferența dintre mingile de celuloid cu care joci de obicei și cele de plastic ?ți va crea un dezavantaj mare.
                              Eu urăsc mingile de plastic din suflet, dar mai joc și pe la concursuri, așa că n-am ce face. Nu-mi place nici sunetul, nici săritura, nici spinul mingilor din plastic și mă enervează că sunt foarte diferite între ele. Cele de celuloid erau mai asemănătoare (mă refer la diferite mărci).
                              Blog de tenis de masă

                              Comentariu


                              • joc de placere, cand am vreme.
                                nu sunt interesat de nici un fel de concurs.
                                joc cu mingi de celuloid si imi lipesc fetele numai cu speed glue.
                                un singur lemn DEF
                                zeci de fețe diverse

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X